Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » środa, 28 sierpnia 2019, 08:54

Raczej kwestia tego, że Satoshi to kilka osób (albo nie żyje). Absolutnie nie wierzę w to, że nie skorzystałby na olbrzymiej popularności swojego wynalazku, tym bardziej, że ma dość kasy, by leżeć do góry yayami do końca życia :mrgreen:

kto z nas nie chciałby być zabezpieczonym "dozgonnie" + parę pokoleń do przodu? Chyba, że ten ktoś jest już miliarderem.

Być może CW rzeczywiście brał udział w czymś związanym z BTC (może nawet innym, niż kradzież/przywłaszczenie) i dlatego tak cyrkuje, próbując zagarnąć wszystko dla siebie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony środa, 28 sierpnia 2019, 08:56 przez BitJanusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3113
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 28 sierpnia 2019, 08:56

Ciekawe ile teorii i spekulacji pojawiłoby się, gdyby na tym właściwym portfelu nagle ktoś wykonał choćby mikro transfer np na jakiś zupełnie nowy portfel :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » środa, 28 sierpnia 2019, 08:56

Swoją drogą to trochę ryzykowne aktywo, gdy znaczna część jest w rękach twórcy... :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 16 lutego 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: vwrafi » środa, 28 sierpnia 2019, 09:19

Jak dla mnie, to osoba która miała klucze prywatne do tego portfela już ich nie ma. Nie ważne jak bardzo bogaty ktoś jest, nikt nie pogardzi 19 miliardami dolarów. Te BTC już tam zostaną na wieki. Jeśli z tego portfela nic nie zostało ruszone, to już tak zostanie. Paru Satoshi już się ujawniło. Gdyby rzeczywiście nimi byli, to skoro i tak już świat o nich wie mogliby wykonać jakiś drobny przelew. Na rynku jest już tylko 20mln BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: janku66 » środa, 28 sierpnia 2019, 09:23

BitJanusz pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 08:54 kto z nas nie chciałby być zabezpieczonym "dozgonnie" + parę pokoleń do przodu? Chyba, że ten ktoś jest już miliarderem

Z nas, pewnie nikt, ale nie wszyscy są tacy jak my:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Grigorij_Perelman
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 28 sierpnia 2019, 09:23

Cały czas coraz wyższe dołki :D


### edited: 2019-08-28 09:48 ###
BTC/USD, 1d :D #hodlonfordearlife Najgorszy scenariusz to 2222$ :D Ale później i tak 100k$, tak czy siak kupowanie teraz to i tak co najmniej 10x zysku w dłuższym terminie :D W przypadku mocnych, wręcz absurdalnych przecen, nie należy brać udziału w wyścigach jak to nisko nie spadnie, tylko właśnie szacować potencjalne szczyty, a nawet drobne odbicie na 100-200% czy 300% daje nam pewny zysk(zwrot kapitału i darmowe BTC na long term po wsze czasy) :D Dlatego rozsądnym było ryzykować na 4k$, sprzedać mieszkanie, poczekać miesiąc, dwa i sprzedać BTC mając dwa mieszkania i kilkadziesiąt BTC na long term :D Gdyby BTC spadł do 2222$ to tym bardziej warto kupować, bo już przy 6666$ powtarza się ta sztuka :D Paradoksalnie inwestycja w BTC to najbezpieczniejsza inwestycja na świecie wbrew powszechnej opinii :D Ogólnie kupowanie po dużych spadkach 80-90% od szczytu dobrego aktywa to najlepsza inwestycja na jaką nieraz trzeba polować/czekać kilka lat :D No risk no fun :D I wg. mnie bottom is in, a wszelkie spadki do 1k$ to może być baju baju dla frajerów jak to było z 100$ dwa lata temu, a urosło z 1000$ do 20000$ :D Tak czy siak jeśli BTC ma kosztować 100k$ to raczej nie w dwa dni tam dobije, ale zajmie to mnóstwo czasu i w tym czasie będzie mnóstwo mentalnych pułapek, wątpliwości, zrezygnowania i niewiary po każdej większej korekcie :D Że to już koniec, że rynek już nie ma siły, że już koniec hossy, a będzie non stop rosło jak w pamiętnym 2017 roku, oczywiście teraz może być zgoła odwrotnie :D W każdym razie rozsądnym było kupowanie wg. mnie na 4k$, a kupowanie na 10k$ już jest mniej rozsądne, aczkolwiek niby mamy już potwierdzenie ewidentne odwrócenie trendu i HODL'owanie będzie mega premiowane przez co najmniej rok jeszcze :D
Spoiler:
Ostatnio zmieniony środa, 28 sierpnia 2019, 10:35 przez anagamidev, łącznie zmieniany 8 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 4 maja 2016
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@caex72

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: caex » środa, 28 sierpnia 2019, 09:36

vjankuv pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 09:23
BitJanusz pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 08:54 kto z nas nie chciałby być zabezpieczonym "dozgonnie" + parę pokoleń do przodu? Chyba, że ten ktoś jest już miliarderem

Z nas, pewnie nikt, ale nie wszyscy są tacy jak my:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Grigorij_Perelman
A może to twórca BTC nadaje się.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » środa, 28 sierpnia 2019, 09:39

anagamidev pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 09:23Cały czas coraz wyższe dołki
zbieramy siły a jak nastąpi erupcja to wyjebie 20k z zawiasów :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » środa, 28 sierpnia 2019, 10:09

26 marca 2019, 00:40

"nie ma znaczenia gdzie BTC spadnie, później i tak wzrośnie do 100k$ co najmniej A moim zdaniem spadnie do 1000$, co najmniej. Nie masz żadnych dowodów na poparcie swojej tezy, poza faktem, że Bitcoin już 2 razy odbijał po pęknięciach baniek, co jest moim zdaniem przesłanką za przeciw..."

Ostatni post, wyjadacze pamiętają? :P

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » środa, 28 sierpnia 2019, 10:31

masonbtc pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 09:39zbieramy siły a jak nastąpi erupcja to wyjebie 20k z zawiasów :D

może nie aż tak , ale na pewno :P jednak najpierw tego paliwa trzeba nalać z trochę niższych poziomów około 9,1k ,
ja jestem ustawiony tam gdzie przecina się crosshair - realizacja do końca miesiąca ;)

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 28 sierpnia 2019, 10:35

@DjVegas98 jeśli do mnie pijesz :D I w sumie przestroga dla tych wszystkich miśków, niedowiarków, fatalistów, którzy deprecjonują HODL :D
DjVegas98 pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 10:0926 marca 2019, 00:40

"nie ma znaczenia gdzie BTC spadnie, później i tak wzrośnie do 100k$ co najmniej A moim zdaniem spadnie do 1000$, co najmniej. Nie masz żadnych dowodów na poparcie swojej tezy, poza faktem, że Bitcoin już 2 razy odbijał po pęknięciach baniek, co jest moim zdaniem przesłanką za przeciw..."

Ostatni post, wyjadacze pamiętają?
anagamidev pisze: wtorek, 26 marca 2019, 00:57 @osobliwy_nick właśnie niedoceniasz wyjątkowości i unikalności tego aktywa, chyba nawet nie rozumiesz jak wielu. BTC spadał znacznie częściej do 0 niż piszesz. Ja tylko mówię, że nawet jeśli BTC spadnie do 1$, to założę się, że znajdzie się te 17000 osób, które czysto spekulacyjnie zaryzykują te 1000$ i później będą to pompować, nawet jeśli napompują do 100$, to będzie to ROI 10000% :D Oczywiście już mieliśmy taką sytuację i wiemy jak się to ostatecznie skończyło, w późniejszym etapie poszło do 20k$ :D Jeśli BTC miałby spaść do 1$, a za 10 lat znowu wbić te 20k$ to jestem za :D Zresztą ja sobie cały czas akumuluję, przed bańką miałem 40 parę BTC, licząc z altami, później na tym spadku na 3333$ dokupiłem drugie tyle i miałem ponad 80 BTC, dzisiaj po tych ostatnich dwóch miesiącach mam ponad 3x więcej, więc nawet jak spadnie do 1k$, to nadal twierdzę, że mi się to opłaci i że wrato grać długoterminowo oraz nigdy nie sprzedawać poniżej ceny zakupu :D Bo jeśli sprzedajemy poniżej to godzimy się ze stratą i ktoś na nas zarobił i już nie ma motywacji do pompowania w ogólności to mówię :D Ja nie naganiam tylko od trzech miesięcy trąbię, że jesteśmy tak nisko, że warto grać i jeśli rynek odbije to ładnie wszystko nam się zwróci co wypracowaliśmy tutaj na dołkach :D Zabawne jest to, że właśnie teraz kiedy BTC stoi w miejscu i ładnie dziala procent składany, bo alty latają góra w dół na tych samych poziomach, tacy jak Ty wieszczą bark bańki, a tutaj nie trzeba żadnej bańki :D Rozumiem, że dla Ciebie jak BTC rośnie w ciągu 3 tygodni o 300% to jest normalne i wszystko cacy, a jak BTC później spada o 80% w ciągu roku, to już nie jest cacy :D Jak dla mnie na rynku nie ma wielkiej filozofii, widzę promocje to kupuję, a jak widzę mocny wzrost ceny to sprzedaję :D

Tymczasem 4h, możliwy morning star :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mleczko90 » środa, 28 sierpnia 2019, 10:53

Czy wam sie te analizy techiczne wogóle sprawdzają? Od dawna wiadomo że to jeden wielki bullshit na rynkach takich jak forex bo wystarczy jeden ruch grubego gracza albo jeden tweet Trumpa i rynek szaleje. Jaką macie skutecznosć analiz w skali roku?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 28 sierpnia 2019, 11:16

@mleczko90 jak grasz na minutówkach czy jakiś intraday trading uprawiasz, to wiadome, że będzie mnóstwo szumu i przypadkowości, ale im większy interwał tym przypadkowości mniej :D Z drugiej strony im dłuższy odcinek czasu tym trudniej przewidzieć co się stanie :D Poza tym porównywanie forex do crypto jest bez sensu, bo tam zwykle grasz na dużej dźwigni i bijesz się o jakieś pipsy, a tutaj na crypto wchodzą duże procenty i zwykle nie grasz na dźwigni, a także mocny spadek ceny Cię nie leszczy, możesz bezkosztowo trzymać kryptowaluty ile chcesz i czekać na kolejną jakaś pompeczkę(ogólnie ja grając na altach zwykle wiem, że co nie kupię i tak na 99% spadnie, więc jak widzę, że coś spadło 80-90% to wchodzę za 1k$, i wiem, że znowu z tej ceny może spaść 80-90%, kiedy spada, to znowu za drugie tyle dokupuję i tak do skutku, zwykle w międzyczasie są pompeczki co co nieco sprzedaje, ale ciągle z nastawieniem na akumulację, bo wiem, że i tak już kupowałem na promocji, a że promocja jest większa to tym gorzej dla dumpujących, a tym lepiej dla mnie długoterminowo :D Zwykle jak już wypłaszcza to mam cenę poniżej dołka i później już tylko chciwość moja i zdrowy rozsądek decyduje gdzie sprzedam) :D Analiza techniczna to po prostu analiza ruchu ceny w danym odcinku czasu, czyli jeśli ktoś widzi euforię i widzi, że wszyscy kupują i cena mocno rośnie to też jest analiza techniczna :D Analiza fundamentalna w odniesieniu do BTC to raczej koszty wykopania 1 BTC oraz jakiś uśredniony zarobek ludzi, którzy obsługują te koparki :D Przecież to jest cała ekonomia, ktoś musi te koparki wyprodukować, ktoś musi od kogoś wynająć jakieś pomieszczenie, halę, żeby gdzieś tymi koparkamii kopać, ciągle pewnie próbują to ulepszać stosując jakieś nowe wynalazki do pozyskiwania energii odnawialnej typu panele słoneczne, wiatraki :D Ktoś to musi konserwować, czuwać nad tym, ktoś to musi upłynnić, rozliczyć to, itp. itd. :D Moc sieci rośnie ostatnio, więc widać, że się opłaca na ten moment :D Czyli de facto wszystko poniżej i powyżej tej ceny to już jest czysta spekulacja, zatem ciężko inaczej niż technicznie analizować cenę :D I są metody analizy dobre, mityczne i te, które kompletnie nie działają, ale im prościej tym lepiej :D Dlatego i tak najlepiej po prostu uśredniać w dłuższym terminie zakładając, że kiedyś będzie nowe ATH :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: stokarz » środa, 28 sierpnia 2019, 13:48

Krótka analiza BTC ode mnie:

Nie ma sensu być bearish i liczyć na złamanie supportu. Pamiętajcie, że longowanie supportu działa dopóki działa. Shortowanie supportu, szczególnie w bull trendzie, działa tylko raz. Trading to gra prawdopodobieńswa. Pamiętajcie również, że przedwczesne mówienie o zakończeniu byczego rynku wywaliło z potężnego ruchu wiele osób w 2017 roku. Wiele analiz obecnego ruchu BTC porównuje go do price action z okolic 6k, kiedy to przebiliśmy wielomiesięczny support, co w efekcie doprowadziło do spadku w okolice 3k. Słuszne porównanie i TRZEBA brać taką możliwość pod uwagę. Zatem? Zdecydowany short w momencie zamknięcia dziennej poniżej $9600. Do tego czasu, warto mieć szanse po swojej stronie. Czyli nie celować w zakończenie byczego trendu. Najlepiej jest teraz po prostu poczekać na określenie się kierunku ceny. Jak już ruszymy, będziemy zapewnie bardzo silnie trendować, zatem bez pośpiechu. Dla byków - silny ruch w górę —> warto brać zyski na 11.2k i jeśli utrzymamym to longować dopóki nie będzie min. 17k Szanse są po stronie byków IMO. Ale nie zapominać o silnej strefie popytu w okolicach 7.4 - 8.6k. Spadek tam jest również możliwy.


Obrazek


Wszyscy w tej grze jesteśmy czarodziejami, którzy starają się wywróżyć jak będzie cena jutro. Zazwyczaj nie mamy racji i nie ma w tym nic dziwnego. Nie urodziliśmy się do przewidywania przyszłości. Ważne, aby mieć plan i go skutecznie egzekwować.

+

Na wykresie zaznaczyłem miejsca, w których z dużym prawdopodobieństwem znajdują się zlecenia stop loss obu stron (na czerwono w przypadku shortów i na zielono dla longów). Identyfikacja takich poziomów jest o tyle ważna, że mamy świadomość gdzie znajduje się płynność. Zatem w przypadku dotknięcią któregokolwiek z tych poziomów możemy spodziewać się kaskadowego likwidowania i wyrzucania pozycji. Dla dużych graczy, dostarcza to swoiste strefy, w których zapełniać mogą swoje bardzo duże pozycje, bez obawy o slippage i związane z nim koszty.


Obrazek

Dodano po 6 minutach :
mleczko90 pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 10:53Czy wam sie te analizy techiczne wogóle sprawdzają? Od dawna wiadomo że to jeden wielki bullshit na rynkach takich jak forex bo wystarczy jeden ruch grubego gracza albo jeden tweet Trumpa i rynek szaleje. Jaką macie skutecznosć analiz w skali roku?
Analiza techniczna jest czasem potwornie skuteczna. Na Forexie to już w szczególności. Ale analiza analizie nie równa, to przecież zbiór wielu narzędzi. Wszystko zależy od tego kto czego używa i jaką ma o tym wiedzę.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: YoKot » środa, 28 sierpnia 2019, 15:28

Panowie , jaki mamy TERAZ sentyment ? Jednym zdaniem poproszę ;#$#$#@#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mecenas » środa, 28 sierpnia 2019, 15:32

YoKot pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 15:28Panowie , jaki mamy TERAZ sentyment ? Jednym zdaniem poproszę ;#$#$#@#
- Jest chujowo, ale stabilnie...
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » środa, 28 sierpnia 2019, 15:53

YoKot pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 15:28 Panowie , jaki mamy TERAZ sentyment ? Jednym zdaniem poproszę ;#$#$#@#
....przejebane , ale mogło być gorzej - może iść w górę albo w dół , ale zawsze lekko w prawo ....

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 82
Rejestracja: 20 lipca 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zachpom

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lisie_Uszka » środa, 28 sierpnia 2019, 16:26

zeroBTC pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 15:53może iść w górę albo w dół

To słyszę ciągle. Nic się nie zmienia :)

Obecnie od 10200 shoruje tego drania :shock: Liczę na spadek w okolice 10k a później zjazd na 9900. Pozdro

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 28 sierpnia 2019, 16:46

@Lisie_Uszka uważaj, dwa dni shortowałem. Od wczoraj na longu x100 - chcą specjalnie tym marazmem wmanewrować Niedźwiedzie w maliny. Nawet nie wiesz jaki mi się marzy soczysty short o 1000$. Ale dołuje alty, wysysa z nich BTC, świeżej kasy nie ma ale pewnie poniedziałek 02.09 pojawi się jakiś magiczny news z kapelusza usprawiedliwiający wcześniejszą strzałę. Ja to 11k widzę do końca tygodnia lekko niestety
https://www.coinfarm.online/?tcs=1D
YoKot pisze: środa, 28 sierpnia 2019, 15:28Panowie , jaki mamy TERAZ sentyment ? Jednym zdaniem poproszę ;#$#$#@#

Pakowania Niedźwiedzi w maliny. Nie ze mną te numery Bruner. Przyjdzie jeszcze na Ciebie czas :!:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dovakhiin » środa, 28 sierpnia 2019, 16:47

Jedno jest pewne gdzieś poleci :D moim zdaniem gdzieś będzie pułapka.. tylko zastanawiam się czy ruchy sprzed chwil są zapowiedzią dzidy w górę.. czy jednak zmyłka i w dół poleci.. gdzie nie poleci to imo będzie to fejkiem
33% góra natychmiast dziś max do 30go
33% boczniak
33 % czerwony wodospad.

osobiście preferuję boczniak bo ładnie alty buja na nim i łatwo na pompkę gdzieś trafić :mrgreen:


Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], sebamistrz, upp i 6 gości