Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 5 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1HVQwQeLdMVn2MQpoti5fyYvUj3QEw4SYk

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bulit » czwartek, 5 listopada 2020, 08:39

Ja jednak był wolał Trumpa bo nowe jest nie wiadome nie wiadomo co Biden odwali co może zrobić więc i dla kursu będzie wielką nie wiadomą. Jakoś dziwnie widzę że gdyby Biden wygrał możemy znowu wrócić do 10k zanim się wszystko wyklaruje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: baggins » czwartek, 5 listopada 2020, 08:39

no jak teraz dobrze przebijemy $14500 to byczo się zrobi... jak odbijemy to chyba 11500-12000 dopiero zjazd powstrzyma może
tak czy owak ciekawy moment
(wszystko stamp)
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 5 listopada 2020, 09:04





BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 5 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1HVQwQeLdMVn2MQpoti5fyYvUj3QEw4SYk

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bulit » czwartek, 5 listopada 2020, 12:01

Witam

Jak sądzicie kupować teraz czy poczekać, intuicja mi podpowiada żeby poczekać na korekty ale sam nie wiem.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 367
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2301
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » czwartek, 5 listopada 2020, 12:19

bulit pisze: czwartek, 5 listopada 2020, 12:01Jak sądzicie kupować teraz czy poczekać, intuicja mi podpowiada żeby poczekać na korekty ale sam nie wiem.
Ja osobiście czekam na dokupienie. Nie popadajmy w FOMO. Jest duża szansa że to bear trap. To jeszcze nie jest ten moment, że wypierdzieli na 20-30k (chociaż z BTC wszystko możliwe, ale rozmawiamy o prawdopodobieństwie). Będzie korekta, a nawet jakiś grubszy dump (spora szansa) żeby wieloryby się załadowały z torbami po jakiejś rozsądnej cenie 11-12k...a może nawet niżej. Wtedy dopiero atak na 20k. BTC jest już mocno przegrzany (RSI, CHOP, lada moment sell sygnał na MACD, dywergencje wolumenowe i RSI) i jedzie po paraboli ostatkami sił. Ja osobiście obstawiam max 14.8-15.2k, ale nie zdziwię się jak posmyra 16k - a potem 20-40% dump. Taką strategię przyjmuję, ale bardzo chętnie też poznałbym opinię innych forumowiczów.

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 listopada 2020, 12:36 przez KubaKoń, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kAArter » czwartek, 5 listopada 2020, 12:33

troche mi to przypomina taki typowy ostatni rajd przed korektą bede zdziwiony jezeli zajedziemy o wiele wyżej i tam dopiero bedzie jakaś konsola

aczkolwiek jak popatrzymy na świeczke miesięczną to wyglada to dość ciekawie :P

ciekawe byłoby gdyby faktycznie kurs jak po peknięciu bańki dojechał w okolice 17,200 szybki drop 50% i tym razem jazda ale w drugą strone

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 5 listopada 2020, 12:43

Dopiero wyszliśmy z kanału z którego 4 razy próbowaliśmy wcześniej wyjść bezskutecznie (do 5 razy sztuka). Wykres zaczyna się robić trochę pionowy, ale kompletnie się nie zdziwię po dzisiejszym mega byczym przebiciu jeśli zobaczymy 16-18k (i to bardzo szybko) przed faktyczną korektą. Mam wrażenie, że shorciarze zaczynają trochę odpuszczać widząc, że ich wysiłki idą kompletnie na marne. Zmienię zdanie jeśli dzisiaj lub max jutro będzie cofka do <14k.

Tak jak pisałem, trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby polować na shorty na BTC podczas hossy. To jest okres na buy the dip i hold ewentualnie dla miłośników hazardu granie longów z dźwignią.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 367
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2301
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » czwartek, 5 listopada 2020, 12:52

Pleasek89 pisze: czwartek, 5 listopada 2020, 12:43Tak jak pisałem, trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby polować na shorty na BTC podczas hossy. To jest okres na buy the dip i hold ewentualnie dla miłośników hazardu granie longów z dźwignią.
No tak, ale zwróć uwagę, że jak ktoś wcześniej wyszedł do USDT (bo chciał odkupić BTC taniej, a ten go wyruchał i poszedł na 14.5k) to puszczenie shorta przy 16-17k bez dźwigni jest stosunkowo rozsądnym rozwiązaniem.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » czwartek, 5 listopada 2020, 12:52

Antrepair pisze: środa, 4 listopada 2020, 23:30Ja dziś zamieniłem btc na eth
a ja wręcz przeciwnie...ETH coś nie może przełamać się i wyskoczyć wyżej...
dlatego postanowiłem bardziej "uśredniać" bitka ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 5 listopada 2020, 12:53

@KubaKoń
Nie mówię, że granie short jest kompletnie bez sensu. Tylko poziom mentalnej gimnastyki przez jakie musi przejść shorciarz jest nieporównywalny do zwykłego buy the dip czy longa. Niedźwiedzie po prostu w tym okresie płyną pod bardzo silny prąd zamiast się dostoswać do sytuacji i płynąć z prądem. Chyba, że nie lubią iść na łatwiznę ....

Ja osobiście dalej trzymam swoje longa (dobrze, że zmieniłem stopa bo by mnie wystopowało parę dni temu) i tylko obserwuję sytuację. Dopóki nie widzę FOMO będę trzymał a do FOMO moim zdaniem daleko, chociaż dzisiaj już zapala się lekko lampka ostrzegawcza.
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 listopada 2020, 13:22 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 167
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: snajper » czwartek, 5 listopada 2020, 12:55


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: baggins » czwartek, 5 listopada 2020, 13:26

bardzo bardzo dobrze jest.... większość zdecydowana na forum czeka już na korektę pod ładowanie się, "światowi" eksperci też widzą korektę w najbliższej perspektywie... bardzo dobry moment na odjazd pociągu ;)
PS albo to gigantyczny bulltrap na kolejny rok się ustawia :twisted: 15% szans IMO na taki scenariusz
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 5 listopada 2020, 13:36

I nastała hossa, a czasu pomp, pompek i pompeczek nie była końca :D

Po drobnych perturbacjach 14777$ wbite, teraz kolejny target 15111 :D
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 3 listopada 2020, 19:19 Być może cup and handle, nie za perfekcyjne, ale kształt można dostrzec :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » czwartek, 5 listopada 2020, 13:43

teraz czas na małą korektę, jak zwykle - po czym lecimy dalej ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 19 sierpnia 2020
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: damczech » czwartek, 5 listopada 2020, 13:53

Tak, za chwile przystanek. Dopłynęli do pierwszego konkretnego oporu wynikającego z 1W. Zielone to 1D, dodałem je pierwszy raz od 2 lat, bo dynamika jest konkretna (i może być dalej). Także zaskoczenia nie ma żadnego, ponieważ pomiędzy pustymi strefami zawsze idzie gładko - nie pierwszy i nie ostatni raz.
Oczywiście to jest wyłącznie moje zdanie - każdy ma swoje pomysły, ale dla mnie jedną z wielu podstaw jest właśnie ten wykres.

Nie zmienia to faktu, że czeka nas korekta 30-40%. Zdziwi mnie wybicie nowego szczytu bez zjazdu tego rzędu. Powyżej 20k$ będzie już wyłącznie wróżenie z fusów.




Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » czwartek, 5 listopada 2020, 14:01

KubaKoń pisze: czwartek, 5 listopada 2020, 12:19Taką strategię przyjmuję, ale bardzo chętnie też poznałbym opinię innych forumowiczów.
Patrząc w lewą stronę to im bardziej wykładnicze ruchy, tym bliżej końca wzrostu (ale nie w kwestii ceny, bo ta może dojść do wartości obecnie uznawanych za nierealne - tylko CZASU pozostałego do końca ruchu). Na ten przykład 1-2 tygodnie bezustannej pompy byłyby przecież możliwe, ale z każdym dniem rosłoby ryzyko końca ruchu, w końcu odcinek 12-14k w 2019 wyglądał wręcz nierealnie byczo i był właśnie typową końcówką ruchu, po którym cena wylądowała na 3800$ ;)

Ja bym wolał wyhamowanie wzrostu i spokojne 2-3 tygodnie boczniaka, jeśli dostaniemy już w tym miejscu wzrost wykładniczy, to trochę lipa... patrząc na ruch 150$ -> 20k$, to jednak najbardziej "imponująca" wspinaczka była już na sam koniec i wbrew pozorom nie stanowiła istotnego % ruchu cenowo.

Też bym chciał 100k $ soon, ale za szybko, za szybko... potrzebujemy wzrostu i konsolidacji, a nie już bańki z poziomów <ATH2k17. Bo to niestety wygląda jak scenariusz @Fibo, w którym zrobimy dzikie 20k i jeszcze bardziej dzikie 1k.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 5 listopada 2020, 14:20

@BitJanusz
Niby tak, ale z tego co widzę pionowe wzrosty dopiero by się zaczynały. A pionowe wzrosty na końcowce 2017r. to był wzrost o jakies 300-400% (5,5k do 20k w ciągu 3 tygodni?). Nawet gdybyśmy w ciągu 2 tygodni atakowali ATH, to pionowe wzrosty = jakies 40%. Nie martwiłbym się na zapas. Natomiast oczywiście jeżeli to potrwa to korekta będzie dłuższa i bardziej dotkliwa niż przy bardziej organicznych wzrostach.

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » czwartek, 5 listopada 2020, 14:38

@Pleasek89 Ja nie porównywałbym tego co się dzieje do końca bańki 2017. Prawdę mówiąc, chwilę wcześniej porównywałem do lokalnego szczytu z połowy czerwca 2016 :) Myślę, że to bardziej adekwatne.

PS. Wciąż nie sprzedaję. Wzrosty ostatniego półrocza, choć spektakularne były jednak dość łagodne. Zgadzam się, że eśli chodzi o wzrosty wykładnicze i prawdziwe fomo to dopiero mamy dobrą bazę pod to.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kAArter » czwartek, 5 listopada 2020, 14:52

Zawszze jest też wariant że takowy boczniak przyjdzie tylko już nad 15k wtedy zapewne część kapitału odpłynęłaby do altow.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » czwartek, 5 listopada 2020, 15:11

ekonokomik pisze: czwartek, 5 listopada 2020, 14:38Zgadzam się, że eśli chodzi o wzrosty wykładnicze i prawdziwe fomo to dopiero mamy dobrą bazę pod to.

Dzien dobry, Uważam, że przed nami przerwa we wzrostach.
1. Doszlismy do linii spadkowej w dominacji BTC
2. Doszlismy do gornej linii duzego kanalu na wykresie
3. Alty sa w dupie - musza odrobic.
4. 15k jest fajna, okragła liczba
.
dominacja.JPG
kurs.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 22 gości