Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » środa, 15 sierpnia 2018, 10:15

Chyba szykuje nam się wyjście górą z BDW wrzucanego bodajże przez @domator. Volume rośnie zarówno od trzech ostatnich świec, jak też od mniej więcej połowy formacji, co jest kluczowe. Ja czekam na zamknięcie 4H powyżej niebieskiej linii.

Obrazek

Chciałbym tu zwrócić uwagę na jedną istotną rzecz. Świeca dzienna z 08.08.2018 dała sygnał odwrócenia trendu poprzez wyrysowanie na wolumenie charakterystycznego kształtu litery "U". Teoretycznie powinna to być świeca narysowana na największym wolumenie w całym ruchu spadkowym na dziennych (pomijając świecę rozpoczynającą ruch spadkowey, tj. przebijającą ostatni dołek wcześniejszego ruchu wzrostowego). Jeżeli po niej wystąpią jeszcze jakieś świece spadkowe przed przebiciem ostatniego szczytu (tj. 6541 na 4H) to powinny być wyrysowane na znacznie niższym wolumenie. Tak się jednak nie stało. Na Stampie wyrysowały się trzy świece na podobny wysokich słupkach wolumenowych. Z kolei na Finex wczorajsza świeca przebiła lekko wolumenem tą z 08.08. Kluczowy jest jednak fakt, że wszystkie trzy świece, o których mówię były zamykane w ramach tego samego wsparcia. Sygnał zostałby zanegowany, gdyby świeca o kolejnym wysokim słupku wolumenu została zamknięcia po przebiciu obecnego wsparcia lub po odbiciu od kolejnego. W obecnej sytuacji można więc nawet dodać do siebie wszystkie trzy słupki wolumenu, co w pełni zobrazuje chwilowy market capitulation, który z kolei zwiastuje zmianę trendu (mówię ofc o interwale dziennym i swingach wzrostowych i spadkowych trwających dwóch tygodni do dwóch miesięcy i o zakresie cenowym około 1-2k $). Zresztą dopiero niedawno zaczęto pisać na forum o głębokich spadkach do minimum 3k. Na fora zagraniczne ostatnio nie zaglądałem, więc nie wiem. Liczę więc na to, że z poziomu bliskiego do obecnego zaczniemy rysować kolejny swing wzrostowy na dziennych. Być może trafi się swing, o którym rozmawiałem jakiś czas temu z @ekonomik - bardzo by pasował w tym miejscu.

Obrazek

PS. Trzeba uważać na bardzo niski wolumen na Stampie. Wiem, że mamy dopiero początek dnia. Trzeba pamiętać, żeby nigdy nie wchodzić za całość kwoty, tylko piramidować.
Brave New World

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » środa, 15 sierpnia 2018, 10:16

[Odwoluje]Na ta chwile jest jeszcze mozliwosc ze te shorty na finexie to hedge longow z bitmexa;[/odwoluje]
ale bardziej mi to w tej chwili wyglada na rozpaczliwa probe zbicia kursu na ktora sie "komus" skonczyly srodki spot

@ekonokomik, po prostu zrozumiałem, że wycena mocno przekracza fundamentalną, więc w takiej sytuacji 2razy bardziej trzeba się zastanawiać nad longiem niż shortem, a nikt poza mną praktycznie nie zwraca na to uwagi - po co mam wrzucać pozytywne sygnały jeśli zrobi to 5innych osób?
Ostatnio zmieniony środa, 15 sierpnia 2018, 10:45 przez adam1226, łącznie zmieniany 1 raz.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: graczyk » środa, 15 sierpnia 2018, 10:29

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę,ale funding BTC na Bitfinexie wynosi już 0,025% dziennie, a dochodzi nawet do 0,04%. Ktoś na siłę bierze shorty. Za chwilę możemy wybić się z ostatniej konsolidacji górą ;)

Trend wzrostowy rozpoczęty 8-)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Don8000 » środa, 15 sierpnia 2018, 10:34

Odbicie ładne ale teraz pytanie za sto bitkojnów, dlaczego SEC miałby przyklepać ETFy na tak zmanipulowanym rynku? Dlaczego większe instytucje miałyby wejść do takiego kotła którym miesza parę osób ? I pytanie fundamentalne, dlaczego ktoś miałby traktować btc jako system płatności lub store of value?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » środa, 15 sierpnia 2018, 10:36

graczyk pisze: Trend wzrostowy rozpoczęty 8-)
co? przebilo 6550? czy moje wykresy dzialaja z opoznieniem? :|
graczyk pisze: Ktoś na siłę bierze shorty
tu akurat mniej wiecej to samo zauwazylem w poprzednim poscie, chociaz to akurat troche neguje wersje z hedgem...

Nieofiacjlnie: kontrakty rozliczaja sie o 17....

Dodano po 44 sekundach:
@Don8000, czytales "votum separatum" od ostatniej decyzji? Przeczytaj powinienes miec tam odpowiedzi na swoje pytania
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » środa, 15 sierpnia 2018, 10:38

adam1226 pisze: @ekonokomik, po prostu zrozumiałem, że wycena mocno przekracza fundamentalną
Ale w mojej opinii zawsze tak było w przypadku BTC i 99% altów! Zawsze. Kupując BTC od 2011 słyszę, że kupuje się "przyszłość" i "marzenia" i nic się w tej kwestii nie zmieniło.
Dla mnie szokiem było, gdy się dowiedziałem, że przy cenie tylko o rząd wielkości (może dwa) wyższej niż obecna (200k - 700k wg różnych ocen) kapitalizacja BTC byłaby równa wszystkim fiatom będącym w obiegu w USA. Jak się ma do tego fundament BTC? Już nie mówię o płatnościach, w które chyba już nikt nie pokłada nadziei, ale nawet rola cyfrowego złota czy narzędzia hazardu jest wciąż zbyt nikła.

Tylko co z tego, skoro cena BTC to pochodna lawinowego dodruku pieniędzy na świecie po kryzysie 2008, a więc ma w nosie fundamenty? To element tzw. "bańki na wszystkim".
Widziałeś aktualny parametr cena/zysk dla topowych spółek z NASDAQ? No właśnie.

Dodatkowo mamy czynniki, których nie było wcześniej: zainteresowanie mainstreamu finansowego, regulacje, brak afer typu pad Goxa.

Dopóki nie ma załamania w światowych finansach i na amerykańskiej giełdzie, kryptowaluty mają potencjał do wzrostów a nawet do kolejnej, być może już ostatniej bańki.

A potem, jeśli Bitcoin przekroczy granicę powyżej której zagroziłby kruchej równowadze finansów świata i kontroli ONYCH nad tymi finansami, wtedy Bitcoin zostanie zabity. Definitywnie.
Ale to jeszcze nie dziś. Napiszę o tym kiedś osobny post.

Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: graczyk » środa, 15 sierpnia 2018, 10:46

Don8000 pisze: Odbicie ładne ale teraz pytanie za sto bitkojnów, dlaczego SEC miałby przyklepać ETFy na tak zmanipulowanym rynku? Dlaczego większe instytucje miałyby wejść do takiego kotła którym miesza parę osób ? I pytanie fundamentalne, dlaczego ktoś miałby traktować btc jako system płatności lub store of value?
Może dlatego,że SEC to nie KNF i mogą po prostu zadziałać zgodnie z prawem i dać ludziom instrument który jest zgodny z prawem, bez wnikania w to czy jest im potrzebny czy nie :?: :roll:

Jeżeli ktoś chce utworzyć ETF, to prawdopodobnie dlatego,że jest jakiś popyt na niego. Ponieważ jest to popyt od ludzi dorosłych(duże instytucje) to czemu im nie pozwolić tego kupować? To są USA a nie skorumpowana Polska, więc są szanse na tego ETF-a 8-) Ponadto czemu ten rynek oceniasz jako zmanipulowany i przez kogo :oops:

Bitcoin może zostać globalnym systemem płatności ze wzgledu na:
-chęć zakończenia dominacji USD i USA(coraz więcej państw chce tego)
-poszukiwanie niezależnej waluty(czyli niezależnej od NBP, FED, EBC i innych organów centralnych)
-BTC jest nieinflacyjny, więc nikt go nie dodrukuje. Może stanowić tutaj środek do przechowywania wartości. Złoto jest jednak mimo wszystko inflacyjne(oczywiście na zdecydowanie mniejszą skalę niż Fiaty) i jego inflacja jest ciężka do przewidzenia
-BTC jest wygodny podczas płatności międzynarodowych, przede wszystkim tańszy i szybszy niż Fiaty(o złocie nie mówiąc)
-BTC ma już jakąś infrastrukturę(giełdy, dostawców usług płatności, punkty gdzie w nim można płacić) Ta infrastruktura znacznie się ostatnio rozrasta, więc płatności BTC-em stają się coraz tańsze i coraz bardziej dostępne 8-)

EDIT:
ekonokomik pisze: Dla mnie szokiem było, gdy się dowiedziałem, że przy cenie tylko o rząd wielkości (może dwa) wyższej niż obecna (200k - 700k wg różnych ocen) kapitalizacja BTC byłaby równa wszystkim fiatom będącym w obiegu w USA. Jak się ma do tego fundament BTC? Już nie mówię o płatnościach, w które chyba już nikt nie pokłada nadziei, ale nawet rola cyfrowego złota czy narzędzia hazardu jest wciąż zbyt nikła.
Okolice 700 tys USD. Jednak należy pamietać, że USD to nie cała kasa świata oraz przybywa go w tempie ok. 60mld USD miesięcznie.

Dlaczego rola międzynardowowych płatnosci w BTC jest nierealna :?:
Ostatnio zmieniony środa, 15 sierpnia 2018, 10:51 przez graczyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: domator » środa, 15 sierpnia 2018, 10:48

adam1226 pisze: Nieofiacjlnie: kontrakty rozliczaja sie o 17....
Nie sledze kontraktow i ich zamykania. Jaki to mialo wplyw w przeszlosci? Pump przed i dump po ?
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 12 maja 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: blackdev » środa, 15 sierpnia 2018, 10:51

Mayoris pisze: Biorąc pod uwagę ruchy BTC w przeszłości w stosunku do pewnych wydarzeń - teraz powinniśmy do ok. 23 sierpnia iść do góry - gdzie SEC wyda decyzje w sprawie jakichś pomniejszych ETF. Tam będzie pewnie odrzucenie/przełożenie terminu, więc polecimy w dół aż do okolic zamknięcia kontraktów CME - 31 sierpnia. Kolejna pompa 1 września.
Pomniejszy ETF? Niektórym medialna nagonka na solidx ETF nieźle namieszała chyba w głowie.
23 sierpnia będzie decyzja w sprawie ETF od NYSE Arca:
https://www.federalregister.gov/documen ... commission
Słów kilka o tej organizacji:
Spoiler:
As of 2018, NYSE Arca is the world’s leading ETF exchange in terms of volume and listings. The exchange commands 22% of the ETF market share in the United States and lists over 1,500 individual ETFs. NYSE Arca listed ETFs have roughly $3 trillion in assets under management (AUM). The exchange has the third largest market share of U.S. equities – 5.8%, behind the New York Stock Exchange (NYSE) and Nasdaq.
Oczywiście ten ETF może nie dać nam aż tak wielkiego wzrostu bo jest oparty o kontrakty. Jednak jest to odpowiedź na zastrzeżenia SEC, że ETF bezpośrednio inwestujący w BTC jest niemożliwy ze względu na brak regulacji rynku. Myślę, że trzeba sobie zadać pytanie czy jeśli SEC nie pozwoli im zrobić ETFa to czy pozwoli komukolwiek? Wątpię, jak ich odrzucą to pewnie kolejna szansa na ETFa pojawi się za jakieś dwa lata.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Don8000 » środa, 15 sierpnia 2018, 10:55

graczyk pisze:
Don8000 pisze: Odbicie ładne ale teraz pytanie za sto bitkojnów, dlaczego SEC miałby przyklepać ETFy na tak zmanipulowanym rynku? Dlaczego większe instytucje miałyby wejść do takiego kotła którym miesza parę osób ? I pytanie fundamentalne, dlaczego ktoś miałby traktować btc jako system płatności lub store of value?
Może dlatego,że SEC to nie KNF i mogą po prostu zadziałać zgodnie z prawem i dać ludziom instrument który jest zgodny z prawem, bez wnikania w to czy jest im potrzebny czy nie :?: :roll:

Jeżeli ktoś chce utworzyć ETF, to prawdopodobnie dlatego,że jest jakiś popyt na niego. Ponieważ jest to popyt od ludzi dorosłych(duże instytucje) to czemu im nie pozwolić tego kupować? To są USA a nie skorumpowana Polska, więc są szanse na tego ETF-a 8-) Ponadto czemu ten rynek oceniasz jako zmanipulowany i przez kogo :oops:

Bitcoin może zostać globalnym systemem płatności ze wzgledu na:
-chęć zakończenia dominacji USD i USA(coraz więcej państw chce tego)
-poszukiwanie niezależnej waluty(czyli niezależnej od NBP, FED, EBC i innych organów centralnych)
-BTC jest nieinflacyjny, więc nikt go nie dodrukuje. Może stanowić tutaj środek do przechowywania wartości. Złoto jest jednak mimo wszystko inflacyjne(oczywiście na zdecydowanie mniejszą skalę niż Fiaty) i jego inflacja jest ciężka do przewidzenia
-BTC jest wygodny podczas płatności międzynarodowych, przede wszystkim tańszy i szybszy niż Fiaty(o złocie nie mówiąc)
-BTC ma już jakąś infrastrukturę(giełdy, dostawców usług płatności, punkty gdzie w nim można płacić) Ta infrastruktura znacznie się ostatnio rozrasta, więc płatności BTC-em stają się coraz tańsze i coraz bardziej dostępne 8-)
Cóż za idealizm powtarzany od lat.

A teraz przejdźmy do życia:

Owszem SEC to nie polski KNF, to dużo poważniejsza instytucja, której decyzję mają dużo szerszy wpływ. Zgodnie z prawem mogą ale dlaczego mieliby brać odpowiedzialność za przypieczętowanie tak zmanipulowanego rynku? Nie wiem przez kogo, podobno fundamentem krypto jest anonimowość ;)

Ad 2. Przelałem wczoraj pieniądze na giełdę, a następnie kupiłem krypto by przelać środki na kolejną, wiekszą giełdę - w między czasie w ciągu tych paru minut transferu spadło i byłem w plecy. :D To nazywasz wygodnym systemem płatności?

Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: graczyk » środa, 15 sierpnia 2018, 11:01

Don8000 pisze:Cóż za idealizm powtarzany od lat.

A teraz przejdźmy do życia:

Owszem SEC to nie polski KNF, to dużo poważniejsza instytucja, której decyzję mają dużo szerszy wpływ. Zgodnie z prawem mogą ale dlaczego mieliby brać odpowiedzialność za przypieczętowanie tak zmanipulowanego rynku? Nie wiem przez kogo, podobno fundamentem krypto jest anonimowość ;)

Ad 2. Przelałem wczoraj pieniądze na giełdę, a następnie kupiłem krypto by przelać środki na kolejną, wiekszą giełdę - w między czasie w ciągu tych paru minut transferu spadło i byłem w plecy. :D To nazywasz wygodnym systemem płatności?
Co do ETF zobaczymy. Nie mamy na to wpływu większego. Ponadto sam ETF to nie jest moim zdaniem jakaś istotna sprawa dla przyszłej funkcjonalności BTC :oops:

Tylko jest jedna podstawowa różnica. Na giełdę BTC możesz przelać środki. Spróbuj przelać środki na giełdę Fiatów z fizyczną dostawą :)

Takie w ogóle nie istnieją dla drobnych użytkowników ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Bit-els » środa, 15 sierpnia 2018, 11:07

@Don8000, podchodzisz do bitcoina jak Krugman w 2011. A w sumie dziś też.
Są proste mechanizmy niwelacji ryzyka kursowego.
Po stronie sklepu wiadomo- opetator płatności jak Inpay czy coinbase.
Po stronie użytkownika- konto na coinbase. Bity 1 klikiem zamieniasz na fiaty. Jesteś w Australii, chcesz zapłacic za przejażdżkę wielbłądem, 1 klikiem zamieniaz fiaty na btc i płacisz.

Oczywiście, że mając konto w Coinbase oddajesz klucze obcej firmie (97% ludzi ma to gdzies- to przykład dobrze działającego mechanizmu stosowania btc na całym świecie)

Do tego jesteśmy na wstępnym etapie wchodzenia crypto do gospodarki. W przyszłości to bitcoin Może być punktem odniesienia.

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: jondoexxx » środa, 15 sierpnia 2018, 11:07

Spoiler:
[youtube][/youtube]
Spojrzenie Andreasa na BTC i ETF. ETF wejdą prędzej czy później, czy będzie to dobre dla BTC? raczej nie.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Don8000 » środa, 15 sierpnia 2018, 11:12

domator pisze:
adam1226 pisze: Nieofiacjlnie: kontrakty rozliczaja sie o 17....
Nie sledze kontraktow i ich zamykania. Jaki to mialo wplyw w przeszlosci? Pump przed i dump po ?
To zależy czyje kontrakty? Czasem równo co do minuty z zamknięciem były wystrzały :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » środa, 15 sierpnia 2018, 11:13

@graczyk, @Don8000,
Czy mozecie wydzielic sobie dyskusje o tym do innego watku?
@ekonokomik, aha, mialem zamiar zrobic tu pewien eksperyment, niestety Scibi mi go wycial - odgadl @fusywszklanejkuli, moze jego to skloni do przemyslen i sie nimi z nami podzieli ;)

co do kursu chwilowo zbyt pozytwnie nie wyglada - odbicie od oporu i zjazd..
z drugiej strony: czyzby znow ubijanie shortami??:
https://www.tradingview.com/chart/BTCUS ... 74a-short/
nie moge cos dac screena, ale to w sumie dobrze.. mozecie sami sie pobawic
co do kontraktow @domator nie piszesz powaznie, prawda?
natomiast nie moge znalezc bezposredniego info o godzinie zamkniecia, ale:
https://www.barchart.com/futures/quotes/BGQ18/overview
wg tej stronki kontrakty juz wygasly...
Ostatnio zmieniony środa, 15 sierpnia 2018, 11:18 przez adam1226, łącznie zmieniany 1 raz.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: domator » środa, 15 sierpnia 2018, 11:16

adam1226 pisze: co do kontraktow @domator nie piszesz powaznie, prawda?
Czego nie pisze powaznie? Wszystko pisze powaznie. Nie mam pojecia o kontraktach. Nie interesuje sie nimi.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 6 marca 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: wiktorwiki » środa, 15 sierpnia 2018, 11:19

adam1226 pisze: @graczyk, @Don8000,
Czy mozecie wydzielic sobie dyskusje o tym do innego watku?
@ekonokomik, aha, mialem zamiar zrobic tu pewien eksperyment, niestety Scibi mi go wycial - odgadl @fusywszklanejkuli, moze jego to skloni do przemyslen i sie nimi z nami podzieli ;)

co do kursu chwilowo zbyt pozytwnie nie wyglada - odbicie od oporu i zjazd..
co do kontraktow @domator nie piszesz powaznie, prawda?
natomiast nie moge znalezc bezposredniego info o godzinie zamkniecia, ale:
https://www.barchart.com/futures/quotes/BGQ18/overview
wg tej stronki kontrakty juz wygasly...
według tego co jest napisane na oficjalnej stronie cboe kontrakty wygasają 2:45 pm chicago time

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 894
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9316
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Fibo » środa, 15 sierpnia 2018, 11:26

Z punktu widzenia EW, na razie wzrost od wczorajszego dołka wygląda na falę c (pięciofalówka) flata od dołka z 8.08 korygującego 1-szy impuls spadkowy 25.07-8.08. Dopiero pokonanie lokalnego maxa z 9.08 pozwoliłoby bykom na większe odreagowanie i zmianę formacji korygującej powyższy impuls spadkowy.
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » środa, 15 sierpnia 2018, 11:36

Przed tym spadkiem mielismy spread miedzy finexem a mexem momentami przekraczajacy 40 usd :|
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12823
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » środa, 15 sierpnia 2018, 11:36

Jeszcze ponad 2h do zamknięcia 4h, ale już w tym momencie nie napawa optymizmem.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, Google [Bot], Pytek, shinya56, Tazz28 i 13 gości