Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 15:30

@Krachu1895 nie cwaniakuj 8-) popatrz na posty z ostatnim BigShortem(wklejałem zdjęcia/sierpień przy zamykaniu)900% x25,900% x25 i chyba ze 300% x 10). Tu jest taka sytuacja że ja piszę zawsze true story,czy stapiam czy mam plus,nie robie z siebie hiper DT.
@bitloteiros zgadza się było jedno wyleszczenie 12 kwietnia i wiele za dużo shortowania w 2017(za wcześnie)
@Wymazywanie są takie alty ,pewnie i od 2016 nawet. Sposób jest jeden. Ściągasz portfel,ustawiasz hasło,robisz kopie walleta przesyłasz na portfel i nawet nie synchronizujesz portfela i dymał pies. Z lenistwa raczej a nie z długofalowej taktyki :mrgreen:
A teraz to ja mam swoje konie, na które stawiam, longa (bo trzy też x10,x25 i x25 w poziomach 6180-6300) i leje na DT, dokupuje na dołkach, nie sprzedaje. Normalnie pracuje ,forum przeglądam1-2 dziennie, nie piszę tu dzienniczka czy pamiętników i czekam. Bitcoin jest zajebisty i koniec kropka. A na jesień Malta i chill out. Wracam do roboty, bo popierniczam też jak beduin w swojej DG i wieczorami, przy piwku spoglądam w księżyc 8-)
Spoiler:
Tak wygląda jakby ta strona na moim poście się zawiesiła, ale edytuje i nic to nie zmienia
Ostatnio zmieniony czwartek, 30 sierpnia 2018, 18:43 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 2 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: discipuli » czwartek, 30 sierpnia 2018, 15:50

@Bitmar
@Bit-els
@rav3n_pl
@scibi
Przepraszam za wywołanie aż 4 administratorów, ale nei wiem który jest na chwile obecną dostepny i może jak najszybciej naprawić problem z bledym wczytywaniem strony.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 52
Rejestracja: 15 lutego 2018
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Kryptodiusz » czwartek, 30 sierpnia 2018, 15:53

discipuli pisze:@Bitmar
@Bit-els
@rav3n_pl
@scibi
Przepraszam za wywołanie aż 4 administratorów, ale nei wiem który jest na chwile obecną dostepny i może jak najszybciej naprawić problem z bledym wczytywaniem strony.
Błąd dotyczy tylko wyświetlania ostatniej strony w temacie.

<Post do usunięcia po reakcji> ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4285
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4285
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 30 sierpnia 2018, 15:59

l3sny pisze:zobaczymy coś na kształt powtórki z 2013 czyli 100-200k za jakies trzy do sześciu miesięcy a potem million po 6-12 miesiącach
O kurw.a

Dodano po 52 sekundach:
Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018

Postautor: adam1226 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:01

socjolog2008 pisze: są takie alty ,pewnie i od 2016 nawet. Sposób jest jeden. Ściągasz portfel,ustawiasz hasło,robisz kopie walleta przesyłasz na portfel i nawet nie synchronizujesz portfela i dymał pies. Z lenistwa raczej a nie z długofalowej taktyki
Spoiler:
Tutaj uwazaj, bo czasem sie zdarza ze devowie wymysla "swap" ze musisz np w ciagu miesiaca cos z tymi coinami zrobic inaczej staja sie bezwartosciowe ;)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2310
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:01

@kozaki_wiesi

To chyba to:
https://kr.tradingview.com/chart/BTCUSD/Ib9XRHFo/
So far so good :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:09 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:04

Tyle, że @l3sny z uporem maniaka pisał o 1000$ w czasach gdy było kilka-kilkadziesiąt dolców.
Nie znaczy to, że teraz będzie miał znów rację (daje 50% na to "tylko"), ale że warto traktować go poważnie. Jakby świeżak co gra pół roku wyskakiwał z 100k$ to jednak co innego niż osoba co siedzi ze 7 lat na rynku i przewidziała tysiąc naprawdę wcześnie.

Edit:

Sądziłem, że to w 2012, ale nie. To był luty 2013 i cena wtedy koło 30-35$:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... %24#p42078
Ostatnio zmieniony czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:10 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:09

on pisal przy 8300+ ze idziemy na 10k czy jakos tak nawet (mniejsza o szczegoly, nawet jakby napisal ze "tylko" 9k zrobimy - chodzi o sens a nie o cyferki),
nie musze pisac jak to sie skonczylo.
Na ta chwile wszystko wyglada charakterystycznie dla dumpu (jak z 9,9 czy wlasnie z 8,5) ja nie potrafie tego do siebie dopuscic, bo statystycznie nie mozna miec takiego pecha.. wiec szukam usilnie kontrargumentow - no ale znalezc nie potrafie
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:15

adam1226 pisze:on pisal przy 8300+ ze idziemy na 10k czy jakos tak nawet (mniejsza o szczegoly, nawet jakby napisal ze "tylko" 9k zrobimy - chodzi o sens a nie o cyferki),
nie musze pisac jak to sie skonczylo.
No i? Przecież nie szukamy tu guru, nikt nie jest nieomylny.
Normalna rzecz się pomylić - zapomniałeś dodać, że wcześniej w tym czasie dobrze prognozował wzrost znacznie wcześniej niż 8.3k.

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
adam1226 pisze:bo statystycznie nie mozna miec takiego pecha..
Oj można, można. :) Można nawet wiele razy trafnie widzieć kierunek ceny i trafnie wchodzić w pozycję (!) a potem tracić. :)
Nie ma takiej wtopy, która nie byłaby możliwa w tradingu. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:40

@wcześniej w tym czasie dobrze prognozował wzrost
tamten wzrost to akurat bardzo wielu, lacznie z BitJanusz trafilo.

Niestety prawda jest taka, ze wiekszosc z nas jest "zaprogramowana" na wzrosty
A one sie kiedys skoncza - kiedys ta korekta calego 10-letniego cyklu hossy nadejdzie i niech potrwa tylko 1/3 hossy to nawet jesli sie zacznie dzisiaj to beda ponad 3lata.. (No i nie jest powiedziane ze sie skonczy powrotem do hossy)

i to "zaprogramowanie" jest czyms co mnie najbardziej wkurza bo czesto bardzo zaciemnia obraz.

Dodano po 18 minutach 33 sekundach:

ta linia tutaj może być ważna ta zielona, ta zielona strefa tez,
Ostatnio zmieniony czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:52 przez adam1226, łącznie zmieniany 1 raz.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:41

delikatnie olać knoty i wychodzi linia na której opiera się multum punktów i od tej odbiło? any ideas? @Wymazywanie?

Obrazek


ps tak patrząc na te odbicie od dołka, to jest dużo łagodniejsze bez szaleństw... SPEKULUJĘ, że ten ruch wzrostowy od dołka może i dobić do 10K w niedługim czasie....

Obrazek

przebijanie 7500 a następnie 7800 dałoby nadzieję na te 10 k PRZYNAJMNIEJ.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3115
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1100
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:52

Wymazywanie pisze:Tyle, że @l3sny z uporem maniaka pisał o 1000$ w czasach gdy było kilka-kilkadziesiąt dolców.
Nie znaczy to, że teraz będzie miał znów rację (daje 50% na to "tylko"), ale że warto traktować go poważnie. Jakby świeżak co gra pół roku wyskakiwał z 100k$ to jednak co innego niż osoba co siedzi ze 7 lat na rynku i przewidziała tysiąc naprawdę wcześnie.
Ale co innego wzrost do 1000$ a wzrost do 1mln za sztukę, mimo, że procentowo może być to samo, to jednak, że tak powiem, "fizycznie" ciężko to będzie osiągnąć, to są inne kwoty do ogarnięcia :) Bo wtedy co? pierwsza 100 altów też po 10k skoro btc mln?

e: Ktoś kojarzy co jest najdroższe na świecie obecnie za sztukę?

e2: Adam nie chodziło mi o krypto, ogólnie co jest najdroższe na świecie:)
Ostatnio zmieniony czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:08 przez CzarnaOwca, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:01

Nie ujmując doświadczenia ani sukcesów l3snemu, to przecież każdy sobie może walnąć jakąś kwotę, ot, daje 400 000$ za BTC w ciągu następnych 10 lat. Może trafię i też będę wielbiony na forum? ;) (żarcik, wisi mi to oczywiście).

Nawiasem mówiąc, @Wymazywanie, czemu nie ruszasz przeciw l3snemu z krucjatą pouczania go by nie pisał o 1 milionie w pewnikach, tylko przysłuchujesz się z otwartą buzią? :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:03

:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
17
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:22

Słów kilka o zarządzaniu pozycją w kontekście trzech wcześniejszych odbić na dziennych. Powtarza się tu pewien schemat. Każda kolejna korekta w trakcie ruchu wzrostowego sięga do fibo 0,236 (liczonego dla aktualnego dołka**). Ten poziom bywał lekko przekraczany. Mamy tu jeden wyjątek : korekta w trakcie pierwszego odbicia, która sięgnęła fibo 0,382. Pomimo tego ruch wzrostowy był kontynuowany. Korekty wewnątrz ruchów wzrostowych zaznaczyłem na żółto. Na niebiesko zaznaczyłem pełne zakresy ruchów. Na pomarańczowo fibo 0,236 i fibo 0,382, których przebicie potwierdzało odwrócenie trendu na dziennych. Do tego dochodzi jedna linia trendu wzrostowego. Jej cechą charakterystyczną jest to, że nie jest ciągnięta od LL, ale od najbardziej wychylonego punktu, od którego rozpoczęła się właściwa dynamika wzrostów. Przebicie tej linii (zamknięcie dziennej poniżej jej) we wszystkich przypadkach kończyło się spadkami. Co ciekawe linie trendu dla trzech dotychczasowych odbić są do siebie równoległe (mniej więcej) *. Do tego dochodzi trzeci czynnik, tj. Przebicie poprzedniego dołka. Zaznaczyłem te poziomy na fioletowo i dodatkowe "wstępne przebicia" na różowo. Mamy więc trzy sygnały: przebicie fibo 0,236, przebicie linii trendu wzrostowego, przebicie ostatniego dołka. Dla dwóch ostatnich sygnałów mieliśmy do tej pory rozpoczęcie spadków we wszystkich przypadkach, przy czym dopiero przebicie poprzedniego dołka (któremu powinien towarzyszyć skok wolumenu) jest technicznym potwierdzeniem odwrócenia trendu na spadkowy.
Obecnie jesteśmy dokładnie na takiej linii trendu (w momencie pisania posta trochę już przebiło). Do fibo 0,236 jeszcze trochę zostało.

Obrazek

* Teoretycznie, jest możliwe, że będziemy mieli mega dzidę do góry i kąt linii trendu wzrostowego się odchyli w lewo. Obecnie linia jako jedyna jest lekko przesunięta w prawo. Trzeba brać pod uwagę każdy scenariusz. Jednak przebicie tej linii na dziennych nie będzie wyglądało zbyt dobrze (przynajmniej w kontekście schematów obecnego ranged market).
** edit. Ofc chodziło o szczyt.

PS. Ciekawe jest też to, że generalnie mieliśmy tylko po jednej korekcie wewnątrz ruchu. Dla pierwszego i drugiego ruchu wzrostowego mieliśmy dodatkowe podciągnięcie i wyrysowanie DT. Ale właściwy ruch liczę do pierwszego szczytu. Dla drugiego i trzeciego - które imho były bardziej ustabilizowane i zbliżone pod względem momentu do obecnego odbicia - korekta wypadała mniej więcej między fibo 0,5 i 0,382 patrząc od "wychylenia"(pierwszego punktu podparcia linii trendu wzrostowego) do szczytu (dla pierwszego i drugiego ruchu był to dla mnie pierwszy szczyt DT). Dla pierwszego ruchu spadkowego, który jak już wiemy zawiera przynajmniej po jednym wyjątku od każdego schematu (mój poprzedni i jeszcze wcześniejszy post) korekta wypadła między fibo 0,5, a 0,618. Jeżeli przyłożymy fibo do punktu "wychylenia" i obecną korektę (która z założenia nie może się pogłębić - w przeciwnym wypadku będzie to najprawdopodobniej koniec tego ruchu) spróbujemy zmieścić między fibo 0,382, a 0,5, to fibo 1,00 będzie w okolicach 7489 $, a więc w rejonie targetu, o którym pisałem parę postów wcześniej. Wszystkie klocki układają się tak świetnie w całość, że jestem coraz bardziej pewny, że rynek w końcu wymyśli jakąś zmyłkę.
Spoiler:
Obrazek
W każdym razie przed nami dwie ważne godziny - do zamknięcia obecnej 4H. Linia, o której pisałem na początku postu wygląda jak poniżej na tym TF. Jeżeli body zostanie zamknięte poniżej niej, to może być niewesoło. Z drugiej strony doji wyrysowane na linii i bardzo mały wolumen (w porównaniu do trzech poprzednich słupków) wygląda optymistycznie.
Spoiler:
Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 30 sierpnia 2018, 20:06 przez new06, łącznie zmieniany 1 raz.
Brave New World

Weteran
Posty: 7509
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2777
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pael » czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:23

Obrazek

Niektorzy nie potrafia czytac to zostawiam misia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:53

adam1226 pisze:wiekszosc z nas jest "zaprogramowana" na wzrosty
A one sie kiedys skoncza - kiedys ta korekta calego 10-letniego cyklu hossy nadejdzie
To bardzo ciekawe, że BTC ma mniej więcej 9.5 roku, spekulacja nim (od pierwszej giełdy) ma 8.5 roku, a cała hossa trwa 10 lat. :mrgreen:
Adam Ty jesteś najbardziej byczy spośród byków - hossa na BTC była nawet zanim powstał blok Genesis. :mrgreen:

Dodano po 3 minutach 42 sekundach:
Dovakhiin pisze:delikatnie olać knoty i wychodzi linia na której opiera się multum punktów i od tej odbiło? any ideas? @Wymazywanie?
Chyba tak, ale nie ma co z takiej linii na siłę figury układać.
Kanały czasem mają takie "twarde" linię na dole czy górze a po drodze jakieś równoległe na których kilka razy świeczki się obijają w ramach zygzaków między głównymi liniami.

Dodano po 7 minutach 9 sekundach:
BitJanusz pisze: Nawiasem mówiąc, @Wymazywanie, czemu nie ruszasz przeciw l3snemu z krucjatą pouczania go by nie pisał o 1 milionie w pewnikach, tylko przysłuchujesz się z otwartą buzią?
Bo masz problem z czytaniem Pysiu? ;) Przecież on pisał, że ocenia prawdopodbieństwo tego na 50%. To o całe 50% za mało do "pewnika". ;)

Ja bym dał takiemu scenariuszowi max z 10%.

Co do 10 przykładów, ja na początku prosiłem tylko o 3, Ty zły, że jak mogę w ogóle pytać o takie rzeczy i hurr duur ni ma czasu ale że i z łatwością nawet 10 znajdziesz. Uczestnicząc w dyskusji powinno się akceptować normę, że wnioski i tezy jakoś uzasadniamy. Jak piszesz, że ciągle słyszysz na forum o nieuchronnym ATH, to pytanie o przykłady wypowiedzi nie jest ujmą dla pytającego ani problemem dla Ciebie.

Pisząc coś o rynku opierajmy to na dostatecznych przesłankach, obserwacjach itd. Inaczej pozostaniemy na zawsze w sferze planktonu umysłowego a la połowa wykopu (czyli klimat "jebło!" "moon!" i bit jest cudowny/bit to gówno - zależnie czy pozycja zielona czy czerwona).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: janku66 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 18:14

Według Moro następnym przystankiem dla ceny Bitcoina będzie 10 000 USD, ale ten wzrost będzie następował powoli i mozolnie
Moro uważa, że wcześniejsze oczekiwania rynku, że SEC zaakceptuje ETF na kryptowaluty, uległy obniżeniu, co uspokaja nastroje na rynku i zapewnia zdrowszą perspektywę na najbliższe 12 miesięcy
https://www.fxmag.pl/artykul/szef-znane ... e-bitcoina
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 18:17

Nie przypuszczalem, ze az tak jestes "zaprogramowany"
Pisałem wielokrotnie argumenty dlaczego krypto jest przeszacowane i dlaczego w zwiazku z tym trzeba dobrze uzasadniac ewentualne przeslanki do long, czy na prawde na kazdej stronie to trzeba powtarzac? A tutaj dalej swoje....
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: RuckenFetard » czwartek, 30 sierpnia 2018, 18:25

Wymazywanie pisze:Tyle, że @l3sny z uporem maniaka pisał o 1000$ w czasach gdy było kilka-kilkadziesiąt dolców.
Nie znaczy to, że teraz będzie miał znów rację (daje 50% na to "tylko"), ale że warto traktować go poważnie. Jakby świeżak co gra pół roku wyskakiwał z 100k$ to jednak co innego niż osoba co siedzi ze 7 lat na rynku i przewidziała tysiąc naprawdę wcześnie.

Edit:

Sądziłem, że to w 2012, ale nie. To był luty 2013 i cena wtedy koło 30-35$:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... %24#p42078
Masakra , na następnej stronie:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... start=3480
widać jak @l3sny twardo i na pewniaka kilka razy typuje początek nowej bani , podczas gdy większość typuje dalsze pękanie bańki , dosłownie kilka dni przed mega jazdą z 20$ na 260 w 10 tygodni :shock: .
Czy @l3sny jest z innego wymiaru ? .....
Miejmy nadzieję że jest i tym razem się nie myli.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Arcymistrz1990, fusywszklanejkuli, Paweł i 22 gości