Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 3 marca 2020, 22:28

koparki pisze: wtorek, 3 marca 2020, 21:14Wyjaśnij w takim razie "fenomen" BSV.
Błagam, jaki fenomen? :lol: Że urosło ostatnio mocno szybko? Toż setki shitów miało swoje pompki a wiele z nich to było oczojebne logo, nazwa kitek-kotek i copy-paste zmienionego kodu bitka. :D BSV to zwykły shitcoin z forka-shitcoina BCH w którym ekipa bydła chcąca odciąć kupony od popularności BTC się pogryzła; "fenomen" markowany osobą oszusta udającego Satoshiego, który nie jest w stanie dostarczyć dowodów tego co mówi, do tego jest osobą niezrównoważoną umysłowo i plecie trzy po trzy się ośmieszając. Jak siedział w tym Ver i Jihan, to owszem, już była groteska, ale jeszcze powiedzmy, że znośna. Jak doszedł do ekipy Craig, to weszli na nowy poziom absurdu, efektem czego jest samozaoraniem projektu poprzez rozforkowanie forka. :)

Jeśli BSV jest jakimś fenomenem to chyba w rozumieniu literatury autorów typu Ionesco, Beckett czy Mrożek. :mrgreen:

Dodano po 7 minutach 37 sekundach:
koparki pisze: wtorek, 3 marca 2020, 21:28jednak jest to dziwactwo i "fenomen" bo odmiany bitcoina inne niż core są na trzecim miejscu pod względem kapitalizacji
To jest skutek tego, że nie startowały od 0 jak reszta uczciwej stawki. Uszczknęły nieco z ceny BTC. Także dlatego ich capy były/są relatywnie wysoko, że spora część właścicieli kluczy prywatnych BTC nie podejmowało monet forkowych oraz jak wiemy, bardzo znaczący % kluczy prywatnych jest zagubiony (mówi się nawet o ponad połowie monet BTC). Stąd łatwiej utrzymac forkom relatywnie wysoki cap. Pomyśl tylko: powiedzmy, że połowa monet nie może zostać podjęta, z tych co można, np. - strzelam - od 50 do 70% nie zostanie podjęte lub zostanie podjęte w dość długim czasie.

Pozostaje więc w obrocie mały % z teoretycznych ponad 18m coinów obecnie. :) Tak się robiło duże capy na shitach. Hit takich działań to było Aurora Coin i rzucenie na rynek z 1% czy kilku % monet a reszta w airdropie dla Islandczyków... I takie schematy na altach szły w dziesiątki jak nie setki przypadków. ICO też swoje cyrki robiło z capami i supply rozkładając dystrybucję często opłaconych już monet na wiele etapów i kręcąc dziką pompkę na początkowej małej ilości by rozochocić towarzystwo. :)

Ot i cały fenomen pozycji forków na capach... Skopiowanie czegoś, co w ponad połowie jest niedostępne a czego dostępnej reszty nie podejmuje spory % uprawnionych. Do tego czasem trudności z listowaniem na giełdach, wysyłką monet, potwierdzeniami... ...do tego jak pamiętamy część forków miało dosłownie wirusy w klientach, było/jest próbą wyłudzenia kluczy do BTC itd. Takie działania w istotny sposób działają na jak to nazywasz "fenomen" capowy forków. :) Normalna osoba pierdzieli kolejne forki. Jak tylko widzę cokolwiek związanego z jakimś forkiem, nigdy nie pobieram nic, nigdy nie podaję żadnych danych ani nie wczytuje kluczy i nawet unikam stron związanych z takimi scamami.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » wtorek, 3 marca 2020, 22:37

@Wymazywanie wyrwałeś z kontekstu, obaj wyrwaliście. O BSV wspomniałem bo kolega opowiada bajki o " filarach projektu" i adekwatnym do tych filarów prawie popytu-podaży na tym manipulowanym rynku.

A tak przy okazji, obserwowałem rynek mocy SHA podczas pompki BSV i płacono wtedy za każdą chętną moc algorytmu SHA dużo powyżej ceny rynkowej (dopłacano do interesu). BSV czasowo stał się bardziej rentowny niż inne bitcoiny - takie to są właśnie filary projektów i tak się sprawy mają czasem z prawem popytu podaży. Może nie być tak różowo jeśli chodzi o wierność przedsiębiorców chińskich którzy skupiają w swoich rekach większość ASICów SHA , w każdym razie również i z tej strony jest możliwy problem niestabilności cen, sterowania cenami.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 3 marca 2020, 22:39

Polecam
Spoiler:

WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » wtorek, 3 marca 2020, 22:44

Wymazywanie pisze: wtorek, 3 marca 2020, 22:28Jak siedział w tym Ver i Jihan, to owszem, już była groteska, ale jeszcze powiedzmy, że znośna. Jak doszedł do ekipy Craig, to weszli na nowy poziom absurdu, efektem czego jest samozaoraniem projektu poprzez rozforkowanie forka.
Ostro się rozpędzasz, jednak BCH stworzyli developerzy, którzy nie zgadzali się na 1mb blok, a nie żadne very i inne wynalazki. Co najwyżej byli/są od PR tej kryptowaluty, "dlatego bitcoin cash jest najlepszy, bitcoin cash jest twoim bogiem, bitcoin cash to prawdziwy bitcoin". Poza tym były już wtedy problemy z siecią i dobrze na pewno pamiętasz co się działo i jaka lipa była.
Wymazywanie pisze: wtorek, 3 marca 2020, 22:50Ps. Słowo "stworzyli" jest słabo pasujące. Raczej "skopiowali" i potem przekształcali. Nie ma tu mowy o stworzeniu czegoś nowego.
Tak samo jak LTC czy DOGE. I masę, masę innych. TRX ponoć też był kopiowany z ETH.

@socjolog2008
Spoiler:
Ostatnio zmieniony środa, 4 marca 2020, 00:07 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 3 marca 2020, 22:50

koparki pisze: wtorek, 3 marca 2020, 22:37@Wymazywanie wyrwałeś z kontekstu, obaj wyrwaliście.
Nie, nie wyrwałem. Zacytowałem przecież Twój cały jednozdaniowy post. :)
Odniosłem się również potem do drugiego posta, że chodzi Ci o fenomen "capowy" a zrobiłem to bardzo dokładnie podając przyczyny skąd mają duże capy. Ciężej o bardziej konkretną odpowiedź na takie pytanie.

Dodano po 3 minutach 40 sekundach:
amneziahaze pisze: wtorek, 3 marca 2020, 22:44Ostro się rozpędzasz, jednak BCH stworzyli developerzy, którzy nie zgadzali się na 1mb blok, a nie żadne very i inne wynalazki
Tak, ale Ver i Jiha to twarze tej podróbki i w sumie było "normalnie" dopóki śmieć Wright nie okazał się być nową twarzą forka.
Ps. Słowo "stworzyli" jest słabo pasujące. Raczej "skopiowali" i potem przekształcali. Nie ma tu mowy o stworzeniu czegoś nowego.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 3 marca 2020, 22:55

Wymazywanie pisze: wtorek, 3 marca 2020, 22:50Tak, ale Ver i Jiha to twarze tej podróbki i w sumie było "normalnie" dopóki śmieć Wright nie okazał się być nową twarzą forka.

Emocjonujesz się, to tylko kawałek c++, tak jak forum to tylko phpbb. Głęboki oddech i na spokojnie
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 3 marca 2020, 23:03

koparki pisze: wtorek, 3 marca 2020, 22:37
A tak przy okazji, obserwowałem rynek mocy SHA podczas pompki BSV i płacono wtedy za każdą chętną moc algorytmu SHA dużo powyżej ceny rynkowej (dopłacano do interesu). BSV czasowo stał się bardziej rentowny niż inne bitcoiny - takie to są właśnie filary projektów i tak się sprawy mają czasem z prawem popytu podaży. Może nie być tak różowo jeśli chodzi o wierność przedsiębiorców chińskich którzy skupiają w swoich rekach większość ASICów SHA , w każdym razie również i z tej strony jest możliwy problem niestabilności cen, sterowania cenami.
To akurat nietrudne. Pompki przyciągają nie tylko kupców, ale i minerów. Szybki wzrost ceny robi też spore fluktuacje odnośnie opłacalności. Przyciąga sezonowych minerów. Takich co to nawet na kilka godzin skaczą po shitach jeśli akurat się opłaca. Zresztą jest pewnie trochę platform, co w auto przełączają co kopać, pojedynczy górnik nawet nie decyduje. Do tego organizatorzy pompki celowo działają też kopiąc obiekt pompki, nadmuchując moc, stwarzając wrażenie dużego popytu miningowego, nie tylko cenowego. Na shitach które nie regulują szybko trudności przecież to był element pompek i czasem od miningu zaczynano a potem dopiero kręcono cenę na giełdzie.

Dodano po 3 minutach 18 sekundach:
@socjolog2008 Ty nie rzucaj linkami do muzyki, którą zresztą dobrze znam, ale napisz co sądzisz o Craigu Wrighcie i jego byciu Satoshim, skoro spamujesz do akurat tego cytatu. Dla mnie to jednoznacznie negatywna postać, do tego w taki obślizgły sposób, ble.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 3 marca 2020, 23:12

Wymazywanie pisze: wtorek, 3 marca 2020, 23:03napisz co sądzisz o Craigu Wrighcie

Nie znam gościa, nie wiem kim jest Satoshi (żeby się nie okazało że to jakiś bardziej obślizgły mruk z NSA albo jeszcze gorzej). Doktorat ma chyba, to w czymś ponad magisterium musi byś dobry. Ver to Jesus chyba BTC, Sun, i cała ta reszta. Powiem tak, tutaj w tym półświatku pojebów na m2 jest znacznie więcej, niż gdziekolwiek indziej :mrgreen: i marketingowo są niezbędni nawet
Spoiler:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » wtorek, 3 marca 2020, 23:47

chyba jednak następna dzienna świeczka będzie adekwatna do faktu obniżki stóp przez FED . Jest przecież potencjalnie przyszłe dodatkowe paliwo z dodruku które rozleje się też trochę na kryptoaktywa a poza tym posiadacze krypto w ten sposób zdywersyfikowali oszczędności właśnie na wypadek dodruku ;)
---

Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 5 czerwca 2012
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dymonek » środa, 4 marca 2020, 00:06

mikusiek pisze:jaki bedzie prog oplacalnosci kopania BTC po halvingu?
Spoiler:
To jest dobre pytanie :D
Oczywiście to wszystko zależy od ceny prądu i trudności wydobycia. Jeśli przyjąć, że trudność wydobycia będzie na takim samym poziome co dzisiaj (będzie większa :) ) i cena oscylować będzie na dzisiejszych poziomach

Żyjemy w jednym z tych pięknych państw
Obrazek

Zrobiłem drobne obliczenia dochodów
kopiac na starym sprzęcie typu Antminer S9k-13.5TH/s
Da się zarobić w iranie xD
Obrazek


Kopiąc na nowym sprzęcie ( wchodzi w maju Antminer S19 Pro 110TH/s )
Obrazek

Górnicy z najnowszymi koparkami mają spory próg opłacalności nawet przy cenie 3k za btc względem tych na starym. albo mi sie %%#%#$^^#$ nic na oczy nie widzę dobranoc :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » środa, 4 marca 2020, 10:15

przed-halvingowo to wygląda dość sensownie :roll:

Obrazek

@krakan
celowo podałem bez nazwy „trader X0” gdyż niezbyt cenie AT tego kogoś , niemniej wrzuciłem dlatego iż z tym się akurat zgadzam i przed halvingiem widzę to podobnie ..
Ostatnio zmieniony środa, 4 marca 2020, 11:47 przez zeroBTC, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 201
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 147
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: krakan » środa, 4 marca 2020, 11:11

Naprawde warto podawac zrodlo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » środa, 4 marca 2020, 14:30

koparki pisze: wtorek, 3 marca 2020, 23:47chyba jednak następna dzienna świeczka będzie adekwatna do faktu obniżki stóp przez FED
Taaaa, bo BTC reaguje ściśle na informacje o dodruku i stopach procentowych na poziomie budowania świeczek dziennych. :lol:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Nas
Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Nas » środa, 4 marca 2020, 14:38

@Wymazywanie nie kracz, szczerze wierzę w ta świeczkę jeszcze ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » środa, 4 marca 2020, 14:42

filoZoff pisze: środa, 4 marca 2020, 14:22Coś mi tutaj zaczyna śmierdzieć
Spoiler:
Crypto oraz stable na portfelach ile się tylko da. Nawet jak daytradujecie wrzucać nawet na te kilka godzin na portfele. 2-3 minuty roboty a niejednemu ocaliło tak dupę. Binance to nie święta krowa i też może paść. Im dłużej działa giełda crypto tym jak widać po historii, wzrasta szansa na hack, scam, włamanie na konto, utratę środków. Wiem, że to powtarzam jak jehowy setny raz ale naprawdę można uratować tak dupę. Grałem na większości znanych giełd, które padły (oprócz Goxa). Zawsze daytradowałem. Straciłem zaledwie jakieś grosze rzędu 0.5% środków jakimi na co dzień gram. Trzeba się przyzwyczaić do codziennego przelewania środków, nawet kilkukrotnego, to zajmuje 1-3 minuty/przelew. Czasem kosztem wystawiania aska ale warto. To samo z bidami i stablami. Operowanie fiatami można zastąpić operowaniem stablami, które przelewasz na adres ETH. Nano ledger fajnie to obsługuje, ale też są portfele nie hardwarowe do tego i lekkie, nie żaden Mist z pełnym chainem trudny do ciągłego ściagania itp. (np. Coinomi jest w miarę ok i jest multi walutowy).
Dodano po 2 minutach 8 sekundach:
@Nas Też chcę takiej świeczki - pisze tylko, że sugerowanie, że jest ona/byłaby reakcją na fed, stopy, dodruk itp. jest baaaardzo wydumane. W taki sposób, na poziomie dziennych zmian, reaguje np. dolar czy SP500 a nie żaden BTC jak sugeruje koparki. BTC i crypto w ogóle jest na obrzeżach tego łańcucha pokarmowego z przepływem dodruku i jak coś do niego trafia to nie jako reakcja dzienna, a raczej ogólny klimat dobrych warunki pro wzrostowych na światowych giełdach, który musi trochę potrwać. A, jak widzimy po SP500, nawet jak jest ten dobry klimat powolnej "stabilnej" hossy, to BTC niekoniecznie wzrasta w ten sam sposób i potrafi zarówno sporo spadać, iść w bok i ładnie odbić w czasie jak SP500, inne indeksy i rynek akcji rośnie z niedużymi korektami. To pokazuje jak luźny jest ten stosunek, było o tym pisane zresztą ostatnio, kilka kartek temu.

Skoro więc relacje w dłuższym czasie między rynkiem światowym, dodrukiem, stopami a crypto są luźne i różne, to sugerowanie reakcji na jakieś zmiany tego typu na BTC w czasie t=1d, jest naiwne albo nieprzemyślane.
Ostatnio zmieniony środa, 4 marca 2020, 14:46 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Nas
Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Nas » środa, 4 marca 2020, 14:44

@Wymazywanie a co z gra na dzwigni. Jeśli mam pozycję i chcę ja potrzymać dłużej, to jest jakieś zabezpieczenie zmniejszające ryzyko utraty środków?

chyba obudziliśmy świeczkę ;)
Ostatnio zmieniony środa, 4 marca 2020, 14:52 przez Nas, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » środa, 4 marca 2020, 14:50

@Nas Na to nie ma rady. Dźwignia to umowa z giełdą i pożyczkodawcą i pozycja musi być trzymana na giełdzie niestety. Jedyna rada to rada, by nie grać dużą częścią kapitału na dźwigni.

A i w sumie jakiś pomysł, to może poszukać czy są giełdy zdecentralizowane, które oferują lewara. Nie siedzę w tym ale może już są? Tylko, że jeśli mają małą głębokość i obrót to nie dotykałbym tego nawet z małym lewarem bo łatwo o skasowanie.

Ps. Część ludzi gra na altach na rynku spot, kupując coiny, trochę na zasadzie atrapy lewara na BTC. Alty mają często większą płynność, dynamikę. Dla wielu osób jest to podobne ryzyko jak np. granie BTC na małej czy średniej dźwigni, a jest kontrola nad monetami a nie konieczność związania z giełdą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ColdCalculation » środa, 4 marca 2020, 15:09

Zapraszam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » środa, 4 marca 2020, 15:20

Nas pisze: środa, 4 marca 2020, 14:44Jeśli mam pozycję i chcę ja potrzymać dłużej, to jest jakieś zabezpieczenie zmniejszające ryzyko utraty środków?
Jak lewar to szukałbym legitnego brokera z niskim spredem albo jakąś trochę mniej popularną giełdę krypto wlasnie by wyminąć ten cały cyrk i niepotrzebne później nerwy, stresy. Zresztą nie znam się na lewarach i raczej się nie poznam.
anagamidev pisze: środa, 4 marca 2020, 15:38Zresztą złoto też potrafi skorekić 70%
?



-----------------------------
Wuzel pisze: środa, 4 marca 2020, 16:10Tylko gdzie takiego brokera znaleźć?
Na poważniejszych grupach trejderskich i forach. Są też legitni brokerzy, powiązani niekiedy z bankami itp. Niczego nie polecam bo też są wały, ale zamiast ryzykować podwójnie lepiej poszukać alternatywy.
Wuzel pisze: środa, 4 marca 2020, 16:10Możesz wyjaśnić jak przeniesienie się na mniej popularną giełdę krypto pomoże w zmniejszeniu ryzyka?
Nie pcham się tam gdzie są przeciążone serwery i giełda przepakowana altami do oporu, tak samo jak unikam nieznanych bardzo niszowych giełd. Ostatnio miałem na przykład kłopoty z QBTC, machnąłem ręką i niech spadają na drzewo. O, proszę: dzisiaj już w ogóle się nawet nie wyświetla https://www.qbtc.com/ a ładnie można się na nią było przekierować chociażby z coinpaprika i ostrzeżeń też nie ma na stronie.
Spoiler:
Ostatnio zmieniony środa, 4 marca 2020, 17:45 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 8 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 4 marca 2020, 15:38

@ColdCalculation wg. mnie BTC już jest GOLD 2.0 :D Zresztą złoto też potrafi skorekić 70% :D Store of value po byku :D Po prostu za naszego życia tylko rośnie na ten moment, a co będzie jak zacznie korekcić? :D Chociaż gdyby tutaj utworzył się jakiś cup and handle to może wybić nawet i na 3000$+ :D
Spoiler:
Spoiler:
Tutaj na logu jest jakaś flaga teoretycznie retest może być nawet do poziomów 7.5k$+ :D
Tymczasem :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: anagamidev, baranzii, bn801, Ostrowin, shinya56, zbig001, Zmarzniety0 i 19 gości