Kupno XLM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno XLM

Postautor: vinepl » czwartek, 12 kwietnia 2018, 14:24

Witam,

Jestem swiezak w sprawach Bitcoina, chodz wczesniej obserwowalem kurs krypto, to dopier od niedawna zaczalem sie nimi interesowac. I nawet kupilem troche akcji na etoro, lecz zaczalem grzebac I okazalo sie ze etoro zamyka akcje gdy dojda powyzej 100% (chodz nie wiem czy to prawna). Chce kupic troche Stellar Lumens (XLM) I zapomniec o nich. I tu moje pytanie jak/gdzie kupic wlasnie te krypto zeby byly bezpieczne? Dodam ze mieszkam w UK.

Podro

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno XLM

Postautor: sodom2000 » czwartek, 12 kwietnia 2018, 15:54

vinepl pisze:Witam,

Jestem swiezak w sprawach Bitcoina, chodz wczesniej obserwowalem kurs krypto, to dopier od niedawna zaczalem sie nimi interesowac. I nawet kupilem troche akcji na etoro, lecz zaczalem grzebac I okazalo sie ze etoro zamyka akcje gdy dojda powyzej 100% (chodz nie wiem czy to prawna). Chce kupic troche Stellar Lumens (XLM) I zapomniec o nich. I tu moje pytanie jak/gdzie kupic wlasnie te krypto zeby byly bezpieczne? Dodam ze mieszkam w UK.

Podro
poelcam ci gielde :
https://poloniex.com/exchange#btc_str
https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-XLM

na Polniex stellar ma tam skrot STR.
Najlepiej jakl mieszkasz w Anglii kupic ETH,BTC lub LTC na Coinbase i potem to przelac na te gieldy i wymienic na XLM.
Jak masz jakies pytania to wal smialo
Pozdrawiam
P.S z mojej strony polecam zainteresowac sie rowniez XBY ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno XLM

Postautor: vinepl » piątek, 13 kwietnia 2018, 10:35

Czesc Sodom2000,

Dzieki wielkie za odpowiedz w tak ekspresowym czasie. Od dzis jestem juz zarejestrowanym I zweryfikowanym uzytkowniek Bittrex oraz Coinbase (szkoda ze nie dales linku polecajacego to i tobie by cos wpadlo). Jestem na etapie wplacanie BTC na gielde, mysle ze dlugo to nie potrwa i kupie moje upragnione XLM.

Pozdro

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno XLM

Postautor: benq » sobota, 14 kwietnia 2018, 07:23

@vinepl, a ja bym ci polecał Binance zamiast Bittrexa. Dlaczego?
1) nie trzeba się weryfikować - po co szastać swoimi danymi w internecie, skoro można to zrobić anonimowo
2) wolumen XLM na Binance jest 4x większy niż na Bittrex - większy ruch, łatwiej kupić/sprzedać
3) binance znajduje się poza europejską jurysdykcją- żadne problemy prawne ci nie grożą :-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno XLM

Postautor: vinepl » niedziela, 15 kwietnia 2018, 15:57

benq pisze: @vinepl, a ja bym ci polecał Binance zamiast Bittrexa. Dlaczego?
1) nie trzeba się weryfikować - po co szastać swoimi danymi w internecie, skoro można to zrobić anonimowo
2) wolumen XLM na Binance jest 4x większy niż na Bittrex - większy ruch, łatwiej kupić/sprzedać
3) binance znajduje się poza europejską jurysdykcją- żadne problemy prawne ci nie grożą :-)
Cześć,

Dzieki na pewno poczytam o Binance, aczkolwiek kupilem juz XLM na Bittrex trochę pod wpływem emocji (szybko szybko). Zamierzam kupić następne jeżeli spadną na dol, wiec możne Bianance to pozycja na następny raz :?: narazie XLM podskoczył ładnie do góry hehe

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kupno XLM

Postautor: DanielKępa » piątek, 29 czerwca 2018, 19:44

Zapraszam do mojej krótkiej analizy kryptowaluty Stellar Lumens (XLM):

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baranzii, Pan Inwestor, shinya56, updownupdown i 18 gości