Dwa microwallet

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dwa microwallet

Postautor: stokrotka0014 » czwartek, 1 marca 2018, 21:37

Jestem w tym dziale ponieważ dopiero dołączyłam do kilku kraników itp. Uzbierałam trochę na CoinPot i dostałam informację na ich stronie, że nie będę mogła wypłacać niektórych kryptowalut. Z racji, że jest wiele innych opcji założyłam konto na FaucetHub i chciałabym przenieść mój mini portfel tam ale:
1. każda nowa transakcja z kranika nadal zapisuje mi na CoinPot i nie wiem jak to zrobić aby teraz zapisywała mi na FaucetHub.
2. nie wiem jak przenieść to co mam na CoinPot do innego portfela czyli FaucetHub
3. Zmieniłam wszystko na Dogecoin, żeby mieć możliwość wypłaty ale musze jeszcze trochę nazbierać
Pomóżcie głównie w tym jak zrobić żeby zaczęło zapisywać na innym mini portfelu, tylko tak po polsku dla mnie, żebym zrozumiała

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dwa microwallet

Postautor: igawar » środa, 14 marca 2018, 22:08

Ja też jeszcze za dużo nie wiem ale wydaje mi się, że z CoinPot Na FaucetHub nie da się przenieść.
Na CoinPot ja zbieram BTC, Doge,LTC, DASH i BCH. Te cztery ostatnie zamieniam na BTC (im większa suma wypłacana, tym mniejsze fee) i jak mam już tak ok. 50000 satoshi wypłacam je na adres BitMarket albo na adres BitBay a tam wymieniam BTC/PLN i wypłacam na konto bankowe.
Ostatnio zmieniony środa, 14 marca 2018, 23:02 przez igawar, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dwa microwallet

Postautor: esse » środa, 14 marca 2018, 22:46

igawar pisze: jak mam już tak ok. 50000 BTC
:shock:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dwa microwallet

Postautor: igawar » środa, 14 marca 2018, 23:00

Oczywiście 50000 satoshi czyli 0,0005BTC. Poprawiłam :)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, Lord_Bafford, Zmarzniety0 i 29 gości