Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » czwartek, 18 kwietnia 2024, 18:29

adamjttk pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 18:24moje zdanie jest takie, ze juz tydzien-dwa po halvingu (do konca kwietnia) zaczniemy jazde w gore
adamjttk pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 18:24 Jak w ciagu nablizszych dni bedzie chwilowy flash crash na 50-55k to dla mojej predykcji nie ma to zadnego znaczenia
Nie rozumiem tego, wyjaśnij, bo to się wyklucza. Przecież halving mamy za 2 dni. Wrzucasz predykcję i się ubezpieczasz żeby cie ktoś potem nie zjebał?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 370
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2313
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » czwartek, 18 kwietnia 2024, 18:57

adamjttk pisze: piątek, 12 kwietnia 2024, 18:08Najpierw dojedziemy sobie do 90-95k, stare wygi co sie chcialy obkupic w okolicach halvingu za 30-40-50k moga sobie teraz pofantazjowac jedynie o takim kursie, ten pociag odjechal. Teraz beda cierpliwie czekac i patrzec w nerwach jak pociag jedzie dalej az sie zlamia i beda ladowac torby po 90k ze strachu ze hossa idzie bez nich. A wtedy moze laskawie wrocimy na 70k
vs
adamjttk pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 18:24Jak w ciagu nablizszych dni bedzie chwilowy flash crash na 50-55k to dla mojej predykcji nie ma to zadnego znaczenia


To weź Ty się zdecyduj bo nie wiem co robić i dla której Twojej predykcji to nie ma znaczenia bo już się gubię. To jest jednak szansa na to, że te "stare wygi" być może się obkupią czy nie? To ten pociąg na 50k w końcu odjechał czy nie odjechał? To mogę fantazjować o 50k czy najpierw dojdziemy do 90k żeby "łaskawie" wróciło na 70k czy coś tam? Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi :roll:

@updownupdown może konto kolegi Adama używa parę osób i każdy pisze swoje predykcje? Ja się już gubię.

Ostatnio zmieniony czwartek, 18 kwietnia 2024, 19:19 przez KubaKoń, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 250
Rejestracja: 24 stycznia 2018
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wloczykij78 » czwartek, 18 kwietnia 2024, 19:15

Ech, coraz gorzej się czyta ten wątek. Co rusz analizy wzięte z d..., emocje jak na grzybach, personalne wycieczki... Mnostwo szumu, a analiz popartych wykresami jak na lekarstwo :-(

Tak, wiem - OT.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2315
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3498
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 18 kwietnia 2024, 19:29

wloczykij78 pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 19:15Ech, coraz gorzej się czyta ten wątek. Co rusz analizy wzięte z d..., emocje jak na grzybach, personalne wycieczki... Mnostwo szumu, a analiz popartych wykresami jak na lekarstwo
Podziękuj Adasiowi, nasz przodowy jeździec aktualnej bańki. Pierwszy raz w życiu udało mu się zarobić na papierze trochę większą kasę a zachowuje się jakby widział już wszystko i loguje się tylko na forum żeby edukować ludzi, którzy są na rynku 7-10 lat :mrgreen:

Za tydzień odblokowuje mi się trochę kasy, jeżeli kurs nie zrobi większego ruchu do góry to grałbym chyba pod odreagowanie, zobaczymy co się teraz wydarzy najbliższe dni.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwietnia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Olexy » czwartek, 18 kwietnia 2024, 19:48

Pleasek89 pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 11:36 20x łącznie czyli trading + hold (po tej hossie liczę, że zwiększy się do 60-100x :D). Gdybym skupił się od samego początku na hold to licząc szybko zrobiłbym może 1/4 tego.
1/4 z 20x = 5x
Obecna cena BTC - 60k USD
60k / 5 = 12k USD
Czyli Twoja średnia cena zakupu BTC wychodzi na 12kUSD
Czy to nie jest trochę dużo, szczególnie jeśli jesteś na rynku minimum 7 lat?
A może nie doceniasz HODLu? ;)

P.s. No chyba, że kupowałeś na samych szczytach - grudzień 2017

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 177
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sebamistrz » czwartek, 18 kwietnia 2024, 19:54

Jak 58 pęknie to kolejny przystanek dopiero 51

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1162
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » czwartek, 18 kwietnia 2024, 20:08

W dziennej strukturze spychanie dalej trwa.
Powoli impuls spadkowy się rozkręca, po pokonaniu SZ 58 - 59, moim zdaniem przyjdzie pierwszy sell off 10 % +

Dystrybucja, lokalne podbitki bez mocy, na majowej miesięcznej widzialnym lekkie odreagowanie.
Target na granie L pod odreagowanie spadków ustawiłbym na okolice 52-54k.
Shorcić z wysokim SL, bo squeez mile widziany aby się nie przestraszyć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2315
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3498
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 18 kwietnia 2024, 20:12

Olexy pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 19:481/4 z 20x = 5x
Obecna cena BTC - 60k USD
60k / 5 = 12k USD
Czyli Twoja średnia cena zakupu BTC wychodzi na 12kUSD
Czy to nie jest trochę dużo, szczególnie jeśli jesteś na rynku minimum 7 lat?
A może nie doceniasz HODLu? ;)

P.s. No chyba, że kupowałeś na samych szczytach - grudzień 2017
Nie no pierwszy okres gry to była nauka, popełniłem wiele błędów, nawet z poprzedniej hossy część coinów przeholdowałem. Od momentu kiedy już byłem bardziej świadomy na holdzie dalej zarobiłbym mniej. Teraz gram mniej tylko dlatego, że dodatkowe 2 czy 3x jakoś bardzo mi życia nie zmieni.

Początkujący
Posty: 150
Rejestracja: 11 marca 2021
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: WojciechT » czwartek, 18 kwietnia 2024, 21:44

adamjttk pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 18:24Moje predykcje opieram czesciowo na tym jak sie zachowal kurs po zatwierdzeniu ETF, czesciowo na wysychaniu outflow z Grayscale a takze w duzej mierze na tym, ze kolejna szybka pompka jest POTRZEBNA zeby zachecic ulice ktorej ciagle nie ma (!) A 4 letni cykl swoje ramy czasowe ma, jak mamy miec w tym cyklu nowe ATH w okolicach ~200k to szybki podjazd na 95k nie powinien byc absolutnie czyms niezwyklym dla BTC.
To tak nie działa. Wieloryby mogą podbić kurs np. do 60K- 65K, a resztę musi zrobić ulica. Oni ewentualnie mogą pomóc wchodzić na wyższe poziomy, ale tylko pod warunkiem, że ulica wejdzie z kasą, a fakty są takie, że ulica ładowała się do 65K (teraz już nawet tego nie robią), po czym wiekszość rozsiadła się w fotelach i zaczęli przeliczać jakie to miliony zarobią, gdy BTC osiągnie 1 000 000$. Kurs powyżej 75K+, to rejony, gdzie zaczną "keszować" się długoterminowi gracze, a więc nie licz na to, że się wzbogacisz za pieniądze jakiegoś "banksetera", bo żaden z nich nie podbije kursu do takich poziomów. Moim zdaniem następne ATH będzie może za rok albo 2 lata ( może trzeba będzie dłużej poczekać) i wtedy rzeczywiście jest szansa na 80K - 90K.
Nik nie będzie ładował miliardów $, aby zachęcać ulicę do kupna BTC skoro mogą spuścić go np. do 30K, sami się załadować, a po drodze wyleszczyć wszystkich tych, których wyleszczyć się nie dało wcześniej.
To co teraz obserwujemy, to jest to realna moc "ulicy" (Wieloryby obecnie nie skupują dipów), czyli podbicie z 60K do 63K i na razie koniec. Nie ma mocy... a to oznacza tylko jedno.
Obecnie w stablach ulokowane jest ponad 146 mld. $ i jeżeli ludzie nie zaczną inwestować, to w perspektywie kilku bądź kilkunastu miesięcy spotkamy się na poziomach 30K - 40K. Oczywiście nie liczę na żadną lage w dół, bo schodzenie z kursu jest świetnym sposobem na konkretne wyleszczenie, które notabene trwa od ok. 1.5 miesiąca.

Początkujący
Posty: 1743
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » czwartek, 18 kwietnia 2024, 22:24

Godstar pisze: czwartek, 18 kwietnia 2024, 20:08W dziennej strukturze spychanie dalej trwa.
Powoli impuls spadkowy się rozkręca, po pokonaniu SZ 58 - 59, moim zdaniem przyjdzie pierwszy sell off 10 % +

Dystrybucja, lokalne podbitki bez mocy, na majowej miesięcznej widzialnym lekkie odreagowanie.
Target na granie L pod odreagowanie spadków ustawiłbym na okolice 52-54k.
Shorcić z wysokim SL, bo squeez mile widziany aby się nie przestraszyć.
myślisz że spadki na praktycznie wszystkich rynkach zostaną podtrzymane ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 18 kwietnia 2024, 22:36



A Ty anonie sprzedałeś? :roll:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 15 września 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: btcbtc » czwartek, 18 kwietnia 2024, 22:50

ergorg pisze:

A Ty anonie sprzedałeś? :roll:
Przecież tego typu info to szum informacyjny + ile to już "ekspertów" się wywaliło na swoich trejdach/inwestycjach...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 18 kwietnia 2024, 22:59

@btcbtc study ETF
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » piątek, 19 kwietnia 2024, 03:55

Znowu wojną straszą. :roll:

Dodano po 1 godzinie 21 minutach 50 sekundach:
Ta "wojna" to serio jakieś jaja:

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2058
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » piątek, 19 kwietnia 2024, 05:35

@ergorg

Mozliwe ze Izrael testuje systemy przeciwlotnicze Iranu przed wiekszym atakiem ktory moze nadejsc sporo pozniej. Rzekomo wyslano jakies smieszne drony, uderzono w radar i tyle.



W mojej ocenie prawdopodobienstwo duzego ataku ze strony Izraela jest spore. Oni od lat chcieli zniszczyc program atomowy Iranu, teraz karty ulozyly sie idealnie pod nich, maja jakies tam alibi, a sam netanjahu walczy o przetrwanie. Tyle ze nie wiem czy sa w stanie tego dokonac, bez USA. Niedawno Biden powiedzial ze USA moga byc zmuszone do dolaczenia do wojny na bliskim wschodzie.. tak wiec zobaczymy. Wszystkie karty w rekach izraela. Takiej okazji nie beda miec prawdopodobnie przez nastepne lata. Sprawa bedzie goracym kartoflem jeszcze przez jakis czas.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » piątek, 19 kwietnia 2024, 06:18

@prap0n, ja się nie znam na geopolityce natomiast USA na pewno przed wyborami nie jest na rękę wojna i droga ropa. :roll:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » piątek, 19 kwietnia 2024, 06:29

ostatni squeeze przed zwałą czy db w kanale?

SVG Image

Weteran
Posty: 7540
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2795
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » piątek, 19 kwietnia 2024, 07:14

prap0n pisze: piątek, 19 kwietnia 2024, 05:35Mozliwe ze Izrael testuje systemy przeciwlotnicze Iranu przed wiekszym atakiem ktory moze nadejsc sporo pozniej.


Moze tak byc, pytanie co na to Iran.
Od kiedy wprowadzono w srodek arabow zydow to jest beczka prochu, a teraz na niej siedza i bawia sie zapalkami.

Dobrze, ze rynki nie zareagowaly na razie panika. Dax gora chmur, nasq dol, ropa jeszcze nei wybila, ale bardziej sie zbiera niz "nie zbiera".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9214
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 19 kwietnia 2024, 08:45

Do halvingu lekko ponad 15 godzin, więc miota nim jak szatan :D


Ostatnio zmieniony piątek, 19 kwietnia 2024, 08:52 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 229
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kim_dzong_un » piątek, 19 kwietnia 2024, 08:49

Złoto idzie w górę. W wycenie USD w ciągu miesiąca +10%, w ciągu pół roku +20%, w ciągu 5 lat +80%.
Bitcoin (wycena w USD) w ciągu miesiąca 0%, w ciągu pół roku 115%, w ciągu 5 lat +1100%.

Można z tego odczytać, że w ostatnim miesiącu częściowo kapitał mógł się przesunąć z Bitcoina na złoto. Z czego natomiast można wysunąć wniosek, że w finansach panuje lekki strach i gracze uciekają się w stabilne inwestycje. Myślę, że "sell in may" ciągle w grze. Myślę, że po halvingu (jeszcze tylko 100 bloków do wykopania, jak to piszę) nie ma co liczyć na wzrosty w średnim terminie: kapitał z krypto pójdzie w złoto co już widać. Natomiast w długim terminie do góry (wiążę to z wygraną Trumpa, bo jeśli wygra jakiś demokrata, który będzie chciał wojenki: to wtedy wszystko szlag trafi).
Nie jestem graczem/spekulantem giełdowym.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 29 gości