Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: graczyk » wtorek, 21 marca 2023, 21:57

akos pisze: poniedziałek, 20 marca 2023, 15:32Zapominacie o jednej kluczowej rzeczy: wzroście gospodarczym. Wszystkie te szacunki robicie tak jak by sumaryczna ilość towarów w gospodarce była statyczna i nie zmieniła się przez 100 lat.
Otóż to, naturalnym stanem gospodarki w której panuje rozwój technologiczny jest deflacja przy większości towarów. Jak raz się wybuduje jakąś fabrykę to ona będzie stać i dalej produkować. Dlatego prawidłowo ludzie powinni zarabiać cały czas tyle samo(mniej więcej historycznie dobra pensja to od 0,5 do 1,5 uncji złota), a towary winny być coraz tańsze.
fetek pisze: wtorek, 21 marca 2023, 17:40to co zrobi i tak dla nas nie ma znaczenia, kierunek jak zawsze już jest ustalony tylko my go nie znamy


Właśnie ma to kluczowe znaczenie. Jeżeli będzie mocno jastrzębie posiedzenie i komunikat po nim, a następnie dziadzio się będzie wypowiadać jastrzębio to moim zdaniem nie osiągniemy w najbliższym czasie poziomu 30tys. Mnie tylko interesuje jak się wytłumaczą z dodruku 300mld USD, ale to się okaże jutro.

Co do kursu mam nadzieję,że jednak wlecimy na te 30+, ale już do FED zostało raptem 21 godzin. A wszystko wskazuje,że raczej nie będzie to miłe posiedzenie.

Jeżeli będzie któryś z tych czynników to uznam posiedzenie za prowzrostowe:
-brak podwyżek stóp
-podwyżka o 0,25% i sygnalizacja,że to już koniec
-nawiązanie do kryzysu płynności w komunikacie po posiedzeniu, można to będzie uznać za sygnalizację braku podwyżek w przyszłości. Z tym,że muszą jednocześnie stwierdzić,że nie ma to charakteru jednostkowego i chwilowego
-"fedokropki" pokazujące jutrzejszy poziom stopy procentowej jako maksymalny
-Powell wychodzi z przenośną drukarką i demonstruje,że od teraz to on robi Brrrr 8-)

Plus dodatkowo martwi trochę dziki rajd dzisiaj indeksów w USA. Z reguły taka euforia przed posiedzeniem nie kończy się najlepiej.
socjolog2008 pisze: wtorek, 21 marca 2023, 10:00tether - bo to fałszerstwo popytu
Czemu Tether to fałszerstwo :?: :roll: Mają pokrycie w znacznej części w aktywach na swoje zobowiązania(wyemitowane USDT).

Początkujący
Posty: 1734
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » wtorek, 21 marca 2023, 22:07

graczyk pisze: wtorek, 21 marca 2023, 21:57Właśnie ma to kluczowe znaczenie. Jeżeli będzie mocno jastrzębie posiedzenie i komunikat po nim, a następnie dziadzio się będzie wypowiadać jastrzębio to moim zdaniem nie osiągniemy w najbliższym czasie poziomu 30tys. Mnie tylko interesuje jak się wytłumaczą z dodruku 300mld USD, ale to się okaże jutro.
to co robią i mówią zazwyczaj nie ma większego znaczenia, to jest zwykły impuls to podjęcia akcji, która i tak została szybciej ustalona bo prezes musiał podpisać kwit na zrzut czy zakup.
graczyk pisze: wtorek, 21 marca 2023, 21:57Jeżeli będzie któryś z tych czynników to uznam posiedzenie za prowzrostowe:
-brak podwyżek stóp
:mrgreen: wiesz że to jest coś czego się rynki nie spodziewają i może być zupełnie inaczej ?

no ale ja już dzisiaj czytałem o ATH...
graczyk pisze: wtorek, 21 marca 2023, 21:57 Czemu Tether to fałszerstwo :?: :roll: Mają pokrycie w znacznej części w aktywach na swoje zobowiązania(wyemitowane USDT).
czytaj ze zrozumieniem

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3269
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: akos » wtorek, 21 marca 2023, 22:15

graczyk pisze: wtorek, 21 marca 2023, 21:57naturalnym stanem gospodarki w której panuje rozwój technologiczny jest deflacja przy większości towarów
Nie do końca, ponieważ gospodarka rozwijająca się to też taka w której wzrasta konsumpcja (czyli też i popyt) a przy okazji często też rośnie i populacja, więc niekoniecznie towary naturalnie są coraz tańsze, nie wszystkie. To zależy od tempa rozwoju danej branży. Po elektronice w ostatnich dekadach widać to najwyraźniej, gdzie boom i tempo wzrostu (wykładnicze przez pewien czas jeśli chodzi o moc procesorów) było w stanie wyprzedzić nie tylko średnie tempo rozwoju, ale i inflację, przez co sprzęt e. szybko taniał. Jednak taka sytuacja nie jest regułą.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » wtorek, 21 marca 2023, 22:33

graczyk pisze: wtorek, 21 marca 2023, 21:57Właśnie ma to kluczowe znaczenie. Jeżeli będzie mocno jastrzębie posiedzenie i komunikat po nim, a następnie dziadzio się będzie wypowiadać jastrzębio to moim zdaniem nie osiągniemy w najbliższym czasie poziomu 30tys. Mnie tylko interesuje jak się wytłumaczą z dodruku 300mld USD, ale to się okaże jutro.
Przecież to żaden dodruk tylko pożyczka płynnościowa dla banków na jakiś % w zastaw tych obligacji. Czytaj damy wam kasę wcześniej na jakiś % która wam się należy za x lat. On się nie musi nic tłumaczyć to rozsądny zabieg na rozwiązanie problemu który sami zgotowali bankom. Dzięki temu banki nie muszą sprzedawać obligacji i księgować ogromnych strat bo być może nie będą potrzebowały tej płynności.

Dodano po 12 minutach 12 sekundach:
akos pisze: wtorek, 21 marca 2023, 22:15graczyk pisze: ↑ wtorek, 21 marca 2023, 21:57
naturalnym stanem gospodarki w której panuje rozwój technologiczny jest deflacja przy większości towarów
Nie do końca, ponieważ gospodarka rozwijająca się to też taka w której wzrasta konsumpcja (czyli też i popyt) a przy okazji często też rośnie i populacja, więc niekoniecznie towary naturalnie są coraz tańsze, nie wszystkie. To zależy od tempa rozwoju danej branży. Po elektronice w ostatnich dekadach widać to najwyraźniej, gdzie boom i tempo wzrostu (wykładnicze przez pewien czas jeśli chodzi o moc procesorów) było w stanie wyprzedzić nie tylko średnie tempo rozwoju, ale i inflację, przez co sprzęt e. szybko taniał. Jednak taka sytuacja nie jest regułą.
Tani towar brał się z taniej siły roboczej w Chinach, świat się zmienia i już tam nie ma tak tanio jak było wcześniej. Po drugie mamy obecnie do czynienia z deglobalizacją świata bo się robi wojna gospodarcza USA vs Chiny bo czują że Chińczycy zaczynają się robić zbyt mocni to musi USA bronić swojej hegemoni. Po 3 do tej pory mieliśmy bardzo szybki przyrost naturalny na naszej planecie. Obecnie ten trend wytraca impet i nie długo zacznie się odwracać. Ludzi jest więcej nie dla tego że co raz więcej się rodzi tylko dla tego że dłużej żyjemy. Dzieci już chyba w tym momencie jest z roku na rok co raz mniej, mówię globalnie nie o naszym kraju bo tutaj to mamy totalną zapaść. Więc świat teraz po raz kolejny przejdzie przemianę tylko jako bagaż ma co raz większą grupę osób starych w wieku po produkcyjnym którą musi udźwignąć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3269
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: akos » wtorek, 21 marca 2023, 23:13

Vilv pisze: wtorek, 21 marca 2023, 22:45Tani towar brał się z taniej siły roboczej w Chinach
Mówię o ogólnych zależnościach ekonomicznych mających zastosowanie w każdej gospodarce a nie konkretnie o Chinach itd. A ogólnie to tani towar bierze się przede wszystkim z rozwoju technologicznego. Samą tanią siłą roboczą to możesz próbować tanio naprodukować kartofli co najwyżej a i tak wyjdzie drożej niż obrobić pole "drogim" ciągnikiem i kombajnem ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 359
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1019
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » wtorek, 21 marca 2023, 23:17

Dlaczego tak boicie się FOMC?
Jesteśmy już po bardzo agresywnym cyklu oraz spektakularnych spadkach cen ropy i gazu, w końcu pojawił się kryzys płynnościowy, inflacja w USA szybko spada, wygląda też na to, że w końcu udało się osłabić rynek pracy. Zacieśnienia przynosi swoje skutki.

Byłbym zszokowany gdyby w takich okolicznościach jakikolwiek członek Komitetu rozważał podwyżkę o 50 punktów bazowych. Dlaczego niby cykl podwyżek miałby zostać przyśpieszony w momencie w którym, zacieśnienie zaczyna działać i wywołuje globalną recesje. Przecież to całkowicie nielogiczne.

Moje przewidywania posiedzenia FOMC (dot. stopy):
50% - bez zmian
40% - podwyżka o max 25 punktów bazowych
9% - obniżka o max 25 punktów bazowych
1% - inny scenariusz

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » środa, 22 marca 2023, 00:09

Inflacja nie spada tak szybko jak by tego chcieli patrz m/m ostatnio nawet przyspieszyła w lutym.
Prześledź sobie wykres dajmy na to od 1990 https://pl.investing.com/economic-calendar/cpi-69

Rynek pracy w USA dalej jest mocny jak diabli przy takich stopach to aż zaskakujące. Ropa spadła między innymi dla tego że ruszyli swoje zapasy żeby zbić jej cenę(Saudowie wyznaczyli sobie pewien pułap ropy bodajże 65$ czy 70$ więc dużo miejsca na dalsze spadki nie ma bo pewnie zaczną ciąć produkcję żeby podbić cenę). Inflacja ma to do siebie że szybko rośnie ,a spada właśnie powoli, a im bliżej jest się celu inflacyjnego tym trudniej ją zbić. Oni doskonale wiedzą że przesadzili z dodrukiem i muszą tą kasę wyssać z rynku i przede wszystkim obawiają się drugiej rundy inflacji. U nas w Polsce np bardzo mało się o tym mówi ale jak inflacja już trochę spadnie, a pensje w tej chwili realnie spadają to w końcu pracownicy przyjdą się upomnieć o podwyżki żeby nadrobić te stracone dochody co znów podbija inflację czyli druga runda. Temat ogólnie jest ciężki, bardzo złożony i jest wiele czynników które mogą zaburzyć dezinflację. Do tego FED dostał już raz porządną lekcję w latach 70 i ciągle powtarzają że chcą uniknąć tych samych błędów. Wtedy już odtrąbili sukces, zaczęli ścinać stopy i wywaliła im inflacja na 20%. Oni wiedzą dużo więcej niż my, znają temat o wiele lepiej i jeśli będą widzieli powody aby zacieśniać politykę monetarną to zrobią to. Jak by rynek pracy nie był tak mocny to pewnie już by zastopowali ale tam dalej nie ma problemu więc mają jeszcze trochę przestrzeni do zacieśniania. Za to problem z bankami trochę krzyżuje ich plany ale ten zabieg który zrobili znów otwiera im jednak drogę do dalszego zacieśniania. O ile jeszcze parę dni temu rynek był pewien że będzie pauza tak teraz jednak szala przechyla się na 25pb. A co do recesji to jeszcze jej nie ma. W Polsce jest ale w USA jeszcze nie ma. A po pivocie FEDu i tak są dopiero największe spadki więc nie wiem dla czego rynek tak gra na wzrosty, zawsze jak do tej pory po pivocie zaliczał ostrą jazdę w dół, być może chcą zając pozycje jak najwyżej i zostawić gorącego kartofla ulicy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 22 marca 2023, 06:02

Vilv pisze: środa, 22 marca 2023, 00:09Oni wiedzą dużo więcej niż my, znają temat o wiele lepiej
Jak widać, radzą sobie bezbłędnie. :lol:

Ja też stawiam na brak podwyżki/0.25 jak @Arcymistrz1990 . Szanse 50/50. Jak dają 0.25 to istotne co powie Powell.
Vilv pisze: środa, 22 marca 2023, 00:09zawsze jak do tej pory po pivocie zaliczał ostrą jazdę w dół,
BZDURA.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » środa, 22 marca 2023, 08:29

ergorg pisze: środa, 22 marca 2023, 06:02BZDURA.
Na to co było przed rokiem 1970 nawet nie patrz bo wtedy był inny system finansowy więc porównywanie pieniędzy do FIAT jest bez sensu. Pozaznaczałeś szczyty na wykresie ale nie połączyłeś tego z recesjami, teraz popatrzmy jeszcze raz.
1990 recesja spadki -20%. Ten przypadek jest jako jedyny lekko inny od tego co było dalej bo recesja wystąpiła w momencie kiedy jeszcze było rozluźnianie polityki monetarnej po Volckerze. Więc od pivotu zrobili +24% i wrócili na spadkach w to miejsca z którego zaczeli.
Dalej 2001 recesja -50%. Od pivotu w maju 2000 zrobiliśmy +3%.
Kolejny pivot i recesja 2007-2008. Pivot w czerwcu 2006 zrobili +27% do momentu wystąpienia recesji i zwała 57%.
Rok 2023 pivot data?? recesja data??

Covida nie liczę bo to jest totalna anomalia.

Jakie można z tego wyciągnąć wnioski?? Na moje ewentualne wzrosty po pivot uzależnione są czasowo od momentu wystąpienia recesji. W EU recesja puka już do drzwi w USA mają może kwartał góra dwa, a pivotu jeszcze nie ma.

Dodano po 3 minutach 1 sekundzie:
Każdy kryzys jest trochę inny, w tym mamy wysoką inflację plus wysokie zadłużenie i biliony dolarów wydrukowane bez opamiętania.

Dodano po 5 minutach 5 sekundach:
Do oceny pozostawiam czy widzisz potencjał do wybicia nowych szczytów na S&P 500 w środowisku w którym prowadzisz wojnę gospodarczą z swoim największym partnerem gospodarczym a drugi praktycznie już boryka się z recesją, do tego u jego bram masz wojnę.

Dodano po 1 minucie 20 sekundach:
Ja niewiedzę takiej opcji ale nie jestem nieomylny, wiem tyle że jeśli przyjdzie recesja to czekają nas spadki w 3-4 kwartale tego roku. Być może nawet już w drugim.

Dodano po 6 minutach 4 sekundach:
A jeszcze dodam że od recesji w 1990 do szczytu w 2000 zrobiliśmy +420% po czym był krach -57%
Od recesji w 2001 do szczytu?? w 2022? zrobiliśmy +515% po czym może być krach -%???


A co do CBDC to nawet się nie kryją:



Dodano po 27 minutach 7 sekundach:
"Wybór między kryzysem a blamażem
Przed Jeromem Powellem i jego ekipą stoi więc arcytrudne zadanie. Z jednej strony uporczywie i nieakceptowalnie wysoka inflacja plus silna pozycja pracowników na amerykańskim rynku pracy są jasną przesłanką dla wprowadzenia wyższych stóp procentowych i utrzymaniu ich przez dłuższy czas (tj. przynajmniej do 2024 roku). Taką wizję od miesięcy roztaczał przed rynkami Powell i inni członkowie FOMC.

Z drugiej strony nie należy lekceważyć skali i powagi obecnego kryzysu bankowego. Decydenci w Fedzie zapewne doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że… sami go wywołali. Najpierw w latach 2020-21 wyzerowali stopy procentowe i zalali system finansowy 4,8 bilionami dolarów wykreowanymi w ramach gargantuicznego QE (potocznie zwanego „dodrukiem pieniądza”). Świeżo wykreowane USD trafiły do banków, które z braku lepszego pomysłu „zaparkowały” je w rekordowo drogich obligacjach. A w ubiegłym roku zostały mocno przecenione na skutek… najmocniejszych od 40 lat podwyżek stóp procentowych w wykonaniu Fedu.

Zatem dalsze podnoszenie stóp grozi eskalacją kryzysu bankowego, który i tak już zapewne odbija się negatywnie na dostępie do kredytu dla sektora prywatnego (głównie dla klientów biznesowych). W sumie też tego rodzaju kłopoty banków działają dezinflacyjnie i równocześnie recesyjnie. Mogą więc istotnie wpłynąć zarówno na przyszłoroczną ścieżkę inflacji jak i wzrostu gospodarczego i bezrobocia. Jest to więc poważny argument na rzecz przystopowania z kolejnymi podwyżkami stóp procentowych. Ponadto Powell zapewne zdaje sobie sprawę z faktu, że rekordowo głęboka inwersja krzywej terminowej (tj. sytuacji gdy obligacje długoterminowe cechują się znacznie niższą rentownością niż papiery krótkoterminowe) bardzo niekorzystnie wpływa na wyniki banków i obniża opłacalność „produkcji” kredytu.

Równocześnie przedwczesne poluzowanie polityki monetarnej grozi utrwaleniem się wysokiej inflacji i rodzi poważne ryzyko powtórzenia stagflacyjnego scenariusza z lat 70-tych XX wieku, którego przewodniczący Powell tak bardzo chciał uniknąć. Byłaby to też kolejna w ostatnich latach kompromitacja Rezerwy Federalnej, która najpierw przeszarżowała ze „stymulowaniem” gospodarki w roku 2020, następnie w roku 2021 uważała inflację za "przejściową", po czym w roku 2022 doprowadziła do kryzysu bankowego. A w 2024 znów może stanąć przed sytuacją znaczącego przekroczenia celu inflacyjnego."
Ostatnio zmieniony środa, 22 marca 2023, 10:44 przez Vilv, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 21 marca 2023
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: AngusMOON » środa, 22 marca 2023, 09:46

Myślę, że 25pp to jedyna opcja dzisiaj.
Cokolwiek mniej będzie kompromitacją FEDu i sprowadzeniem wiarygodności do poziomu glapińskiego.
Walka z inflacją musi trwać a rynek pracy dalej mocny.

Crypto od dzisiaj raczej spadki, BTC już się wykazał, ETH po wczoraj zupełnie zmieniłem nastawienie short/mid term. Dopóki nie rozwiąże się sprawa z SEC to pewnie będzie to ciążyć na wszystkich POSach. Popołudniu powinno niezle zabujać.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » środa, 22 marca 2023, 10:32

Są bardzo blisko dużego liquidity więc raczej w górę żeby je ściągnąć na rynek, a dopiero po tym spadki. Bardziej obstawiam 30-32k i dopiero w dół, niż jazda w dół z obecnego poziomu.

Shorty na XRP pozamykany, ładnie dały zarobić chociaż kusiło trzymać do 0.42c ale przed FED mogą się zacząć już jakieś dziwne wygibasy więc lepiej być bez pozycji.

Mój plan o ile zagram dziś na FED to:

Pauza-Long
50pb-short
25pb najbardziej prawdopodobne i zarazem najmniej pewny scenariusz jak odbiorą to rynki. Więc tu dwie opcje short jeśli będą spadać do najprawdopodobniej 25,2k, jeśli wzrosty to 30-32k z opcją odwrócenia się później na short.

Ankieta wskazuje już ponad 80% na 25pb.

Rozmowny
Posty: 119
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 112
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: LibertyLust » środa, 22 marca 2023, 12:28

Ja też zakładałbym 25 pb. ale jednocześnie jestem zdania, że to nie ma większego znaczenia poza chwilowym wyskokiem czy zrzutem. Ostatecznie patrze na to tak, że USA to tylko 25% pkb światowego, i patrząc na pochodzenie oraz targetowanie klientów wielu z 50 największych giełd to uważam, że znacznie przeceniamy wkład USA w rynek crypto obecnie. Tam ulica często nawet nie wie jak kupić mniejsze alty legalnie.

Początkujący
Posty: 455
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 412
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 22 marca 2023, 12:46

Czas na nowa ankiete - kiedy przebijemy 30k!
Moja predykcja - do konca tego tygodnia.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » środa, 22 marca 2023, 12:49

Vilv pisze: środa, 22 marca 2023, 10:32Mój plan o ile zagram dziś na FED to:

Pauza-Long
50pb-short
25pb najbardziej prawdopodobne i zarazem najmniej pewny scenariusz jak odbiorą to rynki. Więc tu dwie opcje short jeśli będą spadać do najprawdopodobniej 25,2k, jeśli wzrosty to 30-32k z opcją odwrócenia się później na short.


Ja tu widzę tylko jeden mały problem - w ostatnich dniach panowała narracja że BTC ratuje przed upadkiem banków, więc jeśli FED nagle zawróci ster ratując banki i nie podnosząc stóp... to tak trochę argument ostatnich wzrostów dla BTC będzie anulowany ;)

Ja nie wiem co powie FED, ale mam wrażenie że rynek się zagalopował i samo podniesienie stopy o jedyne 0.25 może być rozczarowujące. Wiem że wszędzie wszyscy trąbią że 0.25 i pełno obaw, ale jednak kurs rósł na indeksach przez parę dni (choć niezmiernie wiotko to rosło), jak za każdym razem gdy rynek US w cenę brał bardziej swoje płonne nadzieje niż realizm przed ogłoszeniem stóp.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » środa, 22 marca 2023, 13:00

adamjttk pisze: środa, 22 marca 2023, 12:46Czas na nowa ankiete - kiedy przebijemy 30k!
Moja predykcja - do konca tego tygodnia.

Jak bym wiedział co zrobi Powell to bym odpowiedział, a tak mogę Ci dać wymijającą odpowiedz która Cię nie będzie satysfakcjonować.

Jeśli rynki odbiorą to pozytywnie to 30k zobaczymy nawet dziś. Neutralnie to w ciągu tygodnia maks 2. Negatywnie za rok. :twisted:

Początkujący
Posty: 156
Rejestracja: 4 stycznia 2014
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: JanBatory » środa, 22 marca 2023, 15:13

zauwazcie jaka jest narracja w necie:
"niewazne co - pytanie tylko kiedy przekroczymy 30000"

Takze ja gram na spadki od 18:55
bo uwazam ze bedzie +25 ptk i rozczarowanie

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1817
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1572
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » środa, 22 marca 2023, 15:25

voodoom pisze: środa, 22 marca 2023, 12:49Ja tu widzę tylko jeden mały problem - w ostatnich dniach panowała narracja że BTC ratuje przed upadkiem banków, więc jeśli FED nagle zawróci ster ratując banki i nie podnosząc stóp

Ważne co jest w głowach w to wierzących . A mają pełne przekonanie że ratuje to zdania nie zmienią od tak , ewentualnie po raz 10 w czasie istnienia zmienią kierunek narracji i wymyślą nową i tak pro wzrostową :arrow: jesteśmy dzisiaj raptem 356225,00% od pierwszych notowań projektu wg tradingview to potencjał jak zawsze jest :lol: jest tanio :D
najciekawsze rzeczy dzieją się z tyłu , niewidoczne , pomijane , wyszydzane
Spoiler:
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Posty: 455
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 412
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 22 marca 2023, 16:17

Odlatujemy, jednak 30k jeszcze przed piatkiem powitamy 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4686
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3499
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » środa, 22 marca 2023, 16:38

ETH czwarty raz próbuje wybić opór (4H).

Obrazek

Po ewentualnym wybiciu mamy autostradę do górnego organicznia 1950 $ - 2000 $.

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 843
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 485
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » środa, 22 marca 2023, 17:38

Nowy szczyt wybity. Strefa oporu jak na razie nie ścina wzrostów. Jak tak dalej pójdzie, to wybiją 30k i kurs zacznie konsolidować w zakresie 28-30. W nieco dłuższej perspektywie powinno jeszcze dotknąć 25k (EMA200 na 1T)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dr_hash, Lord_Bafford, sebamistrz, Zmarzniety0 i 31 gości