Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 22 września 2014
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spamboy » poniedziałek, 23 września 2019, 16:32

"Warto pod to zagrać na szybko x 100 Obrazek (na kotleta)"

To ci sie ten kotlet zjarał na imento :)
Mam nadzieje że nikt nie poszedł za namową.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 23 września 2019, 16:37

Stary taka propozycja @spamboy popatrz na 5 ostatnich moich postów kiedy wchodzę/wychodzę - sprawdź sprawdzalność na wykresie. Pomyśl że gram z SL i TP x100 i wykalkuluj czy statystycznie było warto posłuchać.
Jasne nigdy nie wyjdziesz idealnie z shorta (wczoraj wstawiałem że wchodzę) i nigdy nie wejdzie idealnie w longa (tu i teraz wstawiam ,jeden się spalił - drugi leci na księżyc i to wszystko x 100)
Komu się takie posty podobają, to czyta, komu nie czyta te posty z zajęć plastycznych z potencjałami co tam się niby może zdarzyć to trójkąt/ romb/ nietoperz/ barto choinka..A tu konkret z emocjami na żywca :) (a piszę max 2-3 posty na dobę)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7634
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12836
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 23 września 2019, 16:43

A ja dalej czekam. <ziew>

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 22 września 2014
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spamboy » poniedziałek, 23 września 2019, 16:59


socjolog2008 pisze:Stary taka propozycja @spamboy popatrz na 5 ostatnich moich postów kiedy wchodzę/wychodzę - sprawdź sprawdzalność na wykresie...
Strasznie sie nerwowy zrobiłeś... Ja tu pół żartem pół serio, a ty ściana tłumaczeń.
Wszak żart sytuacyjny jak rzadko - wchodzę, czytam i ledwie kropkę ostatnią zczytałem, jeszcze sie dobrze nie zdołalem zastanocić nad receptą na katastrofe (dźwignia x100), a mi po alarmach wywaliło że aż sąsiad zapytał czy mi sie do domu nie włamują...

ale luz luz :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 23 września 2019, 17:03

@spamboy wiesz gdzie lecę :mrgreen: i to x100

Wierzę że tego wachlarza mi nie przebije - jak znacznie przebije zmienię pozycję. Na dziś LONG LONG LONG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 23 września 2019, 17:40

spamboy pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 16:59Strasznie sie nerwowy zrobiłeś... Ja tu pół żartem pół serio, a ty ściana tłumaczeń.
Bo przegrał dzisiejszy obiad. Zrzutka w crypto na obiad dla socjo? :) Wybierze co chce na pyszne.pl a forum opłaci w crypto.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 23 września 2019, 17:47

@Wymazywanie dzięki już po. Miałem z wczoraj rezerwy : makaron penne, parmezan, brokuły, cebulka, czosnek, oliwa z oliwy.
Jestem na mega longu to teraz może i nawet łosoś wleci na dniach na ruszt.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 20 lipca 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zachpom

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lisie_Uszka » poniedziałek, 23 września 2019, 17:51

@socjolog2008
Od 9851 jestem z Tobą:)
Albo bedzie kawior z bieługi albo pasztet :p
Pozdro

Ps. Jesli rynek jest powtarzalny to do jutra powinno wlecieć 10160.

https://www.tradingview.com/x/pleOOMk2? ... FCr2UxSk14

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 23 września 2019, 20:09

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 13:40Ojejku jakie to wszystko złe i wszyscy źli; biedny napiszę se posta. Ofiara rynku i środowiska kryptowalut. Zgwałcony na forum przez środowisko i przez... Bitcoina? Albo Doga z Dogecoina w zakątkach orderbooka. Gdzie jest KNF? :shock: :mrgreen: https://uwazajnakryptowaluty.pl/
Przestań pierdzielić, spishingowane siano jest po prostu nie do odzyskania, a scamów jest od groma, i piszę o tym że brzydzę się tego typu zagrywkami, Ty sobie kazdego tu chcesz oceniac czy poprawiać, a ja tego nie robię, ale widzę co sobą reprezentuje całe to środowisko i się tym brzydzę, a ofiarą nie jestem, więc nie trzeba naprawdę insynuować. Wierzyłem w ideę BTC, teraz już wiem że to jest pic na wodę, zwykła patologia. Lepiej niech ludzie znają prawdę taką jaka ona jest. Zresztą cyrk zaczął się po bańce, wcześniej nie było tego łajna.

Mogłem stracić dużo jak dla mnie gdybym ne brał poprawki na zabezpieczenia, a tu na kazdym kroku - forum, social media, yt czy giełdach krypto czeka jakiś szpieg, by Ci zapieprzyć hajs. A później lecą do państwa i proszą o odzyskanie środków, od groma oszukanych ludzi i scamów, mimo że szans na to nie ma. Także te filmy są ZASADNE i nie są fejkiem.

Zresztą widać dobrze po rotacji ludzi na forum, za co też kiedyś zwrócono mi uwagę, że niby jest wszystko ok, nie jest ok, napiszę se posta kiedy będę chciał i co będę chciał, a Tobie nic do tego.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 września 2019, 20:53 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 30 maja 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Afk - Krk
Napiwki: https://brave.com/teo842

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pirat » poniedziałek, 23 września 2019, 20:20

miso20 pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 09:08 @Pirat to nie było cię tu pare lat temu i nie widziałeś jak skomplikowane były portfele wtedy.

Upraszczanie tej skomplikowanej idei cały czas posuwa się do przodu i za pare może parenascie lat będzie na tyle proste, że ulica da radę to obsługiwać. Gdy wchodziły karty bankowe też mało kto chciał i potrafił nimi płacić.

Z kolei osoby aktywnie komentujące artykuły na tego typu portalach to w większości (uogólniam) osoby, które żywią się syfem informacyjnym. Sądzicie, że takie osoby są w stanie same na własna rękę przetrawić takie coś jak krypotwaluta? :roll:
widzisz jestem w temacie od 2013, i cały czas trzymam ręke na pulsie, widzę progres ale... to nadal nie dla ulicy i może nigdy nie będzie, ot alternatywny system, raczej nigdy main stream. Jasne są wygodne przeglądarkowe rozwiązania, ale za cene bezpieczeństwa, są bezpieczne rozwiązania, ale za cenę wygody.

Dla mnie blockchain to przyszłość, kryptowaluta - ciekawostka.

Wiesz obracam się wśród inteligentnych ludzi, ale więkoszść znajomych zadając pytania na temat krypto wykazuje taką ignorancję, że wolę zmienić temat. Wyjątkiem są trzy grupy: techie, spekulanci, półświatek. Normals nie ma czego tu szukać.

EDIT: offtop dotyczy szans na szeroką adopcję, która ma bezpośrednie przełożenie na poziom kursu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 23 września 2019, 20:29

Pirat pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 20:20 Dla mnie blockchain to przyszłość, kryptowaluta - ciekawostka.
A jak dokładnie chcesz używać blockchaina bez kryptowalut?


4:27

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Tomasz_Es » poniedziałek, 23 września 2019, 20:58

Jako że Bakkt nie ruszył kursem a BTC lubi przed weekendowe i weekendowe ruchy, w tym tygodniu w okolicach weekendu czeka nas garść danych z gospodarki USA co przy przepływie kapitału między rynkami warto obserwować korelację z zachowaniem kursu BTC do $.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 23 września 2019, 21:12

amneziahaze pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 20:09Przestań pierdzielić, spishingowane siano jest po prostu nie do odzyskania, a scamów jest od groma, i piszę o tym że brzydzę się tego typu zagrywkami, Ty sobie kazdego tu chcesz oceniac czy poprawiać, a ja tego nie robię, ale widzę co sobą reprezentuje całe to środowisko i się tym brzydzę
Nie rozumiem jak z jakiegoś marginesu związanego ze scamami uogólniasz to i że środowisko be, rynek be, tylko o to mi chodzi. Przecież to margines a nie główna i istotna część. Jak dokładnie Cię sphishingowano?

Dodano po 5 minutach 24 sekundach:
socjolog2008 pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 17:03Na dziś LONG LONG LONG
Akurat końcówka trójkąta spadkowego, jeśli się zrealizuje, to doskonały czas na short. Oczywiście nie x100, ale mniejszą. Ja bym longował tylko dłuższe klepanie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 23 września 2019, 21:15

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 21:07Nie rozumiem jak z jakiegoś marginesu związanego ze scamami uogólniasz to i że środowisko be, rynek be, tylko o to mi chodzi.
Jaki margines? Całe multum fejków i scamów.

Obstawiam fejkowy wallet albo jakimś cudem wykradnięcie seeda/hasła. Na tym właśnie polega absurd krypto, jest tak bezpieczne, że aż nie wiadomo kto kradnie i kiedy kradnie, ze zdywersyfikowanych portfeli wywalili tylko LTC choć reszta była zabezpieczona identycznie. Dla mnie nie jest to żadna strata, po prostu żenujące, a dla kogoś kto stracił 100x tyle to pewnie niejedno samobójstwo z tego powodu, ale o tym się nie mówi, ma wyglądać super, uśmieszki wstawcie bisnezmenów i szkoleniowców w maskach.

Producent czy developer walleta zawsze Ci powie, że on na to nie ma wpływu i źle się zabezpieczyłeś.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 23 września 2019, 21:45

@amneziahaze Ściągałeś ze strony oficjalnej jakiegoś walleta? Czy z jakiejś lipy z podmienioną literką? Bo jeśli to drugie, to wszystko jasne. Możesz napisać jaki wallet? Szukałeś czy nie masz syfu na kompie?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2056
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4791
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » poniedziałek, 23 września 2019, 21:45

Ciekawe jak to sie skonczy... czy bedzie jeszcze jedna seria do gory (bardziej prawidlowo) czy juz teraz.
Rzadko kiedy te trojkaty sa idealne, w tym przypadku "E" nie byłoby zbytnio poprawne przy wyjsciu dolem w tym momencie.
Potencjalny long na 600$-800$ (mikro luka cme) z 9500 moze kusic, ale tez spore ryzyko :)

Obrazek
Obrazek

Ten trojkat moze sie rozwijac i zwijac ale teoretycznie i tak predzej czy ponizej powinnien wyjsc dolem. Nawet "C" moze byc jeszcze nie okreslone a to oznaczaloby rajd na 11k.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 23 września 2019, 22:08

powtarzam sie, ale na 1w i 1 m aż się prosi o korektę. Bez jakiegoś mega newsu spadki o 20-40% w ciągu nastepnych miesięcy będą czymś zupełnie naturalnym. A tak od listopada- grudnia pompka pod halving majowy

Dodano po 4 minutach 11 sekundach:
dla jasności- nie wychodzę na fiaty. Bo mogę się mylić, a jeśli jednak poleci, to prawdopodobnie dobre alty jeszcze bardziej i dzięki temu siedząc w btc pomnożę je skutecznie :-)

Dodano po 7 minutach 44 sekundach:
99% tu obecnych miało możliwość wejść w btc przed rekinami z WallStreet, tak chyba nie było nigdy z żadnym aktywem w historii.
Ale z drugiej strony wciąż 95-98% społeczeństwa jest poza crypto. Mentalnie i finansowo. I tych wydymają wilki z NYSE


dlatego lepiej nie wychodzić z crypto, tylko buy dip, jak mawia Anagamidew

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7634
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12836
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 23 września 2019, 22:29

Bit-els pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 22:0899% tu obecnych miało możliwość wejść w btc przed rekinami z WallStreet, tak chyba nie było nigdy z żadnym aktywem w historii.
Ale z drugiej strony wciąż 95-98% społeczeństwa jest poza crypto. Mentalnie i finansowo. I tych wydymają wilki z NYSE

Przez moment poczułem się wilkiem z forum.bitcoin.pl 8-)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 września 2019, 22:29 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 23 września 2019, 22:29

Bit-els pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 22:08dlatego lepiej nie wychodzić z crypto, tylko buy dip, jak mawia Anagamidew

Tyle, że dipem nazywa się raczej zwykłą korektę w trendzie, niezmieniającej absolutnie trendu. Tak, to okazja. Ale jeśli zmieniamy jakiś trend, to dipa można sobie w majty wsadzić, bo nie spada wtedy 5-10% i fajna okazja na zakupy, ale leci więcej, dłużej i się sporo pomęczy zanim zmieni lokalny trend. A o "kupowaniu dipów" na altach to już w ogóle załamka. Na niektórych dipy od roku, bagholderzy krzyczą okazja! uśredniać! i z tego łapania dipów można być po - kilkadziesiąt % w plecy...

Bit-els pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 22:08dla jasności- nie wychodzę na fiaty.
Ale masz w tej chwili BTC na zysku? Czy masz na stracie? Bo to wiele mówi. Jeśli trójkąt by się realizował zobaczylibyśmy raczej okolice 7-8k. Z zakupem w cenie powiedzmy 10k, to ryzykowanie 20-30% wartości. Trochę sporo. A i fajny % by mieć o tyle więcej monet jakby się dobrze odkupiło... :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pszczelarz » poniedziałek, 23 września 2019, 23:14

Dzisiejsza wiadomość o już "działającym" komputerze kwantowym googla nie wydaje się Wam zagrożeniem dla całej koncepcji kryptowalut. Jeśli ten komputer kwantowy faktycznie działa i nie jest to jakiś fejk to nie bardzo widzę przyszłość krypto w takiej jak obecna formie.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości