Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2315
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3498
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 15:59

KubaKoń pisze: poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 15:48No ale nawet jakby tak robił to co w tym dziwnego? To że szydzisz z tego tylko świadczy o tym, że masz niewiele pojęcia o tym o czym piszesz i masz bardzo ograniczoną perspektywę
Nie wysilaj się na niego. To jest człowiek, który się ze mną pół roku kłócił, że 20k to podłoga, kurs się zwalił o 25% na 15k i uważa, że nie miałem racji grając wówczas shorta, bo po 2 latach cena jest 3 razy wyżej. Jego percepcja ogranicza się do wiecznego holda, nie rozumie, że można być nastawionym na wzrosty w krótkim termine, spadki w średnim terminie i wzrosty w długim terminie. Zarobi te swoje 100 czy 200% w 3 lata w krypto, ale cały świat musi o tym wiedzieć jakim to genialnym inwestorem nie jest.

Zresztą powiem Ci, że moim zdaniem najbliższe miesiące mogą być cyrki (dlatego raczej tego nie będę grał, chyba, że zobaczę wyraźny sygnał na budowanie nowego trendu a la long z poziomu 28k w październiku 2023r.), nie zdziwi mnie nawet poprawienie ATH, ale nie chce mi się wierzyć, że ot tak pójdziemy stąd na 150-200k nie trzepiąc po drodze wielu, którzy już się witają z gąską i na pałę kupili pod halving "bo zawsze rosło".
anagamidev pisze: poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 15:49oza tym Ty wyrażasz zdanie, że po ptokach, inni twierdzą, że havling dopiero się wycieni dużo wyżej, po co się tak pieklić
Nie po ptokach, tylko przydałoby się wytrzepanie rynku nawet przez dłuższe mulenie. Na razie halving jest świeży, ale wyobraź sobie, że jest sierpień czy wrzesień a kurs dalej stoi na poziomie 66k, sentyment może odwrócić się o 180 stopni.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pablo_gr » poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 16:33

Pleasek89 pisze: poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 15:59przydałoby się wytrzepanie rynku


No i znowu to samo typie. 'Przydałoby się'. Komu by się przydało? Tobie? Żeby jaśnie wielmożny pan spoznialski się obkupił taniej?

Ty sobie nie zdajesz sprawy nawet jak bardzo się obnaża twoja życzeniowość kiedy używasz notorycznie takich sformułowań.

Początkujący
Posty: 479
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 398
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 16:44

Pleasek89 pisze: poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 15:59 To jest człowiek, który się ze mną pół roku kłócił, że 20k to podłoga, kurs się zwalił o 25% na 15k i uważa, że nie miałem racji grając wówczas shorta, bo po 2 latach cena jest 3 razy wyżej.
Dobra pamiec ale krotka jak widze, a nie minely jeszcze 2 lata nawet.
Ja bym powiedzial, ze to jest czlowiek, ktory 2 lata temu mowil, zeby za 20k$ ladowac sie pod korek bo za 2 lata podczas hossy bedziemy liczyc zyski.

Gdy kolega Pleasek w tym czasie pisal 200 postow, ze czeka nas 15k (trafil), czeka nas 10k (nie trafil) i wielokrotnie pisal, ze z BTC zostana zgliszcza (pisal bzdury)a na poparcie tej tezy pisal ze jego kolezance w biurze ogrzewanie wylaczyli i czeka nas kataklizm ^^

Cytaty wklejalem glupot/fudu ktore pisales, moderator kasuje a szkoda bo to weryfikuje Twoja rzetelnosc czy tez raczej nierzetelnosc.

Kazdy kto sluchal glupot ktore wtedy pisales i nie zaladowal toreb nic dzisiaj nie zarobil albo zarobil 2x mniej.

I kolejna sprawa --> kazdy kto dzisiaj nadal slucha Twoich glupot jak to sie obkupimy za 30-40k nadal nie zarobi albo zarobi 2x mniej jak sie bedzie ladowal za jakis czas po 80 czy 100k.

PS. Wiesz jak mozna podsumowac Twoje ostatnie 2 lata postow na tym forum?
Ze kurs BTC nie jest linia ciagla nachylona pod katem 45 stopni przez caly czas.
I Tobie sie wydaje, ze jak innym uswiadamiasz ze sa dipy po 20-30% co kilka miesiecy to odkryles swietego graala trejdingu.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 18:09

@pablo_gr Trochę w tym racji, wytrzepanie to również wzrosty których wielu się nie spodziewa, bo cykliczność co innego pokazuje, bo powinna być korekta, bo powinien być długi boczniak, bo ATH to dopiero w q3 2025. I właśnie szybkie wzrosty po halvingu to nie jest żaden paradygmat a raczej szybkie wzrosty były by złamaniem tego co było często, czyli raczej bardzo powolne wzrosty/boczniak. W ogóle nie wiem o co tu chodzi w tych dyskusjach. Jakaś szarpanina bezsensowna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 18:14

Nauczcie się w końcu - RYNEK NIC NIE MUSI.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 851
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 489
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 22:27

Jeśli wskoczy ponownie w trójkąt, jesteśmy w domu i lecimy do góry. MACD 1D blisko byczego przecięcia.

Obrazek

Początkujący
Posty: 1748
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 457
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » wtorek, 23 kwietnia 2024, 00:22

ergorg pisze: poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 18:14Nauczcie się w końcu - RYNEK NIC NIE MUSI.
nie gadaj głupot... korekta ZAWSZE się należy a kurs MUSI rosnąć :ugeek: :geek:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » wtorek, 23 kwietnia 2024, 03:19

$67200. Miałem tu powoli wywalać, bo $68000 nie powinniśmy przebić, ale wszystko jest zbyt bycze w tej chwili, więc jeszcze się wstrzymam. Na razie 100% BTC i ręce pod dupą. Mamy duży kanał $60k-$70k, w którym możemy się poruszać nawet do lipca. Na S&P też powinno być odbicie, a wysokie opłaty na BTC zniechęcają do przesyłania na giełdę. Najgorsze za nami i nie widać już odrzuceń, nie widać jakichś dumpów, nie ma strachu. Bullish. Zobaczymy co będzie na $68000.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » wtorek, 23 kwietnia 2024, 08:53

Post @Jahu jest dla mnie prospadkowym sygnałem i zaczyna we mnie budzić pierwsze wątpliwości co do dalszych wzrostów w krótkim terminie. Interwały h4-h12 mocno ugrzane, zobaczymy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » wtorek, 23 kwietnia 2024, 10:43

targety zaorskie gdyby 60 puściło

btc

SVG Image

eth


SVG Image

Początkujący
Posty: 479
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 398
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » wtorek, 23 kwietnia 2024, 10:53

Outflow z Grayscale zaczyna sie ewidentnie uspokajac.
Tak jak miesiac temu potrafilo wyplywac dziennie po 300, 400 czy 500 milionow $ tak ostatnie dni to sumy sa juz rzedu 30 czy 50M $

Z drugiej strony inflow do ETF zmniejszyl sie rowniez proporcjonalnie.

https://farside.co.uk/?p=1321

Wyglada to na maly impas na kursie obecnie.
Tak jakby wszyscy wyczekiwali w ktora strone dalej idziemy i sie wstrzymywali i z zakupami i ze sprzedaza.

Jezeli inflow po kilkadziesiat milionow $ sie utrzyma to kurs powoli i stabilnie powinien isc dalej na polnoc po 1k$ co kilka dni zakladajac, ze kazde dodatkowe 100-200M$ zwieksza kurs o ~1k$.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pablo_gr » wtorek, 23 kwietnia 2024, 12:22

Myślę, że kiedy dojdzie do analizy tego okresu za kilka miesięcy to wyjdzie na to, że tydzień temu w piątek zaczał się alt season.

Bitcoin będzie się w ślimaczym tępie wspinać a alty robić dwócyfrowe %

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » wtorek, 23 kwietnia 2024, 12:43

Mi zaczęło coś nieładnie pachnieć. Nie wiem, mogę się mylić, ale pozbyłem się pozycji krótkoterminowych i czekam na rozwój sytuacji.

Początkujący
Posty: 150
Rejestracja: 11 marca 2021
Reputacja: 83
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: WojciechT » wtorek, 23 kwietnia 2024, 13:26

Lord_Bafford pisze: poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 22:27Jeśli wskoczy ponownie w trójkąt, jesteśmy w domu i lecimy do góry. MACD 1D blisko byczego przecięcia.
Ludzie zaczną kupować BTC, bo dwie kreski na wykresie stworzyły trójkąt? :)
Tak na marginesie przypomniał mi się rok 2021 i analizy wykresów dla Cardano. Jak dobrze pamiętam wtedy na wykresie zauważyli dwa cycki z sutkami oraz złote miecze i miało to być dowodem na wzrost cardano do 12 zł. Tymczasem do do dzisiaj mam Cardano kupione za 6 zł, które dzisiaj warte jest 2 zł.
pablo_gr pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 12:22Bitcoin będzie się w ślimaczym tępie wspinać a alty robić dwócyfrowe %
adamjttk pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 10:53Jezeli inflow po kilkadziesiat milionow $ sie utrzyma to kurs powoli i stabilnie powinien isc dalej na polnoc po 1k$ co kilka dni zakladajac, ze kazde dodatkowe 100-200M$ zwieksza kurs o ~1k$.
W tej bajce brakuje tylko różowych słoni.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pablo_gr » wtorek, 23 kwietnia 2024, 14:09

WojciechT pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 13:26W tej bajce brakuje tylko różowych słoni.


Zabraknie to ciebie na tym forum za kilka miesięcy jak po wzrostach schowasz głowe w piasek

Początkujący
Posty: 479
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 398
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » wtorek, 23 kwietnia 2024, 15:34

ao1989 pisze: wtorek, 20 lutego 2024, 15:13 Mój? Pierwszy raz oficjalnie się wypowiedziałem o starcie korekty (proszę przejrzeć archiwum postów). Wcześniej odwoływałem się wyłącznie do sentymentu i tego, że korekta prędzej czy później nadejdzie. Właśnie nastał ten moment. Proszę robić printscreeny, wrócę za pół roku. Pozdrawiam serdecznie.
ao1989 pisze: czwartek, 22 lutego 2024, 12:07 Dzień dobry.
Zakupy ETF po piku 12-15.02 w wyraźnym trendzie spadkowym. Dziś pierwszy minus (GBTC utrzymuje presje sprzedażową + ETFy zwalniają z zakupami).
Utrzymuje zdanie, że przedwczoraj zaczęliśmy korektę, która potrwa wiele miesięcy (wraz z akumulacją).
Pierwszy target na 42457 do 2-3 dekady marca. Potem 29-30k w maju/czerwcu.
Pozdrawiam serdecznie
ao1989 pisze: wtorek, 20 lutego 2024, 15:09 Oficjalnie dziś zaczynamy 6msc korektę i akumulacje przed prawidłowymi wzrostami na jesień. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Rafal, co tam z ta korekta?
anagamidev pisze: poniedziałek, 22 kwietnia 2024, 15:49 PKOBP na szczytach :D
To samo mbank.
2 najwieksze banki, ktore przez ostatnie 2 lata zawiazaly lacznie ponad 25 miliardow PLN rezerw na odpisy kredytow frankowych (!)
I mamy akcje na historycznych maksimach :O

Początkujący
Posty: 455
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: łabondź2020 » wtorek, 23 kwietnia 2024, 15:55

@pablo_gr Bzdura

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
WojciechT pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 13:26miało to być dowodem na wzrost cardano do 12 zł.
Ty operujesz w pln, serio? To gdzie ty kupujesz i sprzedajesz, na Zondzie? :D

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 stycznia 2024
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jopek » wtorek, 23 kwietnia 2024, 16:07

Wojtek, Cardano latało po trzy dolce, czy 3x4 to nie jest 12? :twisted: 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 79
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ao1989 » wtorek, 23 kwietnia 2024, 16:16

adamjttk pisze: wtorek, 23 kwietnia 2024, 15:34Rafal, co tam z ta korekta?
Straciłem wszystkie pieniądze, dosłownie. Wytykanie czyichś błędnych predykcji na forum, gdzie ktoś pisze o swoich zagranicach przy jednoczesnym braku naganiania innych na ustawianie tych samych pozycji sprawia Ci przyjemność? Lubisz wytykać nietrafione inwestycje innym czerpiąc z tego satysfakcje? Taką satysfakcje, że aż musiałeś dać kila cytatów? Jesteś obrzydliwy człowieku. Wiele złych epitetów na Ciebie padło w ostatnich tygodniach na tym forum, ale tu mamy przykład na kolejne żałosny, arogancki typie.

Żeby nie było offtop uważam, że czeka nas na BTC akumulacja/korekta do jesieni. Pozdro

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 5 lipca 2014
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: updownupdown » wtorek, 23 kwietnia 2024, 16:32

Mi to się wydaję że @adamjttk to troll który notorycznie zaczepia i prowokuje tutaj innych, jest zarzewiem wszystkich awantur. Nawet ten jego ostatni post. Z nikąd nagle cytuje posty jakiegoś użytkownika żeby wybuchła awantura. CZY MODERATORZY W KOŃCU ZROBIĄ Z TYM PORZĄDEK? @m@maxi82

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 59 gości