Własna kryptowaluta

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 14:58

Wszystko tworzy się dla zysku proste mi wystarczy 100 monet które stworze więcej nie potrzeba zaryzykował byś tak ?

Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze:
Nagoya pisze:Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
Nie mam na to czasu
Więc inni nie będą też mieli czasu dla Ciebie.

Z mojej strony EOT, dobranoc.
Nie wycinaj 4 słów z kontekstu całego zdania bo to jest mało inteligentne :D

Dodano po 3 minutach 59 sekundach:
Przepraszam pięciu

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14378
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Własna kryptowaluta

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 17 maja 2018, 15:02

Przeniosłem do przedszkola, bo chyba najlepsze miejsce na taki "projekt".
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: benq » czwartek, 17 maja 2018, 15:03

@Nagoya, Po 1) ten cały bitcoin zielony, to coś oferuje poza hejtowaniem Proof of Work?
Przyznaję, pobieżnie przejrzałem tylko whitepaper, listę giełd i roadmap. Szczerze? Cały wielki plan na najbliższy rok to "awarness campaign", wejścia na nowe giełdy, partnerstwa z nieznanymi firmami i powstanie portfeli?
Odkrycie Ameryki to to nie jest. Jak ktoś jest eco-friendly, nie lubi POW to jest już całkiem sporo działających monet POS, czy to do szybkich i tanich płatności, czy też smart contractów, albo do tworzenia dappsów.

Oczywiście każdy wkłada kasę w co chce, ja nikomu do portfela nie zaglądam. Jednak pisząc już na wstępie, że inwestujesz w kryptowalutę o bardzo wątpliwym sensie istnienia, po czym chcesz kopiować jej blockchain ze swoimi nakładkami/poprawkami, to szczerze nie wiem czy znajdziesz chętnego do czarnej roboty.

Nie chcesz zdradzić swojej sekretnej receptury - ok, rozumiem. Ale musisz chociaż nakreślić, jaki problem Twoja waluta miałaby rozwiązać, komu służyć i czym się wyróżni pośród 10 sensownych i 1590 bezsensownych pozostałych.

Podsumowując, nie masz kapitału na start, nie masz umiejętności niezbędnych, żeby to zrobić samodzielnie. Nie masz koneksji ani znajomości, które mógłbyś wykorzystać. Absolutnie nie życzę Ci źle, bo Cię nie znam. Ale nie wróżę sukcesu.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 15:13

Jak narazie na zielonym bitcoinie zarobiłem także nie zarzekam portfele są już jakiś czas ale mnie tak krypto nie oszałamia robię na niej zysk I tyle. Powiem tak odpowiedz mi na pytanie czy warto mieć 0.1 BTC w mojej opini tak więc skoro pisałem na samym początku że będzie warto kupić moją monetę za 0.50$ to chyba mam jakąś conajmniej 11 dobrą recepturę która jest prosta jak rozwiązanie węzła gordyjskiego wystarczy że na starcie bedę jako 11 sensowna kryptowaluta nie sądzisz ?

Dodano po 1 minucie 37 sekundach:
I chodzi tu o równowartośc jednej monety czy bedzie to 0.1 czy 0.001 monety

Dodano po 21 sekundach:
o wartośi 0.50$

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: benq » czwartek, 17 maja 2018, 15:15

@Nagoya, Czekaj czekaj, czyli celem istnienia Twojej rewolucyjnej kryptowlauty jest zarobek?
To ja również już dalej nie czytam, szkoda czasu.
Powodzenia anyway.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 15:21

może to być 0.000001 monety warte 0.10$ I I tak bedzie warto ją kupić dzieki sekretnej recepturze :D

Dodano po 2 minutach 22 sekundach:
benq pisze: @Nagoya, Czekaj czekaj, czyli celem istnienia Twojej rewolucyjnej kryptowlauty jest zarobek?
To ja również już dalej nie czytam, szkoda czasu.
Powodzenia anyway.
Pisałem że to ma być non profit można uciąc 1000 monet i podzielić na pięc osób z teamu po 200 ja moge wziąść 100 nie potrzebuje zysku z ICO itd poprostu chcę wdrążyć ten projekt nawet jeśli miałbym mieć 1 monete to wiem że to się opłaci a z ICO itp nie chcę nic tyle żeby opłacić programistę

Dodano po 3 minutach 5 sekundach:
benq pisze: @Nagoya, Czekaj czekaj, czyli celem istnienia Twojej rewolucyjnej kryptowlauty jest zarobek?
To ja również już dalej nie czytam, szkoda czasu.
Powodzenia anyway.
A w zielonego zainwestowałem dla zysku

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Własna kryptowaluta

Postautor: adam1226 » czwartek, 17 maja 2018, 15:22

Nagoya pisze: poprostu chcę wdrążyć ten projekt nawet jeśli miałbym mieć 1 monete to wiem że to się opłaci a z ICO itp nie chcę nic tyle żeby opłacić programistę
skoro zalezy Ci, aby Twoj projekt zostal wdrozony to dlaczego tak sie obawiasz, ze ktos go sobie "pozyczy" ??
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » czwartek, 17 maja 2018, 15:31

adam1226 pisze:
Nagoya pisze: poprostu chcę wdrążyć ten projekt nawet jeśli miałbym mieć 1 monete to wiem że to się opłaci a z ICO itp nie chcę nic tyle żeby opłacić programistę
skoro zalezy Ci, aby Twoj projekt zostal wdrozony to dlaczego tak sie obawiasz, ze ktos go sobie "pozyczy" ??
Bo będzie chciał czeprać zyski ??

Dodano po 6 minutach 42 sekundach:
rav3n_pl pisze: Przeniosłem do przedszkola, bo chyba najlepsze miejsce na taki "projekt".
Ok nie ma problemu :D

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Nagoya » poniedziałek, 21 maja 2018, 19:46

A więc tak wygląda mój plan :

Chcę nazwać monete Wise Coin a dodatkowym atutem będzie tzw. Fair Blockchain (Sprawiedliwy Blockchain)
Moneta była by czystą PoS (Proof of stake) czyli w gre wchodzi Mastenode i Staking ( 2 zwyciężców na blok)

Co chcę zmienić :

Chciałbym aby programista wprowadził zmianę w kodzie blockchaina tak aby opłata transakcyjna (fee) była
przesyłana na najniższy stan portfela ( czyli nie na adres bo takich możemy wygenerować wiele ). Myślę że
jest to do wykonania ;

Wiadomo także że chciałbym aby programista zarobił za tą pracę czyli chciałbym zrobić tak :

Opłata transakcyjna:

-10% idzie do programisty na wygenerowany przez niego stały adres ;
-90% wraca do inwestorów a konkretnie do tego który ma najmniej w portfelu czyli musi być odpowiedni algorytm
który jest w stanie wykryć gdzie wartość posiadanego stanu monet jest najmniejsza;

Odrazu nasuwa się możiwość tego że ktoś celowo wyśle monety aby maksymalnie obniżyć stan , ale zanim to nastąpi
wiemy że stan monet musi dojrzeć (mature) i nawet jeśli otrzyma opłaty transakcyjne to tylko do momętu aż jego stan
będzie wyższy od kolejnego kiedy tylko blockchain wykryje dojrzałe monety opłaty transakcyjne idą do
nastepnego urzytkownika. Ważną sprawą jest także aby minimalny stan posiadanych monet aby otrzymać opłaty to więcej
niż 0

Myslę że 50% sukcesu każdej kryptowaluty to społecznoś wiele razy spotykałem się z tym że inwestorzy pytają gdzie
lub do kogo idą opłaty transakcyjne . W niektórych przypadkach programiści biorą wszystko , w innych opłaty są
poprostu spalane i giną więc myśle że jeśli potencjalny inwestor dowie się że 90% opłaty transakcyjnej wraca do
inwestorów jest to mocny punkt mojego pomysłu dzięki temu każda wartość posiadanych monet czy części monet po
przecinku będzie się opłacać co myslę że wpłynie na cenę takiej waluty.

Szukam ekipy która chciałaby wdrążyć tą monetę razem ze mną. Kwestia tego jak się dogadamy zostaje między nami.
Wszytkie sprawy matematyczne związane z % opłat i ilością monet zostawiam osobm które są wstanie obiczyć jaka
ilość bedzie najlepsza kwestie najwarzniejsze sprawdzenia to :

- Ile monet bylo by maksymalnie
- Jaki byłby ROI (zwrot inwestycji)
- Żywotność
- Trudność techniczna w wykonaniu takiej monety i blockchain'u
- Cena początkowa
- ICO bądz inna forma zaczęcia projektu.

Co ja z tego będe miał ? może być 0.1% z tych 10 % idących do programisty i 100 monet które stworzymy dla mnie i po
100 dla teamu. A poza tym czystą satysfakję że zrobiłem krypto dla społeczności .Wiadomo że wiele kwesti jest do
uzgodnienia.

Masz coś do dodania myślisz że to może się udać zapraszam na Discord :

https://discord.gg/VgmY6R

Pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: Majkos » piątek, 15 czerwca 2018, 21:34

Don't listen to the no sayers.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: noda » piątek, 6 lipca 2018, 09:50

Wtrącę swoje 3 grosze aby wyprostować sprawę bitcoin green. BITG jest zmutowanym forkiem PIVX, który jest ulepszoną (o rozwiązania masternodes) wersją DASH. Takich forków klonów ulepszonych wersji forka klona bitcoina są tysiące i BITG jest jednym z wielu projektów tego samego teamu. Praktycznie codziennie powstaje kilka takich BITG opartych o PIVX a ich zadaniem jest sprzedaż masternodów w fazie presale. Cała "zielona" ideologia teamu BITG ma charakter tylko komercyjny a po ich sukcesie widać że trafił na podatny grunt. Chłopaki od bitcoina green mają kilkadziesiąt takich projektów (ich ostatni to paxchanger). Masternody mogą się przyjąć i zmienić w stabilne projekty (BITG, Rypaya, Solaris, Polis...) przynoszące stały dochód lub zostać porzucone zaraz po fazie presale. Przodują w tym głównie hindusi dosłownie zalewając rynek coinów opartych o masternode rewards (często porzucając aktywne projekty dla nowych). Sam tworzę kolejne forki PIVX na zamówienie przynajmniej raz w miesiącu własnie ze względu na wsparcie masternodów. Pomysł Nagoya nie jest zły ale bez środków finansowych na marketing i development oraz zgranego teamu ma marne szanse na powodzenie (szczególnie że w tej branży nikt za darmo pracować nie musi).
Zainteresowanych tematyką masternodes zapraszam na https://www.facebook.com/masternody.zarabianie/

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własna kryptowaluta

Postautor: redlumek » piątek, 6 lipca 2018, 22:31

Na Bitcointalks coraz to pojawiają się nowe coin które po pre-sale maternodow I zgarnięciu paru btc przez adminów nagle znikają.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, ao1989, Azeldoh, grzeg, shinya56, zombu i 28 gości