Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Nas
Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Nas » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 10:52

@prap0n W spojlerze masz misia a rysujesz w górę. WTF????

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 10:53

@SirJack Pierwszy link kiedys sprawdzalem sa zbierznosci z cena ale sa i rozbierznosci. Nie opieram się na tych prognozach. Mimo to plusik. Drugi link muszę B.zglebic jak będzie czasu więcej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2055
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4786
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 10:56

@Nas

Z podobnej strefy "powinno" (imo) zleciec, no ale najpierw trzeba tam dojechac...
► Pokaż Spoiler

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 12:17

Teraz Long potem Short i mozemy spadac na 5500$
Ja juz na to postawiłem - daje tej grze jeszcze szanse bo okazja warta obstawienia.


Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kryptomar » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 12:29

@donkeszyn Longa do ilu obstawiasz?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 12:36

@Kryptomar

Tak bezpiecznie do 8198$ potem raczej bede sie rozgladal za shortem.
Nie wiadomo jak wybije knota czy skonczy w okolicy 8400 czy poleci knotem wyzej. Nie mniej dla mnie 8198 bedzie ok. Nie ma co byc pazernym.
Jezeli tam doleci kurs to zobacze jak bedzie mielilo te okolice.

- kurde a juz witałem sie z gąską :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 grudnia 2019, 16:51 przez donkeszyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 14:18

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 14:19

Czytam wiadomości ze świata. Banki centralne drukują pieniądze bez opamiętania. Złoto napompowane. Rynek akcji rozpuchnięty do czerwoności.
Ludziom chyba kończą się pomysły gdzie dalej pompować tą całą kasę od drukarzy.
Abstrahując od analizy technicznej, misie powinny być ostrożne by nie skończyć jak na załączonym zdjęciu. Odnoszę wrażenie, że to nie są czasy sprzyjające spadkom. Zbyt dużo masowego dodruku pieniędzy.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 14:34

ergorg pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 14:182h temu 200mln USDT dodrukowali:

No to piknie. Oczywiście są tacy co sobie tłumaczą że to efekt uboczny, ludzi widzę że leci Tether i kupują - to rośnie a realnie to dokładnie taka sytuacja :mrgreen:
Spoiler:
tylko niech 30% chociaż idzie w alty, nie wiecznie wszystko w tego bagiennego muła. Panowie podpowiem Zcasha pompujcie i inne pomniejsze również
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 14:41

no już od kilku godzin pompują ZEC :P

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 15:30

ergorg pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 14:18 2h temu 200mln USDT dodrukowali:



https://etherscan.io/token/0xdac17f958d ... fc2c1ea828
Chain Swap

https://twitter.com/Tether_to/status/12 ... 8609111040

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 15:38

mesrotten pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 15:30Chain Swap

... 8609111040

ale przecież oni i tak w to nie uwierzą :P

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 16:15

wygląda jakby pozwolili Finexowi puścić ten strzał do góry a Bitmex od razu to zgasił.. jak szybko nie podciągną do góry to już teraz powinniśmy obrać kierunek na południe na kilka kolejnych dni..
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 grudnia 2019, 16:16 przez mesrotten, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 16:16

lol - 200 dolcowy knot - BTC to niezly cyrk

Obrazek

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ColdCalculation » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 17:08

Może być sytuacja jak 9 czerwca 2018. Nie nastawiam się na razie na kierunek czekam na bezpieczne wejscie w tej sytuacji wole nie zajmowac pozycji.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 14
Rejestracja: 6 grudnia 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: słep » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 18:25

donkeszyn pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 16:16 lol - 200 dolcowy knot - BTC to niezly cyrk
właśnie ta szpila w górę i ta ostatnia sprzed kilku dni , wyglądają dość sztucznie i od razu wracają do bazy
ale ciekawe że dzięki nim właśnie tworzy się trójkąt:
Obrazek

w jednym z ostatnich postów dzielilem się spostrzeżeniem, że btc w mega dołku conajmniej dwa razy zachowywał się bardzo podobnie - dwa trójkąty trwające parę tygodni jeden po drugim, potem fałszywy ruch w górę, fałszywy ruch w dół i super odbicie.
Obrazek

nie wiem czy to przypadek, ale myślę że z jakiegoś powodu te ruchy są stymulowane.

w następnych tygodniach można próbować szukać takich formacji. jeśli z czasem będą się wypełniać, to może być drogowskaz gdzie otwierać i gdzie zamykać pozycje:
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 52
Rejestracja: 15 lutego 2018
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kryptodiusz » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 18:36

słep pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 18:25nie wiem czy to przypadek, ale myślę że z jakiegoś powodu te ruchy są stymulowane.

w następnych tygodniach można próbować szukać takich formacji. jeśli z czasem będą się wypełniać, to może być drogowskaz gdzie otwierać i gdzie zamykać pozycje:


A to takie czasem nie jest życzeniowe? Nic 2 razy się nie powtarza, zwłaszcza w Bitku.
Jednak te linie skierowane są kanałem w dół na Twoim wykresie :D ;)

Szczerze mówiąc - bardziej widziałbym zjazd do $ 5800 - $ 6200 i potem odbicie na koniec roku i dalsze retesty $ 5000 - $ 6000

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 18:39

co za dzien :roll:


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 14
Rejestracja: 6 grudnia 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: słep » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 18:51

Kryptodiusz pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 18:36A to takie czasem nie jest życzeniowe? Nic 2 razy się nie powtarza, zwłaszcza w Bitku.
Jednak te linie skierowane są kanałem w dół na Twoim wykresie

Szczerze mówiąc - bardziej widziałbym zjazd do $ 5800 - $ 6200 i potem odbicie na koniec roku i dalsze retesty $ 5000 - $ 6000


właśnie to jest mój scenariusz na wypadek wyjścia górą. szortowanie wszystkiego ppowyżej 8000.
w sumie niedzwiedzie czekają na 6200, a byki na 8200, biorąc pod uwagę dojdziemy do 8200 ale potem wykres wróci na górną krawędź kanału. w zasadzie ten scenariusz z dalszej perspektywy nie jest bardzo byczy ani niedzwiedzi, można go opisać jako trend boczny. i zakłada że co najmniej jeszcze raz odwiedzimy tę linię wsparcia z której cały balon wystartował w kwietniu

w scenariuszu niedźwiedzim to raczej proste, pewnie odwiedzimy dolna krawędź klina

jest też możliwość fałszywego wyjścia dołem z tego trójkąta nawet na ok 7000$. lepiej nie dać się zmylić i w tej okolicy kupować zamiast szortować z nadzieją na dalsze spadki, btc oszukuje tych którzy są zbyt pewni siebie

zastanawiałem się też dlaczego ten schemat powtarzał się już dwa razy i dlaczego miałby pokazac się jeszcze raz. otóż każdy wyczekuje na kolejny bardzo silny ruch - niedzwiedzie na zwałę a byki na wystrzał - przecież dopiero co był super ruch. tymczasem z tygodnia na tydzień przedłuża się trend boczny z fałszywymi ruchami raz w jedną raz w drugą, aż mija miesiąc i nikt juz nie liczy na zaskoczenie. wtedy pojawia się kolejny fałszywy ruch w raz jedna, raz w drugą stronę.. i nagle Ciach! zaskoczenie, panika lub euforia. stąd uważam że jest pewne uzasadnienie takiego szeregu formacji i nie są one przypadkowe. drugie uzasadnienie to psychologia - po długotrwałym mieleniu raz w jedną, raz w drugą stronę wszyscy są już zgłupiali i nie mają pojęcia co dalej robić. teraz to gruby rozdaje karty -- to co zrobi on wszyscy przyjmą za pewniak. taki nagły ruch, najlepiej w górę, daje im do zrozumienia -- no tak, przecież to hossa, kupujemy na wyścigi. a ruch w górę ma tę przewagę nad ruchem w dół, że jest bardziej zaskakujący i sciąga nowych graczy. taka teoria spiskowa :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 grudnia 2019, 19:41 przez słep, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 19:40

słep pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 18:51wtedy pojawia się kolejny fałszywy ruch w raz jedna, raz w drugą stronę.. i nagle Ciach! zaskoczenie, panika lub euforia. stąd uważam że jest pewne uzasadnienie takiego szeregu formacji i nie są one przypadkowe

Strzelą drugi raz takiego babola jak koniec 2018 roku i zostaną na rynku 3 osoby. Bot, Craig i Safu. Tu na rynku crypto panuje już tak wyraźne wy.anie na temat, a w sensie adopcji/nawet kiosku z wafelkami nikt nie chce słyszeć o akceptacji czy nalepce z czymkolwiek (w 2014 to był szał i boom w tych punktach/sklepikach) że życzę powodzenia jeżeli mają w planach znowu go zbijać. Przyjdzie na to czas pod halving.
słep pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 18:25nie wiem czy to przypadek, ale myślę że z jakiegoś powodu te ruchy są stymulowane.

Padłem. Najstarsi górale nie wiedzą dlaczego i po co jest Bitcoin, ale wiadomo że, bez tego by go nie było.. ;)
Tak że obiektywnie, jednak LONG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jahu i 29 gości