Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 19 listopada 2019, 15:23

Dovakhiin pisze: wtorek, 19 listopada 2019, 13:39Max 3 dni bujania jeszcze w tym klinopodobnym tworze... na 7800 chyba jakieś większe odreagowanie może nastąpić...

wg Bulkowskiego, najczęściej występujące zniesienia to: 0.62, 0.56, 0.5 i potem z takim samym prawdopodobieństwem 0.55, 0.44 i 0.59. Ich mediana to bodajże 0,59. Tak czy siak, jesteśmy już bliżej niż dalej zawrotki ;) Ale to wcale nie oznacza, że nie polecimy jeszcze niżej...prawda??

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bit-els » wtorek, 19 listopada 2019, 15:28

No tak, zielone świece z przed 3 tygodni spowodował prezydent Chin gadając pozytywnie o blockchainie.

A teraz wydaje się wczorajszy i dzisiejszy zjazd to tez Chińczyk

https://bithub.pl/amp/wiadomosci/prezyd ... ssion=true

znów rynek zaczął nasluchiwać Chiny...?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » wtorek, 19 listopada 2019, 15:46

@Bitels - to chyba logiczne, że jak chcą promować swoją cyfrową walutę, to jednocześnie muszą uwalić te które już były przed nimi...widać, że ten entuzjazm sprzed 3 tygodni był przedwczesny...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » wtorek, 19 listopada 2019, 17:29

Bit-els pisze: wtorek, 19 listopada 2019, 15:28 No tak, zielone świece z przed 3 tygodni spowodował prezydent Chin gadając pozytywnie o blockchainie.

A teraz wydaje się wczorajszy i dzisiejszy zjazd to tez Chińczyk

https://bithub.pl/amp/wiadomosci/prezyd ... ssion=true

znów rynek zaczął nasluchiwać Chiny...?
Who made this?

Obrazek

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 506
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: coss_takiego » wtorek, 19 listopada 2019, 17:56

Mam wrażenie, że grobowa atmosfera nastała, a może tak teraz rozpocznie się nieśmiałe opuszczanie małego kanału spadkowego i utrzymanie w dużym kanale wzrostowym:



Może kurs chciał zejść do linii 0,786 zniesienia fibo pierwszej fali, przy okazji robiąc fake'owe wyjście dołem z klina, z którego technicznie powinno wyjść górą:



Być może to jest wycieczka po stop loss'y longów i panikarzy. Mi cena w przedziale 7900-8100 pasuje, tankuje.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 895
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9338
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » wtorek, 19 listopada 2019, 18:38

Gdyby nie EW ;) wyglądałoby to obiecująco dla byków, gdyż kurs obecnie wsparły dwie dosyć ważne linie.
A tak trwa tylko korekta flatowa (pędząca też wchodzi w rachubę) lub trójkątna będąca 4-ką wg poniższego oznaczenia.
W ramach tej korekty, kurs nie powinien przebić czerwonej linii, ale możliwe dotarcie max. w okolice 38,2% zniesienia 3-ki trwającej od niedzielnej górki i dzisiaj zakończonej.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » wtorek, 19 listopada 2019, 20:21

@zeroBTC, od tygodnia mowilem o zejsciu do 8,3 i zejsciu do klastra
Vetz pisze: piątek, 15 listopada 2019, 15:34 @ergorg, no chyba nie :) 1W, 3D, 1D, 4H wszystko wskazuje wg. ma, ze DC nie zostanie zanegowany i bedziemy mieli dluzszy trend spadkowy, ja nadal czekam na 8,3 i okolice dolnego ograniczenia klastra 7,2+/-
bo oczywiscie wg. ob nadal mamy trend spadkowy, klin zostal zanegowany juz chyba nawet w sobote, jest iskierka nadziei na zanegowanie DC, na 1h wg. ma niedlugo powinienem wyjsc z mojej niewielkiej straty jakies 2 tysiaczki, ktore bralem pod uwage, czekam na potwierdzenie na 4h, w przypadku odbicia od sma na 8,2 zastanowie sie, czy nie wyjsc i nie poczekac dluzej na okolice 7,2 najlepie na 7,29 zeby nie stracic szany, dlatego, ze nawet jesli zjedziemy nizej to na 6,8 jest za mocne wsparcie, by puscilo ponizej 6,7 wiec wybicie mogloby byc ogromne. Ale do rzeczy, na ten moment fin trzeba obserwowac czy 8,12 nie padnie i czy wybije 8,2 - powinno wybic i dociagnac przynajmniej do 8,4. Najbardziej zal dupe mi sciska, ze nie wszedlem w game'a, bo wykres wygladal kuszaco i instynktownie czulem to wybicie, chcialem wyczyscic ASK na 0,07, ale z tego wirtualnego swiata wyrwal mnie zywy realny stwor. Gdybym wszedl to chyba rzucilbym w pierwszego lepszego bezdomnego plikiem pieniedzy. Oczywiscie jak najmocniej: dodaj wypi__j biedaku, bo taki ze mnie okrutny czlowiek dla czlowieka 8-) Wole zwierzeta :roll: NIE, NIE PILEM ;] brak tolerancji dla ludzi z czarnym humorem? no i moze z odrobina skurwielstwa :lol:
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 listopada 2019, 20:44 przez Vetz, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: 25 lutego 2018
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kedyw » wtorek, 19 listopada 2019, 20:33

Te wszystkie kreseczki nie mają najmniejszego znaczenia. Liczą się tylko fakty mające wpływ na rynek, od jutra wszyscy będą trąbić o nadziejach jakie pokładają w większym zaangażowaniu funduszu Fidelity w krypto. I będzie rosło. :D

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 17 maja 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zbimos » wtorek, 19 listopada 2019, 20:54

Czy ktoś mi wytłumaczy? Na bitbay bardzo podskoczyło GAME i LML...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » wtorek, 19 listopada 2019, 21:06

@Zbimos kazdy shitcoin przed smiercia piszczy najmocniej, wyplaszczenie, mizerny volumen, dobre miejsce do pump and dump, dlatego, ze by napompowac w takim miejscu kurs najlatwiej i nie trzeba miec wielu srodkow, wystarczy zjesc rozpaczliwe 2 scianki i czekac na ruch, game to gowno, ktore wroci do poziomu swojej wartosci, czyli dna, niedlugo w takim miejscu bedzie LSK dlatego robie przygotowania. Ale zeby tak bylo BTC musi wybic 8,2 i dociagnac do 8,4 pozniej spadek i byc moze odwrocenie trendu z klastra na 7,2 albo 6,8. Jesli scenariusz sie zrealizuje z wyjsciem BTC ponizej dolka z 24 to LSK osiagnie swoj dolek tez duzo nizej niz ostatnio. Ale to moja strategia na duzy % przed nowym rokiem, wiec prosze nie krasc i nie brac jej pod uwage, a myslec samodzielnie, a jezeli sie nie potrafi to wrocic do pracy na etacie czy brania socjali.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » wtorek, 19 listopada 2019, 21:20

Vetz pisze: poniedziałek, 18 listopada 2019, 19:20mamy dolek, dla lewarowiczow 8,25 fin, dobranoc
Strasznie jestes pewny swoich opinii caly czas. I zwykle sa bez sensu. Zaczyna to byc irytujace. Moze sie troche ogarnij. Daleki jestem od tego zeby uwazac ze nie mozna sie pomylic - wszyscy sie tu mylimy co chwila. Ale malo kto przemawia z taka pewnoscia w glosie ja ty.
Dobranoc.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
-11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » wtorek, 19 listopada 2019, 21:46

raz od miesiaca sie pomylic mozna zwlaszcza w trendzie spadkowym, bez sensu to jest granie na 4 wykresach roznych gield, ale juz ci to mowilem, dodaj do wrogow i nie czytaj dominatorze :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3058
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sens » wtorek, 19 listopada 2019, 21:54

@Vetz nie spinaj się tak, brakuje tylko na dobranoc słynnych słodziaków i będzie git :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
-6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » wtorek, 19 listopada 2019, 23:36

ah ta cenzura, nie moglem dodac posta, wiec w skrocie kilka pytan:
- jak male trzeba miec IQ, zeby nie zrozumiec zartu z rzucaniem plikiem pieniedzy w bezdomnego? (najlepszy tekst z Django: "nie dałbym Ci za to złamanego murzyna) je___y imbecylu nas i kim cos tam
- ile ksiazek dt. AT pleasek przeczytal? czemu sprawia wrazenie dziecka bani z 17r?
- dominator, bardzo rzadko sie myle w DT spojrzalem wtedy tylko na ograniczenie ma dla i15/i1h kupilem to napisalem i nie chcialo mi sie zmieniac, bo wiedzialem, ze odbije do 8,4 i tak ku__a bedzie?
- zgadnij gdzie mam reputacje i czemu prawie w ogole nie oceniam tutaj ludzi?
Jutro wrzuce swoja pelna analize dla BTC i bedzie to moja ostatnia AT w tym dziale. Dobranoc Slodziaki, a w/w w pytania sie pi__dolcie :)

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 10 lutego 2016
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lukastob » środa, 20 listopada 2019, 08:25

Bit-els pisze: wtorek, 19 listopada 2019, 15:28 No tak, zielone świece z przed 3 tygodni spowodował prezydent Chin gadając pozytywnie o blockchainie.

A teraz wydaje się wczorajszy i dzisiejszy zjazd to tez Chińczyk

https://bithub.pl/amp/wiadomosci/prezyd ... ssion=true

znów rynek zaczął nasluchiwać Chiny...?

Ten news to raczej fake bo film z wystąpienia Xi jest ponoć z 2014r :shock:

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrenc ... _new_one/

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » środa, 20 listopada 2019, 08:32

Bit-els pisze: wtorek, 19 listopada 2019, 15:28znów rynek zaczął nasluchiwać Chiny...?


Od co najmniej dekady KAŻDY rynek nasłuchuje Chin.
No może oprócz producentów odrzieży w rozmiarze XXXL ;) Ale dla nas Chiny ze swoim kapitałem, populacją i kopalniami są głównym graczem na rynku krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 20 listopada 2019, 09:31

RSI na 1d ładnie się chłodzi :D SHS albo negacje SHS, czyli mocno do góry, albo mocno w dół :D


### edited: 2019-11-20 15:24 ###
4h, aktualnie :D RSI cały czas się chłodzi :D


### edited: 2019-11-20 15:31 ###
Ostatnio zmieniony środa, 20 listopada 2019, 15:30 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ColdCalculation » środa, 20 listopada 2019, 10:05

Zapraszam

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 229
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kim_dzong_un » środa, 20 listopada 2019, 10:07

anagamidev pisze: środa, 20 listopada 2019, 09:31RSI na 1d ładnie się chłodzi :D SHS albo negacje SHS, czyli mocno do góry, albo mocno w dół

Albo mocno w bok. ;-)
Nie jestem graczem/spekulantem giełdowym.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » środa, 20 listopada 2019, 11:16

Anal iza ;) Niby nierealny scenariusz. Na bitku bardziej spodziewam się tzw bartów w obie strony niz typowych spadków
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
---

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baranzii, Hoyden, kontener, remix, zombu i 27 gości