Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » środa, 25 stycznia 2023, 10:42

anagamidev pisze: środa, 25 stycznia 2023, 10:35Było tutaj pisane w 2018-2019 roku tysiące razy przeze mnie


Ale Ty co tydzień piszesz, że dołek za nami i teraz już tylko UP, conajmniej milion $ xD Więc nic dziwnego że czasem trafiasz xD Wygrzebać Ci Twoje posty, że naganiasz na kupowanie już bo więcej nie spadnie a miesiąc pozniej było -40%? Bo w samym 2022 kilka by się znalazło

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 25 stycznia 2023, 10:46

anagamidev pisze: środa, 25 stycznia 2023, 10:35Było tutaj pisane w 2018-2019 roku tysiące razy przeze mnie i nielicznych byków na wyginięciu
Tak, masz rację, nawet w 2021 i w 2022 pisałeś jak było po 40,50 tys $ :lol: I jak wskoczy powyżej 60tys to też te posty przypomnisz i będziesz twierdził, że miałeś rację ;)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 25 stycznia 2023, 10:50

@mudol moje osobiste aktualne spojrzenie na rynek i oczekiwania ma się nijak do strategii zdroworozsądkowej długoterminowej, którą tutaj przedstawiłem wielokrotnie :D Jasno widać, że bardzo trudno jest przewidywać aktualne trendy, ale długoterminowa strategia działa i warto właśnie z niej korzystać :D Dzisiaj obecne ceny wydają się z kosmosu i BTC wydaje się być drogi jak diabli, ale to tylko dzisiaj, za rok, dwa, trzy okaże się, że to była okazja życia i bardzo długi okres na tanie zakupy :D W 2018-2019 przez dwa lata był czas na kupowanie na 6k$ i niżej(też było pisanie, że bańki już nie będzie, że to już jest pieśń przeszłości, że nie warto, że BTC się skończył, że crypto upadnie i kamieni na kamieniu się nie ostanie), dzisiaj jest powyżej już od 5 lat i jest niedowiarkowanie :D A crypto raz po raz osiąga nowe szczyty kapitalizacji, coin'ów przybywa nie ubywa :D
Ostatnio zmieniony środa, 25 stycznia 2023, 10:52 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 25 stycznia 2023, 10:51

@anagamidev a kiedy Ty to wszystko sprzedajesz, że ciągle masz na BTFD? ;)
anagamidev pisze: środa, 25 stycznia 2023, 10:50ale to tylko dzisiaj, za rok, dwa, trzy okaże się, że to była okazja życia
Pewnie i masz rację
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » środa, 25 stycznia 2023, 10:54

anagamidev pisze: środa, 25 stycznia 2023, 10:50to tylko dzisiaj, za rok, dwa, trzy okaże się, że to była okazja życia i bardzo długi okres na tanie zakupy


Dokładnie to samo zdanie wklejasz co ok. 3 tygodnie :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 25 stycznia 2023, 10:57

@Janome no tak tylko zauważ, że 3 tygodnie temu było taniej i teraz kto posłuchał jest na plus :D A ostatecznie trzeba poczekać 1-3 lata, wtedy podsumujemy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » środa, 25 stycznia 2023, 11:07

anagamidev pisze: środa, 25 stycznia 2023, 10:57A ostatecznie trzeba poczekać 1-3 lata, wtedy podsumujemy

Podsumowałem ostatnie 3 lata DCA i byłbyś na grubym minusie teraz ;)

Ale ok, najwyrazniej chcecie dłużej trzymać:
domator pisze: środa, 25 stycznia 2023, 06:31Koledzy rozpatrywanie DCA w okresie roku a nawet 3 lat jest bez sensu. To wymaga czasu.

Dla mnie 3 lata to dużo, żeby zobaczyć jakiś tam zwrot, ale widocznie jesteście bardziej cierpliwi niż ja :)

No to wezmy ostatnie 6 lat, od 2017, mam nadzieję, że jest to wystarczająco długi horyzont czasowy 8-)

2017 - średnia cena 3372
2018 - średnia cena 7800
2019 - średnia cena 7100

Zamrażając sobie kapitał na 6 lat i kupując co miesiąc BTC mamy średnią cenę 17400 $.

Czyli na crypto robiąc DCA przez 6 lat i sprzedając dzisiaj - jesteśmy na plusie 30%. Jeśli ktoś po dwóch pełnych szalonych hossach na crypto zadowala się takim wynikiem to nie mam więcej pytań :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 25 stycznia 2023, 11:16

@Janome a ile było przez rok/dwa kiedy cena była powyżej 40k$ na plus? :D Ja pisałem tutaj, że na 40k$ czyli ATH poprzednie x 2 warto sprzedać połowę i grać ostrożniej, bo takie pionowe wzrosty gdzieś muszą skończyć się korektę -50% :D Nawet jakbyś skupował grając z trendem z 1$ do 1M$, to przy korekcie do 500k$ też byłbyś na minus :D Dlatego granie z trendem wg. mnie jest słabe, bo daje niby bycie na zysku jakiś czas, ale później na bessie jest się na minus, a na bessie jak się skupuje, może jest się kilka lat pod wodą, ale później ma się okazję zainkasować zysk 1000%, plus jest się x2 dłużej niż trwa bessa na zysku i ma się mnóstwo czasu na sprzedaż na zysku :D Jak ktoś nie realizuje zysków x2-10 to już jego sprawa :D
Spoiler:
Ja tutaj pisałem, że DCA jest ok, ale warto wesprzeć to jakimiś wskaźnikami, że kupujemy na RSI 4h, 1d, 1w, poniźej 30 i to może trwać miesiącami, ale w końcu przychodzi fala wzrostowa i wtedy najlepiej nic nie robić po prostu tylko realizować część zysków, najlepiej jak już mamy +100% sprzedajemy połowę, mamy darmowe BTC, i kapitał do dyspozycji, który możemy rozgrywać inną strategią już krótkoterminową bardziej ostrożnie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » środa, 25 stycznia 2023, 11:24

anagamidev pisze: środa, 25 stycznia 2023, 11:16a ile było przez rok/dwa kiedy cena była powyżej 40k$ na plus?

Obliczyłem Ci po ile byś kupował każdego miesiąca. Nie ma znaczenia ile trzymało jaką cene bo robiąc DCA Ty i tak na nią nie patrzysz.
anagamidev pisze: środa, 25 stycznia 2023, 11:16grać ostrożniej

Jak robisz DCA to nie ma czegoś takiego jak grać ostrożniej albo ryzykowniej tylko na ślepo kupujesz.
anagamidev pisze: środa, 25 stycznia 2023, 11:16Jak ktoś nie realizuje zysków x2-10 to już jego sprawa

Jak ktoś robi DCA to nie realizuje zysków xD tylko kupuje we wcześniej wyznaczonych momentach.


Czy Wy w ogóle wiece na czym polega DCA? Bo wydaje mi się, że bronicie tej strategii podając argumenty bardziej tyczące się aktywnego tradingu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ps @anagamidev gdzie Ty jestes na plusie w tej tabelce xD

Rozmowny
Posty: 119
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 112
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: LibertyLust » środa, 25 stycznia 2023, 11:27

Te dyskusje o DCA są pozbawione sensu. Przecież DCA jedyne co ma na celu to uśrednić wartość wejścia. Nie ma absolutnie powodu, żeby teraz krytykować tę strategię w oparciu o obecną wycenę. To co, gdyby ta dyskusja odbywała się rok temu to DCA byłoby wyśmienitą strategią a teraz jest słabą?

Sam nie stosuję DCA, ale jestem w krypto 10 lat i zdecydowanie najlepiej statystycznie pod względem zarobku wyszli ludzie którzy dość regularnie skupowali i sprzedawali to albo punktowo albo też w transzach. Trading dla większości to przypudrowany hazard który zabiera mnóstwo energii, uwagi i czasu. DCA jest jedną ze strategii żeby być w tym pociągu, nie mieć fomo i jednocześnie unikać stresu i rozproszenia. Idealne dla ludzi którzy mają swój biznes i all-in-all to on dla nich jest ważniejszy, albo dla ludzi na dobrym payrollu którzy nie chcą całej kasy konsumować.

Robiąc DCA czy inne podobne strategie, najwięcej co można stracić to kapitał. A mnóstwo jest tutaj ludzi którzy chcąc być traderami stracili i kapitał i czas a jeszcze w dodatku żyją ze świadomością, że gdyby tyle nie majstrowali przy pozycjach to by wyszli na tym znacznie lepiej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 25 stycznia 2023, 11:29

anagamidev pisze: środa, 25 stycznia 2023, 11:16Ja pisałem tutaj, że na 40k$
Przy 40K$ pisałeś też takie rzeczy:
anagamidev pisze: niedziela, 20 lutego 2022, 23:32 Weekendzik na razie nieciekawy dla byków :D Aczkolwiek można sobie fajnie akumulować przed 400k$ :D RSI 4h fajnie się chłodzi, skupowanie w dół trwa :D #buylowsellhigh :D
anagamidev pisze: piątek, 18 lutego 2022, 19:17 @masonbtc 30k$ to może być żelazny poziom :D Średnia Musk'a i Saylor'a zdaje się :D A oni pewnie też liczą na x10 z inwestycji :D
anagamidev pisze: czwartek, 17 lutego 2022, 06:28 @socjolog2008 zobaczymy, teoretycznie teraz powinno wybić mocno do 47k-48k$ i wyjść z tej konsoli całej :D I jechać na ATH :D Chociaż niedźwiadki też mogą napsocić jeszcze sporo :D
anagamidev pisze: piątek, 18 lutego 2022, 15:46 Ciekawy moment :D RSI 4h znowu poniżej 30 :D Można śmiało skupować w dół wg. mnie :D
anagamidev pisze: sobota, 12 lutego 2022, 19:56
socjolog2008 pisze: sobota, 12 lutego 2022, 19:52Zbierał te ETH pod BSB jak był po 800$ to ma zapasy
A później jeden z drugim, mówią, żeby nie patrzeć w górę :D Up only :D

A 500$ już jest niemożliwe. Nawet 20k$ jest mega mało prawdopodobne. Mieliśmy dwa pęknięcia po ponad -50%, więc suma Summarum -99% zrobione :D
anagamidev pisze: sobota, 12 lutego 2022, 10:43 Hm, fajne przecenki :D Wg. mnie jeśli korekta już została zakończona i nie pogłębimy dołka to kolejny target 51.5k$ :D
anagamidev pisze: środa, 9 lutego 2022, 17:34 Na razie wygląda to iście pompastycznie :D Teoretycznie czysto technicznie realizuje się klin zniżkujący z targetem pierwszym na 52k$, a drugim na ATH :D Luźna analiza jak by się to mogło potoczyć po wbiciu 52k$, czyli spadek do 46k$~ i później atak na ATH :D
No i dla mnie "truskawka na torcie" Cremme dela cremme:
anagamidev pisze: czwartek, 10 lutego 2022, 16:07 Obrazek
A cena 10 lutego 2022 wynosiła 48900 $ :mrgreen

Bez urazy bo lubię Twoje analizy, szczególnie altów, ale Twoja wyobraźnia o Twojej "nieomylności" może wprowadzić do grobu nie jednego "inwestora". Coś jak @socjolog tylko odwrotnie ;)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » środa, 25 stycznia 2023, 11:36

LibertyLust pisze: środa, 25 stycznia 2023, 11:27To co, gdyby ta dyskusja odbywała się rok temu to DCA byłoby wyśmienitą strategią a teraz jest słabą?


Nie byłaby wyśmienitą nawet ten rok temu na szczycie bessy.

Dokładnie rok temu miałbyś średnią 15 100$. Czyli po 5 latach byłbyś 50% do przodu. Nie jest żle, lepiej niż na lokacie 8-) Ale w tym czasie ETH zrobiło 10x więc chwalenie się strategią która dała 0.5x nie jest chyba najlepsze xD A jeszcze zakładamy sprzedanie na górce czyli w najlepszym możliwym momencie....

Już nie wspominając o tym, że mówimy o czasach wieloletniej hossy i o rynku, który doświadczył niewyobrażalnych 100x 1000x wzrostów na niektórych monetach.
Ostatnio zmieniony środa, 25 stycznia 2023, 11:38 przez Janome, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 25 stycznia 2023, 11:36

Janome pisze: środa, 25 stycznia 2023, 11:24Jak ktoś robi DCA to nie realizuje zysków xD tylko kupuje we wcześniej wyznaczonych momentach.
Ale ostatecznie jakaś realizacja zysku musi być :D Jeśli ładujesz w coś jak w czarną dziurę i nigdy z niej nic nie wyciągasz to nigdy nie poczujesz smaku zysku :D I nawet jak jesteś na +1000000% w tym momencie to dopóki tego na coś nie zamienisz do czego liczysz wartość to są to tylko papierowe zyski :D

Tak samo ze stratami :D HODL BTC nic nie kosztuje, bo możesz być na stracie nawet -99%, to nikt Ci nie zamknie pozycji, ale jak w przyszłości chociaż na dwa miesiące będziesz mógł zrealizować zysk +1000% to warto wg. mnie ten długi okres okazji i przeceny wykorzystać na skupowanie jak najwięcej w miarę możliwości :D

@mudol tak pomyliłem się, często się mylę właśnie grając daytrading, jednak wspomniałem tam, że mogą być spadki i jest to zaznaczone na rysunku, albo jakieś wsparcia i opory są przebijane/niszczone albo nie :D W ciągu dnia ja ma różnych krypto mam wahania po kilkadziesiąt kilkaset tysięcy nieraz, ale bardzo trudno wyłapać te wszystkiego ruchy i nie wypaść z pociągu pod długoterminowe targety, no bawię się w to od 5 lat ponad i coś wiem :D Długoterminowo trzymając się metody jestem na plus i na BTC już nie stracę nawet jak spadnie do 1$ :D
Ostatnio zmieniony środa, 25 stycznia 2023, 11:47 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Rozmowny
Posty: 119
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 112
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: LibertyLust » środa, 25 stycznia 2023, 11:42

Janome pisze: środa, 25 stycznia 2023, 11:36
LibertyLust pisze: środa, 25 stycznia 2023, 11:27To co, gdyby ta dyskusja odbywała się rok temu to DCA byłoby wyśmienitą strategią a teraz jest słabą?


Nie byłaby wyśmienitą nawet ten rok temu na szczycie bessy.

Dokładnie rok temu miałbyś średnią 15 100$. Czyli po 5 latach byłbyś 50% do przodu. Nie jest żle, lepiej niż na lokacie 8-) Ale w tym czasie ETH zrobiło 10x więc chwalenie się strategią która dała 0.5x nie jest chyba najlepsze xD A jeszcze zakładamy sprzedanie na górce czyli w najlepszym możliwym momencie....

Już nie wspominając o tym, że mówimy o czasach wieloletniej hossy i o rynku, który doświadczył niewyobrażalnych 100x 1000x wzrostów na niektórych monetach.

No ale co mają wzorsty na altach liczone jako x1000 gdzie ludzi którzy weszli na tych poziomach jest bardzo mało?

Plus, może ten kalkulator jest błedny - nie wiem, wlasnie go znalazlem ale wchodzac 6 lat temu i wychodzac rok temu wg tej strony DCA chyba nie jest najgorszą startegią ;] A to miałem na myśli. Teraz jest taka wycena to sobie można powiedzieć, że DCA to lipa. Rok temu było blisko ATH to byś już tak nie pisał.

https://dcabtc.com?sd=2017-01-25&sda=6_ ... 00&c=false

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » środa, 25 stycznia 2023, 11:46

LibertyLust pisze: środa, 25 stycznia 2023, 11:27A mnóstwo jest tutaj ludzi którzy chcąc być traderami stracili i kapitał i czas a jeszcze w dodatku żyją ze świadomością, że gdyby tyle nie majstrowali przy pozycjach to by wyszli na tym znacznie lepiej.


Niektórzy traderzy wyszli gorzej niż hodlerzy, niektórzy znacznie lepiej. Kto robi DCA ostatnie 3/2/1 rok jest na minusie i na razie żyje ze świadomością, że wyszedłby znacznie lepiej ale orietnując się w cyklach crypto. A do tego nie trzeba siedziec całymi dniami nad wykresami.

I znowu: mówimy o rynku, który idzie od 2018 pionowo do góry. Ciekawe co zrobią fani DCA jeśli akurat ta bessa potrwa dłużej niż te 2 lata. Albo jeśli BTC już nigdy nie zrobi ATH bo zabraknie wydrukowanych pieniądzy z dupy żeby sztucznie napompować kursy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1817
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1572
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » środa, 25 stycznia 2023, 11:53

LibertyLust pisze: środa, 25 stycznia 2023, 11:27Te dyskusje o DCA są pozbawione sensu. Przecież DCA

Kompletnie . Tu każda rozmowa sprowadza się do naganiania do kupienia ( nie używania , bo do czego ).. kto im bez świeżego kapitału utrzyma to ponzi i będzie wypłacał dywidendę :?: cały rynek się zweryfikował :arrow: kompletnie zaprzeczenie pierwotnym założeniom , nie ma produktu flagowego po 15 latach :arrow: jest mnóstwo dziwactw ale nigdzie na terenie Europy nie wejdziesz i nie kupisz towaru za kryptowaluty :roll: a jak nawet coś takiego znajdziesz to zapłacisz podatek dochodowy od transkacji sprzedaży krypto
:arrow: wymyślony pseudo pieniądz , kopiujący pomysły z rynków , podszywający się ww 99% pod współpracę z firmami globalnymi ( z czego nic nie ma po 15 latach namacalnego ) i fala marketingu jak w Amway`u . Szczęśliwie w końcu się za to wzieli i może w wynalazku technologicznym będzie chociaż 1% rozwoju technologii po upadku tego szamba


a lista rewolucji spora
:arrow: https://99bitcoins.com/deadcoins/
:arrow: https://www.coinopsy.com/dead-coins/ico/
jak ktoś coś próbuje zbudować sensownego i działającego to nazwą go scam , liczą się wyłącznie szybkie p & d i naganiarstwo , podsumowań po latach żadnych :arrow: wyłącznie pseudo newsy o niczym
Ostatnio zmieniony środa, 25 stycznia 2023, 12:01 przez bitup, łącznie zmieniany 1 raz.
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 25 stycznia 2023, 12:01

bitup pisze: środa, 25 stycznia 2023, 11:53nigdzie na terenie Europy nie wejdziesz i nie kupisz towaru za kryptowaluty
Jest gdzieś miejsce w Europie gdzie kupisz towar za złoto? A roli złota nikt nie kwestionuje.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 19 marca 2020
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pablos.Escobar65 » środa, 25 stycznia 2023, 13:26

APTOS ciśnie jak szalony.. Ciekawe czy wyprzedza ruch i zaraz zacznie BTC rosnąć czy tylko Pump&Dump. Bo jakoś BTC i pozostałe alty dość spokojnie narazie.

Dodano po 32 minutach 4 sekundach:
Jak widać volumen dość spory.

Początkujący
Posty: 221
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » środa, 25 stycznia 2023, 14:59

DjVegas98 pisze: wtorek, 24 stycznia 2023, 23:28 Pierdnięcie na bitku o 3 stówy, a na altach panika. :shock: :mrgreen:
Obrazek
Spokojnie to tylko retest :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4686
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » środa, 25 stycznia 2023, 15:50

SPX zgodnie z planem.
viewtopic.php?f=27&t=25968&start=78240#p758999

ETH również planowo.
viewtopic.php?f=27&t=25968&start=78200#p758867

Ogólnie stawiam na korektę ETH przed wybiciem oporu 1950 $.

Trzy wsparcia, gdzie można rozłożyć kapitał i akumulować w tym zakresie cenowym.
1. Zniesienie 0.382 - 1450 $;
2. Zniesienie 0.5 - 1380 $;
3. Zniesienie 0.618 - 1315 $;

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: anagamidev, miso20 i 60 gości