Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 10:52

BitJanusz pisze: czwartek, 24 października 2019, 08:52Ps. jeśli powyższe nie wypali, to targetem będzie dla mnie ok. 6k (pełna realizacja trójkąta) z potencjalnym pikiem do 5500$ (realizacja typowej korekty bańki o około 80%).


5500 od naszego high to ok. -60%. -80% to cena trochę ponad 2700$.

Nikt nie podaje wartości spadku od ATH w przedziałach % Fibo.
Zresztą nie używa się w pomiarach Fibo wartości innych niż poziomy Fibo i 50%.
Wydaję mi się, że te "Twoje 80%" to stąd. To nie jest -80% bezwzględne, ani nie jest to poziom Fibo. Te wartości mierzy się bezwzględnie, nie dla zakresu jaki sobie np. przy pomiarach Fibo wyznaczasz.
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 października 2019, 11:12 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 7516
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » czwartek, 24 października 2019, 11:09

Obrazek

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Maggix » czwartek, 24 października 2019, 11:32

Jak nic zejdziemy do 6000 usd w najbliższych dniach tygodniach. Jak do końca Listopada nie zmieni się trend to przed halvingiem nurkujemy poniżej 4500 usd.
Dodam że 3/4 moich znajomych którzy coś tam w btc poinwestowali uważa że to była zła inwestycja widać Banksterka wie dobrze jak obrzydzic kryptowaluty przeciętnemu obywatelowi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 11:52

Maggix pisze: czwartek, 24 października 2019, 11:32Dodam że 3/4 moich znajomych którzy coś tam w btc poinwestowali uważa że to była zła inwestycja
To niech się lepiej uczą kiedy dobrze wejść... Coś słabo im idzie.
Maggix pisze: czwartek, 24 października 2019, 11:32Jak nic zejdziemy do 6000 usd w najbliższych dniach tygodniach. Jak do końca Listopada nie zmieni się trend to przed halvingiem nurkujemy poniżej 4500 usd.
A jak ma się zmienić trend w jeden tydzień? Wiesz jaką cenę musiałby osiągnąć, by można było mówić o zmianie? Co potrzebuje przebić na wykresie poniżej?

Ps. Rysujecie taki kanał sobie? Linie można różnie rysować, nie będą idealnie równoległe ale przypomina kanał a nie klin.

Obrazek

Dodano po 1 minucie 20 sekundach:
Ps.2. Na liniowej jednak ładny klin:

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 7516
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » czwartek, 24 października 2019, 11:56

Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 11:52Na liniowej jednak ładny klin:


Taki klin ladnieby zostawil na peronie wszystkich czekajacych na 3-5k.
Pytanie jak glosno o nim w internetach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 753
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Delhi » czwartek, 24 października 2019, 11:58

@Wymazywanie

Jeden będzie widział REALIZUJĄCY SIĘ trójkąt zniżkujący a drugi BYĆ MOŻE WYPRZEDZAJĄCY RYNEK klin zniżkujący

:twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » czwartek, 24 października 2019, 12:05

Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 11:50A jak ma się zmienić trend w jeden tydzień? Wiesz jaką cenę musiałby osiągnąć, by można było mówić o zmianie? Co potrzebuje przebić na wykresie poniżej?
Przecież oczywiste jest, że ludzie zaczną się tu napalać między medianą tego kanału który wyrysowałeś, a jego górną częścią - 8100-8900usd.

Przy okazji te "Wasze" ciągłe spory, w które dziwnym trafem w 90% "się wdajesz", i stronnicza moderacja Obrazek

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » czwartek, 24 października 2019, 12:08

pael pisze: czwartek, 24 października 2019, 11:56Taki klin ladnieby zostawil na peronie wszystkich czekajacych na 3-5k.
Pytanie jak glosno o nim w internetach.


zawsze ktoś zostaje na peronie...nihil novi sub sole....;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 12:28

amneziahaze pisze: czwartek, 24 października 2019, 12:05Przy okazji te "Wasze" ciągłe spory, w które dziwnym trafem w 90% "się wdajesz", i stronnicza moderacja


Spory tutaj nawet jak ostre to są na temat crypto. Czy to nt wciskania leszczom uśredniania do bólu bez sl przez trolla lisko-gameowego, czy o EW czy innych sposobach analizy czy o wciskaniu BCH jako BTC - w przeciwieństwie do przerzucania się wyzwiskami od lewaków i prawaków w kilku tematach, do czego niestety cześć osób, w tym Ty, sprowadziło to forum w ostatnich tygodniach i miesiącach i co jest naprawdę żenujące...

pael pisze: czwartek, 24 października 2019, 11:56Taki klin ladnieby zostawil na peronie wszystkich czekajacych na 3-5k.
Pytanie jak glosno o nim w internetach.


No właśnie od wczoraj widzę i na forum i na yt i telegramie i wykopie znów motyw przerzucania się, czy 5k czy 6k, a może 3k i oświadczenia, kto za ile kupi i tu już mało kto pisze o 7k, a jest 5-6.

Co mi się trochę nie podoba, biorąc pod uwagę, że stawiam na spadek niższy niż jest teraz czyli okolice 6.8k, jako standard do -50% korekty w potencjalnej hossie a potem, jeśli nieutrzymane 6.5-6.8, to na dużo mocniejszy spadek. Na razie jest z -46% i to też dość dobrze pasuje jako standard.

Przerzucanie się kto jak nisko kupi jest zazwyczaj jak już wiele nie spada niżej, chociaż ciężko mi sobie wyobrazić z tego barta i cudowny odwrót. Z drugiej strony spadek wczoraj nie miał ogromnego wolumenu i % spadku względem tego z 24.09. Akurat ten mniejszy spadek i vol pasuje jak kolejna słabsza fala w typowym falling wedge (gdzie jest po prostu wygaszanie podaży i spadku).

Jak będzie dużo przerzucania się dalej kto jak nisko kupi, a wykres będzie szedł w bok, biorę pod uwagę możliwość, że powielimy jakoś wrześniowo-październikowo mielenie ale nieco niżej i całość to będzie rozbudowana akumulacja. Ale to tylko jak nastroje będą takie jak pisze, a wykres w bok i bok + więcej vol zielonego niż czerwonego.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » czwartek, 24 października 2019, 12:44

Patrzac na S/R. To jedyne longi jakie widze to w czerwonej strefie na dole. Obecnie to jestesmy posrodku niczego na 1D/3D czyli typowy no trade zone.
Odbicie do gornej i retest rowniez jest bardzo prawdopodobne w nastepnym tyg, przed kontynuacja spadkow.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 24 października 2019, 13:05

Maggix pisze: czwartek, 24 października 2019, 11:32 Jak nic zejdziemy do 6000 usd w najbliższych dniach tygodniach. Jak do końca Listopada nie zmieni się trend to przed halvingiem nurkujemy poniżej 4500 usd.
Dodam że 3/4 moich znajomych którzy coś tam w btc poinwestowali uważa że to była zła inwestycja widać Banksterka wie dobrze jak obrzydzic kryptowaluty przeciętnemu obywatelowi.
Sentyment zaczyna coraz bardziej przypominać listopad/grudzień 2018r.
1) ogólnie kiepskie nastroje, moonboye ucichły na forum jak i twitterach/redditach, jedyne pozytywne posty to te długoletnie (typu "100k za 3 lata!"), na krótki termin wszystkie niedźwiedzie
2) coraz niższe predykcje dołka, część osób zaczyna nawet wskazywać na ceny poniżej 3k jako falę C korekty całych wzrostów

Myślę, że jesteśmy już bardzo blisko ostatecznego wyleszczenia (o ile już nie nastąpiło i po muleniu wrócimy na wyższe ceny). Na co osobiście zwracam uwagę?
1) przetestowanie 6k. Cenowo to może być wszystko od 5,5k do 6,4k
2) 200 SMA - mega silne wsparcie, sprawdzony dołek bessy w 2014/2015r. i 2018r. Obecny poziom 4,7k i rośnie ok. 30 dolarów tygodniowo.
3) tygodniowe RSI - poziom ok. 30 sprawdzony na ostatnich dwóch bessach, na dzień dzisiejszy 42 pkt.

ja osobiście w ciągu 1-2 tygodni zaczynam przelewać kasę na giełdę i kupuję stopniowo ostatnią paczkę na tzw. HODLa, kupię co mam kupić (głównie BTC) i przechodzę w stan hibernacji na dłuższy czas. Celuję przedział 5,5 do 7,4k, ale szczerze wydaje mi się, że poniżej 7k zobaczymy tylko przez chwilę o ile w ogóle kurs tak nisko zejdzie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 października 2019, 13:15 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 24 października 2019, 13:09

Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 12:28Czy to nt wciskania leszczom uśredniania do bólu bez sl przez trolla lisko-gameowego
Wymazywanie pisze: środa, 23 października 2019, 19:23Skupowałem na longterm BTC i alty dokładając 10-20k pln na miesiąc. Całość wisiała na minus kilka do minus 13%. Do tych altów co były pow. -20% nie dokładałem już.
Kabaret :D Stop lossa daje się na -5% max :D Po prostu jesteś oderwany od rzeczywistości rynkowej i nie umiesz wykorzystać w pełni potencjału tego rynku oraz jego charakterystyki czyli decentralizacji i ograniczonej podaży w danym odcinku czasu oraz fazy rynkowej czyli bessy bądź hossy, czy to lokalnej czy globalnej :D Sam uśredniasz gridując, czyli stosujesz najgorszą metodę uśredniania, której ja nie promuję i nie stosuję, a mi to kłamliwie zarzucasz bałamucąc przy tym całą gawiedź :D
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 6 lutego 2019, 02:51 @Wymazywanie zachęcałem do kupowania na cenach 6k-6666$. To była moja strefa akumulacyjna. Można było kilka razy sprzedać dużo wyżej, uśredniona cena poniżej 0, czyli zysk, plus BTC za pazuchą. Wydawało się, że kapitalizacja 100kkk$ na BTC to minimum. Jednak spadło poniżej i należało to przyjąć do wiadomości. Zresztą ile mam Ci tłuc to do łba, bo serio żyjesz w swoim świecie, że uśrednianie to właśnie dla mnie pozostawanie na rynku niezależnie czy bessa czy hossa i granie jakkolwiek. Bo bessa może jeszcze potrwać z kilka lat przy jakimś pesymistycznym scenariuszu, więc szkoda marnować czasu na siedzienie na dupie. A uśrednianie to nie jest grid, że skupujemy aż do wyczerpania kapitału, tylko właśnie skupowania co jakiś czas, według jakiejś strategii, uśredniania na każdej możliwej górce, czy po prostu granie shortów/longów jak kto woli :D Bessa właśnie uczy żeby brać małe procenty, a nie napalać się na jakieś mega hiper wzrosty, chociaż właśnie na altach są wybcia po kilka/kilknaście procent, ale żeby na nich grać trzeba mieć BTC! :D
Serio szukasz dziury w całym. To, że sobie żartuję i piszę, że pora sprzedać mieszkanie to nie znaczy, że trzeba łykać to jak jakiś pelikan. Ile Ty masz lat? Myślisz, że ktoś mnie posłuchał, widziałeś, żeby wzrosły wolumeny, w zasadzie wystarczyłoby, żeby tak 10 osób zrobiło i już na BitBay mielibyśmi świece do 20k-30kPLN przy takiej płynności :D Poza tym podpierałem się twitterm CEO binance, który właśnie ponoć sprzedawał mieszkanie, żeby kupić BTC na 400$ i mówił sam, że to nie był dołek. Ale dzisiaj gość śmieje się. I pisałem tego typu rzeczy głównie w swiom wątku, w hydeparku, więc chyba naturalnie należy podchodzić do moich predykcji z dystansem :D
Twierdząc, że na BTC już nie będzie wzrostów, porównujesz Bitcoin'a z jakimś DasCoin'em. Bo przecież BTC spadnie do zera, zniknie z giełd i okaże się scamem. Zresztą pisałem kilka postów wcześniej i argumentowałem, że po takich spadkach to tylko kupować na long term, bo raz, że na long term kupujesz na każdej cenie i tak zazwyczaj, a dwa nic Cię nie kosztuje nawet jak spadnie do 0 na chwilę, to tracisz jedynie na papierze. Bo kiedy odbije już chociażby do 4k$ i cena utrzyma się tam dłużej to już jesteś na zysku i w komfortowej sytuacji.
Zresztą jak się okazuje dużo osób niby straszy jak BTC mocno rośnie, że bańka, a później się okazuje, że HODL'ują duże ilośći BTC i sprzedają na 10k$ tak ja prezes. Więc nie wiem czy takim osobom wierzyć, czy po prostu wprowadzają ludzi w błąd, bo sami chcą zarobić. Może Ty też chcesz skupić spore ilosci BTC np. na BitBay czy postawić jakiegoś longa na Bitmarket i naganiasz ludzi, żeby sprzedawali i wypełniali Twoje bidy o wartościach szcześcio czy tam siedmiocyfrowych, a na tych giełdach jest niska kapitalizacja i trudno kupić na raz kilkadziesiąt BTC :D #szachmat Więc jak dla mnie jesteś typowym ściemniaczem i naganiaczem :D Ale nie chcę Cię tak nazywać, bo każdy robi to co uważa i powinien ryzykować tyle kapitału ile jest w stanie stracić :D Ja wiem, że teraz nie chcesz wejsć all-in, bo BTC może jeszcze spaść o kolejne 50% i jak Twoje BTC nagle stracą na wartości bo będzie Cię piekła dupa, ale nic to, że później będzie mógł sobie sprzedać na 100k$. Szkoda, że na 4h nie zbieracie okazji, bo tam też można było ugrać w ostatnim czasie spokojnie ze kilkadziesiąt/kilkaset procent :D A namawianei do uciekania z rynku to samospełniajaca się przepowiednia i Janusze uciekają, a grubasy takie jak Ty wpełniają bidy. A później sprzedają na wysokich cenach i nagle stają się obrońcami, a sami golą Januszy równo z trawą, do białej kości. Rozumiem, że Ty prowadzisz fundusz i oddajesz zyski na rzecz pokrzywdznych trader'ów. Bądźmy poważni. Ja traktuję BTC jako inwestycję longterm i zakładałem, że tutaj na forum BTC sympatycy tej technologii też mają takie podejście. I nie szukam tutaj zwady, tylko liczyłem, że czegoś się nauczę od lepszych, ale tutaj sami wszystko wiedzący. To w średniowieczu ludzie ze sobą walczyli i było jak było. Ty dla mnie reprezentujesz takie właśnie umysłowe średniowiecze i zmykasz się na wszelką inność. A własnie świat zaczął się rozwijać i iść do przodu jak ludzie zaczęli współpracować, pomgać sobie i rywalizować zgodnie z zasadmi między sobą. Dla mnie jesteś twardogłowym człowiekiem, który nie potrafi przyjąć do widomości odmiennego podejścia. Ważne, że do przodu i tyle :D I nie chce mi się z Tobą toczyć jałowych pojedynków słownych, bo wg. mnie sprowadzasz innych na manowce. Sukces w inwestycji na BTC to będzie nawet +10% za 10 lat i basta :D 288k$ soon :D

Ostatnio zmieniony czwartek, 24 października 2019, 13:18 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » czwartek, 24 października 2019, 13:15

anagamidev pisze: czwartek, 24 października 2019, 13:09bałamucąc przy tym całą gawiedź

"gawiedź" może poczuć się oburzona taką wypowiedzią...

Weteran
Posty: 7516
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » czwartek, 24 października 2019, 13:17

prap0n pisze: czwartek, 24 października 2019, 12:44 Obecnie to jestesmy posrodku niczego na 1D/3D


ekhm:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » czwartek, 24 października 2019, 13:20

@pael

Dla mnie ta strefa jest slaba i peknie. I jedynie co moze wyprodukowac to odbicie do 7.6-7.7 :)
To jest tez zwiazane z falami, po prostu fala tutaj sie jeszcze nie skonczy. Dlatego zaznaczylem sobie tez tamta strefe.

Przed wiekszym odbiciem kurs powinnien zaliczyc 6.9-7.0 imo.

Do tego w ten sposob co narysowales ten blok, to wynika ze trzymalismy sie nad nim podczsa konsolidacja na 8.0. A teraz zjechalismy na sam dol, wiec to ze wyjdziemy z niego jest mocno prawdopodobne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 13:34

@prap0n Ale czy wg Ciebie jakiś czas może pomielić w zakresie podobnym do tego co zaznaczył @pael? Czy raczej szybka kontynuacja?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » czwartek, 24 października 2019, 13:41

@Wymazywanie

Licze na odbicie do 7.9-8.1 widoczne na H12+. Ale jeszcze nie teraz.
Mysle ze przynajmniej kolejny tydzien kurs bedzie ciagle w strefie 6.9 - 8.0

Reszta jest dla mnie zbyt ryzykowna aby grac. Jak juz jest counter-trend to jak najwyzsze interwaly imo i dopiero po potwierdzeniu wybicia :)
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 października 2019, 13:50 przez prap0n, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 6 kwietnia 2019
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jack_btc » czwartek, 24 października 2019, 13:43

anagamidev pisze: czwartek, 24 października 2019, 13:09Stop lossa daje się na -5% max

Szkoda, że o tym nigdy nie wspominasz, gdy krzyczysz kup kup.

a wracając do kursu...
jak przebije 0.382 | 7288 to poleci dalej na 0.236 | 5710,
jak poleci jeszcze dalej to będzie dopiero panika i promocja na black friday ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 13:55

@jack_btc
Spoiler:
@jack_btc Nie czytajcie gościa, to ściemniacz kompletny, wcześniej pisał np.:
anagamidev pisze: piątek, 11 października 2019, 10:06money management mam taki, że mam stopa na kapitale, uśredniam i akumuluję z myślą o nowym ATH
Nie chcę wchodzić w dalsze kłótnie, ale ciężko ich unikać przy takim trollu i takim wrzucaniem od miesięcy ludzi na minę. Moderacja nic nie robi jak posty nie są zgłaszane niestety a ciężko zgłaszać czyjeś np. 500-1000 postów naganiających na zakupy Lisk i Game od ponad roku. Jakimś rozwiązaniem może być sąd forumowy tak jak było przy Osobliwy_nick, ale nie wiem czy mi się chcę to organizować (choć wtedy pomogło). Powinni chyba czasem działać niebiescy czyli elita forum, ale nie widać by cokolwiek poprawiali w kwestii ograniczania trolla i naganiania od ponad roku na gówno.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » czwartek, 24 października 2019, 14:12

Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 13:34@prap0n Ale czy wg Ciebie jakiś czas może pomielić w zakresie podobnym do tego co zaznaczył @pael? Czy raczej szybka kontynuacja?

co prawda pytałeś @prap0n wiec ja się tylko delikatnie wtrącę , wg mnie - zanim spadniemy na poziomy 62xx to na pewno trochę czasu ( może tak do połowy listopada ) po-konsolidujemy "tutaj" być może jeszcze jąkać szpilą dotykając wczorajszego dołka z maksymalnym wybiciem do 78xx ,

a to dlatego , że jak sam zwróciłeś uwagę "Twittery" już się szykanują na 6-5 a nawet 3 :P a ulicę trzeba trochę wqrwić , potrzymać w niepewność , że trzeba jednak wejść , że raczej nie spadanie już niżej - by na koniec zasiać panikę i dokonać ostatecznego dzieła zniszczenia schodzą do 62xx z dzidą do 5xxx :mrgreen:

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jahu i 27 gości