Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
22
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » niedziela, 8 sierpnia 2021, 22:38

socjolog2008 pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 21:48Fizycznie od 4 lat nie posiadałem btc
Wyrazy współczucia. Głębokie.
Ja czasami (ale tylko czasami) jestem na siebie zły, że nie posłuchałem brata, jak mnie namawiał na mining btc w czasach, jak kopało się to jeszcze na GPU...Dzisiaj pewnie byłbym w innym miejscu - zakładając, że nie popełniłbym takiego błędu jak brat lokując środki na "lokacie" w BM.
Ale widocznie tak miało być - dzisiaj jestem w takim miejscu, że mimo, że czasami mam poczucie straconego czasu - to niczego nie żałuję...

Nie wiem co masz na celu - w prawie każdym wpisie pisząc to co piszesz w stylu
Mnie to do niczego nie jest potrzebne i kompletnie zbyteczne. To koralik który został spompowany i zostanie zdołowany i historia się tak zamknie.
Ideologicze przesłanki jeszcze jestem w stanie jakoś zrozumieć - mimo że się z nimi nie zgadzam (podobnie zachowywał się ktoś, kogo zaliczałem do "sekty BCH" swego czasu) - ale przy okazji piszesz sporo nieprawdziwych informacji, czasami wręcz nie zdając sobie sprawy, że wprowadzasz w bład co poniektórych - bo świeżaki mają to do siebie, że wpisy niektórych osób z długim stażem i reputacją traktuja jako prawdę objawioną i w żaden sposób tego nie weryfikują.

Z mojego punktu widzenia, tak się uzewnętrznia twoja frustracja, że nie wykorzystałeś swojej szansy danej przez los, a może wręcz modelowo to sp....(skoro masz 0 btc, tak, można to tak odebrać)
Widać też pewną ewolucję - dołączyłeś jakiś czas temu do grupy którą ja nazywam "sektą BSV" - świetnie się wpasowałeś, macie wspólnego wroga, mówicie tym samym językiem, poklepujecie się po plecach - super - tylko dlaczego tutaj musi się wam ulewać, a nie na tym waszym forum?
Może dlatego, że nudne jest pisanie samemu z sobą?
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 10 listopada 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wykopek7 » niedziela, 8 sierpnia 2021, 23:47

Muszę przyznać, że bosko się czyta na różnych forach od kilku dni ból dupy i płacz dzieci czekających na BTC poniżej 20k. Ze 3 tygodnie BTC szorował dołek po ponad 50% korekcie a niektórym dalej było mało :)
adiqq pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 22:38wpisy niektórych osób z długim stażem i reputacją traktuja jako prawdę objawioną i w żaden sposób tego nie weryfikują.


Towarzystwa wzajemnej adoracji zawsze były na każdym forum, tutaj też są ... odkąd pamiętam. Chyba naturalna kolej rzeczy, że po jakimś czasie użytkownicy zaczynają się wzajemnie plusować bo się znają a nie ze względu na treść posta.
Ostatnio zmieniony niedziela, 8 sierpnia 2021, 23:50 przez wykopek7, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: art12 » niedziela, 8 sierpnia 2021, 23:49

adiqq pisze:
socjolog2008 pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 21:48Fizycznie od 4 lat nie posiadałem btc
Wyrazy współczucia. Głębokie.
Ja czasami (ale tylko czasami) jestem na siebie zły, że nie posłuchałem brata, jak mnie namawiał na mining btc w czasach, jak kopało się to jeszcze na GPU...Dzisiaj pewnie byłbym w innym miejscu - zakładając, że nie popełniłbym takiego błędu jak brat lokując środki na "lokacie" w BM.
Ale widocznie tak miało być - dzisiaj jestem w takim miejscu, że mimo, że czasami mam poczucie straconego czasu - to niczego nie żałuję...

Nie wiem co masz na celu - w prawie każdym wpisie pisząc to co piszesz w stylu
Mnie to do niczego nie jest potrzebne i kompletnie zbyteczne. To koralik który został spompowany i zostanie zdołowany i historia się tak zamknie.
Ideologicze przesłanki jeszcze jestem w stanie jakoś zrozumieć - mimo że się z nimi nie zgadzam (podobnie zachowywał się ktoś, kogo zaliczałem do "sekty BCH" swego czasu) - ale przy okazji piszesz sporo nieprawdziwych informacji, czasami wręcz nie zdając sobie sprawy, że wprowadzasz w bład co poniektórych - bo świeżaki mają to do siebie, że wpisy niektórych osób z długim stażem i reputacją traktuja jako prawdę objawioną i w żaden sposób tego nie weryfikują.

Z mojego punktu widzenia, tak się uzewnętrznia twoja frustracja, że nie wykorzystałeś swojej szansy danej przez los, a może wręcz modelowo to sp....(skoro masz 0 btc, tak, można to tak odebrać)
Widać też pewną ewolucję - dołączyłeś jakiś czas temu do grupy którą ja nazywam "sektą BSV" - świetnie się wpasowałeś, macie wspólnego wroga, mówicie tym samym językiem, poklepujecie się po plecach - super - tylko dlaczego tutaj musi się wam ulewać, a nie na tym waszym forum?
Może dlatego, że nudne jest pisanie samemu z sobą?
W końcu ktoś to napisał. ObrazekObrazekObrazek Bo już nie dało się tego czytać.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 10 listopada 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wykopek7 » niedziela, 8 sierpnia 2021, 23:52

@kontener Miniaturka z rozdziawionym sztucznie ryjem i sensacyjnym tytułem? Tak, to na pewno dobre żródło :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 111
Rejestracja: 8 czerwca 2020
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: GameBoy » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 00:18

wykopek7 pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 23:52@kontener Miniaturka z rozdziawionym sztucznie ryjem i sensacyjnym tytułem? Tak, to na pewno dobre żródło

Nie oceniaj książki po okładce, bo gość nagrał naprawdę dobry materiał.

Ogólnie. KIlkadziesiąt minut temu Tether wydrukował 1,000,000,000 (miliard) USDT. Tłumaczą to jako "uzupełnienie zapasów celem dalszego użycia i możliwych swapów. To jest ŻART. Do tego te ostatnie transfery USDT na Binance i FTX. Nie mam pytań.

Spoiler:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 12:57

Uważam, że zaczynamy kolejny cykl dużych wzrostów BTC. Na początek spadki altów wobec BTC, ale utrzymujących się względem dolara. Po przebiciu ATH na BTC i chwilowych przerwach we wzrostach alty będą odpalać do BTC tym samym zyskując w dolarze. Tak to już było.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 13:08

blink pisze: poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 12:57Po przebiciu ATH
Jesteś kolejną osobą która pisze o ATH.

Już postanowione? Miesiąc, dwa i mamy ATH? Sky is no limit? Zero oporów? Bessa odwołana?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 842
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 485
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 13:16

Po tej dłuższej zawieszce w boksie 28-42 może teraz przyśpieszyć. Byłem cały czas za opcją niższego zejścia w rejony 18-20k, ale człowiek swoje, a koń swoje (jak z tą Niemką na Olimpiadzie ;) )

Pewnie pojawi się niebawem korekta wzrostów, myślę do poziomu strefy oporów (żółta gruba) i odbitka od MA21 na 1W. MACD też blisko byczego przecięcia (biała kropa), wiec będzie się działo :) Albo pójdzie impetem wyżej W tej sytuacji może nawet na nowe ATH, albo gdzieś po drodze pojawi się news pod spadki i z okolic 50k ludziska się wyprzedadzą fest.

Obrazek

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 13:16

@ergorg Krótka i mało widowiskowa hossa, teraz była krótka i płytka bessa więc nowe ath jak najbardziej możliwe w tym roku i mój scenariusz praktycznie jak po sznurku. Kolejnym przystankiem gdzie niedzwiedzie mogą wieści apokalipsę to 50-55k. Potem będzie wielkie zdziwienie że czemu to idzie do góry. Ja tu nie jestem ani bear ani bull, stwierdzam to co widzę i na tej podstawie najprościej przewiduję ruchy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 13:19

Zna ktoś metodologię Jurka S.? Ocenia on, że prawdopodobieństwo nieprzebicia ath i tego że obecne odreagowanie jest dobrym miejscem na całkowite wyjście z krypto na 99%. Co o nim sądzicie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 115
Rejestracja: 18 listopada 2020
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Ozzy » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 13:57

Oceniać może, oglądałem kilka jego wcześniejszych analiz i dla Eth też nie dawał dużych szans na przebicie ATH, a jednak się stało więc trzeba mieć dystans do wszelakich analiz, które walają się z każdej strony i mieć swoją ocenę rynku.
Zbliżamy się do 0,5 fibo


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 14:52

anagamidev pisze: piątek, 30 lipca 2021, 23:15 Ależ pompastycznie :D 46k$ chyba jednak :D
No i pięknie 46k$ wbite, ciekawe co dalej :D Stokasun :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 14:59

wg. mojej szklanej kuli nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić nowe ath 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 16:18

ergorg pisze: poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 13:08Jesteś kolejną osobą która pisze o ATH.

Już postanowione? Miesiąc, dwa i mamy ATH? Sky is no limit? Zero oporów? Bessa odwołana?


W ciągu ostatnich 20 dni BTC wzrósł/odbił o 16-17k. Zostało jeszcze 20k do ATH. Nie pisałem że w miesiąc, ale jest to możliwe. Pisząc nowy cykl miałem na myśli to co się działo od grudnia 2020 do ATH w kwietniu 2021. Trwało to 5 miesięcy i BTC wzrósł w tym czasie o 50k. Co to za problem 20k?

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 17:14

Właściwie już 23 czerwca dało się przewidzieć:
-Jak długo będzie trwać bessa
-Kiedy robić zakupy
-Kiedy spodziewać się solidnej korekty tego trendu wzrostowego, czyli 50-55k
-Do jakiego pułapu zawędruje bitcoin zanim bania pęknie (300-320k$)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 17:30

HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 17:34

@adiqq Czyli prócz tego że USDT jest zabezpieczony w 100% to jeszcze ekstra zarobili na tych papierach/akcjach czy co tam jeszcze 30 milardów?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 17:44

w raporcie nie ma nic na ten temat...bardzo ogólnikowy dokument
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 19:17

blink pisze: poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 16:18Trwało to 5 miesięcy i BTC wzrósł w tym czasie o 50k. Co to za problem 20k?
ta ,ta .. przecież wiadomo , że będzie tylko rósł :mrgreen:

przypomnę ci , że w między czasie z 64 jebnoł na 28 ( 36k) ......zatem cytując klasyka "co to za problem" by powiedzmy : z 50 przyglebił na 15 :?: :?:

podsumowując nastroje :

HipHip HURRRRRAAAA !!!! ATH już więcej niże pewne :mrgreen:

tymczasem na 4h czy nawet 1D formuje nam się taki fajowy klinik ...więc zanim odpalicie lambosy to pozakładajcie elastyczne gacie i solidne pampersy by nie zmoczyć foteli

bajo 8-)
Obrazek


e/
@CounterStrike
mesrotten pisze: niedziela, 8 sierpnia 2021, 11:02 Tadam, blue dot.

Obrazek

@Rejuvenate pisałem już o tym 100x i nie chce mi się powtarzać. Wygoogluj hash ribbons. W skrócie indykator skorelowany z hashrate'em i kapitulacją górników.

Przypominajka od 2016 jeśli chodzi o jego skuteczność w wyłapywaniu mocnych fal up.

e/ ok, niebieska kropka zniknęła :D nie wiem ocb.

ee/ jest. znów.

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 19:28 przez zeroBTC, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CounterStrike » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 19:19

Hash Ribbons znów zapalił się na niebiesko <3 Byczy znak :D

https://www.fxmag.pl/artykul/hash-ribbo ... akro-dolek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 19:27 przez CounterStrike, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], sebamistrz, shinya56 i 44 gości