Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Mclub » sobota, 30 marca 2019, 19:37

@socjolog2008
Nie patrz na fundamenty czy zainteresowanie tzw ulicy ktora wchodzi jak juz pompa trwa w najlepsze a nie w czasie spadkow czy konsolidacji jak smart money. Naplyw nowych srodkow w krypto wlasnie sie rozpoczal. Polecam obserwowac market cap calego rynku ktory sukcesywnie rosnie a nie alexe czy google trends. Czyli ze srodki nie sa juz tylko przerzucane pomiedzy coinami. To nie oznacza ze dolek na pewno za nami ale ze raczej blizej do niego niz dalej

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 30 marca 2019, 19:47

@anagamidev znalazłeś rozwiązanie z czapy, jak Twoje wizje cenowe. Ogólnie mam wszystko rzucić, giełdy, forex bo nie wierzę że cena BTC urośnie. Grubo ;) Tu strona dla Ciebie : https://bircoin.top
@Corso co racja to racja
@ognos działa tak samo, zwiększyła się rozpoznawalność, adopcja, no powiedzmy też, zmienił się fundament że nie podzielny. Podzielny przewrotnie 36 forków. Nie będzie więcej niż 21 milionów. Ale rozczłonkowany od 2017 totalnie. Gdyby nadal był sam w sobie, to może i by dziś była cena wyższa.
@Mclub coinmarketcap to cena aktualna x ilość monet. Przy 2136 na tym portalu to zawsze urośnie kapitalizacja przy wzrostach, zmaleje przy spadku. Ale to nie jest wyznacznik pieniędzy zaangażowanych w rynek crypto. To nic nie jest. Taki kalkulatorek kolorowy. Nie wiemy ile jest pieniędzy w crypto. Bardzo chciałbym znać realna kwotę $
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Mclub » sobota, 30 marca 2019, 21:04

@socjolog2008
Czy ty czytasz czasem co piszesz? Skoro caly market cap rosnie wraz ze wzrastajacym volumenem to znaczy ze pieniadze naplywaja na rynek a nie przesuwaja sie z jednego coina na inny jak do tej pory w czasie obecnego downtrendu. Czysta logika zadna magia. Ksiazkowa akumulacja. Zreszta nawet nie spojrzales na jego wykres a sie madrzysz. Skoro market cap nie jest wyznacznikiem pieniedzy zaangazowanych w krypto to co nim jest? Ilosc zapytan w google trends? Nie badz smieszny. To juz nie te czasy ze stworzenie alta ze sztucznie zawyzona cena zaklamywalo obraz calosci. Jak zauwazyles jest ich juz ponad 2k. Jakbys rzucil okiem na wykres i sie chwile zastanowil to nie pisalbys takich farmazonow. Nie da sie okreslic realnej kwoty $ zaangazowanej w ten rynek ale wykres wyraznie pokazuje czy kapital odplywa czy naplywa. Przy pojedynczych pompach nawst samego btc czy eth wykres MC moze nie drgnac a nawet spadac bo reszta coinow moze spadac w przepasc. Ale kiedy caly market cap rosnie to wiedz ze cos sie dzieje :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 30 marca 2019, 21:23

Mclub pisze: sobota, 30 marca 2019, 21:04caly market cap rosnie wraz ze wzrastajacym volumenem to znaczy ze pieniadze naplywaja na rynek

MarketCap rośnie wraz z wzrastającą ceną, nie wolumenem. Cena rośnie ponieważ zwiększa się popyt/maleje podaż. Teoretycznie tak jest.
Ale cena zwiększa się również poprzez stawiane na dźwigniach pozycje long na kontraktach/ giełdach tymu bitmex/ fx. Wtedy stawiając dźwignie pożyczasz pieniądze od innych, płacąc funding (https://www.bitmex.com/app/fundingHistory). Czyli nie napływa nowy pieniądz, a za pożyczony zostaje postawiona pozycja z odpowiednią opłatą(z reguły pożyczony w BTC, którego cena też jest zmienna). Chcesz mi powiedzieć że cena wzrasta, to znaczy ktoś wpłacił $ i kupuje. Jest więcej pieniędzy wzrasta market cap. Tak nie jest. Ale spoko. Wieczór, sobota, robię sobie na dzisiaj wolne od tego tematu. Dodatkowo są takie kwiatki :


Się już nie mądrze, idę drinkować. Dobrej zabawy :D
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 30 marca 2019, 21:32

socjolog2008 pisze: sobota, 30 marca 2019, 19:47 Ogólnie mam wszystko rzucić, giełdy, forex bo nie wierzę że cena BTC urośnie
Nie no, to był żart, ale jakoś ciężko mi uwierzyć, że ktoś kto jest kilka lat w crypto, nie wrzuci nawet tysiaka w BTC po 86% korekcie :D Nawet pod jakiegoś głupiego dead cat bounce nie zaryzykuesz? :D
Ciekawe czy można to potraktować jako byczą chorągiewkę :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4686
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shinya56 » sobota, 30 marca 2019, 21:47

ognos pisze: sobota, 30 marca 2019, 18:22Ja Ci zadam przewrotne pytanie, co się zmieniło w funkcjonowaniu BTC, że tak pewny siebie cały czas zakładasz spadki aż BTC spadnie z rowerka poniżej 2 poprzednich baniek?

Pytanie w druga stronę. Czy funkcjonalność BTC jest warta ceny z ostatniego ATH ? Dlaczego Bitcoin nie mógł by spełniać swojej funkcji np. przy cenie 1000 $ ?

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Mclub » sobota, 30 marca 2019, 21:50

@socjolog2008
No widzisz i o tym pisalem. Nie spojrzysz a sie wymadrzasz. Ameryki nie odkryles ze to cena determinuje wzrost MC a nie vol. Klania sie czytanie ze zrozumieniem dlatego specjalnie dla ciebie napisze duzymi literami i lopatologicznie jak mojej babeczce.
W CZASIE OBECNEGO WZROSTU MC ZWIEKSZYL SIE TEZ ZNACZNIE VOLUMEN.
Mam nadzieje ze teraz sie zrozumiemy.
Natomiast cena zadnego aktywa nie zwieksza sie i nie spada poprzez dzwignie na kontraktach tylko poprzez zakupy i sprzedaz fizyka. Jesli juz to mozemy mowic o wiekszym lub mniejszym wplywie futuresow na rynek spot. Ale same z siebie kontrakty nie zmieniaja ceny. A zeby to zobrazowac wystarczy sobie uswiadomic ze jesli znikna na cos kontrakty to aktywem dalej bedzie sie handlowalo. Za to jesli zniknie aktywo to kontrakty na nie tez przestana istniec. Polecam doksztalcic sie troche skoro tak aktywnie dzialasz na rynkach.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » sobota, 30 marca 2019, 21:57

shinya56 pisze: sobota, 30 marca 2019, 21:47Dlaczego Bitcoin nie mógł by spełniać swojej funkcji np. przy cenie 1000 $ ?

a jaka jest obecnie funkcja Bitcoina?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4686
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shinya56 » sobota, 30 marca 2019, 22:07

CRXEE8 pisze: sobota, 30 marca 2019, 21:57a jaka jest obecnie funkcja Bitcoina?

Po wejściu banksterki to już nie ma żadnego znaczenia. BTC miał być systemem P2P tak jak torrenty. Rynek dąży do całkowitego uregulowania. Wchodzą pośrednicy. To już nie jest P2P. Pytanie jakie plany ma banksterka ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 30 marca 2019, 22:11

@Mclub jeżeli pasuje ci retoryka pisania postów z pozycji bezwzględnie wiem wszystko (radzę i pouczam), to spoko, mnie pasuje że tobie pasuje.
Gdzie wzrósł ci ZNACZNIE wolumen : https://data.bitcoinity.org/markets/volume/30d?c=e&t=b
Skąd wiesz, że to nie fake wolumen : https://bithub.pl/wiadomosci/crypto-int ... yptowalut/
Rozumiem, że wychodzisz z założenia że kapitalizacja kryptowalut to $144 255 468 915 ,jak jest tego 1/20 to już byłby sukces niebywały.
Wierzysz w to co piszesz, okraszone tonem pouczania i pewności siebie. Wyga znaczy, nie ma sensu polemizować. Masz przed sobą sukces, DT to twoja natura. Będą wzrosty bo napływają pieniądze. Jesteś zwycięzcą. Brawo Ty. Z pokorą popatrzę.
CRXEE8 pisze: sobota, 30 marca 2019, 21:57a jaka jest obecnie funkcja Bitcoina?

Spekulacyjna, jak setki walorów spekulacyjnych na rynku. Z tą tylko różnicą że arcy oryginalny, bo walor można przechowywać, przesyłać bez strony trzeciej. Użytkować na nieregulowanych rynkach. e-waluta XXI wieku, z nadal określającą się funkcją użytkową ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 30 marca 2019, 22:14 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 2 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » sobota, 30 marca 2019, 22:11

shinya56 pisze: sobota, 30 marca 2019, 22:07 Po wejściu banksterki to już nie ma żadnego znaczenia. BTC miał być systemem P2P tak jak torrenty. Rynek dąży do całkowitego uregulowania. Wchodzą pośrednicy. To już nie jest P2P. Pytanie jakie plany ma banksterka ?

mówiąc w skrócie to obecnie aktywo spekulacyjne (może kiedyś będzie gold 2.0) i mało co (na teraz) wskazuje cenę na 1000$, a jak przebije 4200$ to już w ogóle.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 30 marca 2019, 22:29

shinya56 pisze: sobota, 30 marca 2019, 22:07Po wejściu banksterki to już nie ma żadnego znaczenia. BTC miał być systemem P2P tak jak torrenty. Rynek dąży do całkowitego uregulowania. Wchodzą pośrednicy. To już nie jest P2P. Pytanie jakie plany ma banksterka ?
Ale głupoty :D Raz, że skoro nie chciałeś dopuścić banksterki do BTC, to po co go im sprzedawałeś? Czemu nie odkupujesz jak jest nisko? :D Dwa, skoro banksterka jest teraz największym bagholder'em, to każdy spadek o 1% jest dla nich mega bolesny, a skoro oni są po to, żeby zarabiać, wkrótce mogą zacząć go pompować, bo dla nich analogicznie każdy procent wyżej będzie mega profitował :D Trzy, nadal da się przesyłać BTC p2p bez pośredników, to, że kto korzysta z pośredników jest tylko opcjonalne i jeśli mu się to pyli, jest wygodniejsze to jaki problem? :D Ogólnie fajnie jakby faktycznie doszło do hiperinflacji na dolarze, to okazałoby się, że Ci co zarobili mnóstwo dolarów na BTC i dzisiaj na nich siedzą tak naprawdę nic nie zarobili i będą tylko tracić z czasem :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4686
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shinya56 » sobota, 30 marca 2019, 22:39

anagamidev pisze: sobota, 30 marca 2019, 22:29Raz, że skoro nie chciałeś dopuścić banksterki do BTC, to po co go im sprzedawałeś? Czemu nie odkupujesz jak jest nisko?

Skąd wiesz co ja robię ? Nawet nie odpisuj.
anagamidev pisze: sobota, 30 marca 2019, 22:29Dwa, skoro banksterka jest teraz największym bagholder'em, to każdy spadek o 1% jest dla nich mega bolesny, a skoro oni są po to, żeby zarabiać, wkrótce mogą zacząć go pompować, bo dla nich analogicznie każdy procent wyżej będzie mega profitował

Wiesz jak działa banksterka ? Napiszę Ci na przykładzie cukrowni. Niemiecka firma kupiła cukrownię w Wielkopolsce, tylko po to, żeby ją zamknąć. Brak konkurencji.
anagamidev pisze: sobota, 30 marca 2019, 22:29Ale głupoty

Polaków ostrzegano o tym, ale mówili, że głupoty i Niemcy będą inwestować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 30 marca 2019, 23:00

@shinya56 nie wiem co robisz, ale wypiszujesz jakieś wydumane tezy i niezgodne z rzeczywistością :D Poza tym skoro BTC jest niezależną walutą dostępną dla wszystkich, to na każdej osobie partycypującej w tej technologii ciąży odpowiedzialność, żeby ją decentralizować. Ja rozumiem, że można się bać, że BTC spadnie do zera i można stracić wszystko, ale właśnie to zaprzecza całkowicie idei decentralizacji. Bo jedna osoba/podmiot/grubas skupi dużą część na dołku i będzie faktycznie kontrolować rynek i leszczyć wszystkich :D Tak samo jak słucham pierdolenia tuzów youtube'erowych, żeby robić runy na bank, bo jest rezerwa cząstkowa i jak wszyscy się rzucą w banku nic nie zostanie i zbankrutuje, przecież na giełdzie jest dokładnie tak samo, jeśli wszyscy uciekną z BTC do fiat'ów to Ci ostatni, którzy kupowali wyżej też mogą zbankrutować :D Strasznie mnie wkurza taka hipokryzja :D Jedno jest pewne BTC został stworzony ze względu na luzowanie ilościowe, a skoro fiat'ów jest w obiegu coraz więcej, to jasne jest, że kryptowaluty o ograniczonej podaży w danym przedziale czasu będą zyskiwać na wartości :D I należy skupować kiedy jest tanio, a sprzedawać kiedy jesteśmy na zysku :D Liczy się wahnięcie zyskowne, a nie wstrzelenie się idealnie w dołek czy górkę :D Poza tym inflacja sama w sobie nie jest zła, bo ona zmusza tych co mają najwięcej do tego, żeby coś z tym kapitałem robić, żeby go nie stracić :D Bo tak to jakaś jedna rodzinka na świecie mogłaby zacząć rządzić światem dziedzicząc forunę z dziada pradziada, a później mająć cały czas przewagę nad resztą ją pomnażać niebotycznie właśnie m.in. zwalczając konkurencję wykupując ją :D


BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Mclub » sobota, 30 marca 2019, 23:21

@socjolog2008
Ja o gruszce ty o pietruszce. Ja o vol MC ty pokazujesz vol btc. Ja pisze o wzroscie kapitalizacji czyli naplywie kapitalu ty o jej calkowitej wartosci. Piszesz ze rozumiesz z jakiego zalozenia wychodze ale widze ze nic nie rozumiesz. Moja wiara nie ma tu nic do rzeczy tak jak to czy ktos wierzy ze 2+2=4 czy nie. Maskowanie ignorancji szyderstwem - slabe. Dlatego skonczmy ta jalowa dyskusje. Zycze samych sukcesow i siegnij czasem po jakas ksiazke. Pokoj z toba. Bez odbioru

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: janku66 » niedziela, 31 marca 2019, 00:45

socjolog2008 pisze: sobota, 30 marca 2019, 16:25Konkretnie - co spowoduje że możliwe jest odbicie o tysiące $, jeden argument halving, ale co jeszcze ?

Czemu zatem po prostu nie postawisz ogromnego shorta?
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Gracz » niedziela, 31 marca 2019, 08:22

Dalej czekam na to :D Podobnie mulimy jak w tamtym trójkącie, czas nabrać paliwa na wystrzał :D
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » niedziela, 31 marca 2019, 10:49

Mi wszystkie znaki na niebie mówią, że idziemy up, tutaj kolejny:



3D, STAMP
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 31 marca 2019, 11:00

@vjankuv od grudnia wszystkie środki zaangażowane na GBPUSD & GBPEUR i tu gram DT. Ale obserwacja crypto musi być ciągła bo tu nigdy nie wiadomo co się wydarzy (a nie patrzysz miesiąc i wypadasz z czutką). Maj/czerwiec po całej tej Brexitowej szopce szykuje się z zyskami do powrotu konkretnego na Bitka, jeżeli kurs będzie sprzyjać tym bardziej. Forum jest od rozmowy też przecież, nie trzeba mieć żadnych konkretnych pozycji. Przy okazji zakładam że wiele środków może w tym czasie napłynąć, graczom się skończy malinowe eldorado z niezdecydowaną May i gdzieś przejdą grać. Ten rok może być jeszcze ciekawy. Oczekuje do tego czasu testowania jeszcze dołka z grudnia.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: jasiuwolny » niedziela, 31 marca 2019, 12:00

Witajcie.
Rokowania na wzrosty? :lol: Po dwóch miesiącach wchodzę i miła niespodzianka, portfel przybrał na wadze, a uciekłem z giełdy bo jak widziałem ponad 15% straty to aż mnie zalewało więc potrzebowałem przerwy. Zazwyczaj jest tak że nowy tydzień przynosi nowe zmiany i często duże skoki, więc jakieś przewidywania na jutro?
Zastanawiam się czy zrobić zrzut ze wszystkiego co mam tylko nie wiem czy jeszcze dziś czy już jutro zakładając że będzie jakiś większy ruch.

I druga sprawa, może mi ktoś pomóc, wkleić link do tekstu z dokładną instrukcją jak szortować na jakieś znanej giełdzie krypto?
Chce trochę pograć a mam dosyć siedzenia 12h przy kompie dla 1% jak kurs skoczy trochę

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości