Jaki sens ma day trading na altcoinach?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaki sens ma day trading na altcoinach?

Postautor: Mayoris » środa, 24 stycznia 2018, 20:55

Jak w temacie - jaki to ma sens, gdy:
- nie mamy dostępu do giełd obsługującej FIAT'y takie jak BitFinex (od 12 stycznia aby mieć tam konto minimalny depozyt 10000 $), Kraken, Bitstamp (nie weryfikują nowych kont albo zrobią to za miesiąc)
- nie chcemy tradować z Tetherami które wg niepokojących newsów tu na forum czy w świecie mogą paść w każdej chwili jako scam/shitcoin bez pokrycia
- altcoiny niedostępne na Bitbay czyli np NEO
Ktoś ma jakiś pomysł?
Przecież to jest bezsensu, dziś ugrałem ucząc się +15% w parze USDt/NEO ale nie chcąc zostawiać kasy w tetherach na noc/parę dni muszę w coś wejść, więc wchodzę w coś co w nocy np spadnie o 10%, toż to przecież dziki zachód jest te kryptowaluty - no chyba że ktoś mi tu uświadomi czego nie rozumiem ;)

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaki sens ma day trading na altcoinach?

Postautor: OlafCrypto » środa, 24 stycznia 2018, 21:04

Za ugrane 15% kupujesz np BCH wysyłasz np na Bitbay - sprzedajesz i wypłacasz PLN.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaki sens ma day trading na altcoinach?

Postautor: Mayoris » środa, 24 stycznia 2018, 21:12

A jak nie chcę wypłacać tylko zwiększać kapitał to co mi pozostaje?
Po za tym co z tego jak zamienię 15% zysku na kasę, a w czym przechowam resztę do gry? Narazie to robię w tetherach ale to jak zabawa z ogniem, bo się mogę rano obudzić z niczym.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaki sens ma day trading na altcoinach?

Postautor: Wipqozn » środa, 24 stycznia 2018, 23:03

No my tu się właśnie ogniem bawimy ;)

Do upadku tethera jeszcze długa droga (jeśli w ogóle będzie to mieć miejsce - może jakoś wybrną).

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaki sens ma day trading na altcoinach?

Postautor: Tropt » piątek, 26 stycznia 2018, 23:16

OlafCrypto pisze: Za ugrane 15% kupujesz np BCH wysyłasz np na Bitbay - sprzedajesz i wypłacasz PLN.
kolego jedno pytanie, wypłacasz PLN na konto bankowe jak rozumiem ale co w tym momencie z urzędem skarbowym ? w razie kontroli widzą przelew i co wtedy ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaki sens ma day trading na altcoinach?

Postautor: Mayoris » niedziela, 28 stycznia 2018, 10:33

@marcos
Nie wiem o co Ci chodzi człowieku, chyba nie zrozumiałeś treści mojego posta. Jakie pewniaki chce? Jaki mały koszt? Czy to były pytania w stylu "co kupić gdzie i jak żeby mieć 100000%"? Albo "jak kupić bitcoina?" - czyli rzeczy które sobie znajdę w google w pare sekund? Myślę że wiele osób chciałoby jasności tej sytuacji. Trading na wartościach typu 0.00067854/1.46075 itd jest uciążliwy przecież i w przyszłości jeśli rynek przetrwa - albo muszą być fiaty wszędzie albo jakaś naprawdę stablecoin. Więc proszę Cie nie obrażaj mnie uznając za skrajnego debila, czasem jak się nie ma nic ciekawego do przekazania albo brakuje chęci aby pomóc komuś - to lepiej milczeć. Gdyby były dostępne na giełdach fiaty - nie byłoby tematu. Tak samo gdyby tether był zaufaną krypto po audycie itp - nie byłoby tematu.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 19 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaki sens ma day trading na altcoinach?

Postautor: scarface96 » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 23:39

Też się nad tym zastanawiam , ale chyba dobrze mówi Olaf grasz przykładowo na binance ile ugrasz na dzień to w chwili spokojnych wahań kursu wysyłasz na BB i zamieniasz na złotówki i tyle. Tylko musisz tak to więcej ugrywać % dziennie bo na samej zamianie na BB liczą 0.4% prowizji ? (nie sprawdzałem dawno z tego co pamiętam jak sie nie ma dużego obrotu) i opłata transakcyjna. No musisz robić minimum 2% dziennie imo. Ja mam nie wiele tetherów , ale jak ktoś ma dużo hajsu to już bym się bał. Z tymi tetherami to są jakieś cyrki a na każdej dużej giełdzie są.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaki sens ma day trading na altcoinach?

Postautor: redlumek » czwartek, 1 lutego 2018, 15:05

Jeśli teth padnie - to padną wszystkie giełdy które go obsługują. Więc to czy na noc zostawisz w USDT czy w jakimś alcie raczej nie robi różnicy.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jaki sens ma day trading na altcoinach?

Postautor: Mateusz1986 » poniedziałek, 2 lipca 2018, 19:03

Może komuś sie przyda, platforma porównująca giełdy kryptowalutowe, pomocna przy tradingu i nie tylko.

CER (Crypto Exchange Ranks) - https://cryptoexchangeranks.com/

ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Olexy i 40 gości