Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: graczyk » niedziela, 23 stycznia 2022, 12:46

socjolog2008 pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 17:00Tu nie chodzi o analizowanie cyfrowych walorów spekulacyjnych wcale
Chodzi o to co zrobili na rynku od 4.2020 - sami przywołali demony /korekta ,,covidowa'' nazywana czarnym łabędziem wygląda dość śmiesznie w porównaniu do zasięgów jakie teraz może taka korekta przynieść ,x4 czy x6 i cała ta nadrukowana kasa ,wszystkie te przelewarowane pozycje i przeszacowane kwotowanie są w stanie zmieść w momencie jak te pieniądze po prostu wyparują z rynku - jak w 2008 (od tego czasu jestem na rynku) i wbrew tłumaczeniom wielu polityce monetarnej Stanów Zjednoczonych takie rozwiązanie by tylko pomogło. Istny finansowy Makaveli


Zakładając,że polityka monetarna wróci kiedyś do normalności to masz rację. Tylko na razie cały świat idzie drogą ku hiperinflacji w tempie przyspieszonym. Nawet aktualne planowane podwyżki stóp procentowych raz,że uważam,że będą tymczasowe, a dwa będą szybko zniwelowane. Niestety praktycznie na całym świecie rządzą socjalistyczni fanatycy próbujący zwalić drożyznę na prywaciarzy, Rosję, kapitalizm itd. itp. Dopóki w społeczeństwie się nie zmieni retoryka i nie dojdzie do głosu związek przyczynowo-skutkowy w postaci tego,że inflację wywołuje dodruk kasy bez opamiętania to wątpię abyśmy mogli powtórzyć rok 2008. Jakoś sobie nie wyobrażam aby rządzący aktualnie demokraci w USA zaczęli ciąć socjale, akcje afirmatywne itd. w celu powstrzymania inflacji. To samo zresztą się tyczy naszego podwórka i większości państw które obserwuje.

Od grudnia 2003 do grudnia 2007 ilość kasy w USA(mówię o agregacie pieniężnym M3) wzrosła z 6 065 mld USD do 7 649 mld USD, czyli 26% w 4 lata, jakieś 6% rocznie.

Od listopada 2017 do listopada 2021 ilość kasy wzrosła z 13 802 mld USD do 21 436 mld USD, czyli 55%, a jeszcze dodruk covidowy nie jest w pełni uwzględniony, on dopiero da o sobie znać gdzieś w 2024. Aktualnie mamy dodruk kasy w tempie 13% rocznie i moim zdaniem to tempo się utrzyma przez kilka lat najbliższych, po czym moze spadnie gdzies do 10%.

Stąd też popularność bitcoina, ludzie szukają lokaty kapitału i waluty do płacenia. Dopóki się nie pojawi jakaś inna krypto która by mogła przejąć pałeczkę od lidera to bitcoin będzie królem i to w niego będzie głównie pakowana kasa. Dlatego w długim terminie aktualnie nie widzę szansy aby cena zeszła poniżej 20 tys USD.

Co do aktualnego trendu to widzę jeszcze miejsce na spadki, zważywszy na bardzo niski wolumen panujący na giełdach. Ze względu na niską podaż jednak w średnim terminie(załóżmy niech to będzie do kwietnia 2022) nie ma szans na przebicie silnego wsparcia na 30 tys USD. Po prostu tam jest spora strefa zakupowa i nie starczy podaży aby ją przebić, aczkolwiek sa spore szanse aby tam dojść bez większej korekty. Z drugiej strony jeżeli przyjdzie impuls popytowy i zobaczymy na Russell 2000 +3%(moim zdaniem Russell 2000 jest lepszym odpowiednikiem dla BTC niż SP500 czy Nasdaq, bo tutaj i tutaj grają głównie drobni inwestorzy) to to co teraz wywołuje spadki może wywołać szybki ruch w górę wywołany silnym popytem przy dalszym braku podaży. Generalnie patrząc na wolumeny to równie dobrze możemy być w lutym i na 48 tys jak i na 30 tys, z tego jak na razie większe są szanse na te 30 tys. Z drugiej strony po 20% spadku na Rusell 2000 może przyjść jakieś odbicie i wtedy ze względu na małą podaż możemy mieć nagle dużą białą świeczkę na BTC.
jack_btc pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 12:31
masonbtc pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 05:21raczej korektę


Dla mnie korekta to spadek maksymalnie o 20%. Nazywanie 50% spadku korektą jest nadużyciem lub myśleniem życzeniowym, które prowadzi jedynie do ogromnych strat.
Czemu korekta nie może wynieść 50% :?:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 23 stycznia 2022, 13:16

socjolog2008 pisze: sobota, 22 stycznia 2022, 22:58Ale panie tu jest technicznie na 15m/30m/1h/4h tak zaje.ście że tylko Long - do czasu aż będzie odwrotnie a póki co do 1 w nocy lecę rakietą
Kajko pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 08:14Wczoraj wieczorem @socjolog2008 mnie podpuscil do postawienia pierwszego shorta i... klasyka

:shock:
Kajko pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 09:55sam Socjo ostatnio napisal, że polowa z tego co zostawil na krypto w grudniu mu wyparowalo

Tak napisałem i to prawda wyparowało 5.2% z kasy wrzuconej w RVN przy tych spadkach z dwóch ostatnich dni. Samo pozostawione w grudniu 10% coś tam na S spuchło ale ja na bieżąco wypłacam i właściwie się wycofuje permanentne z tego rynku na kilka miesięcy. W listopadzie wyszło 90% i poszło na GPW właśnie.
Przecież poczekasz kilka miesięcy i będzie wszystko przecenione o 50-90% to po co się z tym kopać :?: w trakcie małe S na odbiciach na FX (PLN) i na spokojnie. Ja się od lat nie fiksuje że muszę posiadać kryptowaluty ,nie muszę ,a bardziej lubię tę magię portfeli i blockchain.
Dodano po 2 minutach 36 sekundach:
graczyk pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 12:46Stąd też popularność bitcoina, ludzie szukają lokaty kapitału i waluty do płacenia.

To zwykła popularność hazardu i wysokich stop zwrotu + zmienności. Dowolny równie atrakcyjny walor spekulacyjny może go zastąpić w kontekście spekulacji. Przykład pierwszy z brzegu - na GPW taką rolę ostatnie tygodnie przyjął Yolo i mPay. Ja nie wiem co tu będzie ,ale zakładanie że 30k to jakaś betonowa podłoga może zgubić kolejnych zgubionych przy betonowych podłogach na 50 i 40 ;)
Spoiler:
Obrazek
Bez ukierunkowania przez własne pozycje widać doskonale że nie stoi kompletnie nic na przeszkodzie na 20,10,5k - był hype w 2021 będzie fud w 2022 i karawana jedzie dalej. Jedni stracą i odpadną ,drudzy dostrzegą i wejdą ale te progi wejścia na obecnych poziomach to dla wielu nadal totalna abstrakcja. Subiektywnie oczywiście = indywidualne % zarabiane lub przepalane kasy po podjęciu decyzji w która stronę ,na przykład obecnie. W tej chwili HODLerzy są w pułapce i muszą albo uśredniać wierząc we wzrosty albo sprzedać ze stratą - słaby wybór 8-).

Wszystkim życzę powodzenia i $ - jak ktoś mądrze napisał łączy nas spekulacja i cel zarabiania ,i niech każdy sobie teraz kalkuluje sam i podejmuje własne mądre decyzje.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kutalisk » niedziela, 23 stycznia 2022, 13:54

Dołek jest blisko, warczę na żonę ("coś nerwowy jesteś ostatnio"), bo za mało sprzedałem przy 50-70k. Podobnie było w czerwcu/lipcu 21'

Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: graczyk » niedziela, 23 stycznia 2022, 14:06

socjolog2008 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 13:19To zwykła popularność hazardu i wysokich stop zwrotu + zmienności. Dowolny równie atrakcyjny walor spekulacyjny może go zastąpić w kontekście spekulacji. Przykład pierwszy z brzegu - na GPW taką rolę ostatnie tygodnie przyjął Yolo i mPay. Ja nie wiem co tu będzie ,ale zakładanie że 30k to jakaś betonowa podłoga może zgubić kolejnych zgubionych przy betonowych podłogach na 50 i 40 ;) Bez ukierunkowania przez własne pozycje widać doskonale że nie stoi kompletnie nic na przeszkodzie na 20,10,5k - był hype w 2021 będzie fud w 2022 i karawana jedzie dalej. Jedni stracą i odpadną ,drudzy dostrzegą i wejdą ale te progi wejścia na obecnych poziomach to dla wielu nadal totalna abstrakcja. Subiektywnie oczywiście = indywidualne % zarabiane lub przepalane kasy po podjęciu decyzji w która stronę ,na przykład obecnie. W tej chwili HODLerzy są w pułapce i muszą albo uśredniać wierząc we wzrosty albo sprzedać ze stratą - słaby wybór 8-).


No wybacz ale porównywanie Yolo albo MPay i w ogóle jakichkolwiek akcji do krypto jest nie na miejscu całkowicie. To co najistotniejsze na częśći krypto( w tym w szczególności na BTC) jest ograniczona podaż. Jutro na takim Yolo ogłoszą sobie emisję 100mln akcji i ile to będzie wtedy warte? Była sobie spekulacyjna spółka Biomed albo Petrolinvest i nagle się okazało,że akcji zaczynało przyrastać w tempie astronomicznym. Z drugiej strony mogą być jak Apple i systematycznie skupować akcje co wtedy będzie windować cenę. Bitcoina będzie zawsze 21mln(ja już tą liczbę zakładam we wszelkich obliczeniach) i to mamy pewne. Każdy maleńki hodler który przyjdzie na rynek będzie powodował długoterminowo wzrosty.

Co do BTC i wyłącznie aktywa spekulacyjnego- częściowo się zgodzę, częściowo nie. Wbrew pozorom płacenie BTC jest tańsze niż PLN czy USD, jeżeli dodamy czynnik inflacyjny. To co jest kapitałem BTC i w sumie każdego Fiata to zaufanie ludzi.

Takiego PLN mamy aktualnie(stan na koniec listopada) 1 970 mld PLN, rok temu w listopadzie było 1 790 mld i taka jest kapitalizacja PLN. Aktualna kapitalizacja bitcoina to 3 000 mld PLN. Teraz pytanie kogo jest więcej- użytkowników PLN czy użytkowników BTC. Osobiście nie znam nikogo kto by traktował PLN jako inwestycje.

Tak swoją drogą odkupiłem 1/3 pakietu BTC i aktualnie jeszcze mi została 1/3 do odkupienia, ale to już albo w marcu, albo jak będzie 2 z przodu.

Tak trochę poza tematem-czy ktoś może polecić jakieś ciekawe alty, które miałyby maksymalne supply(albo jeszcze lepiej zmniejszające się) :?: :roll:

Aktualnie posiadam ADA, YFI(świeże nabytki kupione dzisiaj i wczoraj), Tron, LTC(z dawien dawna), XRP(też z dawien dawna), BSV, BTG, BCH oraz tzw tokeny giełd- BNB, Huobi Token, LEO(ostatnio sporo wymieniłem na rzecz innych giełdowych tokenów), FTT, OKB z OKEX.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 23 stycznia 2022, 14:11

Masz sporo racji ale j się teraz dystansuje od rynku.
PLN ;) rozkmiń sobie token tej giełdy https://www.livecoinwatch.com/price/Pollen-_PLN
Wejście w L/S jest możliwe na każdym poziomie cenowym a jak nie raz już wspominałem ja od 2018 nie miałem BTC i na żadnym poziomie nie bede wchodził SPOT. No chybą że zobaczę któregoś dnia 500$ a jak nie zostanę przy CFD ,kontraktach ,opcjach i lewarach :mrgreen:
I tak od lat
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 23 stycznia 2022, 14:37

Kutalisk pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 13:54 Dołek jest blisko, warczę na żonę ("coś nerwowy jesteś ostatnio"), bo za mało sprzedałem przy 50-70k. Podobnie było w czerwcu/lipcu 21'
Nawet nie wiesz ile osób się teraz obudziło, żeby mi dokopać, że nie sprzedałem po 60-70k.

Ale jak ładowałem wszystko co miałem jadąc na kredytach po cenach 5-10k to była cisza (już pomijam fakt, że nawet gdyby Bit spadł do 20k to będę zarobiony). Jak mówiłem znajomym przy cenach 15-20k że to dopiero ruszyło to nikt nie słuchał. Pamiętam kolegę, który mi pisał w marcu 2020r. "jak tam te twoje Bitcoiny xD?"

Teraz mają kolejne dobre wejście -50% od szczytu to zamiast zainteresować się kupnem wolą nabijać się się z ludzi, którzy siedzą na rynku od lat. Ludzie to są strasznie zawistne k**wy.

Tak czy siak myślę, że do dobry indykator, że dołek blisko lub nawet za nami.

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » niedziela, 23 stycznia 2022, 14:48

Serio brałeś kredyt na btc? Spłaciłeś to już czy jesteś zarobiony nadal na papierze? Nie wiem, co jak co, ale to jest totalna głupota i ja bym się tym nie chwalił w internecie. To hazdard/ruletka.
*Autokorekta z tel, papiezy tu nie ma
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 14:51 przez emescool, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 23 stycznia 2022, 14:51

emescool pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 14:48Serio brałeś kredyt na btc? Spłaciłeś to już czy jesteś zarobiony nadal na papieże? Nie wiem, co jak co, ale to jest totalna głupota i ja bym się tym nie chwalił w internecie. To hazdard/ruletka.

Dlaczego? Zaryzykowałem i się opłacało, praktycznie przez ten jeden ruch mógłbym teraz luźno z pracy zrezygnować. Gdyby się nie udało to bym go pewnie spłacił w kilka lat i żyłbym dalej.

Poza tym to był ruch wysokiego ryzyka. Hazard/ruletka to byłoby zastawienie mieszkania albo wzięcie kredytu i zagranie calej kwoty na pole czerwone w kasynie.
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 14:57 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » niedziela, 23 stycznia 2022, 14:52

Dalej moglbym/tu bym kupil tu bym sprzedal/ -zrealizowales czy dalej fantazja?

@down
Czyli tak jak myslalem, w takim razie powodzenia zycze :roll:
Pleasek89 pisze: poniedziałek, 17 stycznia 2022, 14:24 Granie pod tak duże spadki nie ma żadnego wsparcia AT (duże spadki generowane są przez duże wzrosty), to jest czysta gra pod wydarzenie, którego prawdopodobieństwo na tą chwilę jest marginalne.

ZOOM OUT
Obrazek
Pleasek89 pisze: poniedziałek, 17 stycznia 2022, 15:08
emescool pisze: poniedziałek, 17 stycznia 2022, 14:37 ZOOM OUT
Jeżeli to jest AT to ja jestem papież. :lol: Zdjęcie diabła da się gdzieś tam jeszcze wcisnąć i ze trzy smoki?

Zero emocji w tym, dobra pozdro zarobasie, zrealizuj kiedys ten kredyt ;)
" jeśli znajdą się frajerzy, którzy będą chętni sprzedać Bitcoina poniżej 30k to pomyślę o nowym kredycie"
o mamo.
EOT.
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 15:12 przez emescool, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 23 stycznia 2022, 14:55

emescool pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 14:52Dalej moglbym/tu bym kupil tu bym sprzedal/ -zrealizowales czy dalej fantazja?

Człowieku przecież ci piszę, że mógłbym W TEJ CHWILI (PO SPADKACH) dalej zrezygnować z pracy. Większości nie sprzedaję, bo uważam, że Bitcoin po 100k jest formalnością a czy zobaczymy takie ceny za pół roku, rok czy 5 lat to mi naprawdę wsjo ryba. Jakby nie było syfu ze świrusem to pewnie bym więcej spieniężył, na tą chwilę w ogóle nie potrzebuję tej kasy.

Koniec offtopa, chcesz się dowiedzieć więcej o moich ryzykownych manewrach, to zapraszam na priv :lol: Aha i dam ci hinta - jeśli znajdą się frajerzy, którzy będą chętni sprzedać Bitcoina poniżej 30k to pomyślę o nowym kredycie. :twisted:
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 15:09 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 5 razy.

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 6 kwietnia 2019
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jack_btc » niedziela, 23 stycznia 2022, 14:57

graczyk pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 12:46Czemu korekta nie może wynieść 50%

Może wynieść i 60%, 70%, 80% itd. (wedle uznania) tylko to znacząco zaburza definicje zdrowej korekty w czasie hossy. Niema nic gorszego niż tkwić w błędzie lub grać w czasie bessy longi. Problem w tym, że większość zmienia swoje zdanie na samym dole lub na samym szczycie.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » niedziela, 23 stycznia 2022, 15:12

emescool pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 14:48Serio brałeś kredyt na btc? Spłaciłeś to już czy jesteś zarobiony nadal na papierze? Nie wiem, co jak co, ale to jest totalna głupota i ja bym się tym nie chwalił w internecie. To hazdard/ruletka.
Na BTC nie, ale na sprzęt tak. Sprzęt do kopania. Compound, AAVE - miałem krypto, zastawiłem, pożyczyłem stable, kupowałem za to sprzęt. Kurs dośc długo szedł do góry, więc sporo tego sprzętu kupiłem, a zabezpieczenie można zwiększyć.
Dla mnie to nie był ani hazard ani ruletka, tylko wykorzystanie okazji. Nie ma róży bez kolców - pożyczki trochę komplikują sprawę przy spadkach (jak potrzeba wyjścia!), ale przez to, że jest dopływ monet wyszło całkiem nieźle. Jakbym teraz to wszystko dokładnie podsumował, biorąc pod uwagę ostatnie 1,5 roku (mniej więcej wtedy testowałem oba te serwisy w dedykowanym wątku - można sprawdzić!) - prawie cały sprzęt dawno się spłacił, pożyczki spłacone - zostało sporo krypto i sprzętu wartego sporo więcej niż za niego zapłaciłem. Niestety, z pracy nie mogę rezygnować jak kolega ;) - to było na małą skalę, niestety

Ryzyko było - ale nie mogłem stracić nic więcej, jak tylko krypto które było zabezpieczeniem pożyczki, a sprzęt już przecież miałem, który cały czas pracował. Dodatkowa komplikacja to rzecz jasna wysokie ceny gasu, dlatego z czasem przeszedłem wszystkim na L2 ;)
Tak samo można było pomnożyć krypto. Podstawa to dobry timing w obie strony rzecz jasna.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 23 stycznia 2022, 15:20

emescool pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 14:52 " jeśli znajdą się frajerzy, którzy będą chętni sprzedać Bitcoina poniżej 30k to pomyślę o nowym kredycie"
o mamo.
EOT.
Granie w sposób, który dla ciebie jest skuteczny > granie zgodnie z podręcznikiem :lol:

Dojdź praktycznie od zera do kasy, która pozwala ci odejść z pracy w 3-4 lata to pogadamy.
emescool pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 14:52 Obrazek
Blagam, jeżeli to jest AT to ja jestem ciocia Weronika :D Wykres do góry nogami, na dolnej krawędzi 2 punkty zaczepienia a na górnej kurs raz buja się pod raz nad i jakoś super tej linii nie respektuje.
emescool pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 14:52 'Dobrze wiesz, że to inna sytuacja. Jak sie udało i spłacone to gratki. Tam wyzej grube mitomaństwo leci. No, ale dostał 1mln/10mln/100mln kredytu to przy wzroscie 3x/6x moze prace rzucic."
Gdzie ty milion złotych kredytu dostaniesz? Hahahaha, dobre! Ale dobrze, niech cię zazdrość zżera, Polaczku :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 15:25 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
-20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » niedziela, 23 stycznia 2022, 15:25

Dobra rentier, daj juz sobie spokoj. Moze kiedys dojde do takiego bogactwa, ale w tym momencie sie boje brac kredyt :roll:

"Przede wszystkim nie zazdrość innym, że zaryzykowali i się udało. Ja mam totalnie wyjebane czy masz na końcie kredyt, 0 zł czy miliard $$$"

Ja nikomu nie zazdroszcze bogactwa. Mnie cieszy jak na tym rynku 100zł zarobie, a jak ktos zarobi 200zł to tym bardziej sie ciesze. Taki ze mnie ciułacz. A jak juz chcesz BOGACTWEM szastać to pokaz statement albo pit i przestan pier$olic mitomanie.

A teraz analiza tego co tu się stało. Gość napisał post, ze nie rozumie, że ludzie to k%%%wy i sie smieja z niego, ze nie zrealizował zysku. Zapytałem czy ma kredyt i ze na moje to hazard i lepiej sie tym nie chwalic. Skonczylo sie na udowadnianiu bogactwa. Ze on tamto, sramto. Na moje to dowodzi jak wiele jeszcze miejsca w dol zostało :(
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 15:37 przez emescool, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: oberschlesien.de

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Czesio68 » niedziela, 23 stycznia 2022, 15:35

Pleasek89 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:20Dojdź praktycznie od zera do kasy, która pozwala ci odejść z pracy w 3-4 lata to pogadamy
no ale "czarodzieju złoty"jak ty to zrobiłeś w 4lata z 30k kilka M,że cię stać nie pracować(bo liczę tak życie na miesiąc 10k rok to 100k razy 40 lat życia daje 4M,a to tylko drobne codzienne wydatki do tego wyjazdy/wczasy,wymiana samochody,być może zamiana mieszkanie a przynajmniej remont to w 40 lat kolejne kila M)no jak proszę powiedz ,choć dźbełko zdradź tej tajemnicy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 23 stycznia 2022, 15:41

@Pleasek89 jak pamietam w maju też nie sprzedaleś ,pisałeś że będzie 100k i dobra - odbiło w 6 miesięcy na 69 i znowu nie sprzedaleś bo czekasz na 100k (oba spadki po 35k+) To na każdym sprzedanym i odkupionymi bicie miałbyś 70k a ty teraz po raz trzeci chcesz czekać na 100k :roll: i to nie jest hazard :?: na ..uj wy czekacie :shock: zabiera się hajs ,motorówka ,wakacje na Zanzibarze gdzie wachluje cię 5 cycatych murzynek i masz wyjebane a tak…
Czekaj dalej. I te kredyty - co wy tu odpierdalacie ,zupełnie w innym świetle stawia to osobę po takim wyznaniu. Kredyt = wsparcie banków a maxymalisci BTC :mrgreen:
Tu paranoja sięga zenitu ,poważnie wam jest potrzebne zejście na 5$ żeby wami wstrząsnąć w koncu :twisted:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 23 stycznia 2022, 15:43

Czesio68 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:35no ale "czarodzieju złoty"jak ty to zrobiłeś w 4lata z 30k kilka M,że cię stać nie pracować(bo liczę tak życie na miesiąc 10k rok to 100k razy 40 lat życia daje 4M,a to tylko drobne codzienne wydatki do tego wyjazdy/wczasy,wymiana samochody,być może zamiana mieszkanie a przynajmniej remont to w 40 lat kolejne kila M)no jak proszę powiedz ,choć dźbełko zdradź tej tajemnicy

No schemat byl prosty - wiara w to, że w 2020-2022r. + czeka nas jeszcze przynajmniej jedna hossa. Aha i też mówię to jak ktoś kto się przejechał na bańce w 2017r. - w 2018/2019r. pakowałem wszystko co miałem w krypto, pół pensji to było minimum miesiąc w miesiąc (ja się obudziłem z fantazji Liskowej to prawie wszystko w Bita na spot), dwa razy zmieniałem pracę tylko dla pensji żeby jak najwięcej móc w to pakować, przy korekcie wybicia z 3k na 14k (po cenie ok. 7k) zapakowałem się w kredyt, większość na spot w Bita. Część zostawiłem sobie na trejding, druga połowa 2020r. to było czyste żniwo parę razy trafiłem longa na dużej dźwigni typu 20x, większość profitu wrzucałem na spot BTC + ETH, ostatnio dopiero ze względu na spory % ze stakowania przerzuciłem się na DOT. To tak w mega dużym skrócie. Efekt spoko, ale weź pod uwagę ile stresu i nieprzespanych nocy mnie to kosztowało.

Dodano po 2 minutach 21 sekundach:
socjolog2008 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:41 jak pamietam w maju też nie sprzedaleś ,pisałeś że będzie 100k i dobra - odbiło w 6 miesięcy na 69 i znowu nie sprzedaleś bo czekasz na 100k (oba spadki po 35k+) To na każdym sprzedanym i odkupionymi bicie miałbyś 70k a ty teraz po raz trzeci chcesz czekać na 100k
Skąd wiesz kiedy sprzedać a kiedy kupić? Dla mnie strategia się nie zmieniła - co urobię z tradingu/stakingu dorzucam do koszyczka spot i gram pod 100k+

Tylko przez 100k+ mam na myśli bardziej 200-300k+ niż 105k$ :twisted:

Ja gram jak kiedyś nasza utęskniona legenda @Wymazywanie - zero półśrodków, ryzykownie i all in.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 23 stycznia 2022, 15:46

O DOT pisałeś jak był za 112 zł - odbił na 124 zł a jest do odkupienia dzisiaj za 73 zł..
Czarusie.Ja kredytu to nie widziałem na oczy od czasów studenckich a to prawie dwie dekady temu

Życzę wszystkim dobrze i samych sukcesów ,idę zjeść drożdżówkę przy kawie. Tyle wam powiem
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zeyt » niedziela, 23 stycznia 2022, 15:51

Pleasek89 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:46Ja gram jak kiedyś nasza utęskniona legenda @Wymazywanie - zero półśrodków, ryzykownie i all in.
:?: :?: :?:
Wymazywanie nigdy tak nie grał, raczej stronił od pomysłów typowych leszczyków, czyli wywalania pensji+ kredo na krypto
Haha, nie wierzę w to co czytam, chłopie jakbyś ugrał pare baniek to dawno już miałbyś lepsze rzeczy do roboty niż dyskusję na forach ;)

A rynek weryfikuję, kto nie realizuję zysków ten co najwyżej może sobie właśnie takie bzdety wypisywać
Może i opchniesz to po 200-300k dolców, a potem sobie kupisz bułeczkę i serek topiony, tak inflacja w tym czasie pofrunie ;)
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 23 stycznia 2022, 15:54

socjolog2008 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:46O DOT pisałeś jak był za 112 zł - odbił na 124 zł a jest do odkupienia dzisiaj za 73 zł..
Czarusie.Ja kredytu to nie widziałem na oczy od czasów studenckich a to prawie dwie dekady temu

Życzę wszystkim dobrze i samych sukcesów ,idę zjeść drożdżówkę przy kawie. Tyle wam powiem

DOTa to ja też kupowałem pierwszy raz po 5,1$ (szukałem teraz w historii na Binance żeby nie być gołosłownym, ale nie mogę znaleźć) i pamiętaj, że praktycznie, że już od roku jakoś gram wyłącznie na spot. Możesz też samym klikaniem stakować ok. 15% ekstra coinów rocznie. Dla mnie to jest tylko zwiększenie puli, którą budowałem w 2020r. 18$ mnie ani ziębi ani parzy.

Dodano po 1 minucie 49 sekundach:
Zeyt pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:51
Pleasek89 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:46Ja gram jak kiedyś nasza utęskniona legenda @Wymazywanie - zero półśrodków, ryzykownie i all in.
:?: :?: :?:
Wymazywanie nigdy tak nie grał, raczej stronił od pomysłów typowych leszczyków, czyli wywalania pensji+ kredo na krypto
Haha, nie wierzę w to co czytam, chłopie jakbyś ugrał pare baniek to dawno już miałbyś lepsze rzeczy do roboty niż dyskusję na forach ;)

A rynek weryfikuję, kto nie realizuję zysków ten co najwyżej może sobie właśnie takie bzdety wypisywać
Może i opchniesz to po 200-300k dolców, a potem sobie kupisz bułeczkę i serek topiony, tak inflacja w tym czasie pofrunie ;)
Nie powiedziałem, że grał na kredytach - i dobrze pamiętam co pisał tylko nie chce mi się już teraz grzebać po forum, że kiedy on otwiera pozycję to gra all in rzadko ze SL a nie rozdrabnia na ileś partii.

Tak czy siak fajnie, że kolejny zazdrośnik. Dobrze, dobrze, spijam wasze łzy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 15:59 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 4 razy.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, the_prince i 51 gości