Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1817
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1572
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » piątek, 25 listopada 2022, 14:15

Na forum często się neguje FUD i opowiadanie negatywnych rzeczy o kryptowalutach
Na biznes24 od rana grilują i omawiają ftx , cały rynek jako oszustwo ...
Przy takim PR obecnie to rok bessy jeszcze minimum przed nami , można się rozejść bo nikt nowy z piniondzem tutaj nie będzie zaglądać , będzie ping pong między starymi wyjadaczami , siedzącymi głęboko pod wodą i portalami tematycznymi czy youtuberami którym jeszcze na tym zależy bo mają reklamodawców i autobusy reflinkarzy , coś czuje bigshortbets teraz roztoczy szerszą akcje na terherka a zasięgi Zaor ma znacznie znacznie znacznie większe jak fora internetowe
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7637
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » piątek, 25 listopada 2022, 14:28

bitup pisze: piątek, 25 listopada 2022, 14:15można się rozejść bo nikt nowy z piniondzem tutaj nie będzie zaglądać
xD

https://pl.beincrypto.com/inwestorzy-in ... ptowaluty/
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1817
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1572
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » piątek, 25 listopada 2022, 14:42

ergorg pisze: piątek, 25 listopada 2022, 14:28 https://pl.beincrypto.com/inwestorzy-in ... ptowaluty/
bitup pisze: piątek, 25 listopada 2022, 14:15zaglądać , będzie ping pong między starymi wyjadaczami , siedzącymi głęboko pod wodą i portalami tematycznymi czy youtuberami którym jeszcze na tym zależy bo mają reklamodawców i autobusy reflinkarzy

xD
No @ergorg widzę z przytupem wkraczasz w info strefę na twitku , będziesz miał języczek uwagi i wpływ większy jak tu , tylko uważaj co tam linkujesz w ref ;) bo w tej Polskiej przestrzeni wielu widzę robi krok w tył tak ostrzegawszo nawet można powiedzieć
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » piątek, 25 listopada 2022, 15:22

Obrazek
no i kto wygra? :D

walka trwa

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 23 listopada 2022
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kacper_% » piątek, 25 listopada 2022, 15:48

bitup pisze: piątek, 25 listopada 2022, 14:15Zaor ma znacznie znacznie znacznie większe jak fora internetowe


Jak widzę, że ktoś traktuje zaora jako eksperta albo się na niego powołuje to zaczynam się przekonywac do tego, że żyję w jakimś eksperymencie społecznym. Albo w matriksie. Gościu od lipca zrobił kilkanaście trejdów - kilka mln na minusie każdy. Małpa rzucając moneta miałaby więcej dobych trafów :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 25 listopada 2022, 16:07

Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 15:48 Gościu od lipca zrobił kilkanaście trejdów - kilka mln na minusie każdy. Małpa rzucając moneta miałaby więcej dobych trafów
A ja jak czytam tego typu wypowiedzi to wiem, że mam do czynienia z kimś kto nie ma pojęcia o spekulacji.
Nie zamierzam bronić Zaorskiego. Jest mi obojętny.
Dla mnie ktoś kto pokazuje straty jest autentyczny, dlatego że to jest oczywiste że trafiają się straty. Mało tego, możesz mieć więcej stratnych pozycji a i tak być na plus, bo te wygrane rekompensują stratne i zostaje jeszcze z nawiązką.
bitup pisze: piątek, 25 listopada 2022, 14:15można się rozejść bo nikt nowy z piniondzem tutaj nie będzie zaglądać
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 23 listopada 2022
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kacper_% » piątek, 25 listopada 2022, 16:47

rubel pisze: piątek, 25 listopada 2022, 16:07Dla mnie ktoś kto pokazuje straty jest autentyczny, dlatego że to jest oczywiste że trafiają się straty.


Od lipca 9/10 jego predykcji się nie sprawdziło, kilka dosyć brutalnie. Crypto, wig20, sp50 - do wyboru do koloru. Wypisz wymaul kontrariański wskaznik.
Szcery do bólu chłopak który kasuje stratne pozycje w ukryciu i informuje o nich po kilku dniach :lol:

Niezle łyknałeś ścieme skoro dałeś się nabrać, że jest na plusie. Ale co kto lubi. Na jesień ubierał twitterowców w longi, teraz ubiera tyc samych w szorty :lol: Mi to pasuje ;)

A jeśli chodzi o twita to akumulują bo akumulacja się powoli kończy :D a tak na serio to chyba najmniej wiarygodny wskaznik, chyba że ktoś zakłada, że wieloryby trzymają wszystkie swoje 1000+ btc na jednym adresie :)


Z innej beczki - skoro panuje dosyć powszechne przekonanie, że zgodnie ze zmniejszającą się skalą zrobimy na BTC teraz ok x4 zastanawiam się nad przeniesieniem srodków z btc na alty. W części lub nawet całkowicie. Większy % do zrobienia - ryzyko w sumie takie samo

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 25 listopada 2022, 17:09

Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 16:47Od lipca 9/10 jego predykcji się nie sprawdziło, kilka dosyć brutalnie. Crypto, wig20, sp50 - do wyboru do koloru. Wypisz wymaul kontrariański wskaznik.
Szcery do bólu chłopak który kasuje stratne pozycje w ukryciu i informuje o nich po kilku dniach
Nawet tego nie skomentuje, bo nie jestem jego adwokatem i średnio mnie interesuje co kto o nim pisze.
Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 16:47Niezle łyknałeś ścieme
Tak łyknąłem i ogólnie cały czas łykam różne ściemy.

Kiedyś bym powiedział że to polska mentalność, ale mieszkałem w różnych krajach i zdaję sobie sprawę że to ludzka natura żeby zaglądać komuś do kieszeni, podliczać, wyśmiewać i zazdrościć. Trochę to przykre. Jeszcze ostatnio ten Tomek Andel który zarzucał mu że nie kupił złotej i że to farmazon, no i cóż, okazało się że kupił i zapłacił. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby tracić swój czas na zaglądaniu kto co kupił, czy kupił, za ile, aż mi się nie dobrze robi od tego smrodu cebuli.
Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 16:47A jeśli chodzi o twita to akumulują bo akumulacja się powoli kończy
Dobrze, dobrze. Wrócimy do tego za jakiś czas.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 23 listopada 2022
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kacper_% » piątek, 25 listopada 2022, 17:12

rubel pisze: piątek, 25 listopada 2022, 17:09 Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby tracić swój czas na zaglądaniu kto co kupił, czy kupił

Nie zaglądam, po prostu oceniłem jego wiarygodność jako inwestora/ spekulanta na podstawie jego publicznych wypowiedzi sprzed ostatnich 6 miesięcy ;)
rubel pisze: piątek, 25 listopada 2022, 17:09aż mi się nie dobrze robi od tego smrodu cebuli.

To przewietrz u siebie w domu ;)

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 23 listopada 2022
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kacper_% » piątek, 25 listopada 2022, 17:20

rubel pisze: piątek, 25 listopada 2022, 17:18Sprawdzimy zatem jak tam będzie wyglądać twoja "wiarygodność jako inwestora/ spekulanta"


Możemy :) na razie nie narzekam i wszystko idzie po mojej myśli, dzika fanko zaora :*

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7637
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » piątek, 25 listopada 2022, 17:29

Halo, policja, proszę przyjechać na forum, BIJOM!
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 23 listopada 2022
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kacper_% » piątek, 25 listopada 2022, 17:55

@rubel

-dowaliłeś się do mojej opini o zaorskim i zrobiłeś offtopa
-dałeś mi plusa/minusa niezgodnie z regulaminem
-wściekle atakujesz każdego mówiącego o wzrostach od kilkunastu stron

Leci zgłoszenie w pakiecie 8-)

Fajnie jakby można tu było w końcu wypowiedziec swoje opinie na temat przyszłego kursu bez ataku ze strony uzytkowników, którzy obstawili inaczej

ps. za ten post też mam plusa od ciebie niezgodnie z regulaminem i trochę psujesz system reputacji takim zachowaniem. Nie chodzi o skarżenie się, chodzi o to, że takim nastawieniem obrzydzasz innym wchodzenie tutaj. Jak się ze mną nie zgadzasz daj mi minusa ale nie śmiec strony i nie atakuj innych.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 25 listopada 2022, 18:28

Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 17:55-wściekle atakujesz każdego mówiącego o wzrostach od kilkunastu stron
A w żadnym wypadku. Taki o np. Ergorek zakłada wzrosty, a to już influencer na twitterze, nie ma to tamto, no i jak najbardziej szanuję. Może mieć nawet rację. Kto wie. Wymienimy się czasem argumentami i tyle.
Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 17:55Leci zgłoszenie w pakiecie
Sam mnie wywołujesz, nic od ciebie nie chciałem, nawet dałem do ignore od samego początku. Zaczepiasz, a potem płaczesz. No weź się chłopie zdecyduj. Nie wiem o co ci chodzi. Jak kupiłeś to trzymaj. Szukasz potwierdzenia swojej decyzji na forum? Jak pogonili paru awanturników a niektórzy sami się wycofali bo im głupio to się nagle spokój zrobił to musiałeś tu przyleźć i znowu zasiewać ferment :lol: Wszedł all in i zdziwiony że go po plecach nie poklepują.

Dodano po 9 minutach 28 sekundach:
Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 17:55nie atakuj innych.
Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 17:20dzika fanko zaora :*
Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 17:12To przewietrz u siebie w domu
Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 16:47Niezle łyknałeś ścieme
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 23 listopada 2022
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kacper_% » piątek, 25 listopada 2022, 18:45

rubel pisze: piątek, 25 listopada 2022, 18:37Wszedł all in i zdziwiony że go po plecach nie poklepują.


Jeszcze raz - napisałem o zaorskim a ty do mnie, że się nie znam. To potem zaczałem odpowiadać tobie w twoim klimacie.

Nie rozumiem za bardzo wiązania tematu z moimi decyzjami inwestycyjnymi. Jak na kogoś, kto mówił o cebuli i pakowaniu nosa w cudzy portfel - ty ciagle węszysz wokół mojego. Nie szukam żadnego potwierdzenia a wręcz się cieszę sie jak dużo osób wieszczy spadki - tak ma być na dołku bessy

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 25 listopada 2022, 18:49

@Kacper_% Nie mam siły na ciebie :lol: :lol: :lol: Idź w pokoju i bądź zdrów! :lol: :lol: :lol:
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1817
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1572
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » piątek, 25 listopada 2022, 18:54

Forumowicze wstawiłem dzisiejszy film o Zaorze mówiącym o tetherze pod dyskusję :arrow: zamiast się skupić na problemach stablecoinów ogólnie wy sobie skaczecie do oczu w sprawie Zaora :roll:
Jedna mała rzecz która u mnie wyznacza dopiero jakiś tam sobie powiedzmy dołek , na wielu walutach dołek z 2017 nie został jeszcze przebity w tych walutach a na pewno nie w złotym
Obrazek
brakuje jakieś 16 tysi złotych to po dzisiejszym kursie dolka 3500 w dół jeszcze na testy ath z 2017 do złotego a dalej zobaczymy jak będzie . Ostatnie kilka dni stoi w miejscu i nic się nie dzieje :arrow: kumulacja :?: :arrow: dystrybucja :?:

Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 18:45wręcz się cieszę sie jak dużo osób wieszczy spadki - tak ma być na dołku bessy


wieszczy od wielu miesięcy i spadki są prawie rok :roll: i ten sam argument jest w dziesiątkach postów od miesięcy ..
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 25 listopada 2022, 19:01

bitup pisze: piątek, 25 listopada 2022, 18:56zamiast się skupić na problemach stablecoinów
Rozmawialiśmy tutaj o tym sporo pare stron wcześniej, @socjolog2008 wrzucał też ten pdf o tetherze który swoją drogą jest ciekawy. Także temat nic nowego.
Ja sam mam longa w parze z usdc i będę go trzymał jakiś czas, najwyżej wyjdę bez straty.
bitup pisze: piątek, 25 listopada 2022, 18:56 kumulacja dystrybucja
Albo masturbacja? :lol: A tak na serio to ja utrzymuje cały czas, że to kolejny bull trap, nic więcej.
bitup pisze: piątek, 25 listopada 2022, 18:56wieszczy od wielu miesięcy i spadki są prawie rok i ten sam argument jest w dziesiątkach postów od miesięcy ..
Dokładnie. Pytanie na jakiej podstawie można stwierdzić że "wielu". A "wielu" to ile? 50%, 70%, 90%?
A dla mnie kolejny żółtek który skupił dołek to oznaka że to nie koniec spadków. Było tu takich kilku na piętrze wyżej i przy 25k też miał już pociąg odjechać.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 23 listopada 2022
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kacper_% » piątek, 25 listopada 2022, 19:02

bitup pisze: piątek, 25 listopada 2022, 18:56Jedna mała rzecz która u mnie wyznacza dopiero jakiś tam sobie powiedzmy dołek , na wielu walutach dołek z 2017 nie został jeszcze przebity w tych walutach a na pewno nie w złotym


Pewnie miałeś na myśli nie dołek a poprzedni szczyt. I przebiliśmy, już w czerwcu i to znacznie - wliczając aktualną siłę nabywczą pieniądza.

Wliczając inflację od 2017 - BTC jest teraz warte 'tamte' 13 500 czyli grubo poniżej szczytu poprzedniej hossy.
rubel pisze: piątek, 25 listopada 2022, 19:01A dla mnie kolejny żółtek który skupił dołek to oznaka że to nie koniec spadków. Było tu takich kilku na piętrze wyżej i przy 25k też miał już pociąg odjechać.


Będziesz kupowac jako ostatni kiedy przebije 30k - i tyle w temacie. EOT
Spoiler:
po poziomie żółci w moją stronę wnisokuję, że jeszcze cebula w twoim skromnym domu nie wywietrzała

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » piątek, 25 listopada 2022, 19:05

Kacper_% pisze: piątek, 25 listopada 2022, 19:02Będziesz kupowac jako ostatni kiedy przebije 30k - i tyle w temacie. EOT
Buahahah
Panowie, mówię wam że to nie dołek jeszcze. A o to dowód!
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7637
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » piątek, 25 listopada 2022, 19:08

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości