Zarabianie na giełdzie - Kilka pytań

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Zarabianie na giełdzie - Kilka pytań

Postautor: p2300 » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 19:44

@Mosteque, @benq, Rozumiem. No ale zobacz. Ja trochę na upartego w to się pcham ale... To o ile zdążyłem pograć i zobaczyć nie jest zła możliwość zarobku. Mnie tam zadowoli jak osiągnę z tego kilkadziesiąt zł zysku na 1 trade albo np ze 300 za cały miesiąc. Zanim dowalili ten podatek 500% to już byłem na etapie gdzie miałem więcej niż to co włożyłem. Gdyby go nie było to za jakiś czas jak np 3 mce miałbym już spokojnie po 100zł mc. A wtedy jeszcze bym kupił ltc i wpłacił na swapy. Byłby fajny zarobek nawet ze stratami. A tak znowu nie ma nic. No a do maka czy gdzie tam to nie da rady. Ja na wózku i pracę już mam. Więc do 2 mnie nie chcą. Tyle że zarabiam minimalną. Guzik mam. Stąd tak się pcham w te giełdy mimo braku lepszej kasy na start. Wcześniej zbierałem btc na faucetach i klikałem reklamy. Bo już desperacja że nic się dorobić normalnie nie da. Mam 8 lat doświadczenia jako administrator stron www a klientów i tak 0 :P .

Tak że będę nadal próbował z giełdami. Dziś znalazłem tu na forum jakąś cryptopie. Chyba ma niskie min bo mają tam dogecoiny itd. Samo trzymanie coinów mogło by być opłacalne gdybym miał więcej i mógł kupować nowe. A tak trzymam już 2 rok te 0.0027 btc i dalej mam grosze :) . Potrzymam je jeszcze a do handlu nazbieram dogecoina albo ltc. Ale szczerze to jestem niepocieszony że już nie mogę zarabiać na bitbay.
Przydało by się jakoś te coiny zarabiać poza faucetami bo tak wieki się zbiera śmieszne ilości. Znacie coś?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Zarabianie na giełdzie - Kilka pytań

Postautor: adam1226 » wtorek, 17 kwietnia 2018, 19:06

@p2300, a próbowałes brać udział w airdropach (na telegramie)? fakt ze większość to sa grosze i to doslownie ale czasem wpadnie nawet kilkadziesiąt dolarow.. tylko teraz trzeba wszedzie weryfikacje KYC robic prawie, a szczegolnie w tych lepszych :(
Jak znasz sie na www to moze daj ogloszenie na forum? Tylko by sie przydalo, zebys portfolio zrobił :)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zarabianie na giełdzie - Kilka pytań

Postautor: p2300 » środa, 18 kwietnia 2018, 12:24

@adam1226, Daj jakieś info jak się za to brać. Bo znalazłem tylko ogólny opis co to jest.

Portfolio mam. Ogłoszenia umieszczałem na portalach w ilościach setek i bez efektu więc wątpię że tu będzie inaczej. Ale nie szkodzi spróbować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Zarabianie na giełdzie - Kilka pytań

Postautor: adam1226 » środa, 18 kwietnia 2018, 13:16

p2300 pisze: @adam1226, Daj jakieś info jak się za to brać. Bo znalazłem tylko ogólny opis co to jest.

Portfolio mam. Ogłoszenia umieszczałem na portalach w ilościach setek i bez efektu więc wątpię że tu będzie inaczej. Ale nie szkodzi spróbować.
jak juz sobie zrobisz telegram to tu link do polskiego kanału z airdropami: https://t.me/joinchat/G6huEA9aw2ISA_JSfzXoXQ

by brac w nich udzial bedziesz potrzebowac wlasne adresy krypto (np. Eth z myetherwallet) czasem też pojawiają sie airdropy na inne waluty
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], bn801, Google [Bot] i 20 gości