www.option500.com

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

www.option500.com

Postautor: bycur » wtorek, 6 marca 2018, 12:57

Witam wszystkich ,
Mam pytanie na temat giełdy option500.com , czy ktoś z was korzystał?
Jakiś tydzień temu chciałem się zarejestrować. Wyszło na to że nawet bez udostępniania moich danych (żadnego skanu dowodu ani proof of address) mogę wpłacać środki na konto.
Gdy chciałem wpłacić środki za pomocą mojej karty kredytowej - wyszła odmowa ( powód nie podałem zip code ) . Po tym doświadczeniu postanowiłem zrezygnować z owej giełdy .
Ku mojemu zdziwieniu od wczoraj przedstawiciel tej giełdy wydzwania do mnie , namawia do założenia konta. Pisze emaile - chodź odpisałem że obecnie nie jestem zainteresowany .
"if you working with us we double your investment , we give 100 welcome bonus . "
Podczas dnia wszedłem na ich stronkę na kilkanaście sekund ( miałem zaznaczone automatyczne logowanie :/) .. .. od razu to zauważył i pięć minut po moim logowaniu od razu telefon oraz email znowu : " I saw you in our site , do you want to work with us. you start with 250 , we give another 250 that is promotion i'am talking about we callit welcome bonus" .
Ta ich nadgorliwość trochę mnie niepokoi....jak sądzicie ?

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 91az, adamjttk, atlas1234, Google [Bot], MagicznyKrokiet, patrick95, sebamistrz, Tazz28 i 13 gości