Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1062
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kemot80 » poniedziałek, 21 czerwca 2021, 22:22

ByczyMisiek pisze: poniedziałek, 21 czerwca 2021, 21:47
Łezka się w oku kręci jak zaczynałem swoją przygodę z crypto w tym roku i kupiłem tego shita totalnie bez wiedzy (wtedy przeglądałem coin360) i zobaczyłem że rośnie i jak ostatni leszcz kupiłem prawie na górce (2 Stycznia za tysiaka).
Ja tam na Doge zarobilem sporo i uwazam, ze to jeszcze nie koniec tego shita.
Co do BTC i ogolnej sytuacji na rynku to jak ktos wyzej napisal jest to nudne. Wisi mi czy spadnie ponizej 30k czy znow wbije 40k zeby nastepnego dnia spasc na 35. Mega nuda. Zastanawiam sie tylko skad tyle geniuszy ktorzy sprzedaja teraz tak ostro zamiast sprzedawac 2 miesiace temu.
Wg mnie to dopiero początek...Wolałbym tego Doge kupić niż 90% innych, których natworzyli jak mrówków i po większości pewnie śladu nie będzie za parę lat :D a ten shit jakoś tam zipie od 2013 roku :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9175
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 21 czerwca 2021, 22:31

ByczyMisiek pisze: poniedziałek, 21 czerwca 2021, 21:47Ja tam na Doge zarobilem sporo i uwazam, ze to jeszcze nie koniec tego shita.
Racja :D DOGE jakby nie patrzeć ma namaszczenie Musk'a, znanego praktycznie na całym świecie, który prawdopodobnie stworzy cywilizację międzyplanetarną :D Tylko, że tutaj też należy patrzeć na chłodno, bo może być jeszcze spadek 90-99%, żeby znowu zrobić później 65 000% :D Więc nie ma tego złego, należy akumulować regularnie na jakichś spadkach dużych lokalnych i wypłaszczeniach oraz dać sobie 1-3 letnią perspektywę inwestycyjną :D To samo praktycznie jak z BTC, spadki są dobre, bo można się tanio obkupić oraz potencjał zysku rośnie, o ile właśnie skupuje się aż do dna jakimiś racjonalnymi porcjami co 5-10% spadku przykładowo :D
Spoiler:
Np. DOGE spadł 70%, czyli np. mając 100k$ zainwestować sobie 33k$, a później ewentualnie dokładać na 80% spadku i 90% spadku, a następnie poczekać na 0.5ATH czyli 0.333$, aczkolwiek w dłuższym terminie może być jakieś wahnięcie na 100% i cyk mamy darmowe DOGE i kasę z powrotem sprzedając połowę :D Ogólnie bessa to najlepszy czas na takie granie :D Później czekanie na nowe low i to samo :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 21 czerwca 2021, 22:40

No to moim znowu celem jest short na DOGE do 0.01$, wcześniej nie zamknę:



Co do BTC, trochę poskalpowałem dzisiaj w konsoli. Na 1D zbliża nam się duży sygnał SELL, prawdopodobnie już jutro się przetnie jeśli, i taki plan mam na najbliższe dni:



Mam otwartego małego shorta, jeśli podejdziemy wyżej to raczej będę dokładać.

Nie kupuję wsparcia które wrzucił @zeroBTC, z tego co pamiętam, takie prędzej czy później puszczały.

Dodano po 3 minutach 56 sekundach:
Jeśli gramy ten klin, to wrzucam target:



Ale ostatnio wszystko co wygląda byczo jest fejkiem, tak jak wczorajsza 1D.

Ostatnio zmieniony poniedziałek, 21 czerwca 2021, 22:44 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » poniedziałek, 21 czerwca 2021, 22:44

Bardziej niż indykator zaciekawiło mnie, że jeden z byczkowych onchaingurumastah zaczyna wymiękać :roll:

@zeroBTC jeśli ma wyjątkowo wyjść up w trendzie spadkowym to chyba nie ma lepzego miejsca niż właśnie tu. Ale statystycznie to chyba z 9/10 wyłazi dołem.. good luck



Dla mnie kolejną bardzo złą przesłanką będzie zanegowanie poniższego kanału. Czyli w zasadzie zrobienie ll go przekreśli.. póki co trzyma.

Obrazek

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KaTa90 » poniedziałek, 21 czerwca 2021, 23:29

Zawsze może wyjść dołem z kanału i tak jak pisałem wcześniej - przebić 30k z knotem do 27,5k i szybki up. Dużo sl'i się pouruchamia, wieloryby skupią, a alty spłyną krwią :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 21 czerwca 2021, 23:33

mesrotten pisze: poniedziałek, 21 czerwca 2021, 22:44Bardziej niż indykator zaciekawiło mnie, że jeden z byczkowych onchaingurumastah zaczyna wymiękać
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 10 listopada 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wykopek7 » poniedziałek, 21 czerwca 2021, 23:48

"Dobranoc! Cześć, giniemy!"

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 22 czerwca 2021, 00:15

@wykopek7 nie giniemy, tylko bańka idzie wolniej niż niektórzy by sobie życzyli ;)

Zostawiam swój obrazek w archiwum wątku, żeby sprawdzić na wiosnę czy miałem rację. Imho to najbardziej prawdopodobny scenariusz, oczywiście jeśli wciąż jesteśmy na początku megabańki, jak cały czas sądzę. Oczywiście po drodze mogą być odbicia, "ogon smoka", ale przed nami dłuuuga korekta, zejście do poziomu $25K, a wzrosty dopiero na wiosnę przyszłego roku.
Cała megabańka potrwa wtedy co najmniej do końca 2022, a prawdopodobnie do połowy 2023 albo i dłużej.

Jeśli jednak wrócimy do wzrostów szybciej, będzie to oznaczało, że jesteśmy wyżej na klasycznym wykresie bańkowym, a bańka potrwa krócej i będzie mniej spektakularna.


finex7.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 356
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1001
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » wtorek, 22 czerwca 2021, 00:27

Sądzę, że w tej chwili trzeba poczekać co zrobi cena.
Znowu znaleźliśmy się w strefie cienia z 19 maja. Oczywiście częstość powrotów i prób wybicia tej przewagi wzrostowej wzbudzają lęk wśród uczestników rynku.
Jednak imo póki cień trzyma póty nie ma co podejmować pochopnych decyzji.
Lokalnie widzę światełko w tunelu: kilka świeczek 4h z dolnymi kontami o podwyższonej wartości transakcji. Jednak sądzę, że nie ma co myśleć o longach czy zakupach póki nie wybijemy:
a) 33800 USD
b) kanału spadkowego

Cieszący jest wzrost dominacji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9175
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 22 czerwca 2021, 01:05

Na 4h patrząc na RSI obkupienie piękne :D Wielokrotna akumulacja :D Jeszcze jedno zejście na aferę(22222$ najlepiej) i rura w kosmos :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 26 października 2019
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kacperek » wtorek, 22 czerwca 2021, 01:12

Dzisiaj dobrze nas czołgają po ziemi na tym poziomie.
Aski napchane po brzegi, bid praktycznie puste a cena bez reakcji.
Tak samo z proporcją longów do shortów. Aż jestem ciekaw co nam szykują, sam napchałem torbę kupując dołek, a on nie chce drgnąć :D

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: warchlakozaur » wtorek, 22 czerwca 2021, 01:21

@anagamidev a nie sądzisz, że poza jakimś knotem na 27k to może potem być problem komu sprzedawać? Póki co po znajomych co w krypto się nigdy nie bawili patrzę, że obecnie są jeszcze zainteresowani, jak sytuacja się unormuje, ale jak 30 (może bardziej 30,5, bo wtedy jak się mocno uprzeć można kreskę jakąś od 4.01 czy 31.12 jeszcze narysować na dole) puści to zainteresowanie myślę, że mocno spadnie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 czerwca 2021, 01:25 przez warchlakozaur, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 26 października 2019
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kacperek » wtorek, 22 czerwca 2021, 01:24

@warchlakozaur przecież wiesz jak to jest, znajomi wejdą jak będzie po promocji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9175
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 22 czerwca 2021, 02:06

warchlakozaur pisze: wtorek, 22 czerwca 2021, 01:21 @anagamidev a nie sądzisz, że poza jakimś knotem na 27k to może potem być problem komu sprzedawać? Póki co po znajomych co w krypto się nigdy nie bawili patrzę, że obecnie są jeszcze zainteresowani, jak sytuacja się unormuje, ale jak 30 (może bardziej 30,5, bo wtedy jak się mocno uprzeć można kreskę jakąś od 4.01 czy 31.12 jeszcze narysować na dole) puści to zainteresowanie myślę, że mocno spadnie.
Tzn. z mojej perspektywy technicznej, dalsze spadki są średnio uzasadnione, powinno być 100k$ w okolicach lipca :D Zatem kupienie teraz na 33k$ powinno gwarantować +200%, a ewentualnie kupienie na 25k$ powinno gwarantować +300% w długim terminie czy po prostu czysto technicznie :D Ale panika zwykle jest irracjonalna, gwałtowna i później może szybko odbić :D Natomiast jeśli nie będzie paniki to może znowu pojawić się jakieś dłuższe wypłaszczenie czyli desert of despair, tutaj fajne opcja jak ktoś lubi akumulować przed długi czas :D Ogólnie zalecam już w tym momencie akumulację :D
Spoiler:
Obrazek
Obrazek
### edited: 2021-06-22 08:33 ###
4h bullish engulfing :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 czerwca 2021, 08:34 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

ins
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ins » wtorek, 22 czerwca 2021, 03:01


Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » wtorek, 22 czerwca 2021, 11:22

mesrotten pisze: poniedziałek, 21 czerwca 2021, 21:29 Obrazek

Pennant po swojemu, wyjście dołem, up, powrót.. presja niedźwiedzi ciągle duża, duże zrzuty na finexie i cb - i imo to jest spory problem bo mogą to być te spóźnione wieloryby :roll: Nawet nie chcę wiedzieć co się może zacząć dziać jeśli zrzuty "się dopiero zaczną"..

Btw póki 30-31 trzyma i nie ma LL jeszcze może być różnie, ale popyt musi się w końcu ujawnić.

Obrazek

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » wtorek, 22 czerwca 2021, 11:58

alty , niektóre są już na poziomach wykresowych adekwatnych do poziomu bitcoina 15 000$ . (niemal całkowity reset hossy). Okazja czy wstęp do dramatu i przeceny poniżej ostatniej bessy gdyby bitcoin spadał dalej ? Gdy tylko pojawi się popyt na wykresie szukałbym w tym okazji pod warunkiem stoploss, z nadzieja że odreagują dynamiczniej niż BTC.

Z drugiej strony patrząc na wykres jestem przekonany o wysokim prawdopodobieństwie spadku BTC do ok 24tys $ i niżej gdyby tak było i gdyby zachowała się obecna dynamika spadków alt/btc to sporo altów dawniej uważanych za wartościowe zdegradowałoby się bezpowrotnie moim zdaniem do poziomu ciekawostki technicznej.
---

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1770
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1556
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 22 czerwca 2021, 12:09

@koparki obstawiam drugą opcję , teraz wysysają btc z altów i powinni lekko samo btc podciągnąć jako ostatnie machanie flagą nadziei :arrow: a na takim wystrzale btc w kursie do $ jeszcze mocniejsze zdołowanie altów do btc i na koniec zjazd przebijający nie tylko 30k ale i 20k i dopiero tam dłuższe konsolidowanie (co prawdopodobne z zakończeniem takiej konsoli w podobnym stylu jak 6 - 3) i bessa co najmniej roczna .
Wszystkie argumenty za zostały wyczerpane , Muski , skupujące fundusze :arrow: bo co z tego że one skupują 100k bita za 30k $ jak się przebudzi jeden czy drugi z 2010 gdzie dziennie kopał setki i zacznie zrzuty . Co go obchodzą wtedy jakieś historie jak ma ROI 0.30$ za btc do 30000$ za btc , bierze kasę i zwiewa gdzie pieprz rośnie :lol:
Wiem że wielu tutaj oczekuje obecnie bańki dwu etapowej , co ma jakieś tam racjonalne przesłanki ale nie w czasie takiej nagonki :arrow: bo Chiński ban to mem ale spadający realnie hashrate u Chińczyków o 80% to mem już nie jest ;)
Tak samo jak oczekiwało wielu odbicia w maju czy powrotu na 60k kwiecień - maj i oczekiwania to nic więcej jak materializacja posiadanej pozycji
Obrazek
https://bitinfocharts.com/pl/comparison ... hrate.html

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » wtorek, 22 czerwca 2021, 12:17

od 1 stycznia tego roku do dziś , na wykresie 1d (na skali logarytmicznej ) widzimy ogromna głowę z ramionami , w tym sama głowa tej wielkiej formacji wyglada jak wielka dystrybucja z zawartą w niej mniejszą podwójna głową z ramionami. Jerśli to jest TA formacja i jeśli przyjmiemy że ruch na ogół jest tak wielki jak poprzedzająca go formacja to mamy rokowania na spadek do okolic 15k $ , kto wie? może to koniec cyfrowej tulipanomani XXI W , będzie duże zaskoczenie , zwłaszcza po nadziejach na 100tys-200tys za 1btc
---

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: onameis » wtorek, 22 czerwca 2021, 12:17

Końcówka spadków. Czy mam jakieś argumenty na poparcie tego? Nie mam.
Ostatni zrzut na dziennej i wracamy.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Eazzy0 i 27 gości