serwis ktory oferuje wiadomosci o potencjalnych spadkach lub wzrostach danych kryptowalut za premium 300zl.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

serwis ktory oferuje wiadomosci o potencjalnych spadkach lub wzrostach danych kryptowalut za premium 300zl.

Postautor: Athread4 » piątek, 12 stycznia 2018, 23:16

Dobry wieczor dzisiaj natknalem sie na pewien serwis ktory oferuje wiadomosci o potencjalnych spadkach lub wzrostach danych kryptowalut za premium 300zl.
Jakos nie mam zaufania do takich rzeczy, wiec pytam.
Czy ktos korzysta moze z czegos takiego albo korzystal i moze sie wypowiedziec, czy wgl oplaca sie taka usluge kupowac?

Nie wiem, czy mozna tutaj podawac (jezeli nie, prosze skasowac) chodzi mi dokladnie o uslugi serwisu CryptoAlarm.
Pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: benq » sobota, 13 stycznia 2018, 06:51

Zastanów się. Czy gdybyś wiedział, że coś podrożeje 2/3/5-krotnie nabrałbyś kredytów, sprzedał mieszkanie, zainwestował, po miesiącu sprzedał, spłacił długi i był bogatym człowiekiem, czy może wciskałbyś ludziom swoje pomysły za 300 zł?

To tak jak ci ludzie, którzy za symboliczną stówkę podadzą ci liczby lotto, czy wyniki meczu.
Zamiast wygrać sami, wolą wziąć parę stówek i niech ktoś inny zgarnia śmietankę, jak wspaniałomyślnie! :lol:

W najlepszym przypadku załapiesz się na pump&dump, jeśli grupa jest bardzo liczna i ma dużą siłę przebicia - kilka tysięcy osób po 'prognozie' proroka zacznie kupować jakiegoś niszowego coina z małym market capem - cena urośnie na chwilkę, prorok sprzeda, a potem wrzuci wykres - patrzcie, przewidziałem to, miałem racje!
A że ty i spora grupa nie zdążyła sprzedać po wyższej cenie, bo jak prorok zrzucił swoje monety (kupione dużo wcześniej i taniej) to cena znowu poleciała na łeb na szyję - cóż, nie byłeś dość szybki.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: Athread4 » niedziela, 14 stycznia 2018, 20:53

benq pisze: Zastanów się. Czy gdybyś wiedział, że coś podrożeje 2/3/5-krotnie nabrałbyś kredytów, sprzedał mieszkanie, zainwestował, po miesiącu sprzedał, spłacił długi i był bogatym człowiekiem, czy może wciskałbyś ludziom swoje pomysły za 300 zł?

To tak jak ci ludzie, którzy za symboliczną stówkę podadzą ci liczby lotto, czy wyniki meczu.
Zamiast wygrać sami, wolą wziąć parę stówek i niech ktoś inny zgarnia śmietankę, jak wspaniałomyślnie! :lol:

W najlepszym przypadku załapiesz się na pump&dump, jeśli grupa jest bardzo liczna i ma dużą siłę przebicia - kilka tysięcy osób po 'prognozie' proroka zacznie kupować jakiegoś niszowego coina z małym market capem - cena urośnie na chwilkę, prorok sprzeda, a potem wrzuci wykres - patrzcie, przewidziałem to, miałem racje!
A że ty i spora grupa nie zdążyła sprzedać po wyższej cenie, bo jak prorok zrzucił swoje monety (kupione dużo wcześniej i taniej) to cena znowu poleciała na łeb na szyję - cóż, nie byłeś dość szybki.
Zrobil bym to i to, oczywiscie nie sprzedawal bym mieszkania i nie bral kedytow, ale wplacil bym to co moge stracic. Przeciez jedno nie zaprzecza drugiemu :)

Ktos tam pisal na wykopie, ze podobno potencjalnie wzorsty/spadki sie czesciowo sprawdzaja, stad moje zainteresownie tematem.

Nie jestes czasem za bardzo sceptycznie nastawiony? przeciez nawet na takim pump dumpie da sie zarobic wychodzac wczesniej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: Badoomdangboi » niedziela, 14 stycznia 2018, 20:59


Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: marcingebus » niedziela, 14 stycznia 2018, 23:56

Jesteś płotką, tak jak wszyscy My tutejsi. Płotka, która będzie pływała wśród rekinów, raczej się nie załapie na to co upolują. A ci to polecają, to tzw. influenserzy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: benq » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 09:41

Penny-wise and pound-foolish ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: Bemx2k » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 09:52

Tu macie gościa który z 10 prognoz pomylił się tylko w jednej .
Warto oglądnąć jego filmy od Pażdziernika 2017
BTC>ETH

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: janku66 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 09:59

Bemx2k pisze: Tu macie gościa który z 10 prognoz pomylił się tylko w jednej
Masz rację, ale...
W 2017r ktokolwiek kto mówił, że będzie rosnąć to się nie pomylił.

Sam kanał również subskrybuję, bo robi ciekawe "śledztwa" projektów i czasem człowiek się coś może dowiedzieć jednak jak wspomniałem już, każdy mówiący o wzrostach czegokolwiek miał rację długoterminowo w 2017 roku.
Zasługiwałby na oklaski gdybyśmy mieli sto różnych krypto, on wybrałby dziesięć i np 8 z tych dziesięciu wzrosło, a 92 ze wszystkich stu spadło. Jednak mamy sto, on wybrał dziesięć i wszystkie sto wzrosły.
Dobrze oglądać, bo wybiera projekty inwestycyjne metodycznie, jednak nie miał moim zdaniem okazji wykazać się skutecznością.
Stracił sporo w moim odczuciu, po tym jak BCH wyzywa i miesza z błotem zachwycając się prawdziwością Bitcoin Core jako jedyny prawdziwy Bitcoin. Myli się i nie chce się do tego przyznać. A jeszcze gorzej by było gdyby nie był świadomy tego, że się myli bo wtedy reputacja innych jego opinii traci z mojej perspektywy.
Próbowałem polemizować z nim w komentarzach, ale nie odpisywał nawet na argumenty.

W kwestii tematu dyskusji, to tego typu grupy czy programy przypominają mi płatne systemy do wygrywania w totolotka. Skoro działają, to czy nie powinni zarobić na tyle aby nie musieć naciągać innych na płacenie za te systemy?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:16 przez janku66, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: benq » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:05

@Bemx2k
Oglądam Filipa, podobnie jak Prezesa i wielu innych, nie-polskich.
Nie umniejszam jego wiedzy, przeczucia i doświadczenia.
Jednak patrząc na to, co się działo z całym rynkiem w końcówce roku 2017 - to ŻADNA sztuka przewidzieć, że coś wzrośnie.
Mogłeś powiedzieć że wzrośnie BTC - wzrósł kilku-krotnie. LTC? 5-krotny wzrost. Lisk? x 5. ETH, DASH, nawet śmieci w stylu Ripple, nie mówiąc o Raiblocks, Tronie itp, itd.
Z wybranych 100 walut, 90 poszło w górę (i to znacznie).

Nie chcę piętnować wszystkich, którzy za kasę czy za darmo dają 'cynk'.
Po prostu zwracam uwagę, żebyście nie brali w ciemno tego co ktoś wam wciska, tylko dlatego, że udało mu się przewidzieć kilka wzrostów na ogromnej hossie na całym rynku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: hassejo » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:58

@benq, każdy musi mieć swój umysł, jeśli chodzi o inwestycję. tego nie da się kupić.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: dubek » czwartek, 18 stycznia 2018, 16:40

Athread4 pisze:
Dziś chyba kupie ten cryptoalarm, postaram się napisać opinie w tym temacie: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=437871#p437871

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: Athread4 » sobota, 20 stycznia 2018, 18:47

dubek pisze:
Athread4 pisze:
Dziś chyba kupie ten cryptoalarm, postaram się napisać opinie w tym temacie: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=437871#p437871
I jak tam? Jakies wnioski?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Czy jest to warte uwagi?

Postautor: dubek » czwartek, 25 stycznia 2018, 00:01

Athread4 pisze:
dubek pisze:
Athread4 pisze:
Dziś chyba kupie ten cryptoalarm, postaram się napisać opinie w tym temacie: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=437871#p437871
I jak tam? Jakies wnioski?
Tak, napisałem ostatnio tam post :)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 16 gości