Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: shinya56 » czwartek, 22 listopada 2018, 22:22

mecenas pisze:
shinya56 pisze: To jest rynek technologiczny, który zmienia się niesamowicie szybko.
A zatem czy DASH nie może zmieniać się niesamowicie szybko wraz z tym rynkiem technologicznym? ;)
Jasne ;) Jeżeli idą z trendem to ok. Tylko czy pójdą tą drogą ?
Uważam, że lepiej kupić raz na miesiąc za 100 zł jakiś projekt, niż się ochlać i dwa dni dochodzić do siebie. Przynajmniej z pierwszej opcji jest szansa, że coś będzie :)
Portfel składający się z kilku projektów jest dobrym założeniem. Jeżeli widzimy, że coś jest nie tak to nie dopłacamy do konkretnej waluty, tylko ją olewamy, a kapitał wrzucamy do reszty. Co jakiś czas bym realizował zyski, w sensie, że jak portfel rośnie to zamieniam monety wirtualne na FIATy. Nawet te 5%.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: benq » sobota, 24 listopada 2018, 18:49

Kolejna aktualizacja, na pomarańczowo nowe zakupy:
Obrazek

Wreszcie zaczyna to ciekawie wyglądać, coraz więcej zakupów zrealizowanych. A to chyba jeszcze nie koniec, chociaż...

Zaktualizowałem tabelkę, poprawiłem błędy w obliczeniach procentowych, zaokrągliłem kwoty zakupu (uznałem, że nie ma sensu się rozdrabniać na takie szczegóły, jak choćby kurs USDT), także niektórych walut posiadam np. 0,05 mniej lub więcej.
Zakupów z ostatnich 4 dni nie wypłacam na razie z giełdy, czuję, że jeszcze coś wejdzie (np. ETH jest mega blisko) i ogarnę to zbiorczo. Nowe środki na giełdę dotarły, także kolejne zlecenia poustawiane.

Aktualne podsumowanie prezentuje się tak:

( tabelka w nowym oknie wygląda lepiej )
Obrazek

Prawie 16,5k wydane, a więc jakieś 55% dopiero. Obecnie 33% na minusie, najgorszym zakupem okazał się LISK -56%, najmniejsza strata na Stellarze -14%, a jedyna zyskowna waluta to Ripple +34%.
Smutne to trochę, że wszystkie niezależne krypto lecą na łeb za BTC, tymczasem banksterski XRP potrafi trzymać poziom (a nawet rosnąc) przy mocnych spadkach całego rynku. Mam nadzieję, że to chwilowa zawierucha a nie stały trend.
Jeśli tendencja się utrzyma, to będzie można traktować XRP jako hedging dla BTC. ;)

Ciekawostką jest fakt, iż 0x wyrwał się naprzód i samotnie stanowi 7% wartości całego portfela.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 1 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: Przerywnik » poniedziałek, 26 listopada 2018, 13:57

Uśredniasz kurs co tydzień po równo dla każdego waloru, czy masz zwiekszasz jakis przedział dla tych na najwiekszym "-"? (Przeczytalem caly watek, ale potrzebuje podsumowania swojego toku myslenia).


Podziwiam i szacunek za projekt. Przez ostatnie zawirowania i wlasna strate -60% (od listopada rok temu (twardy hodl, smiechu warte :D, na szczescie 20% oszczednosci :P) na jednym assecie, po namysleniu i ostatnim filmie Prezesa sam doszedlem do podobnych wnioskow odnosnie wlasnego stosunku do rynku i tradingu krypto, nie mam czasu na wykresy bo zaniedbuje swoja specjalnosc i rozwoj w tej materii itd, ale tez chce kawalek tortu, oczywiscie zdaje sobie sprawe z ryzyka itd. dlatego sam niedlugo startuje :) Nic innego jak zyczyc Ci dalszego powodzenia ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: benq » poniedziałek, 26 listopada 2018, 15:22

@Przerywnik,
Prościej, kiedy ceny spadły 75% od ATH po pół roku bessy uznałem, że to dobry moment na wejście. Wiedziałem jednak, że cena może lecieć dalej. Dlatego początkowo kupiłem za ok. 10,000 zł, a zostawiłem sobie 20,000 na dalsze zakupy, po cenach -20%, -40%, -60% i -80% od mojej ceny zakupu - to właśnie jest na zielono-pomarańczowej tabelce.

Dodano po 3 minutach 9 sekundach:
Współczuję straty -60%, ale nic tak nie uczy jak własna, bolesna porażka. Następnym razem nie kupisz na górce, bardziej zdywersyfikujesz inwestycję albo użyjesz tylko takich środków, które są tylko nadwyżka finansową i mogą czekać latami,
jak prezes w swojej przypowieści.
Dzięki i również powodzenia życzę. :D

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: Macbak2 » poniedziałek, 26 listopada 2018, 16:08

Przerywnik pisze:
Podziwiam i szacunek za projekt. Przez ostatnie zawirowania i wlasna strate -60% (od listopada rok temu (twardy hodl, smiechu warte :D, na szczescie 20% oszczednosci :P) na jednym assecie, po namysleniu i ostatnim filmie Prezesa sam doszedlem do podobnych wnioskow odnosnie wlasnego stosunku do rynku i tradingu krypto, nie mam czasu na wykresy bo zaniedbuje swoja specjalnosc i rozwoj w tej materii itd, ale tez chce kawalek tortu, oczywiscie zdaje sobie sprawe z ryzyka itd. dlatego sam niedlugo startuje :) Nic innego jak zyczyc Ci dalszego powodzenia ;)
Też taki projekt rozpocząłem z pełną świadomością, że mogę stracić, ale wierzę w co najmniej jeszcze jedną bańkę na krypto i inwestuję tyle ile mogę stracić, mając nadzieję, że zbliżamy się już do dołka dołków :)
Nic innego lepszego nie pozostaje, można sprzedać na stracie i zapomnieć o krypto, a można próbować uśredniać i odzyskać kasę, a nawet zarobić.
Miałem ładny zarobek jak dla mnie, ale z chciwości nie wyszedłem na górce, chciałem jeszcze i jeszcze, a że o dziwo dobrze mi szło od początku, to i kupowałem na górkach będąc pewnym, że i tak to sprzedam drożej.
No nic, piłka jest dalej w grze i jeszcze wszystko jest możliwe, działamy dalej :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: benq » poniedziałek, 26 listopada 2018, 19:34

@Macbak2,
Jeśli masz ochotę (a nie chce Ci się zakładać osobnego wątku) to śmiało chwal się tutaj wynikami :)

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: Macbak2 » poniedziałek, 26 listopada 2018, 20:16

Ok, dzięki Benq, ale chyba na razie sobie odpuszczę chwalenie się :) Fakt udało mi się ostatnio ładnie uśrednić ceny, ale trochę mnie to nerwów kosztowało i jeszcze mi sporo trzeba do zadowolenia. Wolę pogotować w kuchni, niż publikować wyniki (to mnie odstresowuje po godzinach przed monitorem :) )

PS: Chodzi mi po głowie zrobienie portalu, gdzie każdy by mógł zapisywać tak swoje wyniki zamiast w excelu, ale jeszcze zobaczymy. Może się zbiorę do tego :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 26 listopada 2018, 20:17 przez Macbak2, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: benq » poniedziałek, 26 listopada 2018, 20:17

@Macbak2, Jasne, luz. Obczaj aplikacje Delta oraz Blockfolio.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 26 listopada 2018, 23:04

benq pisze: Prościej, kiedy ceny spadły 75% od ATH po pół roku bessy uznałem, że to dobry moment na wejście. Wiedziałem jednak, że cena może lecieć dalej. Dlatego początkowo kupiłem za ok. 10,000 zł, a zostawiłem sobie 20,000 na dalsze zakupy, po cenach -20%, -40%, -60% i -80% od mojej ceny zakupu - to właśnie jest na zielono-pomarańczowej tabelce.
Ciekawa inwestycja.

Wiem, że z perspektywy czasu łatwo się wymądrzać, ale dlaczego nie poczekałeś do tych magicznych 90-95% spadków od ATH?

Stop loss w postaci ograniczonego kapitału jak najbardziej zrozumiały skoro nie masz czasu/ochoty zajmować się tradingiem. Zresztą jak twierdził Benjamin Graham osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków ponad średnią giełdową jest mało realne. A jeszcze mniej prawdopodobne aby było powtarzalne w kolejnych latach.

Taki dobór krypto daje Ci sporą szansę na powodzenie. Rozumiem, że bierzesz pod uwagę ewentualną fundamentalną zmianę albo krytyczny bug w którymś z projektów i przerzucenie środków na pozostałe? W jakich interwałach czasowych masz zamiar przeprowadzać ponownie analizę fundamentalną wybranych kryptowalut?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: benq » wtorek, 27 listopada 2018, 08:58

@Kutalisk, Nie czekałem na -95%, bo nie miałem żadnej pewności, że tak nisko zejdziemy, a ja zostałbym z niczym. Szczególnie, że okolice 6k tak długo się broniły, a 3k wydawało się coraz mniej prawdopodobne.

Co do stop lossa - dokładnie tak jak napisałeś.

Odnośnie ostatniego pytania, jestem aktualnie cały czas na bieżąco, więc żadnych sztywnych danych nie ustalam i tak przeglądam różne miejsca kilka razy dziennie. Jeśli sytuacja się zmieni i nie będę miał czasu nawet na to, wtedy na pewno pomyślę nad strategicznym planem doglądania swoich monet. W przypadku krytycznego buga czy fundamentalnej zmiany nie będę się trzymał jak pijak butelki, zamienię niewypał na jedną z już posiadanych krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: benq » środa, 28 listopada 2018, 14:07

Miałem poczekać dłużej przed kolejną aktualizacją, ale kurs trochę odbił, więc może chwila odpoczynku od spadków i dalszych zakupów. Kolejne $350 zrealizowane.
Nowe transakcje na pomarańczowo, jak zwykle:

Obrazek

Zabrakło dosłownie $0,01, żeby TRX, NEO i Zcash weszły, no ale trudno.

Obecnie sytuacja prezentuje się tak:

Obrazek

Teraz widzę cztery scenariusze:
1) Dołek dołków już za nami, teraz pobujamy się rok czasu w okolicach 3-6k, potem powolne budowanie wzrostów

2) Obecnie mamy tylko korektę spadków, dojdziemy może do 6k gdzie najdłużej się bujało, a więc z mocnego wsparcia powstał mocny opór i stamtąd rozpocznie się zjazd na nowe low (może 2k-2,9k dla BTC) i wtedy znowu scenariusz 1) czyli, odbębniamy dołek, albo korekta, odpoczynek i dalszy zjazd <2k, bessa przez kolejne 12-36 miesięcy;
ewentualne przebicie 6k będzie bull trapem i spowoduje ostry zjazd

3) Jakieś niespodziewane totalne wariactwo, w stylu BAKKT napędza nową bańkę szybciej i gwałtowniej, niż ktokolwiek się spodziewał, do końca roku przebijamy 6k i 8k, a potem rajd po nowe ATH już w 2019

4) Stabilizacja ceny BTC, tzn. brak spadków poniżej 2k, brak wzrostów powyżej 20k, wzrost adaptacji, spokojny i stabilny rozwój technologiczny, popularność w mainstreamie, bitomaty na ulicach, regulacje prawne etc.

Stawiam po 40% na scenariusze 1 i 2, pozostawiając po 5% na 3 i 4 oraz brakujące 10% na coś, o czym nie pomyślałem. ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: Connemara » wtorek, 4 grudnia 2018, 12:29

Jeszcze nie przeczytałem całości wątku, więc sorry z góry, jeśli powielam informację. Po rozeznaniu info ze strony Ledgera (bo mam) tej tu https://www.ledger.com/pages/supported-crypto-assets wynika, że większość twojego portfela jest obsługiwana przez Ledger Nano S (wiem, że ty też masz). Z czego korzystasz jeśli chodzi o ostatnią grupę, ew. czy używasz innych portfeli do którejś waluty?

TE SĄ OBSŁUGIWANE "NATYWNIE" (W APCE):
Bitcoin - Ledger Live
XRP (Ripple) - Ledger Live
Ethereum - Ledger Live
Bitcoin Cash - Ledger Live
Litecoin - Ledger Live
Dash - Ledger Live
Zcash - Ledger Live
Dogecoin - Ledger Live

TE KORZYSTAJĄ Z INNYCH ROZWIĄZAŃ, ALE OBSŁUGUJĄ NANO S:
XLM (Stellar) - Stellar Account Viewer
EOS - MyEtherWallet
TRON - Tronscan
NEO - Neo Wallet
OmiseGo - MyEtherWallet
0x - MyEtherWallet
Nano - NanoVault

BINANCE COIN:
BNB - trzymanie na Binance

LEDGER NIE WSKAZUJE ICH JAKO OSBŁUGIWANYCH:
Cardano - ??
Monero - ??
IOTA - ??
NEM - ??
Lisk - ??
Steem - ??

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: benq » wtorek, 4 grudnia 2018, 13:37

@Connemara,
Do tych ostatnich dedykowane portfele:
Lisk Hub
Cardano Daedalus
Monero gui na linuxa/maca
Nem nano wallet
Steem Cli wallet
IOTA również trzymam na Binance, bo nie lubię ich portfela :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: Connemara » wtorek, 4 grudnia 2018, 13:46

IOTA, mówisz o tym Trinity?
https://trinity.iota.org/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: benq » wtorek, 4 grudnia 2018, 13:51

@Connemara,
Trinity jeszcze nie testowałem.
Miałem sporo problemów z tą starą wersją, chyba 2.5.0 i się poddałem. Wiem, że ponoć nowa jest juz względnie lepsza, ale jakoś się jeszcze nie zebrałem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: Connemara » środa, 5 grudnia 2018, 10:19

Obczajam tą Deltę do trzymania info odnośnie portfolio. Czy jest w niej może jakiś sposób, by trzymać zapiski odnośnie kursów walut?
Chodzi mi o to, że ja PLNy konwertuję do EUR, które następnie wysyłam na Krakena i tam za EUR kupuję krypto. Byłoby bez problemu, jeśli miał bym "czyste" EUR bez wymiany, ale wolałbym wiedzieć, ile zyskuję/tracę obecnie uwzględniając przewalutowanie, bo końcowo na FIAT i tak plan jest taki, by wyjść na PLN.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: benq » środa, 5 grudnia 2018, 13:53

@Connemara, Nie wiem czy dobrze rozumiem.
Sprzedajesz plny i kupujesz euro, za euro kupujesz krypto, a po sprzedaży krypto za euro zamieniasz na złotówki, tak?
W aplikacji delta, jak już wprowadzisz sobie co kupiłeś, gdzie i za ile możesz jednym kliknięciem przeliczać wartość portfela i poszczególnych coinów na złotówki, euro, dolary i dziesiątki innych walut.
Przykładowo, wprowadziłem sobie zakup 30 Monero i widzę na bieżąco ile warte jest pojedyncze XMR (czarna strzałka),
ile warte są wszystkie razem w PLN. Zmieniając w opcjach na inną walutę od razu się przelicza.

Obrazek

Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
A czekaj, Tobie o przewalutowanie chodzi. Zależy gdzie je robisz, ale tu już będzie gorzej, nie wiem czy delta ogarnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: socjolog2008 » środa, 5 grudnia 2018, 14:25

Ja od siebie polecam tą appke
https://www.bituniverse.org
ps.@BenQ
Za 30 BTG nabyłem promocyjnie 3.36 BCH :mrgreen:
..zobaczymy co się z tego wykluje
Ostatnio zmieniony środa, 5 grudnia 2018, 14:31 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: Connemara » środa, 5 grudnia 2018, 14:33

benq pisze: @Connemara, Nie wiem czy dobrze rozumiem.
Sprzedajesz plny i kupujesz euro, za euro kupujesz krypto, a po sprzedaży krypto za euro zamieniasz na złotówki, tak?
W aplikacji delta, jak już wprowadzisz sobie co kupiłeś, gdzie i za ile możesz jednym kliknięciem przeliczać wartość portfela i poszczególnych coinów na złotówki, euro, dolary i dziesiątki innych walut.
Przykładowo, wprowadziłem sobie zakup 30 Monero i widzę na bieżąco ile warte jest pojedyncze XMR (czarna strzałka),
ile warte są wszystkie razem w PLN. Zmieniając w opcjach na inną walutę od razu się przelicza.

Obrazek

Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
A czekaj, Tobie o przewalutowanie chodzi. Zależy gdzie je robisz, ale tu już będzie gorzej, nie wiem czy delta ogarnie.
Moją "bazową" walutą jest PLN, jako że pracuję i zarabiam w Polsce, w PLNach. Za zł kupuję EUR na Revolucie, to przelewam do Aliora, a z Aliora na Krakena (tak, wiem ;) karkołomne, ale Revolut odrzuca przelewy na giełdy - przynajmniej tak było do połowy roku). I tutaj mam pierwsze przewalutowanie, czyli PLN/EUR po kursie x - np. 4,2257 (z czapy).

Za kwotę X € kupuję coś, np. (liczby z czapy) 100€ => 1 ETH. Czyli teoretycznie mam kurs ETH/PLN = 422,57 zł/ETH.
I o ile wiem, że mogę w Delcie ustawić drugą walutę, ale z tego co zdążyłem zobaczyć (raptem od wczoraj, więc mogę się mylić, nie miałem czasu) to kurs EUR/PLN w Delcie jest liczony płynnie, w stosunku do kursu bieżącego, a nie jest brany pod uwagę kurs EUR/PLN z dnia zakupu, który w przypadku długoterminowego "inwestowania" jest przecież inny niż kurs bieżący, bo np. w ciągu 3 miesięcy kurs zmieni się z powiedzmy 4,22 => 3,80 zł. Albo 4,22 => 4,80. I wtedy już wyliczenia na podstawie kursu bieżącego są o d*.*ę rozbić, bo nie odzwierciedlają rzeczywistego zysku/straty w stosunku do pierwotnego zakupu, gdybym chciał odsprzedać zakupione ETH za EUR które zakupiłem za PLN (。◕‿‿◕。)

Dodano po 1 minucie 40 sekundach:
socjolog2008 pisze: Ja od siebie polecam tą appke
https://www.bituniverse.org
ps.@BenQ
Za 30 BTG nabyłem promocyjnie 3.36 BCH :mrgreen:
A ogarnie podwójne przewalutowanie? Bo jak nie, to w zasadzie nie jest niczym innym niż Delta, też musiałbym trzymać gdzieś pobocznie zapis konwersji PLN/EUR.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Inwestycja w blue chips - 20,000 zł w 20 największych kryptowalut

Postautor: benq » środa, 5 grudnia 2018, 15:29

socjolog2008 pisze: ps.@BenQ
Za 30 BTG nabyłem promocyjnie 3.36 BCH
..zobaczymy co się z tego wykluje
Wracasz na właściwą stronę mocy :mrgreen:
Ja zwalczyłem swój hodlerski instynkt i nie dokupuję BCH, pomimo promocyjnej ceny. To co miałem (i stanowiło 25% mojego portfela) obecnie stanowi sporo mniej niż 20%. Godzę się z tym.
A BTG też się ładnie trzymał tyle miesięcy, aż tu nagle -50% w niecały miesiąc. :P

@Connemara, Niestety, ale wydaje mi się, że nie podoła żadna apka. Jedyne co Cię może uratować i usatysfakcjonować to spersonalizowany pod Ciebie arkusz excela z aktualizacją przez API giełdy. Tu nie pomogę w tej chwili, bo brak mi cierpliwości do tego. ;)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 19 gości