Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » wtorek, 16 czerwca 2020, 11:20

Ależ ten trójkąt jest męczący. Poziom 9.48 wygląda na flipnięty, zamknięcie 4 h będzie potwierdzeniem.

Miejsce na zrobienie HL jest nawet do okolic 9-9.1.. ale najlepiej byłoby już nie spaść pod 9.47.

Myślę, że niebawem wyjdziemy z trójkąta po raz czwarty ;) zaatakujemy małą lt przy 9.7 i pokonsolidujemy w celu wybicia lt pomarańczowej.

Przy opcji byczej poruszania się w rang'u możemy zrobić nawet 9.8 (lh) po czym dipnąć w 9.1 (hl)..

Osobiście gram pod wyjście górą, więc na ten wypadek wolę pozostać w longu z odpowiednim sl niż zamykać pozycję przedwcześnie.

Obrazek

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jondoexxx » wtorek, 16 czerwca 2020, 14:11

W ostatnich dniach to już druga osoba, która mnie pyta o krypto. Dodam, że to dziewczyna, która mało co ogarnia system bankowy i weryfikacja w Revolut to była mega trudna rzecz.

Co to znaczy? :twisted:



p.s. czy ktoś z was słyszał o WTF Pi Network? przecież tego na giełdach, cryptomarketcap, coinpaprika nawet nie ma :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 czerwca 2020, 14:17 przez jondoexxx, łącznie zmieniany 2 razy.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » wtorek, 16 czerwca 2020, 14:15

Ulica wchodzi i szykuje się bania. Jeszcze na zjazd w takim razie za wcześnie IMO. ;)

Orator
Posty: 994
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lekarz » wtorek, 16 czerwca 2020, 14:42

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 15 czerwca 2020, 20:00
Samotny Czarodziej pisze: poniedziałek, 15 czerwca 2020, 19:50Na snp się gaszą?

Tak czy inaczej jesteście zdalnie sterowani przez Wall Street ;)
Czyli jest szansa na nowe ATH na krypto (BTC) pod warunkiem, że na SP500/Dax-ie takie zaistnieje? Oczywiście pytam hipotetycznie bo wszyscy wiemy, że ATH to tylko w marzeniach :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 16 czerwca 2020, 14:51

lekarz pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 14:42Czyli jest szansa na nowe ATH na krypto (BTC) pod warunkiem, że na SP500/Dax-ie takie zaistnieje?

@Lekarz tylko jedno pytanie hydro zagadka. Jak SPX i DAX prowadzą BTC, i ruchy i wolumen na tych indexach masz 500 razy większy. Lewar x30 ,grasz w PLN z prostymi podatkami gdzie dostajesz na koniec roku PIT. To po co grać na Bitcoinie ? jak tu 90% to wyłącznie spekulanci grający dla PLN..Nie lepiej u macierzy. Nie pytam złośliwie, ja to od 2 ponad lat już ćwiczę, tylko się zastanawiam jaka jest teraz różnica, która ma skłonić spekulantów do przyjścia akurat na crypto :?:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » wtorek, 16 czerwca 2020, 15:06

Eth pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 14:15 Ulica wchodzi i szykuje się bania. Jeszcze na zjazd w takim razie za wcześnie IMO. ;)

@Eth

że co ?? jaka ulica ?? chyba sezamkowa ...buhahaha !! ... weż nie żartuj :mrgreen:
ulica to wchodziła tylko i wyłącznie przed halivngiem - gdyż ten był największą przynętą dla nieświadomego "ludzia"
takiemu ludziowi było najłatwiej wtedy wytłumaczyć , że to okazja raz na cztery lata !! , że zmniejsza się nagroda o połowę więc cena musi też podskoczyć o połowę ;)
czas wchodzenia ulicy to był:
1. sierpień- wrzesień 2019 ( naganiacze od cloud tokena itd...) wiem to bardzo dobrze z autopsji rodzinnej
( byłem na dwóch dużych weselach wszyscy wtedy kupowali :mrgreen: nawet młodzi kupili bitka po 11.5k $ ;) )

2. jak i luty 2020 bo już było coraz bliżej halvingu , a cena rosłą czyli musiało być już tylko lepiej - ulica liczyła już co najmniej dwukrotnie rozmnożone siano ....... :mrgreen:

PS
dam Ci dobrą radę :
od 13 marca raz na zawsze , a przynajmniej na kolejne 4 lata ZAPOMNIJ O ULICY !!

e/
@emescool
emescool pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 15:11@zeroBTC my wszyscy jesteśmy ulicą
MNIE w to nie mieszaj ;) , ale rozumiem , że uważając się za "za ulicę" wchodzisz właśnie teraz :mrgreen: no nic szczere graty !!

PS
jeszcze pytanie na ile pod-ULIC dzieli się według ciebie ulica ?? może to są już alejki , a nie ulice ??
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 czerwca 2020, 15:22 przez zeroBTC, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » wtorek, 16 czerwca 2020, 15:11

@zeroBTC my wszyscy jesteśmy ulicą ;) a taka ulica ulicy to nie przyjdzie jak spada o 50% od 2018. Co innego gdyby wzrosło o 50%...
@zeroBTC ja jako wychowany na ulicy sprzedałem większość po 10k i teraz czekam, albo na retest od góry 10k albo piekło. I nie pakuję się pomiędzy, bo nie mam czasu tego pilnować.
jondoexxx pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 14:11 W ostatnich dniach to już druga osoba, która mnie pyta o krypto. Dodam, że to dziewczyna, która mało co ogarnia system bankowy i weryfikacja w Revolut to była mega trudna rzecz.

Co to znaczy? :twisted:
Spoiler:
p.s. czy ktoś z was słyszał o WTF Pi Network? przecież tego na giełdach, cryptomarketcap, coinpaprika nawet nie ma :D
No co klasycznie shilluje shitcoina

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 16 czerwca 2020, 17:10

zeroBTC pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 15:06MNIE w to nie mieszaj ;) , ale rozumiem , że uważając się za "za ulicę" wchodzisz właśnie teraz :mrgreen: no nic szczere graty !!
PS
jeszcze pytanie na ile pod-ULIC dzieli się według ciebie ulica ?? może to są już alejki , a nie ulice ??
Może chodzi o ulicę Sezamkową? ;)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Orator
Posty: 994
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lekarz » wtorek, 16 czerwca 2020, 17:45

socjolog2008 pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 14:51 To po co grać na Bitcoinie ? ... jaka jest teraz różnica, która ma skłonić spekulantów do przyjścia akurat na crypto
1. Akurat te pierwsze pytanie powinieneś zadać sobie bo na forum jesteś dość aktywny.
2. Brak swapów na rynkach nie lewarowanych co sprawia, że nie jest się pod presją szybkiego zamknięcia pozycji. Możliwość podglądu karnetu za darmo. Możliwość przenoszenia aktywa spekulacji pomiędzy giełdami (kontraktów na DAX'a raczej nie przeniesiesz) i wiele innych.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 czerwca 2020, 18:35 przez lekarz, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 16 czerwca 2020, 18:16

lekarz pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 17:45Akurat te pierwsze pytanie powinieneś zadać sobie bo na forum jesteś dość aktywny

Przecież ja sam siebie nie muszę przekonywać. U takich jak ja to już głęboko zakorzeniony sentyment. Jak co jakiś czas wyciąganie Amigi500 z piwnicy żeby sobie przy bibce z koleżkami w cannon fodder pograć.
Ja się pytam w kontekście tej wspominanej ulicy, która nadchodzi. Chodzi o to co trzeba by było zrobić aby ściągnąć tu ludzi do gry. Myślisz że ja nie chciałbym mieć takiej zmiennośći i płynności na Zcashu jak jest na spx. Bardzo bym chciał. Czy nawet na bicie, zamiast tych muli - 5 krzesełek - muli - zygzak - 3 krzesełka. To nie jest Bit którego ja pamiętam z dawnych lat, sam o tym wspominałeś. Ja nie jestem wrogo nastawiony do crypto, lubię i mnie interesuje ta technologią tak ogólnie. Uważam jedynie że cena produktu BTC w stosunku do oferty jest z kapelusza. I tyle.
Bo że ludzie szukają miejsca do spekulacji w czasie kryzysu to fakt : https://www.forbes.pl/finanse/inwestowa ... ii/jvk1sz0
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » wtorek, 16 czerwca 2020, 18:41

a tymczasem na 1h szansa na formacje prowzrostowa po wybiciu i zamknieciu 1h powyzej 9,55, lokalnie tworzy nam sie szansa na silny impuls, jesli to ze soba zegra powinnismy wbic target, ktory sobie ustawilem na 9,75

zejscie ponizej 9,46 zaneguje impuls

z aktualizacji to nadal mamy szanse na impuls, juz nie tak dynamiczny, ale korekta bez wiekszych problemow powinna dobic do 9,77


19:15 - po wybiciu 9,51 powinnismy rozpoczac impuls, ktory moze nawet w jednym strzale siegnac 9,75 jednak trzeba pamietac o RZ, ktore zaczyna sie od 9,63

jesli nie spadniemy ponizej 9,48 powinnismy w bardzo krotki czasie wybijac.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 czerwca 2020, 19:18 przez Vetz, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 16 czerwca 2020, 19:03

@socjolog2008
Spoiler:
Zależy też o jakiej "ulicy" mówimy, bo wszystko tutaj naprawdę wydaje się być mocno względne.
Jeżeli wchodzimy już na takie tematy i za wszelką cenę staramy racjonalizować sobie w głowie irracjonalną giełdę, najlepiej byłoby samemu sobie odpowiedzieć na pytanie czymże właściwie jest ta enigmatyczna "ulica".
Nie wydaje mi się, żeby chodziło tu najbardziej o osoby fizyczne lub jdg, które zarabiają powiedzmy średnio te 5 tysięcy złotych, bo wiadome, że ponad połowa zarobków "Kowalskiego" idzie na różnorodne raty kredytów i inne bezsensowne przyjemności z punktu widzenia przedsiębiorczych osób.

Ile szarych obywateli inwestuje na giełdzie i w ogóle wie o niej cokolwiek prócz, że kupujesz jakieś tam akcje lub jeszcze lepiej - twierdzą że to hazard. (nie wspominając choćby o elementarnej wiedzy np. jak działają japońskie świeczki)
A co dopiero inwestować w kryptowaluty gdzie potrzebujesz troszkę wiedzy by w ogóle coś zarobić lub stracić, choćby tak podstawowej jak przejść KYC'a, gdzie i jak to kupić, oraz dobrze zabezpieczyć przed utratą.
Moim zdaniem jeżeli ta pierwsza grupa miałaby kiedykolwiek wpłynąć na ten rynek w jakimś znaczącym stopniu to koniecznie potrzebujemy:

1) Większej świadomości
2) Prostszej obsługi
3) Lepszej infrastruktury
4) GUI dla debili
5) Mody na Bitkojna i crypto po prostu - "Jestem Kowalski pracuję w corpo. Sąsiady kupują kryptowaluty, prawie każdy kolega w pracy - ja też muszę"

Jednakże mówiąc o "ulicy" bardziej myślałbym o małych, średnich przedsiębiorstwach lub po prostu o jakiś specjalnych pełnoprawnych funduszach inwestycyjnych nawet jeszcze nie powstałych. Duża kasa po prostu musi w końcu zacząć skądś spływać przez jakieś większe i odpowiedzialne medium.
A jak wiemy to już są o wiele pokaźniejsze sumki niż od jakiś napalonych detalistów - bo w grę wchodzą konkretni zawodnicy z jasno określonymi celemi.

Ponadto zapominamy też o ważnej rzeczy - niemal wszyscy tutaj czujemy się w temacie crypto jak ryba w wodzie i jest to dla nas chleb powszedni i często zapominamy, że jesteśmy mimo wszystko NADAL strasznie nieliczni i w jednej z największych nisz świata.

Już abstrachując od jakiś tam ulic czy grup docelowych, możni tego świata w dalszym ciągu większość swojego portfela trzymają w tradycyjnych aktywach finansowych i dopiero od nie dawna niewielka część z nich małymi kroczkami, zdarzy się, że dodaje do swojego koszyka inwestycji Bitcoina jako jego stosunkowo niewielką część.
A to jeszcze być może będzie daleeeka droga, bo najpierw być może te stare dziady pierw będą musiały poumierać, co wychowały się w czasach czeków bez komputera i nowych technologii. (oczywiście bez żadnej urazy do osób starszych)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 16 czerwca 2020, 19:18

socjolog2008 pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 18:16U takich jak ja to już głęboko zakorzeniony sentyment. Jak co jakiś czas wyciąganie Amigi500 z piwnicy żeby sobie przy bibce z koleżkami w cannon fodder pograć.
też mam sentyment...ale w piwnicy mam ciekawsze zabawki ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 895
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9330
Reputacja postu: 
25
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » wtorek, 16 czerwca 2020, 20:07

Na S&P przebicie od góry czerwonej linii spowodowało zakończenie impulsu wzrostowego od marca i wejście w fazę korekty spadkowej - obecnie trwa fala B zygzaka, która może dotrzeć w okolice nawet 3190 pkt . Następnie fala C powinna zmierzać w kierunku 4-ki impulsu wzrostowego od marca b.r. (poziom indeksu z połowy maja).

Obrazek


Na BTC przebicie czerwonej linii nie musiało spowodować zakończenia wzrostu od marca, tylko przedłużenie okresu stagnacji od 8 maja, np. do kombinacji flat + zygzak, a obecnie:
- wejście dopiero w fazę generowania od wczorajszego dołka - zygzaka Z lub
- już jego fali C, licząc nadal początek zygzaka Z od 25.05 (na razie sytuacja niejednoznaczna).

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Orator
Posty: 994
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lekarz » wtorek, 16 czerwca 2020, 20:57

DjVegas98 pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 19:03czymże właściwie jest ta enigmatyczna "ulica".
Już Ci spieszę z odpowiedzią. W latach 30 na WallStreet nie wszyscy handlowali w "biurach". Spora część ludzi dokonywała transakcji na zewnątrz budynku na "ulicy". Stąd wzięła się ta nazwa. Nie jest wcale taka nowa jakby mogło się wydawać. Prawda?
Czyli jak dla mnie ulica to osoby słabo poinformowane. Czyli prawdopodobnie większość z Nas mimo, iż ta sama większość uważa się za profesjonalistów:)
DjVegas98 pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 19:03...finansowych i dopiero od nie dawna niewielka część z nich małymi kroczkami, zdarzy się, że dodaje do swojego koszyka inwestycji Bitcoina jako jego stosunkowo niewielką część.
A to nie jest tak że ta niewielka część w świecie BTC to całkiem spora kwota?
socjolog2008 pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 18:16Chodzi o to co trzeba by było zrobić aby ściągnąć tu ludzi do gry. Myślisz że ja nie chciałbym mieć takiej zmienności i płynności na Zcashu jak jest na spx. Bardzo bym chciał.
Zachwiać w odpowiednim momencie równowagą pomiędzy podażą i popytem z korzyścią na rzecz tego drugiego wykorzystując do tego dodatnie sprzężenie zwrotne.

PS. Zmienność na BTC wciąż jest większa niż na SP500. No może pomijając 3 ostatnie dni gdzie chyba była identyczna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 16 czerwca 2020, 21:29

lekarz pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 20:57PS. Zmienność na BTC wciąż jest większa niż na SP500. No może pomijając 3 ostatnie dni gdzie chyba była identyczna.

Chyba w podsumowaniach po 30 -60 -90 dniach jak robisz na 1D jak tu https://www.coindesk.com/market-wrap-bi ... r-than-oil
Bo różnica dzienna zmienności spx czy dax`a bije na głowę BTC. Tu wchodzisz i lata na 20-70 punktów dzień w dzień. Na Bicie fakt masz strzał o 1000$ up ale poprzedzony tygodniowym muleniem albo schodko - drabinkami. To później w statystycznym podsumowaniu wiadomo Bit 7000-9000 a spx 2900-3240 ale to zupełnie inna pod kątem atrakcyjności gra. Bitcoin dziennie był kozak do 2017
Znowu nie złośliwie, nie wiem czy grywasz ale jak grasz na obu to nie ma co porównywać nawet co jest atrakcyjniejsze dla DT. Nie ma sensu tego ciągnąć. Nikogo nie chce przeciągać nigdzie ani przekonywać, subiektywnie piszę jak ja to widzę a może ktoś się zgodzi. Bez znaczenia. Każdy widzi przecież małe interwały.
Skupujcie dołki, nie przeszkadzam.
Spoiler:
Obrazek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Posty: 994
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lekarz » wtorek, 16 czerwca 2020, 22:19

socjolog2008 pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 21:29Chyba w podsumowaniach po 30 -60 -90 dniach
Masz rację, nie chce mi się kłócić. Jak dla mnie zmienność jest porównywalna z tym, że faktycznie co dość dziwne SP500 bywa bardziej zmienny od BTC :shock:
socjolog2008 pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 21:29Znowu nie złośliwie, nie wiem czy grywasz ale jak grasz na obu to nie ma co porównywać nawet co jest atrakcyjniejsze dla DT.
Tak bawię się z Daxem i SP500 ze względu na to że krytpo straszy nudą:( w zasadzie od 2017 tylko się przyglądam.

Fibo pisze: wtorek, 16 czerwca 2020, 20:07Na S&P przebicie

A co sądzicie o takim setupie:
W ostatnich dniach SP500 osiągnął ok. 3250. Potem instytucje wywołały panikę i spadek do ok. 3000 gdzie było dużo SL do wycięcia. Nieco przeciągnęli kurs w dół żeby retailersi, którzy wcześniej oddali L na SL teraz weszli w S. Obecnie mamy wzrost w kierunku 3300, aby wyciąć kolejne SL tym razem dla S?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 199
Rejestracja: 26 stycznia 2020
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Samotny Czarodziej » środa, 17 czerwca 2020, 06:48

Osobiście zastanawiam się nad przejściem na IOTA i zostawieniu BTC na jakiś czas w spokoju widząc jak skacze +10 - 10%, a moze po prostu to dodać. Osobiście nie mam ochoty wrzucić w giełdę xx kasy puki nie złapię "tego czegoś" i nie wyjdę przed szereg tych 90% tracących. Tutaj jak dla mnie krypto z małym kapitałem jest jak najbardziej spoko.

Co do kursu, dziś pewnie będziemy się odbijać i czekać na sp500, Zamierzam złapać L na 9430, bądź na 9380. Gdybym miał zamiar łapć S to byłoby to 9470 bądź 9505.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 17 czerwca 2020, 12:36

Trójkąt symetryczny, teoretycznie powinniśmy wyjść górą. Mam przeczucie, że jednak tym razem wyjdziemy dołem na poziomy 9250-9340$. W dłuższej perspektywie jestem byczy.



Dodano po 1 godzinie 27 minutach 16 sekundach:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 199
Rejestracja: 26 stycznia 2020
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Samotny Czarodziej » środa, 17 czerwca 2020, 16:53

Projekt, codziennie nowe sentymenty na TJS. Ciekawe czy się przyjmie.
Głosowanie
https://tjs.piersas2.ovh/
Wyniki
https://tjs.piersas2.ovh/wyniki

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sebamistrz, shinya56 i 21 gości