ZCash, czy ktoś by mi pomógł

INH
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 czerwca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: INH » środa, 13 czerwca 2018, 16:49

Witam, jestem nowy. Moja przygoda z kopaniem jak i krypto walutami dopiero się zaczęła. Miałem kiedyś z tym krótki kontakt ale ograniczał się tylko do aplikacji gamerhash i tyle wstępu. Od jakichś dwóch dni znów zacząłem interesować się kopaniem. Zauważyłem, że dobrym rozwiązaniem na komputery z kartą od Nvidi jest ZCash. Jak pomyślałem tak zrobiłem, obejrzałem kilka poradników na yt, pobrałem aplikacje do kopania jak i portfel (Jaxx, tak wiem nie jest najlepszy ale na początek wydaje się być dobry). I teraz pytanie do was. Na swoim Gtx 970 kopie około 280+ Sol/s, wszystko ładnie skonfigurowałem z portfelem, i na stronie flypool śledzę swoje wyniki, natknąłem się na mały problem, w portfelu Jaxx mam niestety tylko jedno zero po przecinku czyli wygląda to tak Zec 0.0 i 0.00 zł i tutaj występuje mój problem, bo oglądając czy to polskie czy to zagraniczne poradniki każdy miał tych zer po przecinku kilka a nie jedno tak jak ja (nie mówię tutaj o PLN tylko o ZEC) i jak to naprawić żeby było kilka. Drugim pytaniem jest na jakiej giełdzie sprzedawać to co wykopałem (to się przyda na później) bo na giełdzie Bit-bay nie ma jeszcze tej krypto waluty.
PS. Interesował się ktoś krypto walutą electroneum ?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: wamak » środa, 13 czerwca 2018, 17:43

Z portfelem jaxx nie pomogę. Do wymiany ZEC na inne waluty używam giełdy Kraken. Można też urobek wysyłać bezpośrednio na giełdę.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: Sokon » środa, 13 czerwca 2018, 18:29

Jak coś przelejesz na portfel to i miejsca po przecinku Ci się znajdą ;-)

INH
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 czerwca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: INH » środa, 13 czerwca 2018, 18:45

Sokon pisze: Jak coś przelejesz na portfel to i miejsca po przecinku Ci się znajdą ;-)
a jak kopię ?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: wamak » środa, 13 czerwca 2018, 18:55

Na flypool masz przecież zakładkę "payouts", gdzie widzisz, ile urobku zostało wysłane na dany adres i tyle powinno się wyświetlać w portfelu.

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: Sokon » środa, 13 czerwca 2018, 18:59

INH pisze: a jak kopię ?
Jak ukopiesz tyle, że osiągniesz próg wypłaty i trafi to na portfel to zobaczysz z dokładnością do 8 miejsc

INH
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 czerwca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: INH » środa, 13 czerwca 2018, 23:11

wamak pisze: Na flypool masz przecież zakładkę "payouts", gdzie widzisz, ile urobku zostało wysłane na dany adres i tyle powinno się wyświetlać w portfelu.
A mógłbyś mi jeszcze pomóc, na flypoolu do wypłaty potrzebny jest ip, to ma być ip kompa czy internetu ?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 991
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: wamak » środa, 13 czerwca 2018, 23:21


INH
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 czerwca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: INH » czwartek, 14 czerwca 2018, 00:06

okej dzięki ;) wystarczyło napisać sprawdził bym sobie w cmd, ale przynajmniej te kilka sekund zaoszczędziłem :D

Dodano po 32 minutach 38 sekundach:
a mam jeszcze pytanie, na flypoolu to trzeba wpisać kwotę w Payouts i kliknąć extend, czy co innego bo jak to kliknę to się zmienia tylko na collapse i nic się nie robi

Dodano po 7 minutach 46 sekundach:
Dobrze, dziękuję, już udało mi się to rozkminić ;) Bardzo dziękuje za poświęcony czas :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: Bit-els » czwartek, 14 czerwca 2018, 08:21

@INH, jaxx jest portfelem z największą iloscią błędów, są ze dwa wątki u nas o tym.
Polecam coinomi na ajfona i andro. Nad desktopowym też pracują.
I nie sprzedawaj zeców. To jest waluta na long. Z plecami jakie żadna inna nie ma.
DARPA i wiele innych instytucji rządowo wywiadowczych

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: Sokon » czwartek, 14 czerwca 2018, 09:07

Bit-els pisze: jaxx jest portfelem z największą iloscią błędów, są ze dwa wątki u nas o tym.
A ja jestem z niego całkiem zadowolony - używam bez problemów od paru miesiący...
Ale fakt - kopanie ZEC najlepiej na PaperWallet i niech sobie leży aż papier zacznie żółknąć ;-)

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: Harey » czwartek, 14 czerwca 2018, 09:13

Sokon pisze: A ja jestem z niego całkiem zadowolony - używam bez problemów od paru miesiący...
Cieszymy się Twoim szczęściem, tylko pamiętaj, że "jest dobrze, póki jest dobrze" ;)
Kiedyś drobniaki miałem na tym w wersji Linux, ale do większych kwot brakuje mi odwagi :mrgreen:

Początkujący
Posty: 439
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ZCash, czy ktoś by mi pomógł

Postautor: Sokon » czwartek, 14 czerwca 2018, 13:39

Ja po przeczytaniu wszystkich wątków o Jaxx też trzymam na nim tylko "podręczne kwoty". Reszta tylko papier ;-)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, rav3n_pl, shinya56, Tomasz_Es i 72 gości