A2 Terminator / A2BOX mini - prosze o wiecej informacji

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

A2 Terminator / A2BOX mini - prosze o wiecej informacji

Postautor: pumas26 » niedziela, 14 stycznia 2018, 23:31

Witam, planuje kupic A2 Terminatora mini albo normalnego . On dziala przez web interfejs. Szukalem w necie ale niezabardzo znalazlem to co mnie najbardziej interesuje.
Czy da sie kopac tymi koparkami solo ? Przez walleta? Nie przez poole.
Jesli ktos zna te koparki i wie jak to ustawic to prosilbym o wytlumaczenie.
Dziekuje

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

A2 Terminator / A2BOX mini - prosze o wiecej informacji

Postautor: marcingebus » niedziela, 14 stycznia 2018, 23:45

Na stronie jest kalkulator, wpisujesz wydajność maszyny oraz zużywany prąd:
https://www.cryptocompare.com/mining/ca ... gPoolFee=1

W wyniku masz przychód dzienny/miesięczny/roczny przy założeniu, że nie rośnie trudność sieci i nie zmieniają się kursy.
Chyba, to jakaś stara produkcja z 2014 roku i jak nie masz darmowego prądu to ci się nie będzie opłacać. Co zaś do kopania solo, to szanse na wygraną są chyba mniejsze niż w Totolotku.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

A2 Terminator / A2BOX mini - prosze o wiecej informacji

Postautor: pumas26 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 00:02

marcingebus pisze: Na stronie jest kalkulator, wpisujesz wydajność maszyny oraz zużywany prąd:
https://www.cryptocompare.com/mining/ca ... gPoolFee=1

W wyniku masz przychód dzienny/miesięczny/roczny przy założeniu, że nie rośnie trudność sieci i nie zmieniają się kursy.
Chyba, to jakaś stara produkcja z 2014 roku i jak nie masz darmowego prądu to ci się nie będzie opłacać. Co zaś do kopania solo, to szanse na wygraną są chyba mniejsze niż w Totolotku.
Chyba zle mnie zrozumiales . nie chodzi o wyliczenia / kalkulatory. A poza tym nie mam zamiaru kopac btc czy ltc. Ja kopie kilka shitcoinow na kompie solo .
Pytalem sie o konfiguracje A2 terminatora aby kopac solo przez portfel , a nie przez jakies poole. Akurat te monety co ja kopie to najczesciej nie ma ich nigdzie na poolach .

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

A2 Terminator / A2BOX mini - prosze o wiecej informacji

Postautor: pumas26 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 15:07

dopisze cos co mi sie przypomnialo . gdzies w internecie czytalem o kopaniu solo w sytuacji gdy komputer z portfelem / walletem jest na innym komputerze a koparka na innym komputerze .
wyszczegolnie : komputer / laptop z portfelem/walletem jakiejs tam monety .
Mam zamiar kopac solo koparka A2 terminator ktora ustawia sie przez Web interfejs.
Co w config danej monety wpisac aby koparka za pomoca web interfejsu polaczyla sie z moim portfelem i kopala solo ? Bodajze moje zewnetrzne ip wpisac w web interfejsie tej koparki .ale gdzie co i jak to nie wiem .
w configu monety chyba cos z tą opcją trzeba zrobic ( -listen Akceptuj połączenia z zewnątrz (domyślnie: 1 jeśli nie ustawiono -proxy lub -connect)) ale i tak nie bardzo wiem co i jak.
prosze o pomoc

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

A2 Terminator / A2BOX mini - prosze o wiecej informacji

Postautor: pumas26 » niedziela, 21 stycznia 2018, 20:25

znalazlem na jednym z for jak ustawic na solo kopanie przez portfel na kompie ale nawet na translatorze nie rozumiem dokladnie co i jak moze ktos mi to tu wytlumaczy:
strona 8ma w watku https://bitcointalk.org/index.php?topic=1141802.140

a tu jakas tam stronka w necie chyba tez mowiaca jak ustawic na solo przez wallet na pc ale tez kogos prosze o wytlumaczenie dokladne po polsku
https://eastshoretrade.blogspot.com/201 ... -asic.html

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Zmarzniety0 i 55 gości