Własna kryptowaluta

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 13:35

Witam ostatnio zainwestowałem w BITG bitcoin green I od tamtego momentu mam naprawdę świetny pomysł na własną kryptowalutę która bedzie w stanie przyciągnąć inwestorów jak I kupców. Szukam dobrego programisty niestety jak narazie brak jakichkolwiek środków na opłacenie za to mam pomysł na samozachowawczy blockchain dzięki któremu każdy kto dowie się o tej krypto bedzie chciał choćby 0.1 Tej monety. Niestety nie mam pojęcia jak zmieniać kody a żródłowym kodem byłby ten z BITG jest to moneta PoS ale potrzeba by było wprowadzić w niego algorytm który naprawde może być magnetyczny I przyciągający ludzi do kupna. Potrzebuje kogos kto to ogarnie I bedzie w stanie założyć stronę ICO offering aby zdobyć środki na opłacenie programisty szukam też grafika I kogoś kto będzie w stanie dobrze to promować. Na początku będzie to Non-profit ale jak tylko wejdziemy na giełde jestem pewien że możemy na tym zarobić. Jeżeli jesteś programistą który nie zarobił bo próbował podnieść jakąś z góry martwą kryptowalute odezwij się pogadamy przecież sam wiesz że czasem jeden znak z klawiatury może zmienić cały kod a ja mam pomysł na blockchain który będzie "sprawiedliwy" dla każdego inwestora nie ważne czy zainwestuje 2000 $ czy 2500$ czy 0.50$ . Zaznaczam nie chce ludzi nie zdecydowanych wylatujących z gory z zapytaniem jaki to pomysł . Dlatego uwarzam że najlepiej byłoby się spodkać a I zyski dzielimy po równo na cały Team 5 osób 20% każda. Pozdrawiam

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Własna kryptowaluta

Postautor: Bitcoiniak » czwartek, 17 maja 2018, 13:38

Zapomnij. Nie uda się. Jest już 1600 crypto. Chcesz natępnego ShitCoina wprowadzić?

No i nikt nie będzie pracował za wyimaginowane, przypuszczalne przyszłe zyski. :D 8-)
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Araluen » czwartek, 17 maja 2018, 13:40

Nie przedstawiasz nawet zarysu pomysłu i szukasz inwestorów, którzy zrobią Ci coś za darmo, nie wiedząc, czy to w ogóle będzie opłacalne? :D Poza tym nie umiesz programować, ale masz fantastyczny pomysł na kryptowalutę. :shock: Jest już wystarczająco dużo shitcoinów i naganiaczy, jeśli chcesz znaleźć poważnych ludzi do współpracy, to też bądź poważny.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 13:50

Poważni to będziemy po śmierci. To po pierwsze . Po drugie gówniane krypto własnie powstają kiedy ktoś daje gówniany pomysł. I po trzecie zarazem ostatnie I tak osiągne to co planuje a pomysł nie jest "fantastyczny" a Rewolucyjny I nie mam zamiaru go opisywać tak o żeby ktoś go sobie "Pożyczył".Pozdrawiam

Dodano po 4 minutach 55 sekundach:
A tak na marginesie dodam że żeby coś osiągnąć powielanie tego co jest nic nie daje należy zrobić coś nowego I być PIERWSZYM w tym co wymyśliłeś tak jak BITCOIN był pierwszy. Ja mam pomysł na blockchain a moneta tutaj bedzie tylko dodatkiem. Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Araluen » czwartek, 17 maja 2018, 13:51

Większości twórców shitcoinów też się wydawało, że robią coś, co zawojuje rynek krypto. Rzeczywistość szybko to zweryfikowała :D Jeśli twierdzisz, że sobie swój pomysł zrealizujesz, powodzenia, ale za darmo to można za przeproszeniem po pysku dostać. Bez przedstawienia pomysłu nie licz na to, że ktoś poświęci swój cenny czas i umiejętności na współpracę, po prostu ;)

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 13:57

Araluen pisze: Większości twórców shitcoinów też się wydawało, że robią coś, co zawojuje rynek krypto. Rzeczywistość szybko to zweryfikowała :D Jeśli twierdzisz, że sobie swój pomysł zrealizujesz, powodzenia, ale za darmo to można za przeproszeniem po pysku dostać. Bez przedstawienia pomysłu nie licz na to, że ktoś poświęci swój cenny czas i umiejętności na współpracę, po prostu ;)
Za darmo to po pysku nie dostaniesz bo trzeba sobie zasłużyć ;)

Dodano po 4 minutach 5 sekundach:
I nikogo nie zmuszam do współpracy najlepiej się spodkać pogadać I wtedy podjąć decyzję . Chyba nie muszę dodawać że wielu ludzi ma środki które jest w stanie zainwestować I tylko czekają na dobry pomysł . Chcesz ot tak żebym podał pomysł a jaką gwarancje dostane że ktoś go nagle nie "pożyczy"

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 14 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Krabi » czwartek, 17 maja 2018, 13:58

najtansze KYC - licz ok 10 000USD - bez tego masz nielegalne ICO i każdy bank zamknie Ci konto.
firma za granica kolejne 5000 USD
- grafik 1500 USD
- programisci (ja masz zamiar nie wpuscic shtcoina ) 10 000 USD
- marketing ( za wprowadzenie do samego ICO lists itp. ok 10 000USD)

czasy gdzie ICO bylo za free się skończyły.
PS. to są nie zawyzane kwoty ,

ale są firmy które CI wszystko przygotują takie jak ICO box - za niecałe 2 ml USD w BTC

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Własna kryptowaluta

Postautor: adam1226 » czwartek, 17 maja 2018, 14:05

Jesli pomysl jest oparty na PoS jakiegos forka btc to raczej nie może byc rewolucyjny.. rewolucyjny pomysl to by musiał miec np. nowy algorytm konsensusu. Poza tym teraz wielkie koncerny mają swoje zespoły badawcze wiec wielce prawdopodobne ze wymyśliły cos duzo lepszego od Ciebie. Troche szkoda czasu na zludzenia
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 647
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 1361
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: HODLER.TECH » czwartek, 17 maja 2018, 14:06

Osobiście uważam że jeśli uważasz swój pomysł za dobry to go realizuj, jednak najpierw musisz przekonać do swojej osoby choć jednego człowieka który ma pojęcie o technologii i powie Ci czy to co wymyśliłeś jest możliwe do zrealizowania. Najlepiej ogłosić to właśnie na forum, jeśli nie znasz nikogo kto byłby Ci w stanie powiedzieć czy nie ma konfliktu miedzy Twoim pomysłem a technologią. Pewnie pomyślisz że ktoś podpatrzy Twój pomysł i zacznie go realizować na własną rękę - jest to możliwe. Trzeba jednak przestawić swoje myślenie na bardziej otwarte, sam, jeszcze kilka miesięcy temu nie wyobrażałem sobie że mógłbym opublikować tony kodu za które zapłaciłem czasem i dużą ilością pieniędzy, ale po bardzo długim namyśle uznałem że to jest po prostu konieczne i ryzyko jest warte podjęcia. Jeśli to Twój autorski pomysł, jesteś na tyle kreatywny że zawsze będziesz o krok do przodu przed tymi którzy skopiowali Twój pomysł. Możesz też napisać bezpośrednio do kilku ludzi którzy są obeznani z blockchainem od strony technicznej, to bezpieczne wyjście zważywszy na fakt że są zwykle zapracowani i nie będą raczej skłonni do rzucenia wszystkiego i rozpoczynania realizacji Twojego pomysłu.
HODLER - Wielowalutowy portfel o otwartym kodzie źródłowym https://hodler.tech
HODLER Pro: https://hodler.tech/pro
Telegram PL: http://t.me/HODLERTECHPL
Dyskusja PL: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=101&t=30634

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 14:18

HODLER.TECH pisze: Osobiście uważam że jeśli uważasz swój pomysł za dobry to go realizuj, jednak najpierw musisz przekonać do swojej osoby choć jednego człowieka który ma pojęcie o technologii i powie Ci czy to co wymyśliłeś jest możliwe do zrealizowania. Najlepiej ogłosić to właśnie na forum, jeśli nie znasz nikogo kto byłby Ci w stanie powiedzieć czy nie ma konfliktu miedzy Twoim pomysłem a technologią. Pewnie pomyślisz że ktoś podpatrzy Twój pomysł i zacznie go realizować na własną rękę - jest to możliwe. Trzeba jednak przestawić swoje myślenie na bardziej otwarte, sam, jeszcze kilka miesięcy temu nie wyobrażałem sobie że mógłbym opublikować tony kodu za które zapłaciłem czasem i dużą ilością pieniędzy, ale po bardzo długim namyśle uznałem że to jest po prostu konieczne i ryzyko jest warte podjęcia. Jeśli to Twój autorski pomysł, jesteś na tyle kreatywny że zawsze będziesz o krok do przodu przed tymi którzy skopiowali Twój pomysł. Możesz też napisać bezpośrednio do kilku ludzi którzy są obeznani z blockchainem od strony technicznej, to bezpieczne wyjście zważywszy na fakt że są zwykle zapracowani i nie będą raczej skłonni do rzucenia wszystkiego i rozpoczynania realizacji Twojego pomysłu.
Jeśli znasz kogoś takiego daj mi na niego namiar proszę .

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Własna kryptowaluta

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 17 maja 2018, 14:20

Nagoya pisze: Potrzebuje kogos kto to ogarnie I bedzie w stanie założyć stronę ICO offering
Tutaj skończyłem czytać.

Czyli chcesz zrobić kolejnego shitcoina.

Bez obrazy, ale po stylu Twojego pisania i tym że sam przyznałeś iż nie masz umiejętności informatycznych oceniam, że nie ma absolutnie żadnych szans aby Twój projekt skończył inaczej niż w śmietniku, bankrutując lub scamem.

Jeżeli nie masz co najmniej mocnego podłoża IT lub matematycznego (na poziomie akademickim lub samouka-geniusza Einsteina) to zwyczajnie nie ma możliwości wymyślić nic przełomowego.

Sam fakt, ze chcesz zrobić z tego ICO pokazuje już Twoje intencje - Ty chcesz zarobić, a nie stworzyć rewolucyjną technologię. Nie tędy droga. Aby stworzyć fantastycznego coina musisz:
1. Przedstawić światu koncepcję (Akademicki Whitepaper minimum)
2. Udowodnić że ta koncepcja działa (w praktyce)
3. Dopiero gdy koncepcja działa, możesz liczyć na pieniądze

Podejście "zróbmy ICO i nakręćmy HYPE, bo mój coin jest genialny, zarobimy miliardy" to ślepa uliczka. 1 ICO na 1000 okaże się czymś wartościowym.

Ba, obecny HYPE na ICO i tysiące powstałych z tego HYPE shitcoinów to ślepa uliczka historii.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 14:27

ShadowOfHarbringer pisze:
Nagoya pisze: Potrzebuje kogos kto to ogarnie I bedzie w stanie założyć stronę ICO offering
Tutaj skończyłem czytać.

Czyli chcesz zrobić kolejnego shitcoina.

Bez obrazy, ale po stylu Twojego pisania i tym że sam przyznałeś iż nie masz umiejętności informatycznych oceniam, że nie ma absolutnie żadnych szans aby Twój projekt skończył inaczej niż w śmietniku, bankrutując lub scamem.

Jeżeli nie masz co najmniej mocnego podłoża IT lub matematycznego (na poziomie akademickim lub samouka-geniusza Einsteina) to zwyczajnie nie ma możliwości wymyślić nic przełomowego.

Sam fakt, ze chcesz zrobić z tego ICO pokazuje już Twoje intencje - Ty chcesz zarobić, a nie stworzyć rewolucyjną technologię. Nie tędy droga. Aby stworzyć fantastycznego coina musisz:
1. Przedstawić światu koncepcję
2. Udowodnić że ta koncepcja działa
3. Dopiero gdy koncepcja działa, możesz liczyć na pieniądze

Podejście "zróbmy ICO i nakręćmy HYPE, bo mój coin jest genialny" to ślepa uliczka. 1 ICO na 1000 okaże się czymś wartościowym.

Ba, obecny HYPE na ICO i tysiące powstałych z tego HYPE shitcoinów to ślepa uliczka historii.
Mam pojęcie podstawowe wiem jak to działa nie znam kodowania chyba nie każdy musi być programistą
Może nie potrzeba ICO może wystarczy jeden ogarnięty programista i investor któremu zaprezentuje pomysł i to wystarczy aby ktoś stwierdził że to może sie udać osobiście myśle że się uda chodzi o dodatkowy algorytm w całym blockchanie i tyle czy tak trudno to zrozumieć?

Dodano po 56 sekundach:
Każdy widzi tylko albo scam albo shitcoin a nikt nawet nie wie o czym mówie jaki mam pomysł .

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Własna kryptowaluta

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 17 maja 2018, 14:28

Nagoya pisze:Mam pojęcie podstawowe wiem jak to działa nie znam kodowania chyba nie każdy musi być programistą
Może nie potrzeba ICO może wystarczy jeden ogarnięty programista i investor któremu zaprezentuje pomysł i to wystarczy aby ktoś stwierdził że to może sie udać osobiście myśle że się uda chodzi o dodatkowy algorytm w całym blockchanie i tyle czy tak trudno to zrozumieć?
Rozumiem wszystko doskonale.

ICO to ślepa uliczka podobnie jak premine, tylko gównocoiny robią ICO. Coiny mające sens takie jak Bitcoin, Ethereum czy Monero nie potrzebują ICO.

Chcesz zrobić kolejnego shitcoina.

Nic z tego nie będzie.

Ale próbuj - niektórzy uczą się tylko na swoich błędach.
Ostatnio zmieniony czwartek, 17 maja 2018, 14:29 przez ShadowOfHarbringer, łącznie zmieniany 1 raz.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 14:29

Nagoya pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
Nagoya pisze: Potrzebuje kogos kto to ogarnie I bedzie w stanie założyć stronę ICO offering
Tutaj skończyłem czytać.

Czyli chcesz zrobić kolejnego shitcoina.

Bez obrazy, ale po stylu Twojego pisania i tym że sam przyznałeś iż nie masz umiejętności informatycznych oceniam, że nie ma absolutnie żadnych szans aby Twój projekt skończył inaczej niż w śmietniku, bankrutując lub scamem.

Jeżeli nie masz co najmniej mocnego podłoża IT lub matematycznego (na poziomie akademickim lub samouka-geniusza Einsteina) to zwyczajnie nie ma możliwości wymyślić nic przełomowego.

Sam fakt, ze chcesz zrobić z tego ICO pokazuje już Twoje intencje - Ty chcesz zarobić, a nie stworzyć rewolucyjną technologię. Nie tędy droga. Aby stworzyć fantastycznego coina musisz:
1. Przedstawić światu koncepcję
2. Udowodnić że ta koncepcja działa
3. Dopiero gdy koncepcja działa, możesz liczyć na pieniądze

Podejście "zróbmy ICO i nakręćmy HYPE, bo mój coin jest genialny" to ślepa uliczka. 1 ICO na 1000 okaże się czymś wartościowym.

Ba, obecny HYPE na ICO i tysiące powstałych z tego HYPE shitcoinów to ślepa uliczka historii.
Mam pojęcie podstawowe wiem jak to działa nie znam kodowania chyba nie każdy musi być programistą
Może nie potrzeba ICO może wystarczy jeden ogarnięty programista i investor któremu zaprezentuje pomysł i to wystarczy aby ktoś stwierdził że to może sie udać osobiście myśle że się uda chodzi o dodatkowy algorytm w całym blockchanie i tyle czy tak trudno to zrozumieć?

Dodano po 56 sekundach:
Każdy widzi tylko albo scam albo shitcoin a nikt nawet nie wie o czym mówie jaki mam pomysł .
Na marginesie skąd wiesz że ten mój ICO na 1000 innych nie jest tym który będzie rewolucyjny.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Araluen » czwartek, 17 maja 2018, 14:29

Trudno się dziwić, bo rynek został tym po prostu zalany. Mnóstwo altcoinów, zdecydowana większość ICO zakończona niepowodzeniem. Inwestorzy są ostrożniejsi i trzeba brać to pod uwagę.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Własna kryptowaluta

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 17 maja 2018, 14:30

Nagoya pisze:Na marginesie skąd wiesz że ten mój ICO na 1000 innych nie jest tym który będzie rewolucyjny.
Bo nie będzie.

Jak nie masz podłoża matematycznego lub IT i nie jesteś albo profesorem albo samoukiem-einsteinem to nie ma na coś takiego szans.

Nie jest łatwo stworzyć genialne reguły matematyczne - takie jak te, które tworzą Bitcoina.

Nic z tego nie będzie, marnujesz czas swój i frajerów, którzy się zgodzą się Ci pomagać. Przykro mi.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 14:44

Rozumiem ale ICO to jedyna szansa na zdobycie funduszu na realizacje takiego projektu skoro piszecie dodatkowo ze opieranie projektu na kopiowaniu kodu źródłowego innej monety jest z góry nic nie warte to skąd niby mam wziąść środki na całą drużynę programistów żeby stworzyć wszystko of podstaw ? Nie znam milionerów którzy powiedzą ej weź swój pomysł z planem marketingowym przedstaw go I pomyślimy czy warto.

Dodano po 4 minutach 2 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze:
Nagoya pisze:Na marginesie skąd wiesz że ten mój ICO na 1000 innych nie jest tym który będzie rewolucyjny.
Bo nie będzie.

Jak nie masz podłoża matematycznego lub IT i nie jesteś albo profesorem albo samoukiem-einsteinem to nie ma na coś takiego szans.

Nie jest łatwo stworzyć genialne reguły matematyczne - takie jak te, które tworzą Bitcoina.

Nic z tego nie będzie, marnujesz czas swój i frajerów, którzy się zgodzą się Ci pomagać. Przykro mi.
Kolego matematyke znam na tyle że zmiana w blockchainie o której mówie jest tak prosta jak jeden plus jeden jak bym wypisał pomysł czrno na białym przyznałbyś mi racje nie trzeba byc programistą żeby rozumieć pewne kwestie. Ja nie zamierzam stworzyć sztucznej inteligencji która myśli bez nadanego mu kodu bo do tego potrzeba świadomości. Piszesz mądrze I myśle że jesteś programistą.

Dodano po 6 minutach 26 sekundach:
I z drugiej strony kopiowanie kodu źródłowego moim osobistym zdaniem nie jest niczym złym ,do chwili gdy jest jak woda czasem wystarczy do niej dodać soku by nabrała smaku I innych wartości.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Własna kryptowaluta

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 17 maja 2018, 14:45

Nagoya pisze:Kolego matematyke znam na tyle że zmiana w blockchainie o której mówie jest tak prosta jak jeden plus jeden jak bym wypisał pomysł czrno na białym przyznałbyś mi racje
Najlepiej byłoby po prostu jakbyś wrzucił swój pomysł na reddita i tam znajdzie się parę kompetentnych osób które go ocenią.

Oczywiście tego nie zrobisz, bo myślisz że Twój pomysł jest rewolucyjny. Problem w tym, że nie jest.

Na rewolucyjne pomysły pisze się całe whitepapery (pisma akademickie), następnie pisze się kod działający wedle tego schematu, po czym ogłasza się to światu.

Nie potrzebujesz ICO ani funduszy. Skoro jesteś na tyle inteligentny, że potrafisz napisać coś na co nie wpadli matematycy, informatycy ani twórcy tysięcy innych ICO, to powinieneś być też na tyle inteligentny żeby nauczyć się programować.

A jeżeli nie jesteś na tyle inteligentny żeby nauczyć się programować, to zapomnij nawet o tym że mogłeś wymyślić coś rewolucyjnego. To jest zamknięte koło.

Nie sądzę, że ktokolwiek zaufa Ci z pieniędzmi tylko po to, żeby powstał kolejny shitcoin i kolejne gówniane ICO. Może lepiej startuj ze swoim pomysłem do profesorów akademickich ? Niech ocenią.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 14:51

ShadowOfHarbringer pisze:
Nagoya pisze:Kolego matematyke znam na tyle że zmiana w blockchainie o której mówie jest tak prosta jak jeden plus jeden jak bym wypisał pomysł czrno na białym przyznałbyś mi racje
Najlepiej byłoby po prostu jakbyś wrzucił swój pomysł na reddita i tam znajdzie się parę kompetentnych osób które go ocenią.

Oczywiście tego nie zrobisz, bo myślisz że Twój pomysł jest rewolucyjny. Problem w tym, że nie jest.

Na rewolucyjne pomysły pisze się całe whitepapery (pisma akademickie), następnie pisze się kod działający wedle tego schematu, po czym ogłasza się to światu.

Nie potrzebujesz ICO ani funduszy. Skoro jesteś na tyle inteligentny, że potrafisz napisać coś na co nie wpadli matematycy, informatycy ani twórcy tysięcy innych ICO, to powinieneś być też na tyle inteligentny żeby nauczyć się programować.

A jeżeli nie jesteś na tyle inteligentny żeby nauczyć się programować, to zapomnij nawet o tym że mogłeś wymyślić coś rewolucyjnego. To jest zamknięte koło.

Nie sądzę, że ktokolwiek zaufa Ci z pieniędzmi tylko po to, żeby powstał kolejny shitcoin i kolejne gówniane ICO. Może lepiej startuj ze swoim pomysłem do profesorów akademickich ? Niech ocenią.
Z programowania to potrafie tylko tyle co program w którym użyje wartości "true" I "false"

Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
Nie mam na to czasu I jak już powiedziałem nie każdy jest informatykiem ja mam inną profesje której nauka zajełaby ci też pare ładnych lat :D

Dodano po 2 minutach :
I mam już spisany projekt po angielsku więc zastanów się dlaczego go nie wrzucam na reddita bo jeżeli znajdzie się jedna osaoba która stwierdzi że to jest dobre to go "pożyczy"

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Własna kryptowaluta

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 17 maja 2018, 14:52

Nagoya pisze:Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
Nie mam na to czasu
Więc inni nie będą też mieli czasu dla Ciebie.

Z mojej strony EOT, dobranoc.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Olexy i 19 gości