Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 2 lutego 2019, 18:18

@shinya56 i co udało się im zniszczyć? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shinya56 » sobota, 2 lutego 2019, 18:23

@anagamidev Zobaczymy ...

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: RaptorPL » sobota, 2 lutego 2019, 18:49

A ja szczerze myślę że Alessio ma rację co do przewidywań a przynajmniej jest najbardziej racjonalna bo stać się może wszystko. Fajny filmik mówiący o przewidywaniach ceny na BTC ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » sobota, 2 lutego 2019, 18:56

To ja zapodam moim zdaniem tez ciekawy filmik. Walka z wykreami zaczyna sie od 11.22 ale mysle ze warto obejzec caly.

https://www.youtube.com/watch?v=cVp8ZUM5Rdw

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 21 października 2018
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: vulcs1 » sobota, 2 lutego 2019, 19:07

Obrazek

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: shadow » sobota, 2 lutego 2019, 19:21

anagamidev pisze: sobota, 2 lutego 2019, 15:07Tak jak już mówiłem, bagholding nic nie kosztuje i jeśli ktoś zamierza kupić 1 BTC teraz to przy 100k$ niewiele mniej zarobi czy kupi go na 6k$ czy na 1k$. Zresztą przecież pisałem,


kolejny raz widzę jak piszesz tą samą bzdurę, przykład:
Masz do wydania 6k$
Wariant I: kupujesz 1 BTC za 6k$, czekasz na wzrost do 100k$ = 1*100k$ - 6k$ = 94k$ zysku

Wariant II: kupujesz 6 BTC po 1k$, czekasz na wzrost do 100k$ = 6*100k$ - 6k$ = 594k$ zysku

rzeczywiście, 'niewiele' mniej

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 2 lutego 2019, 20:02

@shadow cóż, ja tutaj pisałem o kupowaniu 1 BTC tylko i wyłącznie, a nie za x kapitału. Dlatego polecam kupować za część kapitału aż do skutku wtedy cena powinna uśrednić w pobliże MA200, tym bardziej, że jesteśmy grubo pod nią :D Poza tym Ty zakładasz, że będzie 1k$ na pewno i wejdziesz wtedy all in, jeśli tak faktycznie się stanie to będę bił Ci brawo :D A jeśli to się nie wydarzy to ostatcznie nic nie zarobisz, a ja kupując cały czas od 10k$ mam średnią cenę bardzo nisko i w przypadku spadku do 1k$ będę miał dużo więcej BTC niż jakbym po prostu czekał na ten poziom, a już mam komfort, że kupuję bardzo nisko i część BTC jest obracana na altach, które też są bardzo nisko w większości, więc kapitał cały czas pracuje i mozolnie, bo mozolnie, ale jakoś rośnie :D Zresztą ja jestem kiepskim traderem, dlatego stosuję w miarę elastyczną strategię :D I chciałbym zauważyć, że nikt na youtube, ani nawet tutaj nie poleca kupowania jeszcze BTC i praktycznie w większości same bearish predykcje. Może faktycznie lepiej poczekać. Ja ciułam sobie na przekór :D
Ostatnio zmieniony sobota, 2 lutego 2019, 20:06 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: osobliwy_nick » sobota, 2 lutego 2019, 20:12

Kluka pisze: sobota, 2 lutego 2019, 09:17Dla mnie Pan Zaorski to zwykly spekulant ktory nie rozumie pewnych rzeczy. Nie rozumie togo, ze wlasnie taka waluta niezalezna od poszczegolnych rzadow, bankow entralnych jest swiatu bardzo potrzebna.
On to rozumie i przewiduje w tej kwestii jakieś rozwiązania, tylko nie wie jeszcze jakie. Mówił o tym w wywiadzie. Oszacował nawet, że stanie się to pewne w ciągu najbliższych 10 lat.
akos pisze: sobota, 2 lutego 2019, 09:21Moc nie jest też po prostu pochodną ceny spekulacyjnej a przede wszystkim ilości i wielkości transakcji na których zarabiają górnicy czyli w skrócie używalności sieci. Zależność cena <-> moc jest więc obustronna.
Górnicy wydobywają BTC, bo są cenne, bo mogą je sprzedać drogo. Gdy ceny drastycznie spadną, większość wyłączy koparki. Zatem ostatecznie nawet, jeśli liczba transakcji będzie taka sama - moc sieci spadnie. Gdyby cena wynosiła obecnie 1$, a trudność wydobycia oraz wolumen transakcji byłyby identyczne - górnicy musieliby albo pobierać niewspółmiernie wysokie fee (ta sama kwota w dolarach, ale znacznie większa w BTC), by im się to opłacało (przez co prędko zgromadziliby większość BTC, nie mając ich komu sprzedać, poza sobą - strategia niestabilna ewolucyjnie), albo wyłączyć koparki. W efekcie najwytrwalsi górnicy przejmowaliby coraz większą część rynku w samych opłatach transakcyjnych, a inni wyłączaliby koparki. Górnicy wobec dalszego braku reakcji ceny musieliby sprzedawać coraz większe ilości BTC i pobierać coraz większe opłaty transakcyjne, aż w końcu żaden klient nie chciałby zlecić przelewu z tak dużą opłatą, zaś z drugiej strony nie byłoby chętnych na odkupienie tak ogromnych ilości BTC od górników (bo same opłaty za ich przelew przekraczałyby ich wartość). Wobec braku dopływu nowych użytkowników i wiary w bajki o rewolucji - ruch na BTC zamarłby.
Dovakhiin pisze:Przelewy bankowe sa rejestrowane, konta bankowe nie sa ANONIMOWE.
A po co miałyby być?
Dovakhiin pisze:Zeby robic przekrety/tudziez omijac skarbowki
A, już kumam. I na tym chcecie budować tę fundamentalną wartość BTC?
Dovakhiin pisze:130mln w gotowce nie wyobrazam sobie wsadzic do samolotu i koms zawiezc.. czek to jak wyzej.
Dlatego napisałem o gotóce ostatecznie, zdaję sobie sprawę z ograniczeń. Przelewy natomiast nie mają takich ograniczeń.

Musicie sobie zdać sprawę z jednej podstawowej reczy. Załóżmy, że mam 1000 zł i chcę je przesłać koledze. Zrobię to o wiele taniej i szybciej tysiącem innych sposób, niż przelew w BTC (bo BTC muszę kupić na giełdzie, przelać, zapłacić fee, ktoś musi to z powrotem zamienić na fiaty). Wniosek: BTC nie ma praktycznej wartości użytkowej. Proste jak drut. Tylko, gdy przelewy za pomocą BTC będą szybsze i tańsze niż te konwencjonalne ma on dopiero szanse wyprzeć tradycyjne przelewy, ale jeszcze nie tradycyjny pieniądz - tu musiałoby się stać coś więcej.

Tylko firma, która stworzy jakiś tani protokół płatności (tańszy i szybszy niż obecne przelewy) ma szanse zdobyć rynek. Kto jest tego moim zdaniem najbliżej? Na przykład Tether. Firma musiałaby świadczyć usługę wymiany fiatów na krypto, zapewniając pokrycie 1:1 i biorąc za swoją usługę niewielką opłatę (część z tych napiwków musiałyby iść do masternodów). Gdyby taki SuperTether funkcjonował na jakimś wydajnym algorytmie, typu tangle, przelewy mogłyby być natychmiastowe i bezpłatne. W tej sytuacji, chcąc przelać 1000 zł koledze, wymieniałbym pieniądze w firmie SuperTehter na SuperTethery, płaciłbym śmieszne fee typu kilka groszy i kolega po minucie miałby przelew, który mógłby z powrotem wymienić na złotówki/dolary. To jest ekonomicznie uzasadniona idea, z punktu widzenia klienta, bitcoin nawet nie jest jej blisko. Czy to technologicznie jest do zrobienia tak tanio? Oczywiście jest do zrobienia, ale na pewno nie za pomocą sieci bitcoin. Kiedyś też zastanawiano się, czy w internecie będzie można oglądać filmy, rezerwować stolik w restauracji, kupować bilety lotnicze - czy to technologicznie do zrobienia, podczas, gdy potrafiono wysyłać jedynie krótkie wiadomości tekstowe. Kwestia czasu.

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: lordzuk » sobota, 2 lutego 2019, 20:25

@osobliwy_nick Ale Wać Pan nie raz głupoty klepiesz ... naoglądałeś się Zaorskiego( i niestety nieudolnie go powtarzasz ) ba ,żadne sensowne argumenty do Ciebie nie docierają i zapewne nie dotrą.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Mayoris » sobota, 2 lutego 2019, 20:34

W temacie tego o czym pisze @osobliwy_nick (koszty transferów itp) - bardzo obszerny artykuł nt temat: https://www.saveonsend.com/blog/bitcoin ... -transfer/
a tu o problemach w transferach gotówkowych ;) https://www.cnbc.com/id/45031100

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » sobota, 2 lutego 2019, 20:45

Adopcji ciąg dalszy. Widać, że Coinbase mocno działa i teraz dzięki apce paywithmoon i przypisaniu jej do swojego walleta na Coinbase można sobie za krypto (BTC,LTC,ETH,BCH) robić zakupy na Amazonie.
Obrazek

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: osobliwy_nick » sobota, 2 lutego 2019, 20:58

CRXEE8 pisze: sobota, 2 lutego 2019, 20:45Widać, że Coinbase mocno działa i teraz dzięki apce paywithmoon i przypisaniu jej do swojego walleta na Coinbase można sobie za krypto (BTC,LTC,ETH,BCH) robić zakupy na Amazonie.
Tylko po co, skoro za fiaty jest taniej?

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: WitoldC » sobota, 2 lutego 2019, 21:03

@osobliwy_nick Po to że jak masz krypto to możesz nim zapłacić, nikt specjalnie nie będzie kupował krypto żeby nim płacić ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » sobota, 2 lutego 2019, 21:03

osobliwy_nick pisze: sobota, 2 lutego 2019, 20:58Tylko po co, skoro za fiaty jest taniej?

a jak kupiłeś np tydzień temu LTC za 29$ to nadal jest taniej jak chce coś kupić dziś na Amazonie?

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: osobliwy_nick » sobota, 2 lutego 2019, 21:34

WitoldC pisze: sobota, 2 lutego 2019, 21:03 @osobliwy_nick Po to że jak masz krypto to możesz nim zapłacić, nikt specjalnie nie będzie kupował krypto żeby nim płacić ;)
Otóż to, też bym nie kupił krypto jedynie po to, bo tylko niepotrzebnie zapłaciłbym fee dla gieły i za przelew.
CRXEE8 pisze:a jak kupiłeś np tydzień temu LTC za 29$ to nadal jest taniej jak chce coś kupić dziś na Amazonie?
Ale ryzyko kursowe jest duże. Nie ma żadnego sensu, poza spekulacyjnym dla normalnego użytkownika Amazon kupować i płacić LTC. Zaś doraźnie, każdorazowe kupowanie LTC do przelewu mija się z celem, ze względu na opłaty transakcyjne. Co oznacza, że całe to rozwiązanie jest bez sensu z ekonomicznego punktu widzenia (ma sens jedynie dla spekulantów, holderów, którzy grają na kursie). O jakiej adopcji więc mówimy? Przecież nikt przy zdrowych zmysłach, kto umie liczyć z tego nie skorzysta, poza tymi, którzy już są w branży.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 2 lutego 2019, 23:03

Ciekawa analiza dla miśków, ale nie sądzę, żeby było aż tak identycznie :D Zresztą ta maleńka bańka na 270$ bardziej odpowiada kształtem obecnej, gdyby tak było to rura do 100k$ ; ) :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
23
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » sobota, 2 lutego 2019, 23:27

@osobliwy_nick czlowieku nie mam do ciebie juz sil... piszesz o 130 mln zl ja odpowiadam Ci o 130 mln... a Ty potem przytaczasz jakies smieszne 1000 zl.. do kuwy nedzy nie lepiej powiedziec... ja Ci napisalem sens przelewu w btc (juz pomijajac kwoty).. skoro jestesmy spolecznoscia krypto i mamy stycznosc z walutami to gadajmy wprost..Ty nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy... krypto ma byc przeciwko SYSTEMOWI.. to walkuje sie od momentu powstania.. a Ty ciagle o przelewach bankowych... o ile odpowiednie sluzby nie zaprzataja sobie glowy jakims 1000 zl.. o tyle 1 mln zl z dupy juz jest na celowniku. System poluje na grube hajsy.. podatki, vaty, pieniadze z nieznanych zrodel. Rotschildy i cala banda izraelska musza z czegos zyc. Nakamoto byl przeciwko temu od zawsze. Krypto dla mnie procz spekulacji ma wartosc fundamentala i sentymentalna. Zawsze ten jeden btc bedzie w portfelu zakopany na dlugo. Druga rzecz, nie rozumiesz ze duzo btc jest wykopanych w poczatkowych latach gdzie trudnosc byla mala.. ludzie chca placic w btc.. wymieniac na fiat, przesylac miedzy soba( po rodzinie znajomych itp) wymieniac na towary..
Myslisz ze cos lub ktos moglby przyjmowac krypto za uslugi i produkty wiedzac ze to nie ma sensu? Jest MULTUM podmiotow co przyjmuje krypto wzamian za cos.. wystarczy poczytac.

w ogole co Ty tu robisz? Shortujesz od 20k? Albo chociaz 4k ze tak sie wyrazasz? Twoja frustracja tym ze nie "spelniles marzen" jak np prezes, wymazywanie i inni, az tak Cie cholernie boli? Pamietaj ani Warren ani Bill ani Zaorski ani @osobliwy_nick nie usmierca krypto. Za daleko zaszlo aby to sie stalo..

Ps. Ciao wszystkim. Dovakhiin 1,5 promila :)
Ostatnio zmieniony sobota, 2 lutego 2019, 23:35 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 2 lutego 2019, 23:28

@anagamidev lepiej i szybciej może być, takie zdziwienie że 7 świeczek tygodniowych na BTC jest na czerwono, że nigdy nie było. A niezliczona ilość świeczek tygodniowych przy tych wzrostach, takich cudów nikt wcześniej nie widział. Teraz mamy zabawę w drugą stronę. Nie można porównywać wzrostu z 100$ na 1000$ do wzrostu 1000$ na 20000$, to gigantycznie inna skala kapitału. Co ukopie to z automatu idzie na bitmex do stawiania shortów, niestety stary uśrednianie, czyli gridowanie (złe podejście do gry, charakteryzuje na FX początkujących graczy) jest niebezpieczne nawet na walutach, ze zmianami ceny o 0.25 groszy jak ostatnie dwa tygodnie na GBPPLN (co było rekordem ostatnich miesięcy na kursie tego waloru). A to regulowany rynek, z brexitem w tle, solidną gospodarką itd. to nie ten wątek. A co dopiero tutaj.
To jest więcej niż możliwe, to jest wielce prawdopodobne - najgorsze jest dla w gorącej wodzie kąpanych, że chcieli by już, szybko. Chyba większość zauważyła że dynamik na rynku crypto zamarła, większa zmienność jest na wyśmiewanych ruchach kilku centów/groszy na FX/waluty. No ewidentnie panowie w białych kołnierzykach nam przejęli zabawkę, takie skutki tego wprowadzania crypto na FX, ETF, i jaranie się tym. To gwóźdź do trumny wzrostów w 2019. Oni dopiero jak z windują cenę na parteru uruchomią te swoje platformy, zbiorą kapitał i odpalą wzrosty, wtedy odtrąbią sukces i wszyscy będą zadowoleni.
Moja wyobraźnia nie ogarniała tak patrząc z perspektywy czasu forków, forków forków i nnych pierdół w 2015/2016, bo to był wtedy dogmat,że nie możliwe. Dlatego za wcześnie rozpocząłem shortowanie wtedy. A zrobili. Niemożliwe staje się możliwe tylko w crypto. Jedyna zabawka pozwalająca przetrwać czas 22:00 piątek - 23.00 niedziela (wyłączenie Forex) zamieniła się w Defibrylator.
Twórcy największych portfeli już nawet otrzeźwieli : https://www.ccn.com/why-ledger-eric-lar ... pto-winter
Ja osobiście Zaorskiego lubię, gość długo gra na bardziej wymagającym rynku, takim rynku jakim teraz staje się po mału crypto - do przeczytania : https://www.stockwatch.pl/czat-inwestor ... zeniem,166
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » sobota, 2 lutego 2019, 23:40

socjolog2008 pisze: sobota, 2 lutego 2019, 23:28Co ukopie to z automatu idzie na bitmex do stawiania shortów, niestety stary uśrednianie, czyli gridowanie jest niebezpieczne nawet na walutach
No i świetnie, rynek musi być różnorodny. Granie teraz shortów to mega mega niebezpieczna sprawa, ale cóż męcz trend do końca :D Secundo ja również nie polecam grid'owania, a zalecam grind'owanie. Czyli branie małych zysków, gra na małych ruchach(chociaż bywają nagłe wybica, szczególnie altach, gdzie z 99% prawdopodobieństwem można sprzedać wszystko i odkupić kilka procent niżej) z nastawieniem na akumulację długoterminową :D I nie rozumiem czemu budujesz jakąś filozofię, że BTC spadło przez kontrakty, skoro wcześniejsze bańki podobnież się kończyły i wtedy żadnych kontraktów nie było, tak jakbyś pierwszy raz był na giełdzie :D Nie ma chyba wykresu, który poszedły pionowo i ani trochę nie przykorekcił tylko szedł poziomo :D Po prostu część osób realizuje zyski, część dołącza się do trendu i kurs spada, czysta AT :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 2 lutego 2019, 23:52

@anagamidev wprowadzenie crypto na salony, na FX, na CMD, wizja ETF(oczywiście próbowali wcześniej składać wnioski, ale kończyło się tak jak się kończy po dziś dzień) rozpoczęło się w 2017. Wcześniej nie istniało. Nie było takiego tematu, może gdzieś na dziwnych platformach FX w 2016 się znalazło. Dlatego postrzegam tą bankę, i rysowanie tego wykresu za coś totalnie nowego - innego w ujęciu do poprzednich baniek. Są nowe elementy. Bezapelacyjnie. Chyba że mnie wyprowadzić z błędu i pokażesz że Wall Street pozwalało grać na kontraktach przed Tetherową Bańką stulecia :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamu79, Arcymistrz1990, blink, darki, fetek, Godstar, Google [Bot], Karolak i 34 gości