Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 17 marca 2018, 22:20

@szpon spokojnie, spokojnie to gość z 2013, masz na pokładzie 2014,2015 wymęczonych długotrwałymi spadkami i odkupionych niziutko/ zarobionych. Myślisz że nas przechytrzysz :mrgreen: long/short i będziemy spekulować a na końcu będzie płacz dzieci 2017 roku
Znowu podnosi łeb koleżka. Przyjdzie jeszcze prawdziwa krew :twisted:
Ostatnio zmieniony sobota, 17 marca 2018, 22:26 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zeyt » sobota, 17 marca 2018, 22:26

@socjolog2008, jestem dzieckiem 2017 i nie weźmiesz mnie tak łatwo ^^ Przy takich wahaniach nie ma co kupować, jak zobacze długotrwały wyniszczjący spadek, nie sznite w dół jak teraz. To kupie :P

Tak dla zobrazowania, jak wyobrażam sobie obecną sytuacje, w miejscu zielonej strzałki zakup będzie już praktycznie bezstratny, jeśli ma kiedyś nastąpić kolejna bańka, bo wiadomo, bańka tworzy bańke
Chociaż po ostatnim rozeznaniu w temacie Core, i BCH, to poczekam na LN najpierw ^^
I przyznaje racje kierownikowi, ludzie tu krzyczeli w styczniu ze 6k w życiu nie zobaczymy, że ucieknie nam pociąg.
Teraz krzyki że 3k nie zobaczymy, że ATH za miesiąc
Ci najbardziej cierpliwi zarobili najwięcej, Ci którzy obserwowali wykresy 1W, 1D, nie trejderzy z choinki wyskakujący z wykresem 5M wieszczący nowe ATH...
I ja taką taktyke przyjmę
Dziwnym trafem bańki na BTC następują rok po halvingu,
2012 Halving
2013 Bańka
2016 Halving
2017 Bańka
2020 Halving
2021 Bańka
Aż kusi żeby pod to zagrać ;)

Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota, 17 marca 2018, 23:04 przez Zeyt, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 6 lutego 2018
Reputacja: -32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szpon » sobota, 17 marca 2018, 22:30

@socjolog2008, ale ja nikogo nie mam zamiaru przechytrzyc. Sam chcialbym aby cena spadla do 3 czy nawet 1k, ale to nierealne. Dlaatego jak bedzie 5 to sie bardzo uciesze i kupie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12823
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 17 marca 2018, 23:27

Ja to tylko tutaj zostawię.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 214
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: kenioctiB » sobota, 17 marca 2018, 23:40

@zeyt

Ladnie narysowane, najlepiej przeczekać gnój i kupić jak będzie plasko.

Tylko moje 5groszy. W 2014 zarabiano na samej odsprzedaży drożej.

W 2017-2018 bitcoin według mnie to slup, manekin za którego pomocą zarabia się na kontraktach.

Ironia dla mnie jest sprzedawanie bitcoina kupionego 5x drożej i dalej na nim zarabiać.
Tracić na bitcoinie, zarabiać na obstawionym kontrakcie.

Na jakiś innych rynkach dzieją się takie cuda?
Chyba tylko na tych gdzie jest:
Płytki rynek,
Ograniczona ilość
Oraz gry na long i short.

Także zdziwiłbym się jakbyśmy mieli plaski wykres z mozliwoscia grania na kontraktach z dźwignia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » sobota, 17 marca 2018, 23:44

@szpon czyli jesteś na kasie i czekasz. Znaczy nie dałeś się porwać fali moonów i życzę zakupów na jak najniższych poziomach. Sobie short wlasnie na x25 ustawiam. Liq 8330$ i tak patrzę to spekulacja i wiadomo mnożymy srebra rodowe, ale te odbicia i podchody wyżej to już tylko wierzący w ATH, próbujący odrobić zakupy na zbyt wysokich poziomach. Ostatni żołnierze. Dzielni + więksi gracze którym to lata pewnie w większości.
Posłuchajcie shortujac :mrgreen:

i to
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zeyt » niedziela, 18 marca 2018, 00:21

kenioctiB pisze: @zeyt

Ladnie narysowane, najlepiej przeczekać gnój i kupić jak będzie plasko.

Tylko moje 5groszy. W 2014 zarabiano na samej odsprzedaży drożej.

W 2017-2018 bitcoin według mnie to slup, manekin za którego pomocą zarabia się na kontraktach.

Ironia dla mnie jest sprzedawanie bitcoina kupionego 5x drożej i dalej na nim zarabiać.
Tracić na bitcoinie, zarabiać na obstawionym kontrakcie.

Na jakiś innych rynkach dzieją się takie cuda?
Chyba tylko na tych gdzie jest:
Płytki rynek,
Ograniczona ilość
Oraz gry na long i short.

Także zdziwiłbym się jakbyśmy mieli plaski wykres z mozliwoscia grania na kontraktach z dźwignia.
Akurat teorie z zarabianiem na kontraktach juz raczej wszyscy przerobili, dostatecznie nam ja wyjaśniałes ^^
Szanuje Twoje zdanie, i całkiem możliwe że masz rację, rynek jest płytki, ale jednak głębszy niż np w 2014, mimo to wykres w późniejszym czasie sie wypłaszczył.
Każdy gra pod to co uważa za stosowne, i właśnie tylko dzięki temu niektórzy zarabiają.
Cała filozofia rynku, jakby każdy miał grać to samo, to mielibyśmy albo longa do nieba, albo shorta do podłogi ;)

@socjolog2008, z tym shortem x25 to Ty chyba nie tak na poważnie :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12823
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » niedziela, 18 marca 2018, 00:25

Widać opór był skuteczny, i chyba lepiej zapiąć pasy, bo sugerując się oznaczeniem od fibo, zaczęliśmy małą piątkę, dużej piątki C.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 18 marca 2018, 00:26

@Zeyt mega poważnie x50 się narazie boję(a i x100 się pykało nie raz), póki siedzę i obserwuje jest. Dobiło do 8093$ przez chwile a to może był już ostatni podmuch nadziei. Kanał 10-8 zamieniania się na 8-6k. Jak dobrze wyłapałem poziomy będzie darmowy Bitcoin :lol:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zbyszek_gd » niedziela, 18 marca 2018, 00:42

@ergorg, na poprzedniej stronie to jakaś mądra myśl musi być...
Podrzuć jakąś wskazówkę, bliższy kontekst, bo mi się zwoje przepalą.
Że bańka to już ci co chcą wiedzieć to wiedzą, że spadnie nisko... Wynika z poprzedniego twierdzenia.
Zestawienie tych wykresów jeszcze coś tam zawiera :?:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12823
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » niedziela, 18 marca 2018, 00:52

@Zbyszek_gd, uważam, że jeśli dopiero teraz miałoby być return to normal, warto obserwować wykres google trends. Kto wpisuje w google frazę "bitcoin"? Mogę się założyć, że nikt kto już siedzi na forum. Z reguły wpisują to ludzie, którzy pierwszy raz o nim usłyszeli. Jeśli wraz ze wzrostem BTC, popularność zaczęłaby z powrotem rosnąć, śmiem twierdzić, że mogłoby to nakręcić kolejną bańkę.

Tylko nie bijcie za inne myślenie niż "zaraz 3k$". :mrgreen:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zbyszek_gd » niedziela, 18 marca 2018, 01:15

@rgorg, genialne w swojej prostocie. Bardzo dobry wskaźnik i powinien działać z lekkim wyprzedzeniem. Dzięki za wyjaśnienie.

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 7 lutego 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: dawidgut » niedziela, 18 marca 2018, 01:19

Ja mam Panowie wrażenie, że return to normal mamy już za sobą i teraz takiego odbicia jak było do prawie 12k nie zobaczymy i powoli będziemy jednak zjezdżać.

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ognos » niedziela, 18 marca 2018, 01:26

@Zbyszek_gd @ergorg niestety jest na odwrót (pomijając to, że google odswieża wyniki z dużym opóźnieniem) to nic się z tego wykresu nie dowiecie, on w większości kroczy za kursem bitcoina, a nie na odwrót ;)

Jeśli chcecie badać popularnosc i jak wpływa to na kurs to już prędzej lepszym rozwiązaniem są takie monitoringi social media, ile razy jest użytwana fraza bitcoin itp.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 18 marca 2018, 01:38

ergorg pisze: warto obserwować wykres google trends. Kto wpisuje w google frazę "bitcoin"?
Ale czy wynik w google trend nie jest tak naprawdę pochodną zmian ceny a nie ich powodem? :)

Dodano po 2 minutach 7 sekundach:
Dla mnie wyniki wyszukiwań są pochodną zmian ceny i wynikającej z tego uwagi mediów a potem popularności tematu. Uprzedzanie zmian ceny na rynku poprzez wzrost popularności wyszukiwań jest nieco myśleniem magicznym. Dlaczego? Bo to myślenie zakłada 2 rzeczy by miało sens:
1) wzrost ceny pompują głównie nowi (albo gracze niekoniecznie nowi którzy też koniecznie spełniają warunek z pkt. 2.),
2) nowi kupujący BTC zanim to zrobią wpisują w google słowa Bitcoin, BTC itd.

Dodano po 6 minutach 1 sekundzie:
O wiele bardziej możliwe wydaję mi się wklepywanie "Bitcoin" do googla przez ludzi, którzy niekoniecznie grają, ale nagle usłyszeli o tym w tv, na necie, w gazecie itd. A usłyszeli, bo cena się znacznie rusza i jest gorącym tematem w mediach. Czyli źródłem wyszukiwań jest (dla mnie) raczej duża zmiana ceny. Stąd wykresy baniek BTC i wyszukiwań googla są podobne. Z wykresu bańki wynikają wyszukiwania poprzez wzrost atencji mediów adekwatnie do zmian ceny.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zbyszek_gd » niedziela, 18 marca 2018, 01:51

Frazy w google, szukać będą osoby które z różnych powodów miały pomysł kupić.
Osoby niezainteresowane, słyszą szum medialny po wahaniach kursu, ale nie szukają informacji. Co chcieli to przeczytali i usłyszeli w mediach.
Spoiler:
I niestety, ale takie myślenie prowadzi do konkluzji, że dopóki nie będzie konkretnego zakotwiczenia w świecie finansów to jest to tylko piramida finansowa. (nie bijcie)

Penie jak "kurz bitewny" opadnie, zaczną pojawiać się wpisy na FB, YT, forach i zabawa zacznie się od nowa. I tak do czasu zakotwiczenia kilku krypto w finansach i zakotwiczenie kursu z czymś realniejszym. A niech to będzie i koszyk kilku PKB.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » niedziela, 18 marca 2018, 02:03

Tone Vays na żywo o kursie
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Początkujący
Posty: 158
Rejestracja: 16 grudnia 2017
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Xceed » niedziela, 18 marca 2018, 02:15

Ciekawe że banka pękła właściwe w tym samym czasie jak weszły kontrakty na btc. To raczej nie przypadek. Dużych wzrostów nawet po dojściu do 3k długo nie będzie. Ulica co kupowała btc po 20k już drugi raz tego nie zrobi tym bardziej że większość tych osób nie uciela strat i wciąż trzyma te btc z nadzieją ze odrobią. Niestety trochę sobie poczekają.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 18 marca 2018, 02:49

Xceed pisze: Dużych wzrostów nawet po dojściu do 3k długo nie będzie.
Bo? Bo widzisz spadki 3 miesiące po wzrostach od ponad 1.5 roku (z nasileniem w ostatnich kilku miesiącach)? Tak mało potrzeba, by wziąć cenę aż o 60% niższą niż obecną już po dużych spadkach od szczytu i stwierdzić, że nie będzie długo nawet po niej rosło? :) By móc to stwierdzić trzeba by znać przyszłość.

Gdyby zmienić ceny wymienione w Twoim poście, to tego typu posty są zawsze, po każdej bańce. Identycznie pisano np. w 2014. Że długo nie wzrośnie, niektórzy pewnie nawet, że nigdy itd. A jak wiemy wzrosło. I sytuacja była znacznie trudniejsza, bo padła giełda-matka rynku odpowiedzialna za 70-80-może i 90% wolumenu światowego. Teraz mamy sporo giełd, nie ma nawet części takiej centralizacji wolumenu jak wtedy: https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/#markets
Oczywiście nie znaczy to, że będzie już rosło. Ale znaczy to, że bywało znacznie trudniej na tym rynku i jakoś nie umierał.

20000$->3000$ to byłby spadek o -85% i być może doskonałe miejsce na zakup na bardzo długo. Oczywiście z dużym marginesem na pogłębienie, ale to już rejon na prawdziwy longterm, nawet jeśli nowi ludzie lubią longterm gdzieś bliżej 20k (bo wtedy jakoś pytają o niego a teraz nie:) niż np. teraz przy 8k hehe.

Dodano po 15 minutach 3 sekundach:
Xceed pisze: Ulica co kupowała btc po 20k
Cena prawie 20k była tylko chwilowym wychyleniem w większej perspektywie. Świeczki powyżej 19k to były raptem 3 świeczki dzienne. Więcej jest kupowane i sprzedawane w rejonach gdzie jest więcej świeczek i wolumen czyli raczej pasmo 15-17k niż jakieś masowe kupowanie 19-20k, którego nie było.

W 2013 po kwietniu wydawało mi się, że dalszy wzrost jest niemożliwy, no bo przecież nikt nie będzie kupował znów po 250$, bo spadło no i jest trochę tych co kupili po 250$ i oni by sprzedawali na potęgę jakby wróciło. Pół roku po tym była cena 1200$. Rok później wydawało mi się, nie wróci do 1000$ bo (znów te same powody). Rynek ma gdzieś takie przekonania więc nie ma pewności. Najlepszy był spadek z tej pierwszej bani z chyba 32$ do 2$. Wtedy przy dnie takie 25 czy 50$ wydawało się większości pewnie nierealne. I to "wydawanie się" nie miało żadnego znaczenia. Tak samo nie ma teraz i odpowiednio mocny trend może spowodować i zakup po irracjonalnie wysokich i niskich cenach z dowolnej perspektywy. Jak spada wysokie ceny wydaja się nierealne, jak mocno rośnie, znacznie niższe też. To jest adaptowanie poziomu cenowego. Nie wiem czy np. czytacie tradera21. Tak z rok temu czy dwa ceny fb, netflixa, google, amazona itd. wydawały się mu się irracjonalnie wysokie i do shortowania polecane. Przeszacowany rynek. No a one rosły dalej. Kwestia, że różne rynki są nadmuchane nie da nigdy tak wartościowych wniosków jak to czy ich trend będzie kontynuowany (nawet jeśli jest w 99% wydmuszką) i czy się zmieni. Trading i inwestowanie zarabia bardziej na wklejeniu się odpowiednio w trend nie w subiektywne poczucie co jest wysokie, drogie i jaka cena wydaje się nierealna itd. Ja np. jestem przyzwyczajony nadal do ceny BTC jako "właściwej"; "uczciwej" na poziomie kilkaset $/BTC, ale nie ma to żadnego znaczenia, rynek zmienia się często szybciej niż my adaptujemy do cen.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Zeyt » niedziela, 18 marca 2018, 03:19

Polecam każdemu analize nastroju rynku i zachowania ludzi w tym wątku, od tego posta @prezes
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... start=2760
Oni też kiedyś byli początkujący, można poczytać posty @Wymazywanie, o przebijaniu oporów na 4800 Cny(na oko 800 dolców) ^^
Generalnie można dużo sie nauczyć, wybrałem akurat ten moment, bo prezes zauważył także ważny schemat którego kurs BTC od 2010 sie niejako trzyma...
Jak będziecie szli w przód da sie nawet znaleźć posta @Bitmar o końcu bańki i zachowaniu ostrożności (na poziomie 3k dolarów)
Koniec końców, holderzy wygrali, a jak zauważycie temat jest martwy, bo wszyscy którzy w tych czasach w tej dyskusji uczestniczyli, już pewnie sie dorobili ;) Co oznacza besse, i teraz my młodziki to akumulujemy
Bitmar w jednym poście pisał, że na paru sprzedających BTC pojawia sie 100 ub więcej chętnych na kupno, i to stale wykładniczo rośnie
Tutaj każdego weterana traktuje się jak bóstwo, a to najzwyklejsi ludzie, którzy tak jak my spekulowali na temat ceny BTC.
Jeśli znasz zasade działania blockchain, i interesuje Cie ta technologia, to wierzysz w nią i inwestujesz, i zapewne wkońcu wygrasz ^^
Jeśli jednak jesteś tu tylko dla ceny, bez znajomości działania sieci w minimalnym stopniu, to będzie Ci trudniej inwestować ;)
I zapewne wymiękniesz po czasie...
Czytając ten wątek, 3 lata zleciały jak z bicza strzelił, niektórzy nie wytrzymali i sie wyłamali, ale Ci co przetrzymali wyszli na tym tak dobrze, że już nie muszą tu zaglądać ^^
Rynek krypto moim zdaniem ma jeszcze bardzo dużo miejsca na płotki takie jak my, moi rodzice nie mają pojęcia co to jest i jak to działa, jedynie z TV że to drugie amber gold...
W pracy na 100 osób ja jestem jedyny co w ogóle ma jakiekolwiek o tym pojęcie, reszta amber gold :P
Na czas bessy polecam nauke i zapoznanie sie z różnymi tematami na tym forum, a łatwiej wam przyjdzie ją przeczekać.
Blockchain może ma wady, i potrzebuję jeszcze wielu rozwiązań, może i ktoś położy na nim łapy, ale przelewu na drugi koniec świata za grosze w pare sekund póki co nic nam nie zastąpi :)
Wybaczcie jeśli to offtop, troche popłynąłem, ale związek z kursem to ma duży ^^
Następny opór na 6k ^^

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, baranzii, Bundy, grzeg, lobor, remix i 14 gości