Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1027
Reputacja postu: 
62
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » czwartek, 13 października 2022, 01:00

Z dużą przykrością muszę się odnieść do postów użytkownika @Pleasek89.
Pleasek89 pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:38#hopium
#akumulacja trwa
#grube rybe kupują, bo tanio
#on-chain


Ze wszech miar zdumiewające jest to, że ten oraz inni użytkownicy o bardzo dużym stażu wyśmiewają dane onchain bez podania jakiejkolwiek argumentacji swojej postawy. Jaka jest nam proponowana alternatywna analiza danych:
Pleasek89 pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:38#hopium
Nie no z kimkolwiek nie rozmawiam ma spore problemy utrzymać się nad wodą, ale magiczny pieniążek tani po 19k$. Jednemu grubasowi puszczą zwieracze lub nawet przesunie się palec na myszce, zrzuci kurs o 8-9% i witamy się z nowym dołkiem. Sorry, że wam to powiem, ale jesteście tak odklejeni od rzeczywistości, że nawet nie chce mi się z wami podejmować dyskusji. Módlcie się lepiej, żeby 10k$ przebiło tylko knotem a nie utrzymało dłuższy czas, bo lata możemy się z tego później wygrzebywać.
Pleasek89 pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:38Btw. just in - Zaor w shortach:
Pleasek89 pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:38Być może, ale dla mnie bez dwóch zdań jest to rynek z największą liczbą tudemunowców i moonboyów i nie widziałem jeszcze wśród nich paniki, wręcz przeciwnie - poklepują się po pleckach, że skupują teraz dołki.
Chciałbym po raz kolejny przypomnieć, że cena rośnie jak wartość transakcji kupna jest wyższa niż wartość transakcji sprzedaży.
Od czego zależy cena:
- od sumy zachowań wszystkich uczestników rynku.

Od czego nie zależy cena (szum/mądrości ludowe):
- od problemów z pracą znajomych Pleasek89
- od spekulacji Pleasek89 na temat rzekomych problemów ze zwieraczem jednego z istotnych uczestników rynku
- od zajmowanej pozycji na kontraktach terminowych najsłynniejszego polskiego tradera
- obserwacji Pleasek89 na temat "liczby tudemunowców i moonboyów"

Dane onchain pokazują nam jaka jest suma zachowań użytkowników sieci dzięki mechanizmowi wiekowania podaży UTXO oraz pokazaniu dystrybucji podaży. Każdy kto zajmuje się profesjonalnie finansami widzi fenomen tych danych. Klasyczna analiza fundamentalna (stosowana przy akcjach) polegająca na porównywaniu wartości rynkowych z wartościami księgowymi staje się strasznie uboga w porównaniu z danymi onchain (jak wszyscy wiemy wyceny rynkowe spółek mogą nie mieć żadnego związku z danymi finansowymi spółki).
Nie spodziewałem się tego, ale dane te w sposób ewidentny pokazują nam, że trwa Wigilia ujawnienia się kolejnego szoku podażowego na rynku spot - czego wynikiem będzie pojawienie się rozkładu zleceń na giełdach, której formą graficzną będzie bardzo szybki swing wzrostowy z pewnymi powtarzalnymi elementami.

Chciałbym się odnieść do kolejnych wypowiedzi:
Pleasek89 pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:38 Jeżeli uważasz, że to dołki no to kupuj. Ja chyba żyje w innej rzeczywistości, w której wielu moich znajomych ma realne problemy, gdzie muszą podejmować konkretne działania żeby minimalizować koszty, ale nie no spoko gdyby tylko mieli łeb na karku i kupili magiczny pieniążek za 19k$ to wszystkie ich problemy by nagle zniknęły.
Jeżeli przyjęlibyśmy, że ta obserwacja jest reprezentatywna dla całej populacji to jest to dla BTC informacja pozytywna bo oznacza, że zacieśnianie polityki monetarnej działa. A skoro presja inflacyjna maleje to znaczy, że dalsze agresywne zacieśnienia staje się mniej prawdopodobne - chyba nie muszę tłumaczyć jak taką informacje zdyskontowałby rynek ;)
Pleasek89 pisze: wtorek, 11 października 2022, 21:38 To masz chyba nieograniczony kapitał, że możesz sobie inwestować w tej chwili w wiele rynków przede wszystkich w rynek nieruchomości kiedy obecnie (moim zdaniem) jest na to najgorszy czas. Jedna rzecz to inwestować podczas kryzysu a druga to nie być w gorącej wodzie kąpanym i pakować się w rynekm, bo spadło 10 czy 20%. Może luźno polecieć kolejne 50% od teraz, kompletnie nie rozumiem tego pośpiechu tak jakby czekał miliard innych inwestorów żeby ci "ukraść" dobre inwestycje
Przestrzegam przed takimi porównywaniami. Mechanizmy na rynku nieruchomości są bardzo dobrze zbadane.
Na rynku nieruchomości istotny udział struktury kupujących stanowią klienci kredytowi. W momencie zacieśnia klienci CI tracą zdolność kredytową. Z kolei klienci inwestycyjni gotówkowi też tracą zainteresowanie inwestycjami w nieruchomości skoro mniej ryzykowne i prostsze w obsłudze lokaty i obligacje dają konkurencyjną stopę zwrotu. A więc liczba nowych kupujących maleje, a sprzedających zaś nie brakuje dlatego, że proces budowlany trwa dość długo.

Jeżeli chodzi o BTC to po pierwsze mamy do czynienia z rynkiem wciąż o względnie małej kapitalizacji - całkowicie nie porównywalnej do rynku nieruchomości. Po drugie, nie generuje on stopy zwrotu. Po trzecie nie znamy jego korelacji z rynkiem długu. Po czwarte nie wiemy jak może się zachować w trakcie recesji ze względu na krótką historie notowań. A po piąte i najważniejsze - konsumenci/inwestorzy detaliczni nie mają tak dużego wpływu na kierunek ruchu jak w przypadku nieruchomości.

Na całe szczęście mamy dane onchain i możemy z dużym prawdopodobieństwem prognozować, że kolejny wielki swing wzrostowy przed nami :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 753
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Delhi » czwartek, 13 października 2022, 11:18

@SCI_FI_Maciuś

Apropo dzisiaj 15.30 odczyt inflacji USA . Coś może się zadziać ale tam ostatnio od małej chwili inflacja spada więc można by się spodziewać ?wzrostu? CDN

Ps 15.30 czy 14.30? z tą inflacją.. jak przekłamałem to niech mnie ktoś poprawi

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » czwartek, 13 października 2022, 12:56

no nareszcie skończyła się korelacja między : bit = sp500 xDD :mrgreen:

ps
sorki byczki !! pakujcie się do batyskafu i ubierajcie maski do nurkowania po godz 15-stej schodzimy do rowu mariańskiego :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 13 października 2022, 14:31

BTC/USDT, 4h, ostry zjazd, ostra promocja :D


### edited: 2022-10-13 14:35 ###
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 753
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Delhi » czwartek, 13 października 2022, 14:41

W przypadku kiedy względni optymiści spodziewali się konsensusu 8.1 a tu 8.5 cpi ... Pozdro

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pogromca » czwartek, 13 października 2022, 14:44

Arcymistrz1990 pisze: czwartek, 13 października 2022, 01:00Chciałbym po raz kolejny przypomnieć, że cena rośnie jak wartość transakcji kupna jest wyższa niż wartość transakcji sprzedaży.
Co robi?

Ja bym chciał tylko przypomnieć, że nie ma znaczenia ile będzie wartości/ilości kupna/sprzedaży, biadolenie o deflacyjnym charakterze BTC również nie ma znaczenia, liczy się ile jest coinów na giełdach i jak to się koreluje z kupnem sprzedażą, a nie to ile ktoś sobie muszelek trzyma w pojemniku na muszelki. To nie jest waluta fiducjarna, że jak ludzie wydają swoje trzymane przez lata oszczędności to wartość spada, bo urośnie wtedy inflacja.

Btw. Patrzyłem na kurs o 4 rano, ale w ogóle moje zainteresowanie jest coraz mniejsze, zerkam raz na kilka dni, a nie kilka razy dziennie, widziałem że latamy w małym pułapie, zero chęci popytowych , patrząc po altach widać było że czeka kreska w dół - wiadomo po fakcie ale takie miałem przemyślenia

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
22
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 13 października 2022, 15:15

@Arcymistrz1990
Nie będę się pastwił nad tobą/wami, bo wygląda na to, że timing posta jest no...trochę średni. 8-)

To, że dostałeś 31 (edit - 58!!!) lajków tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jest cała masa byków do wyleszczenia. Trzymacie się za rączki i poklepujecie po plecach kompletnie ignorując fakty. Naprawdę przechodzi to moje rozumowanie jak długo można być odklejonym od rzeczywistości, szczególnie @Jahu, który jest już chyba w innej stratosferze. Mega jestem ciekaw jaki post wrzuci przy Bitcoinie po 10-12k.

On-chain praktycznie nie różni się NICZYM od AT, mówi wyłącznie o przeszłości, nie daje wam żadnej przewagi jeżeli chodzi o skuteczność podejmowania decyzji. Naprawdę mam przypominać co mówiło on-chain data pod koniec 2021r.? Jeżeli ktoś się wyłącznie tym sugerował to przewalił 80% + portfela od tego czasu. Tak jak pisałem - wystarczy (a może nawet wystarczyŁ) jeden zrzut jednego grubasa i można te dane wrzucić do kosza. Nie zdajecie sobie sprawy z tego ile osób załadowało się w ciągu ostatnich 4 miesięcy - a ich nerwy NIE BYŁY jeszcze przetestowane i mają mentalnego stop lossa przy dołku na poziomie 17,6k. Wystarczy, że zbliżymy się do tego poziomu i zaczniemy mieć kaskadę likwidacji i stop lossów i gwarantuję wam, że ostatnia rzecz na którą w tej chwili patrzą to dane on-chain (na samą myśl chce mi się śmiać :D )

I to mnie się przykro czyta kiedy ludzie z pozoru ogarnięci mimo wszystkich znaków na ziemi i setek ostrzeżeń wchodzą nie do rozpędzającego się pociągu tylko POD pociąg.

Tyle ode mnie. Macie prawdopodobnie ostatnią chwilę żeby zrzucić torby zanim pójdziemy do piekła i zanim giełdy zaczną się mocno wieszać kiedy setki/tysiące osób będzie chciała jednocześnie zrzucić torby.
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 października 2022, 16:02 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1027
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » czwartek, 13 października 2022, 15:30

Zwracam uwagę, że zrobiliśmy ładny retest przebitej lini trendu od ATH.


Na zarzuty dotyczące danych onchain odpowiem później.
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 października 2022, 15:32 przez Arcymistrz1990, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 13 października 2022, 15:30

SCI_FI_Maciuś pisze: czwartek, 13 października 2022, 15:22Chociaż ja nadal czekam. Nie przebiliśmy jeszcze nawet 18k. Może będą chcieli jeszcze troche ponaciągać ludzi zanim spuszczą to w kibel.

"Nie no panooowie, jak nie przebiło 18k po takim zrzucie to już na 200% bottom is in :D. Kupiłem kolejną paczkę, niedźwiedzie do piachu"

S&P otwarcie poniżej 3500 pkt przy okazji i jeżeli tego do końca piątkowej sesji nie wyciągną to mamy wyraźne przebicie 200 WMA, mega ważna średnia, której przebicie od góry zwiastuje często duże spadki.
Obrazek

ALE MUH ONCHAIN
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 października 2022, 15:36 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: uzar007 » czwartek, 13 października 2022, 15:48

Może dlatego cena nie chce mocno polecieć w dół... W ciągu ostatniego miesiąca z giełd wypłynęło prawie 100k bitków a tygodnia 25k. Tutaj dane też wskazują na akumulacje.

https://www.coinglass.com/Balance

Początkujący
Posty: 465
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 363
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » czwartek, 13 października 2022, 16:57

Pleasek89 pisze: czwartek, 13 października 2022, 15:15 I to mnie się przykro czyta kiedy ludzie z pozoru ogarnięci mimo wszystkich znaków na ziemi i setek ostrzeżeń wchodzą nie do rozpędzającego się pociągu tylko POD pociąg.
Tyle ode mnie. Macie prawdopodobnie ostatnią chwilę żeby zrzucić torby zanim pójdziemy do piekła i zanim giełdy zaczną się mocno wieszać kiedy setki/tysiące osób będzie chciała jednocześnie zrzucić torby.
Mam rozumiec zaliczasz sie do ludzi ogarnietych, short ustawiony i liczysz wpadajace juz na konto miliony?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 13 października 2022, 17:07

adamjttk pisze: czwartek, 13 października 2022, 16:57Mam rozumiec zaliczasz sie do ludzi ogarnietych, short ustawiony i liczysz wpadajace juz na konto miliony?

Jeszcze do maja byłem byczo nastawiony mimo wielu sygnałów na spadki, ale żeby teraz dalej wierzyć we wzrosty to trzeba już naprawdę mocno naginać rzeczywistość. Czy istnieje jakikolwiek scenariusz w którym stwierdzicie "dobra, chyba jednak spadamy" czy po prostu wieczny moon?

Nie shortuję tego, tak jak @SCI_FI_Maciuś pisał, mogą to jeszcze raz wyciągnąć żeby zachęcić jak największą grupę wierzących, że kupują dołki. Ja osobiście wyprzedałem dużą część portfela i grzecznie/cierpliwie czekam na niższe ceny a jeżeli spadnie naprawdę nisko (Bit <10k), to zastanowię się nad dokupieniem krypto za świeży kapitał pierwszy raz od ponad 2 lat. Jeżeli przez kolejne pół roku Bit utrzyma się pow. 17,6k to być może zacznę zakupy tylko różnica między tymi którzy w tej chwili się ładują a mną będzie taka, że ja będę wchodził z dużo większym prawdopodobieństwem, że dołek jest za nami. Wolę wchodzić nawet po 30k w czerwcu 2023r. niż dzisiaj po 18k.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » czwartek, 13 października 2022, 17:13

Pleasek89 pisze: czwartek, 13 października 2022, 17:07po 30k w czerwcu 2023

do czerwca to raczej 50k będzie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » czwartek, 13 października 2022, 17:16

zrobili dzisiaj dokładnie korektę 50% wzrostów od marca 2020. (spx)

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » czwartek, 13 października 2022, 17:27

Pleasek89 pisze: czwartek, 13 października 2022, 15:15
Tyle ode mnie. Macie prawdopodobnie ostatnią chwilę żeby zrzucić torby zanim pójdziemy do piekła i zanim giełdy zaczną się mocno wieszać kiedy setki/tysiące osób będzie chciała jednocześnie zrzucić torby.
Pleasek ,jesteś cfffaniak ;) 90% czasu tutaj byłeś byczo nastawiony ,ewentualnie rozsądny wobec kursu, a w ostatnim czasie jesteś gorszy od wszelakich niedźwiedzi. Nie wiem skąd te setki tysięcy osób się znajdą na sprzedaż ultra tanich altów i w sumie taniego BTC...powodując zwiechy giełd, serio?? Nie mam bladego pojęcia co to mieliby być za desperaci...

Na marginesie byłem przez ostatnie 3,5 tygodnia w USA (turystycznie), 4 stany na zachodzie plus krótka wizyta w Chicago. I szczerze, od samego początku podróży powitały mnie najpierw pełny samolot do Londynu, Hethrow- pełny, samolot do Stanów -pełny, LAX -pełne (ludzie latają jak przed pandemią), w Los Angeles bardzo dużo turystów, zresztą w każdym miejscu ,które zwiedziłem nie było "pustek"...a w tej chwili Stany nie są tanie,ale z drugiej strony tragedii nie ma i da rade ogarnąć w dobrej cenie,sam całego tripa ogarniałem i głównie spanie na campingach(taniej 5x niż w Polsce 8-) .
Mam również porównanie,bo praktycznie te samą trasę zrobiłem w 2016 roku. Pomimo wojny, covida, inflancji (również tam,wiele rzeczy podrożało x3) ludzie nadal mają kasę aby żyć ,starać się żyć normalnie. Jednocześnie słuchając cioci od dziewczyny odwiedzonej właśnie w Chicago wszyscy tak samo czekają na ten giga kryzys jak my.
Tylko tam zarabiają np, z ogłoszenia wystawionego w tamtejszym fast foodzie, 15$ na godzinkę na kasie, i to nie jest odpowiednik 1:1 do nas, bo są rzeczy jak np. apple, tańsze niż u nas, samsungi w tych samych cenach co u nas, elektronika i ta amerykańska i azjatycka po prostu mocno zbliżona do naszych ,ewentualnie niewiele droższa. To tak pokrótce i na szybko wrażenia po wizycie. Jako turysta pomimo wysokich cen zaczątku kryzysu tam nie widziałem (wszystko tak samo wyglądało jak w 2016), jedynie słowa cioteczki wskazywały, ,że jednak jest coś na rzeczy, ale póki co prócz inflancji strachu nie ma.

Początkujący
Posty: 465
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 363
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » czwartek, 13 października 2022, 17:31

Pleasek89 pisze: czwartek, 13 października 2022, 17:07 Jeszcze do maja byłem byczo nastawiony mimo wielu sygnałów na spadki, ale żeby teraz dalej wierzyć we wzrosty to trzeba już naprawdę mocno naginać rzeczywistość. Czy istnieje jakikolwiek scenariusz w którym stwierdzicie "dobra, chyba jednak spadamy" czy po prostu wieczny moon?
Sprawiasz wrazenie czlowieka malej wiary ;)
Nie dopuszczasz do mysli, ze wielu ludzi po prostu chce miec w swoim portfelu BTC bo wierzy w ten projekt.
I to czy jutro bedzie za 15k czy pojutrze za 30k ma dla nich drugorzedne znaczenie bo maja inny horyzont czasowy.
Pleasek89 pisze: czwartek, 13 października 2022, 17:07 Nie shortuję tego, tak jak @SCI_FI_Maciuś pisał, mogą to jeszcze raz wyciągnąć żeby zachęcić jak największą grupę wierzących, że kupują dołki. Jeżeli przez kolejne pół roku Bit utrzyma się pow. 17,6k to być może zacznę zakupy tylko różnica między tymi którzy w tej chwili się ładują a mną będzie taka, że ja będę wchodził z dużo większym prawdopodobieństwem, że dołek jest za nami. Wolę wchodzić nawet po 30k w czerwcu 2023r. niż dzisiaj po 18k.
Nie, nie wejdziesz po 30k.
Jak urosnie na 30k bedziesz tu na forum zlowieszczyl, ze to chwilowe podbicie, bull trap i ze za chwile czeka BTC prawdziwe pieklo.
I bedziesz "czekal" na te 18-20k ktore nie wiedziec czemu nie bedzie chcialo spowrotem nadejsc :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 13 października 2022, 17:44

odoja pisze: czwartek, 13 października 2022, 17:27Pleasek ,jesteś cfffaniak 90% czasu tutaj byłeś byczo nastawiony ,ewentualnie rozsądny wobec kursu, a w ostatnim czasie jesteś gorszy od wszelakich niedźwiedzi. Nie wiem skąd te setki tysięcy osób się znajdą na sprzedaż ultra tanich altów i w sumie taniego BTC...powodując zwiechy giełd, serio?? Nie mam bladego pojęcia co to mieliby być za desperaci...

Są użytkownicy, którzy są na rynku dłużej niż ja, przetrwali 2 lub 3 bessy i byli byczo nastawieni aż do połowy 2022r. Mamy ewidentną bessę na indeksach (pierwsza bessa z krwi i kości od 13-15 lat) i na razie niewiele wskazuje na koniec. Po prostu część użytkowników przestała się kopać z kopaniem, wyprzedała się i czeka lub próbuje shortów albo wyszła totalnie z rynku i obserwuje sytuację z boku.

Niech każdy podejmuje takie decyzje jakie uważa za stosowne, bilionowy raz piszę, że na tą chwilą nie przeszkadza mi cena (uważam, że wiele projektów jest bardzo mocno przecenionych) tylko CZAS wejścia.
adamjttk pisze: czwartek, 13 października 2022, 17:31Nie, nie wejdziesz po 30k.
Jak urosnie na 30k bedziesz tu na forum zlowieszczyl, ze to chwilowe podbicie, bull trap i ze za chwile czeka BTC prawdziwe pieklo.
I bedziesz "czekal" na te 18-20k ktore nie wiedziec czemu nie bedzie chcialo spowrotem nadejsc
Ty naprawdę nie czytasz moich postów dokładnie tylko zrobiłeś 10 założeń dopowiedziałeś sobie kolejnych 5 rzeczy i już wiesz co ja zrobię :D

Gdyby podbili do 30k dzisiaj czy w ciągu tygodnia to z dużym prawdopodobieństwem stwierdzę, że to short squeeze/bull trap. Bitcoin po 30k w czerwcu 2023r. przy dalszych spadkach na S&P np. do poziomów 2500-2700 pkt do tego czasu uznam za dobre wejście.
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 października 2022, 17:45 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 780
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » czwartek, 13 października 2022, 17:45

Pleasek89 pisze: czwartek, 13 października 2022, 15:15szczególnie @Jahu , który jest już chyba w innej stratosferze
W mojej stratosferze robi się zakupy, piękna to była okazja i BTC po $18300 wyrwane. Dziękuję bardzo.
Pleasek89 pisze: czwartek, 13 października 2022, 15:15Mega jestem ciekaw jaki post wrzuci przy Bitcoinie po 10-12k.
Też jestem ciekawy, szkoda że nigdy się nie dowiemy.
Pleasek89 pisze: czwartek, 13 października 2022, 17:07Czy istnieje jakikolwiek scenariusz w którym stwierdzicie "dobra, chyba jednak spadamy" czy po prostu wieczny moon?
Przebicie dołka na 17600 to jedyny scenariusz, który zmusi mnie do zastanowienia.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1824
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » czwartek, 13 października 2022, 17:54

odoja pisze: czwartek, 13 października 2022, 17:27Nie wiem skąd te setki tysięcy osób się znajdą na sprzedaż ultra tanich altów i w sumie taniego BTC...powodując zwiechy giełd, serio?? Nie mam bladego pojęcia co to mieliby być za desperaci...

Kontrakty terminowe rozliczane do euro , funta i dolara na spadek / wzrost mówi ci to coś :roll:
np. https://www.cmegroup.com/markets/crypto ... uotes.html
Przecież grając ja dowolnym instrumencie , np. Kawie nie masz w garażu 10 ton kawy czy na bawełnie tira bawełny :arrow: instrumenty pozwalają robić z każdym tickerem dowolne rzeczy i wasze on chain czy spot nie ma tu żadnego znaczenia . Ja się czytając te przesłania o skupujących zastanawiam czy wy poważnie tego nie wiecie , czy wieci i palicie franka :roll:
złoto na comex i jego ilość w stosunku do fizyka , to samo opowiadanie o 21 milionach btc , wiesz ile tego mogą stworzyć z powietrza na kontraktach :?:
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 13 października 2022, 17:59

Ja mam pytanie do tutejszych "ekspertów" co to wieszczyli po 15-tej wielkie spadki:
Obrazek
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], fledermaus, shinya56 i 47 gości