Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 26 czerwca 2021, 18:30

Obrazek
500$ soon
Brawo Bithub ,bardzo dobrze ostrzegać jak już lont się dopala ;)
https://bithub.pl/artykuly/tether-skand ... yptowalut/
Tylko nazwa słaba, nic nie pogrzebie a oczyści - katharsis jest potrzebny na tym rynku gdzie więcej oszustów i szemranych osobistości ,aniżeli technologii. To wyjdzie tylko na korzyść całego crypto systemu (nie wliczam do niego spekulantów i hodlerów) i wrócą fascynaci wizji Satoshiego na pokład wtedy z $ pokłosiem będzie też zniknięcie baranów z YT z 20 reflinkami pod filmami / same plusy
@zeroBTC wiesz ż podany przez Ciebie poziom 18k to kres wytrzymałości tethera właśnie ? czytałeś coś o tym czy to techniczny poziom ?
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2017
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: nplex » sobota, 26 czerwca 2021, 18:50

Chyba jesznie nie było takiej skondensowanej ilości FUDu jak w ostatnim czasie. Nagle bajka zamieniła się w koszmar. Niesamowite. 8-)

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » sobota, 26 czerwca 2021, 18:51

w szeroko objetej analizie trzeba utworzyc cyklicznie powtarzajace sie wydarzenia FUD zbiegajace sie z trendem rynku, by nakreslic zarys, konczacego sie trendu oraz tego na jakim etapie jestesmy :D, ktore znacznie ulatwi analize, chodzi tu o chiny, usdt i wszystko inne - potrzebny jest wzorzec cyklow dla ruchu btc :lol: ja juz spokojnie czekam na odreagowanie, by do tego doszlo nie potrzebny jest musk, ktory podpina sie za kazdym razem pod trendy i ruchy sie juz tworzace, koncem spadkow bedzie short socjologa :D sentyment i obstawianie poziomow 25, 20, 18 a nawet 1k mamy juz za soba 8-)

wg ma 4h jestesmy dopiero w polowie uklepania dna po zanegowaniu lokalnego impulsu i przebiciu 31,8 jesli utrzymaja 31,0 to pozostalo jakies 40h przy zmiennym poziomie potwierdzajacym wybicie gora

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2017
Reputacja: 158
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: nplex » sobota, 26 czerwca 2021, 19:26

Uważajcie z shortami, ktoś zamyka powoli:
Obrazek
https://www.tradingview.com/chart/aLTyvp1W/

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 26 czerwca 2021, 19:29

Vetzzzzzzzzzzz pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 18:51koncem spadkow bedzie short socjologa :D sentyment i obstawianie poziomow 25, 20, 18 a nawet 1k mamy juz za soba

I tak się poklepujecie po ramieniu od samego TOP a socjo jak pamiętam
Spoiler:
shortował niemal górkę o czym dzisiaj mało kto pamięta :arrow: socjo prowadz niedźwiedzie :twisted: masz tego S jeszcze :?:

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » sobota, 26 czerwca 2021, 19:46

Hanslik pisze: piątek, 25 czerwca 2021, 18:20 Wszyscy to widzą i będą sądzili, że cena spadnie - czy czołowe instytucje mogą na coś takiego pozwolić ?
Dlaczego? Ludki krypto sa na tyle kumate, że założą odwrotność. To może być kij z marchewką i podpucha tak w jedną jak i w drugą stronę. Nie przewidzisz ;P
bitup pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 19:29shortował niemal górkę o czym dzisiaj mało kto pamięta
Mało kto pamięta, że shortował bańkę 2017, a zaczął longować jak pękła xd. Także socjolog to jeden z najgorszych traderów jakich tutaj widziałem. Trochę taki hodler, tylko że bardziej shorter? Zakłada shorta ciągle, bo w końcu trafi xd.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1027
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » sobota, 26 czerwca 2021, 20:25

Ciężko cokolwiek powiedzieć, męcząca konsolidacja.
W tej chwili na 4h wybijany jest mały kanał spadkowy, raczej wzrosty do ok. 33500 USD i tam dalsze decyzje do dalej (górna banda spadkowego dużego).


Czy ktoś może napisać jak wyglądają wykresy supply held by entities na glassnode, w poszególnych przedziałach? Z góry dziękuję.
Ostatnio zmieniony sobota, 26 czerwca 2021, 20:47 przez Arcymistrz1990, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 402
Rejestracja: 26 października 2017
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: skorp » sobota, 26 czerwca 2021, 20:30


Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » sobota, 26 czerwca 2021, 20:34

@Arcymistrz1990 Nie wiem czy dokładnie to
Spoiler:
minuta 4:36

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 26 czerwca 2021, 20:36

miso20 pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 19:46Mało kto pamięta, że shortował bańkę 2017, a zaczął longować jak pękła xd

Ja go czytałem i to on skłonił mnie do rejestracji na tym forum . I z tym longowaniem raczej pierdolisz głupoty bo to wieczny shorciarz i shortował bańkę z 2017 do samych 6k jak dobrze pamiętam :arrow: znajdz taki post że on gdzieś zakłada longa w okresie 2017-2018 to dostaniesz puchar albo lepiej pokaż swoje zagrania i statement . Jesteś the best + dzięki socjo na BTG skupowanym od 23-60 zł w tym roku wywaliłem śmiecia po 520 zł i ja lepszego kolo na tym forum , poza @pael i @ergorg nie widziałem raczej . Nawet @Wymazywanie negujący @anagamidev na poziomach 5-15k powinien się wiecznie palić ze wstydu że jego technikę negował bo doleciał truposz na 65k prawie i technika się sprawdziła
Te plusiki co sobie dajecie wpadają nie bez przyczyny i Ciebie kolego nie ma nawet w pierwszej piędziesiątce 8-) a to wiele mówi o wiarygodności wypowiedzi na tym forum :arrow: postów dwa razy więcej niż repa @miso20 :roll: więc nie oceniał lepiej ocenianych od siebie a pokaż swój sznyt :arrow: ja mam swoich guru tutaj i będę ich bronić zawsze

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » sobota, 26 czerwca 2021, 20:54

@bitup No może nie @miso20 ale ja znalazłem takie posty socjologa (nic do niego nie mam i częściowo podzielam jego pomysł na kotleta) możesz dać mi puchar :).

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » sobota, 26 czerwca 2021, 21:11

socjolog bardzo spoko gosc ;)

lokalnie wg ma jesli utrzymaja poziom 31,35 po wybiciu 31,66 powinno nastapic wybicie w okolice 32,8

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » sobota, 26 czerwca 2021, 22:28

Spoiler:
bitup pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 20:36Jesteś the best
Ja nie twierdze, że jestem dobrym graczem. Pisząc publiczne posty na forum trzeba liczyć się z krytyką, bo to dla niej się pisze posty prawda? Macie takie kółko wzajemnej adoracji miśki i pokazujecie jak to mieliście racje bo spadło w końcu lol. Od 4k socjolog obstawiał, że będą trzy cyferki. Wywaliło bańkę, piramidował shorty i wielki trejder, bo w końcu spadło xd
bitup pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 20:36znajdz taki post że on gdzieś zakłada longa w okresie 2017-2018 to dostaniesz puchar albo lepiej pokaż swoje zagrania i statement
Nie sądzisz chyba, że będę marnować swój czas na szukanie postów? Byłem wtedy nie tylko ja i wiem co widziałem, plus potwierdził ci to revvolt. Ty jak sam napisałeś dopiero startowałeś. Poszukaj postów z listopada i grudnia, coś tam było o likwidowanych shortach, a jak dobrze pamiętam to na tydzień-dwa przed pęknięciem sojcolog przestał shortować, bo już tylko będzie rosło ;d. Widać teraz shorty postawił parę tygodni później i tym razem go nie zlikwidowało, lol.

Pokazywanie siurków kto ma większego zostawiam wam. Rozsądni ludzie nie chwalą się pozycjami dla własnego bezpieczeństwa. W necie nikt nie jest anonimowy, a lepiej nie chwalić się środkami jakie się posiada.
bitup pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 20:36postów dwa razy więcej niż repa miso20
Przecież to bardzo dobry stosunek wziąwszy pod uwagę, że nie wrzucam analiz technicznych. a zwykle jest tak, że co by nie wrzucić to sie za to dostaje plusy xd. Są tacy co mają 10x razy więcej postów niż repa.

Zresztą naprawdę będziesz się czepiać mojej reputacji, gdzie plusy dostaje od różnych osób? Nabijanie repa i pokazywanie siurków to jest jak widać u miśków.
Spoiler:
rep.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 26 czerwca 2021, 22:38

miso20 pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 22:32Pokazywanie siurków kto ma większego zostawiam wam
miso20 pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 22:32Nabijanie repa i pokazywanie siurków to jest jak widać u miśków.

Ostatnio miałem bana na miesiąc a teraz zrobie sobie bana sam na miesiąc. Ja o pozycjach spekulacyjnych a ty .. ja o ocenie przez użytkowników a ty znowu o .. Nie podejmuje nawet tematu co ty masz chopie w głowie . Zostań w świecie swoich
miso20 pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 22:32 siurków

Bez odbioru

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » sobota, 26 czerwca 2021, 22:51

Spoiler:
bitup pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 22:38ja o ocenie przez użytkowników a ty znowu o
Przecież ci pokazałem, że nabijasz sobie repa, a zarzucasz mi, że ja mam słabego. Generalnie jesteś w błędzie. Użyj wyszukiwarki.
bitup pisze: sobota, 26 czerwca 2021, 22:38Ostatnio miałem bana na miesiąc
No popatrz, a ja nigdy przez 7 lat. To kto jest większym trollem? xd

Co do kursu, to znalazłem fajny wykres w sieci. Pokazuje stosunek ceny do 20WSMA. Pierwsza żółta linia to 0, czyli poziom gdy cena jest równa tej średniej. Druga żółta linia (niższa) to obecny poziom. Patrząc na dekadę wstecz widać, że pod tą linią niewiele miejsca zagrzaliśmy i nie napalałbym się na gigantyczne spadki.

Generalnie wygląda to tak jakby poziomy sub 20k były możliwe do osiągnięcia, ale równie możliwe jest, że teraz trwa akumulacja albo jakiś większy bear trap. Gdyby nastąpił znowu jakiś większy zrzut - taki na 5k$ co najmniej, to myślę, że można zacząć skupować. Jednak patrząc w perspektywie najbliższych kilku miesięcy lub lat, to nawet skup teraz wydaje się być rozsądnym posunięciem, nawet gdybyśmy jeszcze nurkowali.
rep.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » sobota, 26 czerwca 2021, 23:03

@miso20 Zakup po korekcie takiego kalibru jaki mamy teraz jest jak najbardziej ok ale tylko patrząc latami, kupić i zapomnieć a po 5/10 latach zrealizować zyski. Chociaż z drugiej strony bitcoin już zrobił swoje i z każdą hossą robi mniejszy wynik i powoli zamienia się w cyfrowe złoto przez co bardziej jest atrakcyjniejszy dla kogoś kto obraca milionami z którymi nie wie co zrobić. Chyba że ktoś lubi adrenalinę i codziennie siedzi w wykresach oraz obserwuje newsy to można grać na dźwigni.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2021
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ByczyMisiek » sobota, 26 czerwca 2021, 23:21

Granie na dzwigni to zwykly hazard

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 115
Rejestracja: 18 listopada 2020
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Ozzy » niedziela, 27 czerwca 2021, 00:20

Do usunięcia
Ostatnio zmieniony niedziela, 27 czerwca 2021, 05:58 przez Ozzy, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 111
Rejestracja: 8 czerwca 2020
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: GameBoy » niedziela, 27 czerwca 2021, 00:50

@Ozzy
Doczytaj do konca co autor dopisal po Twittem i skorektuj posta.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 845
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 485
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » niedziela, 27 czerwca 2021, 01:29

Ostatni sensowny moment na potwierdzenie Wyckoffa. Jeszcze mała szpilka w dół i jazda do góry 8-) . Po 2:00 okaże się co tu jest na prawdę grane :)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Arcymistrz1990, kontener i 23 gości