Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 300
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 752
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » wtorek, 9 listopada 2021, 16:40

OK, rozumiem, masz rację. Przy okazji sprawdziłem sobie opłaty i zarówno na Zonda jak i Binance jest to 0.00050000 BTC, co trochę dziwi, bo w sieci opłata za przesył to jakieś 2$ czyli 15 razy mniej. No ale ja z tych giełd nie korzystam.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » wtorek, 9 listopada 2021, 16:44

@bitex Przecież to było wiadomo od dawna że litecoin zacznie rosnąć, 2000$ w kilka miesięcy moim zdaniem bardzo realne.
https://www.tradingview.com/x/Tbqx3262/ tutaj zaktualizowane o kolejne świeczki to co dawno temu wklejałem
https://www.tradingview.com/x/1mLNe6zN/ dawny scren gdzie zaczynałem pisać o ltc które może mieć pompę w tej hossie
Ewentualnie odbicie od tej linii i zrobienie dołka a potem ostateczny rajd.

Weteran
Posty: 7431
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 9 listopada 2021, 17:02

tarpoot w przyszlym tygodniu?

@anagamidev pokaz lambo ;-)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 8 kwietnia 2021
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mastablasta » wtorek, 9 listopada 2021, 17:14

bitup pisze: wtorek, 9 listopada 2021, 16:36no lipa też bym wolał więcej treści do czytania ale co poradzisz , jest jak jest .
Spoiler:
Tak niestety będzie, bo zauważcie, że jak tylko pojawi się tu osobą, która coś potrafi, wrzuca ciekawe analizy i predykcje i mało tego to się sprawdza, to po czasie już go nie ma. Zaraz się odzywa "główny nurt", samowolką przy edycji/moderacji, a przecież nikt nie chce przedstawiać predykcji wartych często kupę kasy jak jakieś pajace, które niczego wcześniej nie przedstawiły ani nie wrzucały, jęczą, że tak "nie może być" i to oni mają rację a moderacja sobie wycina wedle swojego widzimisię.

Tutaj trzeba dokopać się do tych osób i wymieniać danymi bez publiki. Na palcah mogę policzyć osoby, które coś wnosiły a ju nie piszą - koniu (kuba), 9mal, lechu, janusz, new06, amnezia, rha, badger, nexus i od groma innych. Większość gra tylko się nie udziela bo nie widzi sensu. Jak chcesz wejść na forum ale z góry wiesz co będzie pisane, to już lepiej sobie wejść na jakieś newsy. Wszystko przemija...

Ba nawet można to szybko naprawić... no ale nic za darmo. Same pomysły kosztują a już nie wspominając wykonanie. A warto bo te osoby po dziś dziej otrzymują podziękowania za wiedzę i predykcje. Ale to tak może aby bitmar sobie do poduszki rpzeczytal, chodź on i tak robi w miarę dobra robotę bo aktualizuje przedykcje a kiedyś siedział cicho.
Odnosnie kursu, wybrali gore ale korekta bedzie, niestety nie wiem na jakim poziomie i caly czas analizuje zasieg. Im bardziej wypaczony rynek, tym trudniej z analizami.

@RevWolt tak Ci tylko podpowiem, ze analizy do BTC a nie $ sa czesto "zgubne". Juz lepiej zerkac na dominacje a nie stosunek do danego coina.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wezuwiusz » wtorek, 9 listopada 2021, 19:46

Niefajna ta świeczka na bitku się rysuje. Jak nie wybronią do jutro może polecieć

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4266
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 9 listopada 2021, 20:55

Wezuwiusz pisze: wtorek, 9 listopada 2021, 19:46Niefajna ta świeczka na bitku się rysuje.
"Bullish shakeout" i kontynuacja. Nie może rosnąć bez przerw, to niezdrowo.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

bMh
Początkujący
Posty: 544
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bMh » wtorek, 9 listopada 2021, 21:03

Ogolnie wszyscy czekaja zeby sie wywalic na 7x-8xk bo przyjdzie korekta i dokupia nizej. Wydaje mi sie ze jednak gruby nie moze zagrac tak oczywiscie. To jeszcze nie etap gdzie ulica wchodzi i pompuje kurs pozwalajac na dystrybucje.

Wydaje mi sie ze biora nas na przeczekanie i az niektorym 4 litery popekaja z bolu bo jakis alt w tym czasie robi 100% a BTC raptem 10%. Z drugiej strony cykle tez staly sie zbyt czytelne. Znowu 2.272 w skali log z zasiegiem w okolice 200k? Bardzo bym sobie zyczyl zeby tak bylo, ale to chyba az nazbyt oczywiste nawet dla ulicy (ktora w wiekszosci tutaj jestesmy).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 9 listopada 2021, 21:47

Nie wiem czy ktoś jeszcze zauważył ale pompują nam coiny bani 2017: LTC, XMR, DASH, NEO, ZEC. Warto poświęcić chwilę, jeszcze można znaleźć fajne wejścia np EOS.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 9 listopada 2021, 21:59

I bardzo dobrze, że je pompują. Ich Hodlerzy tyle się nacierpieli przez ten czas, że niech mają swoje 5 minut, coś na osłodę ;)
To nie potrwa długo, trochę podniosą, przerzucą do Bitka i wszystko wróci do normy....czyli bitek dalej do góry
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 9 listopada 2021, 22:11

@adiqq, jacy holderzy? Przecież na każdym z tych coinów była okazja do wyjścia w kwietniu/maju. Tych holderów raczej już nie ma.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 9 listopada 2021, 22:19

@ergorg
Jestem pewny że są...to jest jak religia, takie irracjonalne, trochę mistyczne przywiązanie do coina który kiedyś dał dobrze zarobić...to da się wyczuć pomiędzy wierszami ;)
Ja też nie rozumię takiego podejścia - ja mam kilka zasad których się trzymam i jeśli coin nie spełnia założeń, to bez żalu sprzedaję. Jedynie trochę się przywiązałem do ETH, bo trudno się nie przywiązać, jak coś się tyle lat z sukcesami kopie...mam nadzieję, że za jakiś czas, sam nie będę mieć takiego problemu :lol:
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: szarosc » wtorek, 9 listopada 2021, 22:35

Prosta sprawa, np takie ltc to w tym roku ledwo przebiło ATH z 2018.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mxxm977 » wtorek, 9 listopada 2021, 22:41

Co sądzicie o wejściu teraz na spot? Większe szanse mamy na te 70-80k czy shakeout? Z jakim zasięgiem?

Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sebamistrz » środa, 10 listopada 2021, 00:02

Niedługo koniec hossy a Ty liczysz na spadki? Powodzenia..

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mxxm977 » środa, 10 listopada 2021, 00:10

sebamistrz pisze: środa, 10 listopada 2021, 00:02Niedługo koniec hossy a Ty liczysz na spadki? Powodzenia..
Kilka postów wyżej jest o tym, że "nie może rosnąć bez przerw" stąd pytam o Waszą opinię jak bardzo scenariusz chwilowych spadków jest prawdopodobny w porównaniu do dalszych wzrostów.

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 19 września 2021
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Twolipan » środa, 10 listopada 2021, 00:14

ergorg pisze: wtorek, 9 listopada 2021, 21:47 Warto poświęcić chwilę, jeszcze można znaleźć fajne wejścia np EOS.

Co weteran, to weteran :D
Ale dziel się przemyśleniami jeżeli możesz :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » środa, 10 listopada 2021, 06:25

ergorg pisze: wtorek, 9 listopada 2021, 22:11Tych holderów raczej już nie ma.

Zdecydowanie są. Ja mam portfel budowany 2019-2020 i mam w nim glownie eth/dash/ltc/xrp. I to nie jest kwestia zadnej religii jak pisze @adiqq tylko bardzo swiadoma decyzja. Zapraszam tez do zerkniecia na bitfilar - LTC i DASH sa jak najbardziej skuteczne.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 10 listopada 2021, 06:44

@domator, miałem na myśli ludzi którzy bezmyślnie kupili pod koniec bańki 2017 i trzymali krypto przez ostatnie parę lat na stracie.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » środa, 10 listopada 2021, 06:47

@domator
Twój przypadek jest bardzo specyficzny - ja tworząc swój portfel wieloletni tutaj na forum (na twój wzór zresztą) od razu zastrzegłem, że w razie potrzeby pozbędę się niektórych coinów i tak zresztą zrobiłem, dużo później niż powinienem. Ty też zresztą zrobiłeś odstępstwo od zasad, bo spięniężyłeś część DOGE (moim zdaniem słusznie) Nadmierne przywiązanie do zasad sprzed XX lat może być zgubne i tyle
W moim portfelu budowanym w 2019 jest BTC+ETH i sporo wynalazków, których tylko przybywa. I na pewno nie będzie tam miejsca dla żadnego starego coina - na zasadzie - bo jest potrzenbny anon w portfelu - bo to bzdura dla mnie. A dodałem go do portfela, bo wtedy wydawało mi się, że słucham się mądrzejszych ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » środa, 10 listopada 2021, 10:34

W uzupełnieniu wczorajszego posta - wyjście z kanału na przykładzie ETH. Wtedy strasznie męczyło przed samym wyjściem z kanału, teraz imo nie będzie inaczej, ale znacznie krócej (hope so).

Obrazek

szajsiwo pisze: wtorek, 9 listopada 2021, 13:00 @mesrotten To jest statystyka chyba z jakiejś wybranej giełdy?
Pytam, bo na CQ wygląda to inaczej:

Obrazek

Obrazek

@szajsiwo to jest skumulowany netflow giełd spot. Natomiast co do CQ - wyjaśnisz mi co wynika z tego wykresu począwszy od końca zeszłego roku? :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], lobor, pablo_gr, Ratchet i 13 gości