Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: discipuli » sobota, 23 czerwca 2018, 12:28

@RuckenFetard

Trochę się nie zrozumieliśmy chodziło mi o krypto typu lisk typu neo typu iota gdzie hype był przed wzrostami i można było się domyślić że będą wzrosty.

Precyzuje to, bo odniosłem wrażenie, że odnosisz się do sytuacji gdy po wzrostach jest hype, a takie coś tymbardziej mnie nie interesowało.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: RuckenFetard » sobota, 23 czerwca 2018, 12:43

discipuli pisze: @RuckenFetard

Trochę się nie zrozumieliśmy chodziło mi o krypto typu lisk typu neo typu iota gdzie hype był przed wzrostami i można było się domyślić że będą wzrosty.
Precyzuje to, bo odniosłem wrażenie, że odnosisz się do sytuacji gdy po wzrostach jest hype, a takie coś tym bardziej mnie nie interesowało.
Rozumiem, podejrzewam że ty nie wchodzisz na szczytach HYPE, Co do twojego pesymizmu i odnośnie masakry na rynkach, to ja osobiście zakładam (obstawiam) że na kryzys światowy możemy jeszcze "chwile" poczekać, powód ? wszyscy o tym gadają, więc pewnie jeszcze jeden pociąg odjedzie i dopiero wtedy niespodziewanie to jebnie.
To w mojej opinii nie stanie w momencie kiedy wszyscy na to czekają.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: discipuli » sobota, 23 czerwca 2018, 12:45

RuckenFetard pisze:
discipuli pisze: @RuckenFetard

Trochę się nie zrozumieliśmy chodziło mi o krypto typu lisk typu neo typu iota gdzie hype był przed wzrostami i można było się domyślić że będą wzrosty.
Precyzuje to, bo odniosłem wrażenie, że odnosisz się do sytuacji gdy po wzrostach jest hype, a takie coś tym bardziej mnie nie interesowało.
Rozumiem, podejrzewam że ty nie wchodzisz na szczytach HYPE, Co do twojego pesymizmu i odnośnie masakry na rynkach, to ja osobiście zakładam (obstawiam) że na kryzys światowy możemy jeszcze "chwile" poczekać, powód ? wszyscy o tym gadają, więc pewnie jeszcze jeden pociąg odjedzie i dopiero wtedy niespodziewanie to jebnie.
To w mojej opinii nie stanie w momencie kiedy wszyscy na to czekają.
Związku z tym, ze uważam to samo uważam, ze na te wakacje na gieldach pojdzie czyszczenie shortow, a potem już dostaniemy ten wyczekiwany kryzys :D

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pabloj » sobota, 23 czerwca 2018, 13:25

Jeśli od 3 do 6 czerwca mieliśmy 1szą falę to rozszerzenie fibo pokrywa się z dolnym body świec od 4h do 1d przy 423.6%


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12823
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 23 czerwca 2018, 14:18

Z góry przepraszam, jeżeli uraziłem czyjeś uczucia anty-Wyckoff'owe. (za którymś razem w końcu będzie ta akumulacja) :D



/e

Od wczoraj od 22 prawie 5k shortów przybyło na finexie.

@pabloj, też, tylko w skali 1D. :D
Ostatnio zmieniony sobota, 23 czerwca 2018, 14:24 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: pabloj » sobota, 23 czerwca 2018, 14:24

@ergorg, Akumulacja trwa od lutego :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szymoncorr » sobota, 23 czerwca 2018, 15:09

BitJanusz pisze: A przede wszystkim obawiam się, że gdy naprawdę pierdyknie i cena zejdzie naprawdę nisko, to miliony BTC pierwszych inwestorów trafią na giełdy, które okażą się magicznie niewypłacalne.
Dlaczego uzależniasz wypłacalność giełd od ilości BTC? Rynek ustali cenę z popytu i podaży a giełda to wypłaci, inna sprawa ile to będzie wtedy warte.
BitJanusz pisze: @Dovakhiin tylko że ja nie jestem "ulicą". Short x10 to moja ulubiona zabawka. Piszę to z perspektywy kogoś, kto świetnie sobie radzi na niedźwiedzim rynku.
Nie wiem jakimi sumami grasz ale jeśli są 3-4-5 cyfrowe nawet przy dźwigni x10 to na bitmexie jesteś zwykła ulicą jak ja i wielu innych. A to jak sobie radzisz to już inna historia.
Ponadto zupełnie nie rozumiem twoich obaw i szukania alternatywy, skoro idzie Ci tak świetnie to co za problem zlecać regularnie wypłaty profitów z giełdy a trzymać tam tylko kwotę konieczną do gry. Nie tracisz możliwości mnożenia kapitału a w razie problemów strata to tylko co miałeś aktualnie na giełdzie. Niestety taki to rynek, jakieś ryzyko trzeba ponosić chcąc w takim tempie zarabiać. Podobno obligacje skarbowe są nawet całkiem bezpieczne, i to całe 2,1% w skali roku :lol:
BitJanusz pisze:Żeby się jarać że coś urosło o 0,01% przez rok?
BitJanusz pisze: Bo to spekulacja. Całe krypto jest spekulacją, a alty najbardziej, bo w większości (99.99%) są całkowicie BEZUŻYTECZNE! O ile BTC może (?) kiedyś (?) stać się jakimś pomocniczym środkiem płatniczym (mało realne, ale były przymiarki, Steam, etc), o tyle jakiś ShitCoin, ScamCoin czy inny JanuszCoin nie ma ŻADNEGO zastosowania i nigdy mieć nie będzie.
BTC było jest i w najbliższym czasie będzie pomocniczym środkiem płatniczym. I to są fakty, może z trójkąta Ci to nie wyjdzie ale tak właśnie jest.
A co do twojego zdania na temat altów...
"Nie ma żadnego powodu, aby ktokolwiek posiadał w domu komputer." - Ken Olsen, 1977 r.
"640 kilobajtów to wystarczająca ilość pamięci dla każdego użytkownika." - Bill Gates, 1981 r.
Ostatnio zmieniony sobota, 23 czerwca 2018, 15:32 przez szymoncorr, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: RuckenFetard » sobota, 23 czerwca 2018, 15:23

Odnośnie szortów to ja też mam swoją predykcję, którą pozwoliłem sobie zobrazować



Uważam że może się to skończyć tak:
Obrazek

Mam swoją zdanie iż wraz z wejściem kontraktów terminowychz zawodowcy z dużym kapitałem weszli do gry, a tam gdzie grają zawodowcy to zwykły gracz z falami elliota , kreskami itp ma duży problem :)
Podejrzewam też, że ten sam kapitał skupował BTC dużo wcześniej po 1K$ lub mniej i już wtedy wiedzieli że uda im się wprowadzić kontrakty, ten sam kapitał mógł pociągnąć mega niezdrową banie do 20K$ i jak już mogli szortować BTC na kontraktach z mega dźwignia, to wystarczyło przestać skupować BTC po 20K i zacząć spuszczać ciężkie torby, mogli na tym zarobić duuużo.
ja przez następne miesiące będę raczej bawić się w myślenie typu:
"gdybym bym dużą rybą i możliwościami, to co bym zrobił w takiej sytuacji aby wyleszczyć 90% rynku ? "
Ostatnio zmieniony sobota, 23 czerwca 2018, 16:05 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 23 czerwca 2018, 15:55

szymoncorr pisze:Dlaczego uzależniasz wypłacalność giełd od ilości BTC? Rynek ustali cenę z popytu i podaży a giełda to wypłaci, inna sprawa ile to będzie wtedy warte.
Chyba nie zrozumiałeś. Mam na myśli panikę, gdy masa ludzi próbuje usilnie spieniężyć swoje BTC, a wpłat na giełdy praktycznie nie ma. Ile taka giełda wytrzyma?
szymoncorr pisze:Nie wiem jakimi sumami grasz ale jeśli są 3-4-5 cyfrowe nawet przy dźwigni x10 to na bitmexie jesteś zwykła ulicą jak ja i wielu innych. A to jak sobie radzisz to już inna historia.
Nie chciałem, by to brzmiało snobowato, więc z góry przepraszam, jeśli tak wyszło. Natomiast ilość pieniędzy nie ma nic do rzeczy. Bogacz też może kupować drogo i sprzedawać tanio.
szymoncorr pisze:Ponadto zupełnie nie rozumiem twoich obaw i szukania alternatywy, skoro idzie Ci tak świetnie to co za problem zlecać regularnie wypłaty profitów z giełdy a trzymać tam tylko kwotę konieczną do gry.
Można i tak, oczywiście.
szymoncorr pisze:BTC było jest i w najbliższym czasie będzie pomocniczym środkiem płatniczym. I to są fakty, może z trójkąta Ci to nie wyjdzie ale tak właśnie jest.
Ile rzeczy kupiłeś za BTC? Ile rzeczy możesz kupić za BTC? Tylko bez linków do hipsterskich sklepów w ilości paru sztuk na świecie i darknetu ;))
szymoncorr pisze:A co do twojego zdania na temat altów...
"Nie ma żadnego powodu, aby ktokolwiek posiadał w domu komputer." - Ken Olsen, 1977 r.
"640 kilobajtów to wystarczająca ilość pamięci dla każdego użytkownika." - Bill Gates, 1981 r.
Taaak, z pewnością 99999 różnych altów bez żadnego zastosowania świetnie nadaje się na porównanie do komputerów i pamięci operacyjnej... :|

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12823
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » sobota, 23 czerwca 2018, 16:04

BitJanusz pisze: Chyba nie zrozumiałeś. Mam na myśli panikę, gdy masa ludzi próbuje usilnie spieniężyć swoje BTC, a wpłat na giełdy praktycznie nie ma. Ile taka giełda wytrzyma?

Przecież giełda ma pieniądze z depozytów. To nie są pieniądze giełdy, a ludzi którzy te pieniądze na giełdę wpłacili. Jeśli któraś giełda nie miałaby tych pieniędzy to byłby wielki przekręt.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 894
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9316
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Fibo » sobota, 23 czerwca 2018, 16:06

Aby Bitcoin nie był tylko bohaterem jednej hossy stopnia cyklu to w sytuacji upadku scenariusza trójkąta zniżkującego (jeszcze na parze BTC/PLN daje rady), to poniższe oznaczenie z docelowym podwójnym zygzakiem od ATH dawałoby taką nadzieję.
Oczywiście poziom końca fali C drugiego zygzaka może długoterminowe byki mocno zaboleć (ok. 3k$). Jednak w sytuacji pionowej korekty stopnia cyklu od ATH to i tak nie wyczerpie znamion korekty hossy 2010-2017. Ale na tego typu dywagacje na razie za wcześnie.
Słabość tego oznaczenia to przebieg falowy 6.02-5.05 (łącznik X, ni to flat , ni to zygzak).
W bieżącym ruchu impulsowym od 5.05, rynek nie powinien zejść poniżej 5350$, kończąc falę A drugiego zygzaka od ATH.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 23 czerwca 2018, 16:08

ergorg pisze:
BitJanusz pisze: Chyba nie zrozumiałeś. Mam na myśli panikę, gdy masa ludzi próbuje usilnie spieniężyć swoje BTC, a wpłat na giełdy praktycznie nie ma. Ile taka giełda wytrzyma?

Przecież giełda ma pieniądze z depozytów. To nie są pieniądze giełdy, a ludzi którzy te pieniądze na giełdę wpłacili. Jeśli któraś giełda nie miałaby tych pieniędzy to byłby wielki przekręt.
Zakładam, że ma. Tylko na ile takie depozyty wystarczą, gdy przyjdzie prawdziwy panic selling? Mam tu na myśli duży spadek i panikę wśród osób, które są w tym od początku i trzymają ogromne ilości BTC?

Może niepotrzebnie wymyślam jakieś głupoty, ciężko mi sobie wyobrazić, jak taka sytuacja wpłynęłaby na wypłacalność giełd

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2056
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4791
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: prap0n » sobota, 23 czerwca 2018, 16:13

BitJanusz pisze: Zakładam, że ma. Tylko na ile takie depozyty wystarczą, gdy przyjdzie prawdziwy panic selling? Mam tu na myśli duży spadek i panikę wśród osób, które są w tym od początku i trzymają ogromne ilości BTC?
Chyba wychodzisz z zalozenia za kazda gielda to piramida finansowa i nie ma pokrycia srodkow swoich klientow. Watpliwe, moze minimalne szanse na to ma bitfinex :D
Zeby ktos sprzedal i pojawily mu sie fiaty, musi pojawic sie kupujacy ktory te fiaty zdeponuje.


Co do shortow, to widze ze jeden duzy gracz non-stop (od wczoraj) buduje shorty. Polecam wykres 15m. Z 3k juz zbudowal odliczajac innych.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: szymoncorr » sobota, 23 czerwca 2018, 16:27

BitJanusz pisze: Chyba nie zrozumiałeś. Mam na myśli panikę, gdy masa ludzi próbuje usilnie spieniężyć swoje BTC, a wpłat na giełdy praktycznie nie ma. Ile taka giełda wytrzyma?
Zrozumiałem, nadal twierdzę że jeśli giełda była w stanie wypłacić masowo przy cenie 15k za BTC to i będzie w stanie wypłacić gdy ilość BTC wzrośnie na niej kilkukrotnie. To proste.
BitJanusz pisze: Nie chciałem, by to brzmiało snobowato, więc z góry przepraszam, jeśli tak wyszło. Natomiast ilość pieniędzy nie ma nic do rzeczy. Bogacz też może kupować drogo i sprzedawać tanio.
Oczywiście że bogacz także może zachowywać się jak ulica, tylko że dla mnie ulica to przeciwieństwo "wielorybów", bez jednostkowego wpływu na kurs etc. Tam chyba chodziło o pesymizm wypowiedzi i że czas wchodzić, więc ogólnie o nastrój ulicy a nie straty czy zyski.
BitJanusz pisze: Ile rzeczy kupiłeś za BTC? Ile rzeczy możesz kupić za BTC? Tylko bez linków do hipsterskich sklepów w ilości paru sztuk na świecie i darknetu )
Poczytaj co się dzieje w Wenezueli, obecnie jedyny sposób transgranicznego przelewu tam to własnie przez BTC. Jakiś czas temu przypadkiem znalazłem na jednym z polskich portali ogłoszenie sprzedaży BMW chyba Z4 za właśnie BTC. To jednostkowy przykład, ile takich ogłoszeń było niewiem, ale myślę że gdyby odsetek ludzi używających krypto był zdecydowanie większy, byłoby to na porządku dziennym.
BitJanusz pisze: Taaak, z pewnością 99999 różnych altów bez żadnego zastosowania świetnie nadaje się na porównanie do komputerów i pamięci operacyjnej...
Tu chodzi raczej o to że wizjonerzy siedzący po uszy w swojej branży nie potrafili przewidzieć rozwoju swoich technologi a co dopiero taka ulica jak my;) Mówienie że NIGDY I ŻADEN jest w tym przypadku co najmniej bardzo odważne :D BTC to kamień milowy, nie jestem w stanie stwierdzić czy przetrwa ale idea z całą pewnością tak. Lepsze jest wrogiem dobrego.
BitJanusz pisze: Zakładam, że ma. Tylko na ile takie depozyty wystarczą, gdy przyjdzie prawdziwy panic selling? Mam tu na myśli duży spadek i panikę wśród osób, które są w tym od początku i trzymają ogromne ilości BTC?

Może niepotrzebnie wymyślam jakieś głupoty, ciężko mi sobie wyobrazić, jak taka sytuacja wpłynęłaby na wypłacalność giełd
Nadal nie rozumiesz, jeśli giełda ma pieniądze na wypłaty teraz to będzie miała na wypłaty chodź by wpłynęło na nią 10x tyle BTC ile ma obecnie. Rynek ustali wartość BTC w odniesieniu do waluty fiducjarnej i giełda po tymże kursie wypłaci wszystko :)
Ostatnio zmieniony sobota, 23 czerwca 2018, 16:31 przez szymoncorr, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » sobota, 23 czerwca 2018, 16:30

Ale przybyło w sumie 5k, tak?
Czyli odliczajac zostaje 2k drobnicy - ktore w sprzyjających okolicznościach moga wywolac wzrosty
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » sobota, 23 czerwca 2018, 16:37

szymoncorr pisze:Tu chodzi raczej o to że wizjonerzy siedzący po uszy w swojej branży nie potrafili przewidzieć rozwoju swoich technologi a co dopiero taka ulica jak my;) Mówienie że NIGDY I ŻADEN jest w tym przypadku co najmniej bardzo odważne :D BTC to kamień milowy, nie jestem w stanie stwierdzić czy przetrwa ale idea z całą pewnością tak. Lepsze jest wrogiem dobrego.
Miałem na mysli, że za czasów tych cytatów nie było 9001 rodzajów pamięci i 9001 typów komputerów osobistych (z których 8900 nie działało, a reszta działała w 0.01% przypadków) ;)

Altów jest dużo, niczym się od siebie nie różnią, zastosowania też nie mają. Po co ich aż tyle? Nie wystarczy sam BTC na dobrą sprawę? ewentualnie jakiś ETH? po co setki różnych coinów, które robią to samo (czyli nic) ?

Wystarczyłby coin będący środkiem płatniczym (wystarczy BTC LN) i coin do przechowywania wartości (np. ETH, jeśli PoS by weszło i działało). Należy też podkreślić, że BTC po 6000$ sprawdzi się tak samo w roli środka płatniczego, jak BTC po 1$. Grunt, by osiągnął stabilność.

Co do giełd - mam nadzieję, że masz rację :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bitloteiros » sobota, 23 czerwca 2018, 16:46

BitJanusz pisze: Tylko na ile takie depozyty wystarczą, gdy przyjdzie prawdziwy panic selling? Mam tu na myśli duży spadek i panikę wśród osób, które są w tym od początku i trzymają ogromne ilości BTC?
Ty chyba naprawdę nie rozumiesz jak to działa? :shock:
Przecież BTC nie są sprzedawane giełdzie tylko innym użytkownikom. Skoro ktoś kupił BTC na giełdzie od spanikowanego "trzymacza ogromnych ilości BTC" to znaczy że musiał najpierw tam wpłacić pieniądze. Jedyną opcją że zabraknie na wypłaty jest jeśli giełda przywłaszczyła sobie środki na nią wpłacone i je gdzieś ukryła/wypłaciła. Biorąc pod uwagę że obrót fiatami odbywa się za pośrednictwem banków a więc łatwo go namierzyć to by było bardzo ryzykowne i trudne do realizacji. Już prędzej można się obawiać że giełdzie zabraknie BTC niż fiatów (hack, utrata kluczy, sfajczone hardware itp)
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » sobota, 23 czerwca 2018, 17:37

@BitJanusz, masz racje ze altow jest za duzo, ale nie do konca rozumiesz sprawe - bo jeden czy 2 tez nie wystarcza.. jest kilkanascie możliwych zastosowan krypto - nie do konca do pogodzenia w 1,2coinach... ale tu brniemy juz za bardzo w offtop wiec moze poprzestane na apelu - przed formułowaniem tak dalece idących wnioskow zapoznaj sie lepiej z tematem ;)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 30 stycznia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Ekolog » sobota, 23 czerwca 2018, 17:41

Dawno mnie tu nie było ale zrobiłem sobie odpoczynek od BTC, czekam na lepszą cenę aby coś tam akumulować. Pytanie trochę z innej beczki jaki wskaźnik liczy nam ilość świec, raz go już kiedyś miałem ale nazwy sobie nie spisałem. Pokazywał cyferki nad świecami. Z góry wielkie dzięki :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: adam1226 » sobota, 23 czerwca 2018, 18:44

@Ekolog, TD costam?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, Google [Bot], grzeg, lobor, remix, shinya56 i 14 gości