Poradnik o Binance

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poradnik o Binance

Postautor: asgaard76 » środa, 24 stycznia 2018, 13:17

Witam
Poszukuję dobrego poradnika dotyczącego Binance a przy okazji :
Czy ktoś z Was forumowicze ma problem z weryfikacja na Kraken-ie (ja od dwóch dni próbuję i nic - według support-u software developer-zy pracują nad tym aby usunąć usterkę) i chciałbym kupić trochę kryptowaluty (zapatruję się na te najtańsze w tej chwili) uzywając płatności Paypal (wiem, że bezpośrednio tego nie można zrobić) trzeba wymienić na SSL a później to wymienić na interesującą nas kryptowalutę i na koniec coś dotyczącego portfela: są serwisy na których po zarejestrowaniu można odebrać darmowe tokeny, ale nie wiem czy coś źle zrobiłem gdyż od wczoraj nic nie wpłynęło. jeśli MOD-eratorzy nie mają nic przeciw temu mogę za ich zgodą przytoczyć tu jeden z serwisów. Portfel który teraz mam to Metamax. mam zainstalowany też Jaxx, ale narazie go nie używam z obawy na różne opinie, które czytałem. Wybaczcie za wszystkie pytania, ale jestem początkujący w temacie kryptowalut.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poradnik o Binance

Postautor: wantwrite2014 » środa, 24 stycznia 2018, 13:21

instrukcja jak się rejestrować i jak korzystać :

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poradnik o Binance

Postautor: asgaard76 » czwartek, 25 stycznia 2018, 13:47

Jeszcze jedno pytanko dotyczące porfeli walutowych. Mam zainstalowanego Jaxx-a i z tego co widzę to obsługuje on różne kryptowaluty. Myślałem jeszcze o Metamask, ale skupmy się na Jaxx w tym momencie. Na paru stronkach z darmowymi tokenami ETH podałem adres tego portfela (Your Ethereum Address- czy to jest tam ten adres zapisany), ale od wczoraj nic nie wpłynęło. Czyżbym popenił jakiś błąd?

Dziękuję

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poradnik o Binance

Postautor: Perfidiasz » czwartek, 22 lutego 2018, 12:05

A czy byłby ktoś tak miły i wyjaśnił mi:
1. Co oznaczają skróty w My 24 Order History tj. : czym się różni Avg od Price, Filled od Amount oraz w Trade History: Fee oraz Total. Czego to są wskaźniki?

2. Jak mogę się dowiedzieć ile mogę zarobić na danej walucie (jak to przeliczać, żeby to nie były to tylko suche cyferki)

3. Czy można sprzedawać mimo że się nie ma kupionej danej waluty? (na foreksie można zyskiwać też na spadkach bo broker tak jakby Ci pożycza walutę którą natychmiast sprzedajesz a potem odkupujesz jak ma niższą cenę).

Proszę o merytoryczną pomoc aby nie zaśmiecać forum i dziękuję za przydatne odpowiedzi :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Poradnik o Binance

Postautor: benq » czwartek, 22 lutego 2018, 12:25

@Perfidiasz,
ad 1: Filled to jest ile udało ci się kupić, np chciałeś kupić 1000 sztuk --> Amount=1000, taka ofertę wystawiłeś, ale udało ci się kupić tylko 500 w tej cenie, więc filled=500, pozostałe 500 wciąż czeka na wypełnienie.
Fee jest to prowizja giełdy - ile ci pobrali za transakcję
Total - całkowity koszt zakupu waluty wraz z prowizją

ad 2: kompletnie nie rozumiem pytania. Ile możesz zarobić? No jak kupisz btc a on będziesz kosztował 1 mln $ to zarobisz dużo, a jak spadnie do 10$ to również dużo stracisz. Co tu chcesz przeliczać???

ad 3: na binance nie da się grać na spadki, nie możesz zakładać kontraktów, nie ma futures ani innych instrumentów pochodnych

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poradnik o Binance

Postautor: Perfidiasz » czwartek, 22 lutego 2018, 12:43

Dzięki za odpowiedź! Co do drugiego pytania to chodzi mi o to że trzeba równocześnie przeliczać np. ETH na dolara i bitcoina żeby się w tym nie pogubić, zwłaszcza jak się kupuje tylko część po przecinku tych walut a nie całe. A po drugie brakuje mi zapisu ile po danej transakcji zyskałem. W sieci nie spotkałem się jeszcze z kompletnym poradnikiem na ten temat :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Poradnik o Binance

Postautor: benq » piątek, 23 lutego 2018, 07:53

@Perfidiasz, No tak, wszystko musisz sam ogarniać, a tutaj nawet sekundy mają znaczenie. Ja zrobiłem sobie coś takiego, może ci pomoże:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... ci#p426931

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Poradnik o Binance

Postautor: Rozum » czwartek, 11 października 2018, 21:52

Temat pewnie już nie aktualny, ale może komuś się przyda. Obszerny poradnik na temat Binance: https://kryptopan.pl/binance-poradnik-jak-kupowac/
Szukałem informacji na ten temat, ale mało jest sensownych materiałów. Nawet na forum Bitcoin nie znalazłem nic ciekawego :) Większość filmików na YouTube to strata czasu. Dużo gadania o niczym i zero konkretów.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Zmarzniety0 i 35 gości