Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » piątek, 2 grudnia 2022, 22:37

@rubel, patrząc w lewo może być P&D. Jak już tyle znosiliśmy na szczytach to nie było zbytnio powrotów.



Przypomnę, że wychwycenie obrócenia trendu to jedna z najtrudniejszych rzeczy w tradingu.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » piątek, 2 grudnia 2022, 22:49

masonbtc pisze: piątek, 2 grudnia 2022, 15:45 jak spx zamknie się dzisiaj powyżej ok 4040 to w weekend powinna być bomba na btc
to co pompujemy zaraz dziada? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » piątek, 2 grudnia 2022, 22:59

Jeszcze dodam, że wykres miesięczny SPX dla mnie jest bullish.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » piątek, 2 grudnia 2022, 23:28

wszystko zamknięte to crypto wchodzi do gry

spx wykonał dzisiaj robotę jak należy

teraz ważne aby pokonać ok. 17100 i powinno się rozkręcić :)

Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: graczyk » piątek, 2 grudnia 2022, 23:55

ergorg pisze: piątek, 2 grudnia 2022, 22:59Jeszcze dodam, że wykres miesięczny SPX dla mnie jest bullish.
Problem jest taki,że mamy 7 tygodni wzrostów z rzędu(w każdym tygodniu pod rząd był wybijany nowy szczyt). Nawet jak trend jest zdrowy i potrwa, to nic nie idzie pionowo. Może być "odpoczynek". Ja kibicuje gorąco wzrostom bo mam akcji praktycznie pod korek na umiarkowanym kredycie, ale jakieś korekty trzeba brać pod uwagę.

Z drugiej strony jak patrzę w 2018/2019 roku jak startowała hossa(albo kończyła się korekta-jak kto woli) to mieliśmy 18 tygodni z rzędu wzrostowych. W sumie otoczenie podobne, bo wtedy też każdy brał za pewnik podwyżki stóp, a wyszło jak wyszło. Wtedy prostym ruchem w 18 tygodni było od dołka 26% wzrostu-teraz to taki odpowiednik 4400 pkt.

Jakby ktoś szukał analogii to BTC to ten wtedy cały wzrost przespał. Dopiero pod koniec ruchu zaczęła się hossa i wzrost z 3k na 14k(czyli można uznać,że BTC nadrobił z nawiązką cały ruch).

Teraz co do większej pompki to nie wiem. Ciężko powiedzieć co zrobi FOMC. Jeżeli faktycznie chcą dojść do stóp powyżej 5% i tam je długo trzymać to będzie ciężko o takie gwałtowne ruchy w górę.
socjolog2008 pisze: piątek, 2 grudnia 2022, 20:20Obstawiam że podniesie więcej jak 0.5 punkta
Też się tego obawiam. Z drugiej strony podnieść to jedno. Zakładając,że to koniec podwyżek, kwestia ile przytrzymają stopy na tym poziomie. W tej chwili samo utrzymywanie stóp na tym poziomie to jak pocałunek śmierci.

Póki co czekam na swoim longu na średniej ze 100 dni, czyli 19 tys. Wsparcie 16800 wytrzymało idealnie. Nie wykluczam,że jak będzie dobra dynamika ruchu to możliwe,że za pierwszym podejściem to złamiemy i dojdziemy przynajmniej do poziomu sprzed FTX. Ale do tego przydałaby się pomoc ze strony Powella.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7636
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12838
Reputacja postu: 
17
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 3 grudnia 2022, 12:04



@graczyk wspomniałem o Tobie, niektóre twoje posty dały mi inspirację do napisania tego wątku.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » sobota, 3 grudnia 2022, 12:53

Jeśli mamy powtórzyć cykliczność i nie wydarzą się większe kataklizmy to widziałbym mniej więcej powtórkę z 2015r. Rajd św. mikołaja to moim zdaniem chciejstwo.

Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 3 grudnia 2022, 13:20

socjolog2008 pisze: wtorek, 15 listopada 2022, 16:22opcja z podniesieniem crypto jak się zaczną osuwać indexy i umacniać dolar jest, pamiętajcie o panu wyjebce który ma siedzibę na tym właśnie rynku i to tutaj się realizuje najlepiej

@rubel ale ta opcja jest w grze. Mnie na nos niedźwiedzia coś tu śmierdzi i mogą to zrobić. Psychologia tłumu działa na wszystkich rynkach negatywnie obecnie ,jest potencjalnie możliwość próby ratowania crypto PR poprzez wzrosty, druga sprawa to muszą ludzi ubrać przed kolejnymi spadkami, bardziej, tchnąc nadzieję i pokazać że walczy.Nie skreślałbym św. Mikołaja na tym rynku jeszcze ;) nie mam zamiaru się w nic załadować ale ostrożnie pogrywam drugi dzień L i S, dwu biegunowo
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » sobota, 3 grudnia 2022, 13:39

socjolog2008 pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 13:20druga sprawa to muszą ludzi ubrać przed kolejnymi spadkami, bardziej, tchnąc nadzieję i pokazać że walczy
I tchnęli, wielu już poubierali na nie wiadomo jakie odbicie.
socjolog2008 pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 13:20Nie skreślałbym św. Mikołaja na tym rynku jeszcze
Jak to w życiu. Wszystko się może zdarzyć. Czas pokaże.

Jak dla mnie to tylko chwilowy przystanek przed dalszą kontynuacją tej fali spadkowej. Zwykły bull trap jakich było wiele.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 1734
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » sobota, 3 grudnia 2022, 18:37

socjolog2008 pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 13:20@rubel ale ta opcja jest w grze
wątpię, nie ma podstaw do umacniania dolara, już po wyborach....
socjolog2008 pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 13:20możliwość próby ratowania crypto PR poprzez wzrosty, druga sprawa to muszą ludzi ubrać przed kolejnymi spadkami, bardziej, tchnąc nadzieję i pokazać że walcz
czego by nie gadać i jak by się krpto nie pogrążyło samo z siebie (było syfem i nim pozostanie) to gdy porządnie rusza rynki nawet to ostanie oczka łańcucha pokarmowego zacznie je gonić, później ale to zrobi

BTW: ja już dawno olałem grę na krypto, szkoda męczyć rynek a boty elegancko pomnażają eth.

Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
rubel pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 13:39 Jak dla mnie to tylko chwilowy przystanek przed dalszą kontynuacją tej fali spadkowej. Zwykły bull trap jakich było wiele.
bo tak to wygląda ale oni wiedzą że my to wiemy

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 3 grudnia 2022, 22:48

panie i panowie

przez prawie 5 miechów mieliśmy przepychanki w granicach 18-25k tylko po to żeby finalnie pogłębić dołek o 12%

tutaj już się nic nie wydarzy nikt się tym już nie interesuje

teraz wystarczy zająć pozycje i czekać

grudzień powinien być jeszcze spokojny raczej takie powolne odbudowywanie ceny

natomiast od nowego roku już zaczniemy powrót króla czyli BTC zacznie znowu dominować na rynku tym samym historia zatoczy koło

alty tak ogółem wrócą do gry jak bitek zrobi nowe ath czyli gdzieś 3,4 kwartał 2024 i przyciągnie nowych "inwestorów"

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 listopada 2022
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Danon20 » sobota, 3 grudnia 2022, 22:55

zakłada ktoś w ogole scenariusz ze bitcoin juz nigdy nie osiagnie nowego ath ? patrząc na adresy btc i eth to wygląda tak ze duży kapitał akumuluje eth ale btc juz nie. patrzę tutaj na adresy powyzej 100 btc i 100 eth.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 3 grudnia 2022, 23:03

masonbtc pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 22:48ath czyli gdzieś 3,4 kwartał 2024

Ale stary pierdalnąłeś predykcję na 1,5 roku. Powiedz mi ath to ile x5 czy x6 w porywach wiatrów :?: Na większości altów masz już minus 15-20 razy od topu z tej bańki. Ekosystem trzeba znaleźć który zatrybi i działa dziś to i będzie działać na ath, wróci do niego kapitał i wszystko będzie się rozbijać o dex`y z Derivatives. I ja takich właśnie coinów szukam a przetestowałem już z 10 łańcuchów, narazie mam pewniaka jednego AVAX. Stawiam że w następnej hossie ludzie postawią na funkcjonalność - brak AML/KYC - anonimowość- zdecentralizowane giełdy i ich coiny. To i tak jeszcze spadnie ale patrzeć i testować można już. Bit czy ethereum jest pewniejszy mocą i siłą kapitału na łańcuchu ale większość jest tu dla $ prawda
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » sobota, 3 grudnia 2022, 23:20

Danon20 pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 22:55zakłada ktoś w ogole scenariusz ze bitcoin juz nigdy nie osiagnie nowego ath ? patrząc na adresy btc i eth to wygląda tak ze duży kapitał akumuluje eth ale btc juz nie. patrzę tutaj na adresy powyzej 100 btc i 100 eth.
Oczywiście że tzw. flippening z BTC do ETH jest oczekiwany i jest kwestią czasu , trend ETH/BTC Twoim przyjacielem ;) Zmienię zdanie jeśli posypie się trend zmierzający do detronizacji Bitcoina.
https://buybitcoinworldwide.com/flippening/

Co do ATH na bitku to nie wierzę aby osiągnął ponownie podobną wartość porównywalną z poprzednim ATH , chodzi mi o wartość liczoną siłą nabywczą pieniądza bo po odpowiedniej "wenezuelskiej" inflacji na dolarze kiedyś bitek przebije ATH i osiągnie wymarzoną przez bagholderów cenę 1mln USD ;) . Osobiście nie stawiam kasy na wiarę w BTC-SoV, ale nie będę też shortował ewentualnych wybić.
---

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 3 grudnia 2022, 23:21

@socjolog2008

piszesz o rzeczach o których nie mam pojęcia a mimo to jestem wstanie na tym rynku zarobić

BTC daje mi gwarancje zarobku to w niego wchodzę reszta mnie nie interesuje obecnie bo się nie znam co może wystrzelić lepiej a co nie

patrzę na schemat i powtarzalność reszta mi zwisa i zobaczymy co z tego wyjdzie :o

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » sobota, 3 grudnia 2022, 23:25

masonbtc pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 22:48 panie i panowie

przez prawie 5 miechów mieliśmy przepychanki w granicach 18-25k tylko po to żeby finalnie pogłębić dołek o 12%

tutaj już się nic nie wydarzy nikt się tym już nie interesuje

teraz wystarczy zająć pozycje i czekać

grudzień powinien być jeszcze spokojny raczej takie powolne odbudowywanie ceny

natomiast od nowego roku już zaczniemy powrót króla czyli BTC zacznie znowu dominować na rynku tym samym historia zatoczy koło

alty tak ogółem wrócą do gry jak bitek zrobi nowe ath czyli gdzieś 3,4 kwartał 2024 i przyciągnie nowych "inwestorów"

chłopie proszę cię nie BREDŹ !! i nie pisz tu nic bo QURVA jestem załadowany po szyję pod mała korektę spadków , a nie chciał bym by to jebło już :mrgreen: :mrgreen: !!
ale to już chyba po ptokach bo żeś już napierdolił głupiego posta :mrgreen: a jak tutaj wszyscy doskonale wiemy ty jesteś największą klątwą tego forum :mrgreen: :mrgreen:




( tańcujemy w klinie zniżkującym ) u mnie duży L pod odbicie ( 17,5-19k ) zabezpieczony SL i finalnie choć z klina powinna być góra to liczę , że przeciągną go w dół koniec roku lub pierwszy Q '23 lub finalny dołek około 14K na dolnej bandzie klina
to będzie LEGITNE !!


stamp 1d
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 4 grudnia 2022, 00:50 przez zeroBTC, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 23 listopada 2022
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kacper_% » sobota, 3 grudnia 2022, 23:45

@masonbtc

no ale ma on trochę racji. Też się zapakowałem i myślę, że zdecydowana większość znaków wskazuje, że dołek za nami i teraz mozolna wspinaczka do góry. Ale potem Ty albo @anagamidev piszecie posta nr 109772 że 'teraz to już na pewno bulisz engalfink' i wtedy się k!@#$% zaczynam zastanawiać czy na pewno to już to :lol:

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 5 sierpnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CamillusPL » sobota, 3 grudnia 2022, 23:59

Pleasek89 pisze: wtorek, 22 listopada 2022, 12:04Na palcach jednej ręki można znaleźć osoby, które uważają, że dołek za nami. Przewidywanie ceny BTC <10k pojawia się coraz częściej (i coraz śmielej) i nie jest wyśmiewane tak jak to bywa w przypadku hossy, nawet największy moonboy rynku Carl the moon obstawia ten scenariusz.
Brzmi jak dołek. Szczególnie jak but the deep Carl przewiduje poniżej 10k. Wcześniej przewidywał bitcoina po 90k.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » niedziela, 4 grudnia 2022, 00:20

masonbtc pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 22:48nikt się tym już nie interesuje
Tak jest! Masz rację!
Danon20 pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 22:55bitcoin juz nigdy nie osiagnie nowego ath
Możliwe, dlatego cały 23r należy szukać NOWYCH altów.
Kacper_% pisze: sobota, 3 grudnia 2022, 23:45większość znaków wskazuje, że dołek za nami i teraz mozolna wspinaczka do góry.
Tak, tak. Znamy to, słyszeliśmy to wielokrotnie.

@socjolog2008 Zrewiduj swoje prognozy. Grafoman rzucił ci wyzwanie:

Obrazek
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 4 grudnia 2022, 00:54

rubel pisze: niedziela, 4 grudnia 2022, 00:20Możliwe, dlatego cały 23r należy szukać NOWYCH altów.
Zgadzam się, ale pod odbicie na pierwszą fazę hossy myślę, że najsensowniej jest się ładować w high capy (nawet BTC z braku laku). Na bieżąco szukać nowych projektów i następnie część portfela przenieść na nowe coiny, które się wybijają. Na razie mam zlokalizowany jeden taki projekt (poniżej top 100 w cmc).

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fifipl, Google [Bot], kim_dzong_un, kryptonite, miso20, shinya56, Tazz28 i 34 gości