Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » wtorek, 28 czerwca 2022, 20:21

Nie ma tragedii jeszcze mogą odbić tygodniowo to jeszcze aż tak źle nie wygląda

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » wtorek, 28 czerwca 2022, 20:23

@atlas1234

ważniejszy poziom to 19.7k natomiast tak jak napisałem powinien zadziałać efekt domina więc już teraz wg. mnie nowy dołek bardzo prawdopodobny

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ikswodnal » wtorek, 28 czerwca 2022, 20:39

socjolog2008 pisze: wtorek, 28 czerwca 2022, 18:36Tether ponzi to chyba drugi mój flagowy produkt po 500$ soon /jedyne do czego oni się tam kiedyś przyznali to że mają zdywersyfikowane zabezpieczenie w akcjach z całego świata
Tak, ciekawy jestem jaki % zabezpieczenia w kruszcach i innych dobrach mają waluty fiudacjarne ?
Lub inaczej, jaki % zabezpieczenia mają pieniądze "papierowe" będące w posiadaniu ludzi i firm?

Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » wtorek, 28 czerwca 2022, 20:42

Luźne przemyślenia: tak sobie pomyślałem chociaż chciałbym zacząć kupować eth po cenie od 500$ to wydaje mi się że dopiero jesień lub na zimę będziemy bliżej dołka

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 28 czerwca 2022, 21:28

@ikswodnal to też leci na rezerwie cząstkowej /jak nie bardziej od zniesienia parytetu do złota ponad 50 lat temu. Tu nie chodzi o koncepcje - teraz podbiją wam za 45 minut do 21k ale co to zmienia powiedz jak wsiadły na to już fundusze i jadą z Usdt /jak poważnie jadą to go zajadą, jaki by krystaliczny nie był.
Grunt że poparcie waluty mają w Państwie ,a te mają czołgi i rakiety i w razie W weźmie cię stłamsi
Doskonale rozumiem różnice i idee crypto
Ale co to zmienia w obecnej sytuacji
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7635
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12836
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 28 czerwca 2022, 22:35

@socjolog2008, 21k? No ja bym tego teraz nie longował.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 28 czerwca 2022, 22:55

@ergorg jak znajdą te siły na przebicie 20k to 3/4 i śpię
TP 20922 SL 19996 Lx20 ihaaaa /z godzinę jeszcze oglądam film to zamknę jak zobaczę minimum ,,na kotleta’’ na jutro
Taka jazda kładem nad klifiem
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » wtorek, 28 czerwca 2022, 23:51

voodoom pisze: wtorek, 28 czerwca 2022, 03:10
Pytanie do szanownego grona moon-boyów i perma-byków - skąd w ogóle bierzecie to założenie że coś jeszcze będzie gdziekolwiek rosło niebawem, poza pierdołami matematycznymi jak RSI i "BTC zawsze robił tak i siak"? Co realnego, logicznego jest w dzisiejszym świecie, że uważacie wyjazd crypto na moon jako racjonalny? Świat się właśnie zmienia na naszych oczach, tak jak zmieniło się zachowanie BTC wychowanego na wiecznej hossie, totalnie zakredytowanym wzroście technologii growth na Nasdaq itp elementach rzeczywistości.
Co to komu da?? Jest bessa czy tam spadki i tyle, trendu ani życia wielu to nie zmieni , te same śpiewki co w 2018 czy 2019 czy części 2020,do tej pory pamiętam wilka z wall street jak pieprzył trzy po trzy na cnn czy innej stacji przy kursie btc jakoś w przedziale 5-9k ,to koniec, definitywny koniec, idzcie do domu wszyscy, ratujcie się. Jedno z czym po części się mylisz, i wielu ,którzy piszą iż świat się zmienia na naszych oczach...mocno wynaturzone określenie na absolutnie nie zmieniającą się rzeczywistość od lekko tysięcy lat. Technologicznie owszem, cała reszta, ten sam burdel, kompletnie nic się nie zmienia, baaa jest tylko gorzej. A jak brakuje wyobraźni na zmiany, już kiedyś tu przytaczałem: "gospodarka oparta na zasobach", mądre rzeczy, nawet coś mająca wspólnego z ekonomią :shock: co niektórzy przypisują aktualnemu systemowi 8-) :twisted: :roll: W hiper skrócie. Co by było gdybyśmy niemal każdą rzecz projektowali od pomysłu, szkicu aby była jak najbardziej funkjonalna, użyteczna z możliwością rozbudowy, wymiany komponentów co każdy mógłby robić sam i co najważniejsze ,super trwałe.

Teraz to raczej określa się takie pomysły jako "nieekonomiczne"...bo nie przyniosłyby zysku...ehhh, może ekologiczne,ale wciąż ,mało kasy w kapsach akcjonariuszy, jak można stworzyć np. telefon który będzie dla użytkownika tym jedynym na całe życie, i że co?? On miałby sobie sam go rozbudować, że procek ,nowy ,ekran,
i to tylko raz na 10 lat, a może i rzadziej?? Co za idiota wpadł na taki cholernie głupi pomysł?? Jak można stworzyć warunki społeczne, w których ekonomia nie jest oparta na zysku(to jest jedyne na czym opiera się aktualny system),powiesić gnoja. Nie, nie ,mało ekonomiczne...zysk, zysk,zysk,zysk,zysk,zysk...tylko to się liczy. :twisted:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » środa, 29 czerwca 2022, 00:38

odoja pisze: wtorek, 28 czerwca 2022, 23:51do tej pory pamiętam wilka z wall street jak pieprzył trzy po trzy na cnn czy innej stacji przy kursie btc jakoś w przedziale 5-9k ,to koniec, definitywny koniec, idzcie do domu wszyscy, ratujcie się.
Że to koniec to pisałem jakoś przy 57k, teraz to już bardziej szukam nowego początku. O tym że shorty odpuszczam pisałem z tydzień temu, nie uważam żeby to mogło spadać bez końca. Ale teraz - IMO kurs jest w limbo, może robić cokolwiek, a na dołku widzimy się za jakiś czas - dlatego odpuściłem, bo to niezmiernie trudno grać. A co do przyszłości i "końca" - tak jak pisałem o analogii do dotcomów w styczniu:
voodoom pisze: poniedziałek, 17 stycznia 2022, 12:47Mniej więcej wiadomo też co będzie dalej - rynek zostanie oczyszczony ze śmieci i lewaru, potem zaczynamy zabawę od początku, kolejne lata wzrostów już tym razem racjonalnie wyceniające rzeczywistość, projekty lepsze i gorsze, ale dużo bardziej uwolnione od wpływu BTC.
I tak też zakładam że będzie, a dołek będzie taki sam jak ten po pęknięciu dotcomów, dno rozwleczone na kilka lub kilkanaście miesięcy - ciężko je przeoczyć, trzeba raczej zignorować. Ale uważam że to jeszcze nie teraz, raczej jeszcze długie miesiące do dna, bez względu na to czy to będzie 500$ czy 15 000$. Jeśli BTC się nie ruszy z bieżącego pułapu przez 3 miesiące to też uznam to za dno. Ale strasznie mi nie leży narracja co niektórych i budowanie FOMO "kupujta, zaraz lecimy moon". Więc tak - najpierw zaoranie do ostatka nadziei o fortunie z crypto, a potem bardzo możliwe że zobaczymy nowe piękne rzeczy płynące z crypto które się filozofom nie śniły, tak samo jak pęknięcie dotcomów uwolniło rozwój internetu i web 2.0 - któremu zawdzięczamy dziś swobodną wymianę myśli i dostęp do bardziej współczesnych nurtów w filozofii, wychowaniu dzieci itp - rzeczy które zmieniają świat naprawdę, oddolnie. I to samo może być z blockchainem, nowa era, piękne rzeczy - możliwe że już stosunkowo niedługo, za dekadę lub dwie. Ale bogactwa bym od tego nie oczekiwał z tytułu hodlowania randomowych coinów, raczej podwyższenia jakości cywilizacji.

Tak czy siak - nowe ATH na BTC w parze do kostek masła (a nie degradujących się fiatów) to IMO temat na jakieś za 10 lat, może ciut szybciej. Niemniej - obserwuję, bo chętnie dołożę do portfela hedge'ującego rozkład systemu. Na moje oko - jeszcze nie czas. Swoją drogą - na parze do kostek masła to BTC już jest utopiony zdecydowanie mocniej niż to wygląda na wykresie BTCUSD ;)

odoja pisze: wtorek, 28 czerwca 2022, 23:51Teraz to raczej określa się takie pomysły jako "nieekonomiczne"...bo nie przyniosłyby zysku...ehhh, może ekologiczne,ale wciąż ,mało kasy w kapsach akcjonariuszy, jak można stworzyć np. telefon który będzie dla użytkownika tym jedynym na całe życie, i że co?? On miałby sobie sam go rozbudować, że procek ,nowy ,ekran,
i to tylko raz na 10 lat, a może i rzadziej?? Co za idiota wpadł na taki cholernie głupi pomysł?? Jak można stworzyć warunki społeczne, w których ekonomia nie jest oparta na zysku(to jest jedyne na czym opiera się aktualny system),powiesić gnoja. Nie, nie ,mało ekonomiczne...zysk, zysk,zysk,zysk,zysk,zysk...tylko to się liczy.
Pora na zmianę paradygmatów, planeta nie uciągnie dalszego funkcjonowania obecnego wydania kapitalizmu. Nie trzeba od razu odkopywać bolszewików, ale tak... zmiana jest potrzeba. Na moje oko to w najbliższych latach możemy zobaczyć bardzo poważne zmiany w życiu codziennym na kanwie braków produktowych i materiałowych, niemal steam-punk życia codziennego i crafting ze śmieci. Będzie wesoło ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 283
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 636
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pawelawe » środa, 29 czerwca 2022, 05:37

Jestem chyba tutaj jedyna osoba, ktora ma fetysz na sprawdzaniu kto mial racje, a kto byl zwyklym naganiaczem. Wiec bedac obiektywny przegladajac ostatnie 2 miesiace:
wygrywa: @ergorg
A najwieksi naganiacze, ktorych nie warto sluchac to:
@anagamidev
@shinya56
@Pleasek89

Dla mnie jest nie do pomyslenia, ze ludzie z tak wysoka reputacja maja tak bledne predykcje. Dla laikow polecalbym patrzec z dystansem dla takich 'znawcow' bo ich predykcje sa chuja warte.

Początkujący
Posty: 297
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » środa, 29 czerwca 2022, 06:07

voodoom pisze: środa, 29 czerwca 2022, 00:38Pora na zmianę paradygmatów, planeta nie uciągnie dalszego funkcjonowania obecnego wydania kapitalizmu. Nie trzeba od razu odkopywać bolszewików, ale tak... zmiana jest potrzeba. Na moje oko to w najbliższych latach możemy zobaczyć bardzo poważne zmiany w życiu codziennym na kanwie braków produktowych i materiałowych, niemal steam-punk życia codziennego i crafting ze śmieci. Będzie wesoło


Wreszcie jakiś powiew świeżości na forum. Na tym forum wysyp samych libertarian. Zgadzam się w 100%, zmiana jest potrzebna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 29 czerwca 2022, 08:12

@Pawelawe nie zapominał bym o @Jahu mistrzynio minusików od 69 - 26 peany na temat niezrozumienia bita i jego przodującej roli w życiu ludzkości…a 41k niżej przebudzenie i post że spadnie😂
Ten to zasługuje na oklaski :mrgreen: :mrgreen:
@ergorg SL jeszcze trzyma ,KING shitoin walczy jeszcze
@Pleasek89 zrobił wielki krok dla ludzkości bo przeszedł na GPW
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 2389
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3721
Reputacja postu: 
28
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitBoy » środa, 29 czerwca 2022, 08:42

Pawelawe pisze: środa, 29 czerwca 2022, 05:37wygrywa: @ergorg
A najwieksi naganiacze, ktorych nie warto sluchac to:
@anagamidev
@shinya56
@Pleasek89
Zapomniałeś jeszcze do swojego eksperymentu dodać rzuty monetą. Następnym razem powiadom nas jak moneta wypadła na tle pozostałych. Daj znać czy znalazła się w gronie "naciągaczy" czy może tych co "mieli rację". Wiesz, taka grupa kontrolna dla eksperymentu Czym większą ilość zawodników znajdziesz i czym większy odcinek czasu weźmiesz, tym wyraźniej zrozumiesz ile to wszystko jest warte. I że nasza aktywność tutaj ma raczej wartość towarzyską a nie predykcyjną. I może znajdziesz sobie lepszy sposób na spożytkowanie dni jakie Ci zostały :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 29 czerwca 2022, 08:53

I po SL / włączają rynki. Wracam do siebie. Shitcoin King
@ergorg ma zawsze racje
@mudol cały twitter pozycji na SZORT od miesięcy i w 10 top bańki na balonie
Szczęśliwie te media pamiętają ;) i mem tej bani z listopada


PERMANENTNIE out z crypto - do zobaczenia na przełomie jesień-zima 2022 na forum
Dla zainteresowanych alternatywną spekulacją : https://newconnectgpw.pl
kompletnie zero treści o crypto
Ostatnio zmieniony środa, 29 czerwca 2022, 10:39 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 2 razy.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1098
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 29 czerwca 2022, 08:56

Pawelawe pisze: środa, 29 czerwca 2022, 05:37 Jestem chyba tutaj jedyna osoba, ktora ma fetysz na sprawdzaniu kto mial racje, a kto byl zwyklym naganiaczem. Wiec bedac obiektywny przegladajac ostatnie 2 miesiace:
wygrywa: @ergorg
A najwieksi naganiacze, ktorych nie warto sluchac to:
@anagamidev
@shinya56
@Pleasek89

Dla mnie jest nie do pomyslenia, ze ludzie z tak wysoka reputacja maja tak bledne predykcje. Dla laikow polecalbym patrzec z dystansem dla takich 'znawcow' bo ich predykcje sa chuja warte.
Ale wiesz, że tak powiem, pierdolisz? :D Dlaczego akurat tylko dwa miesiące? Bo wygodniej? Nie żebym bronił tych "speców od AT" bo dla mnie całe AT to wróżenie z fusów, co nawet pokazuje ten temat. Ale spłycasz tutejszych "ekspertów" tylko do 2 miesięcy, gdzie np przez ostatnie 2 lata można powiedzieć - mieli racje, natomiast można cisnąć bekę z takich osób jak socjo, którzy pieprzy od zawsze o tych marnych 500$ a w tym czasie BTC robi 64K $, natomiast przez ostatnie dwa miesiące możesz napisać - trafił!
Sprawdź wykresy Fibo, który dostaje tysiące plusów za parę kresek, które też się pewnie nie sprawdzają. Każdy może mieć rację, wystarczy jednego dnia napisać "w górę!" a drugiego dnia "spadnie!" i ma się "zawsze rację" :) Jak BTC spadał do 3K to wszyscy wróżyli 1200$, trafili? No nie, 6k też miało być podłogą a potem 10K miało być szczytem.
Ten temat dawno już stracił swoją wartość merytoryczną, tutaj bardziej się pisze towarzysko, pogadać o bitku, o spekulacji, natomiast WIERZYĆ w to co piszą i pod to grać - CZYSTE SZALEŃSTWO.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2019
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mrkotkins » środa, 29 czerwca 2022, 09:01

Pawelawe pisze: środa, 29 czerwca 2022, 05:37 Jestem chyba tutaj jedyna osoba, ktora ma fetysz na sprawdzaniu kto mial racje, a kto byl zwyklym naganiaczem. Wiec bedac obiektywny przegladajac ostatnie 2 miesiace:
wygrywa: @ergorg
A najwieksi naganiacze, ktorych nie warto sluchac to:
@anagamidev
@shinya56
@Pleasek89

Dla mnie jest nie do pomyslenia, ze ludzie z tak wysoka reputacja maja tak bledne predykcje. Dla laikow polecalbym patrzec z dystansem dla takich 'znawcow' bo ich predykcje sa chuja warte.
Patrząc na ostatnie dwa lata - dla mnie - zdecydowanie najbardziej wartościowe posty pisze użytkownik o nicku Jahu. Merytorycznie, zwięźle, niesamowite wyczucie i prawidłowa ocena sytuacja w kluczowych momentach, tj. listopad 2020 r., maj 2021, lipiec 2021 r.
Dla odmiany szanuję BARDZO, ale rozczarowaniem ogromnym są dla mnie posty użytkownika Ekonokomik (usera o ogromnej reputacji na forum). Dlaczego? M.in. sprzedaż na poziomach 15-17 k pod koniec 2020 r. oraz rozpoczęcie zakupów na poziomie 40 k. Postów socjolog2008 oraz anagamidev nawet nie czytam. Dwie skrajności.

Weteran
Posty: 7495
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2775
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » środa, 29 czerwca 2022, 09:12

BitBoy pisze: środa, 29 czerwca 2022, 08:42 że nasza aktywność tutaj ma raczej wartość towarzyską a nie predykcyjną.


Pozwole sie mocno nie zgodzic. Wypowiedzi np. prap0na czy obszerniejsze analizy voodoo ze szczytow zdecydowanie dawaly duza wartosc zeby conajmniej obrac poprawny kierunek w skali 1d+. Nic w tym swiecie nie jest pewne, ale AT i nasze wrozbiarstwo pozwala nie zatonac przy lekkim sztormie. Pitu-pitu pozwala tez dostrzec czy nie ma przypadkiem huraganu lub zlowrogiej zalogi na horyzoncie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ChomiczyPlan » środa, 29 czerwca 2022, 10:48

Tak się ostatnio zastanawiałem co musiałoby się stać, by ludzie stwierdzili: "to już koniec Bitcoina". Parę dni temu widziałem sondę na Twitterze:


I wynika z niej, że 70% osób odczuwa spokój. Jak dla mnie oznacza to, że do kapitulacji jeszcze daleko i teraz, co musiałoby się stać, żeby ludzie pomyśleli: "to już koniec". Dzisiaj ludzie są już zapoznani z tym, że BTC ma swoje cykle, zwykle spada w bessie o około 84% od swojego ATH i na to czekają. Więc kiedy ludzie pomyślą: "to już koniec". A no wg mnie wtedy jak BTC zrobi coś czego nie robił wcześniej, czyli spadnie w rejony, których żaden model nie uwzględnia...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 29 czerwca 2022, 11:11

@ChomiczyPlan pełen spokój :D Ogólnie jeśli fale elliota działają, to chyba 1 fala powinna trwać tyle co piąta, czyli ok. 200 dni :D Jeśli 14k$~ zostanie utrzymane może być up od 70k-400k$ do końca roku :D Długoterminowo RSI 1w na bitfinex rekorodowo niskie, spotykane wyłącznie na dołkach bess, gdzie kupowanie dawało setki procent ROI czy tysiące ostatecznie długoterminowo :D Więc czas kupowania trwa :D Ogólnie jak trwa bessa to ludziom dłuży się ten czas, a jak pociągu rusza, to prawie rośnie pionowo i ciężko jest fajnie uśrednić w dół, najczęściej jest to uśrednianie w górę i później tak czy siak przychodzi korekta :D Więc warto teraz uśredniać i akumulować w dół ile tylko się da :D Zakładając, że BTC będzie kontynuował 13 letni trend wzrostowy :D Kupowanie dzisiaj po 20k$, to jak kupowanie po 6k$ na poprzedniej bessie :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fridaytrader » środa, 29 czerwca 2022, 12:16

Mam takie spostrzeżenie - porównajcie sobie odbicie z poziomu 32900 ze stycznia i aktualne. Pierwszy "high" po 7 dniach, potem w ciągu 3 dni około 50% korekta. Teraz wygląda to bardzo podobnie, aktualny zakres korekty ostatnich wzrostów jest praktycznie identyczny (spadek z 218xx na 198xx). Wtedy pokręciliśmy się w tych rejonach przez kilka godzin. Jeśli dziś o 16-17 po otwarciu SPX nadal będziemy w tym obszarze bez znaczącego pogłębiania dołka to będę starał się złapać longa gdzieś w okolicy 20 000$.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości