Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pablo_gr » wtorek, 26 marca 2024, 09:38

bitup pisze: wtorek, 26 marca 2024, 09:16dwa tematy i co to dało

Dało jeśli chodzi o cenę, a to interesuje pewnie ponad 9/10 trzymających bitcoina.
bitup pisze: wtorek, 26 marca 2024, 09:16zjazd o 70 % zarobku i rentowności przed nadchodzącym halvingiem robiącym jeszcze redukcję o 50 % na rentowności bloku

Blackrock ma na własność dużo kopalni więc oni nie przestaną, a jeśli komuś przyjdzie do głowy przestać kopać bitcoina to trudność się dostosuje.

Zacznij rozgrywać bitcoina jak kakao a nie jak p2p cash system bo ten pociąg już dawno odjechał.

Początkujący
Posty: 469
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » wtorek, 26 marca 2024, 09:40

bitup pisze: wtorek, 26 marca 2024, 09:16Powodując co zjazd o 70 % zarobku i rentowności przed nadchodzącym halvingiem robiącym jeszcze redukcję o 50 % na rentowności bloku
To jest FANTASTYCZNA wiadomosc bo spowoduje drastyczny wzrost kursu ktory bedzie niezmiernie cieszyl hodlerow.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 26 marca 2024, 09:46

pablo_gr pisze: wtorek, 26 marca 2024, 09:38Zacznij rozgrywać bitcoina jak kakao a nie jak p2p cash system bo ten pociąg już dawno odjechał.

Zgoda mogą zacząć rozgrywać kurs pomijając produkt , to jest prawdopodobne
a co generuje wzrost na kakao :?: popyt na produkt a zmniejszona podaż przez problemy z uprawą i wynagrodzenia dla zajmujących się uprawą , warunki atomosferyczne
a co generuje wzrost na btc :?: popyt na produkt etf i nieograniczona ilość kapitału na WallStreet i to na + możliwość przesyłania środków z mniejszymi opłatami i to na + a podaż co powoduje realizacja zysków , instrumenty pochodne i fundusze realizujące zyski kwartalnie , hodlerzy , kopalnie sprzedające na utrzymanie infrastrutkury
Właściwie wszystko przemawia za wzrostami , co może pójść nie tak :?:

Dodano po 55 minutach 37 sekundach:
AKTUALIZACJA 71100 kolejna pozycja krótka :arrow:
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 26 marca 2024, 10:48

@bitup z tą różnicą, że właśnie podaż na surowcach można zwiększać teoretycznie w nieskończoność, a na BTC ta podaż cały czas jest taka sama, stała, znana i co 4 lata się zmniejsza :D Dlatego takie kakao może kiedyś znów na chwilę kosztować 0 tak jak np. ropa aka czarne złoto :D Na BTC też pewnie będzie sroga korekta jak bańka napuchnie, jednak bazowa cena, po której spora część rynku będzie gotowa ryzykować spory kapitał, będzie znacznie wyżej niż przed bańką :D
Spoiler:
anagamidev pisze: czwartek, 27 września 2018, 12:14 @graczyk, no tak, na parze FIAT/BTC to tam będzie niekończąca się bessa :D Chociaż fakt trochę niefortunnie się wyraziłem. Raczej chodzi mi, że wartość bazowa rośnie z czasem, jeśli podaż w jakiś sposób jest ograniczona. BTC musiałby spaść do 0, żeby potwierdzić bycia w bessie. A to nie może się stać, bo cały proof of concept kryptowalut ległby w gruzach i już nikt raczej nie inwestowałby w to, a wszystkie osoby skupione wokół tego developerzy, właściciele giełd, naganiacze zostaliby odcięci od cudownego źródełka :D
Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 23 lutego 2019, 11:43 @socjolog2008 no sugerując się spadkami na poprzedniej bessie, to właśnie teraz można na ślepo sprzedać mieszkanie i obkupić się w BTC i przy wzroście do 8k$ mieć już 100% zysku. Po prostu ryzyko wtopy w tym momencie jest mega mega małe długoterminowo :D To, że na bessie cena spada jest czymś całkowicie normalnym, tak samo jak na hossie to, że cena rośnie też jest czymś normalnym, jednak trend się kiedyś kończy. Ktoś kupując na 3k$ w 2017 roku mógł być na zysku przez dwa lata, a dzisiaj waha się czy się nie wyprzedać jeśli wcześniej nie zrealizował zysku. Tak naprawdę moment wejścia nie ma znaczenia, znaczenie mam moment wyjścia i żeby zarobić :D Dodatkowo długoterminowo cena bazowa rośnie po każdej bańce, wystarczy spojrzeć na roczne low i to low rośnie niesamowicie :D Wg. mnie nic tylko kupować do dołka i tyle. Zakładając, że chce się przeznaczyć 100kPLN na kupno BTC, to jest dokładnie takie samo ryzyko, bo kupując czy to na 4k$ czy na 1k$, czy 10$ za taką kwotę można stracić dokładnie tyle samo jeśli BTC upadanie. Jedyna różnica jest taka, że wiecej się BTC kupi i potencalnie można osiągnąć większy zwrot. Tylko tak jak wcześniej napisałem ważna jest też realizacja, bo taki Janusz pewnie popełni na hossie mnóstwo błędów i będzie uśredniał w górę i ostatecznie może nic nie zarobić nawet kupując idealnie w dołku dołków :D
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 11 września 2019, 11:23 @amneziahaze nie mów tak, bo ja tutaj dość sporo piszę :P :D Ostatecznie to i tak bijemy się wszyscy o nasz własny kapitał, jeden zarobi, drugi straci, ale można zakładać, że wartość bazowa Bitcoina czyli jego kapitalizacja będzie wzrastać z czasem, bo każda kolejna bańka tworzy nowych bagholder'ów, kryptowaluciarzy i w przypadku dużych spadków spora grupa osób będzie skupować i uśredniać powodując wyhamowanie kursu dużo wyżej niż dno poprzedniej bessy, a także sporo osób kupuje po prostu na HODL i liczy, że być może coś z tego kiedyś będzie :D A później jest tak, że jak zaczyna rosnąć to robią tak jak wszyscy naganiacze zalecają i pro szkoleniowcy, żeby dokładać do zysków, co oczywiście buduje piramidę(czy też pompuje bańkę), że ludzie kupują jedni od drugich BTC na silnym wzroście, co oczywiście z matematycznego punktu widzenia musi wiązać się z dramatycznym spadkiem po sprzedaży kogoś kto piramidował cały wzrost i większość jest ogolona :D Dlatego z tej perspektywy im wyżej kupicie tym mniejsze są Wasze szanse statystyczne :D

### edited: 2019-09-11 11:53 ###
@fusywszklanejkuli właśnie o to chodzi, żeby duże wahania czyli duże wzrosty i spadki nie traktować jednoznacznie dobrze lub źle, tylko być przygotowanym na tego rodzaju fluktuacje i widzieć w tym metodę :D Ale to się właśnie wiąże z uśrednianiem! :D Większość właśnie myśli, że jak kupi to wykonując jednego trade'a już będzie mu tylko rosło, a jak spadnie 90% to zamiast dokupić i uśrednić, to jest płacz :D I ja nie mówię, żeby robić tutaj drugiego trade'a biorąc kredy pod zastaw całego majątku, tylko być przygotowanym na to, że zawsze może spaść te 80-90%, a nawet zniknąć z giełdy :D Przecież jak ktoś gra ze stop losem, to przecież też kupując na 6k$ tnąc straty na stracie nie wiem 5-10% to też uśrednia tą cenę w górę tylko, że nie jest tego świadomy :D Później odkupują na cenie 4k$ przykładowo już jego cena średnia nie jest 4k$ tylko dużo wyżej :D Dlatego dla mnie bez sensu jest granie stop losów po spadku na 6k$ czyli 70%+, no chyba, że ktoś faktycznie gra pod upadek projektu czy liczy na to, że BTC będzie po 100$ :D Rozumiem jeszcze grę na cięcie strat jak rosło z 10k$ do 20k$ i tam gdzieś przy 19k$ zamykać pozycję, ale nie po takim spadku, gdzie to praktycznie jest końcówka bessy, a bessa to najlepszy czas na granie, czyli skupujemy jakieś wsparcie, a ludzie na nadziejach, że to już koniec bessy wykupują odbicia i grają pod przebicia oporów, a tam właśnie się shortuje :D Plus to, że długoterminowo tak czy siak to 6k$ to dobre miejsce na wejście, więc jesteśmy w sytuacji praktycznie win-win :D I zauważcie jak trudno gra się na bullrun'ie, kto by przewidział taki wzrost do 13.4k$ z korektami ledwie 10-11%? tutaj nie da się uśredniać :D Albo jesteś zapakowany albo nie, dlatego po to jest bessa, żeby ją dobrze wykorzystać, czyli zakumulować i uśrednić :D Czy ryzykowałeś faktycznie wchodząc po przebiciu 8k$ na pewniaka? :D Przecież nawet jak złapałeś sam szczyt to ledwo zarobiłeś 100% niecałe, gdzie osoby z dołka, już miały zysk 100% i zapewne zacznały sprzedawać :D Dlatego tutaj też należy brać po uwagę historyczne ceny i R/R :D Dodatkowo Ty piszą mi na 4k$, że wchodziłbyś dopiero po przebiciu 8k$, to ja tą informację potraktowałem jako wskazówkę i myślę sobie tak: hmm, teoretycznie kupując na 4k$ daje mi to pewny zysk, bo przecież jeśli w końcu wyjdziemy z tej bessy, to będą osoby na kupno, to trudno, najwyżej będę musiał akumulować jeszcze rok dwa, pocisnę trochę, przyoszczędzę to co mi uda się kupić to da mi 100% zysku, więc kiedy kurs zacznie rosnąć, będę miał już odzyskany kapitał, a być może te kupujące osoby na 8k$ faktycznie spompują mi cenę do 100k$, więc upatrywałem tutaj swojej przewagi :D I też nie ryzykuję nie wiadomo ile, w zasadzie to ja zakładam, że wszystko co jest na giełdzie i tak jest spisane na straty, więc nie przywiązuję się zbytnio i w sumie dzięki temu nie podejmuję jakichś decyzji pod wpływem emocji mogących zrujnować mnie finansowo, po prostu zakładam, że cena będzie wyższa niż 20k$+, więc do tego czasu ani mi się śni panikować, szczególnie po dużych spadkach raczej faktycznie dostrzegam w tym promocję, tym bardziej, że byłem przygotowany na długą bessę na BTC, a już dzisiaj bawię się darmowymi BTC, skupuję jakieś shitcony :D Wg. mnie już doszło do bitcoinizacji i mamy globalną adopcję, a teraz czas na shitcoinizację :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 marca 2024, 10:56 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 26 marca 2024, 10:52

@anagamidev zgoda , ja doskonale rozumiem wasze rozumowanie i argumenty za
Dla mnie jest produktem nieużytecznym ponieważ nie posiadam i nie używam tego produktu . Ograniczona ilość również zgoda , jest to argument dla użytkowników na + jak przy każdej krypto właściwie
Wasze podejście jest w pełni logiczne , nie polemizuje z tym . Baza klientów również dość specyficzna
Nie rozumiem tego ciągłego przekonywania do waloru , pisałem że dla mnie to wyłącznie asset spekulacyjny , tak samo jak dla Wall Street = instrument finansowy
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 26 marca 2024, 11:09

bitup pisze: wtorek, 26 marca 2024, 10:52pisałem że dla mnie to wyłącznie asset spekulacyjny
I bardzo dobrze :D Tak, BTC właśnie dlatego jest doskonałym tworem spekulacyjnym :D Bo nie jest związany jednoznacznie z niczym, w zasadzie jest jak Internet :D Aczkolwiek nie potrzebujesz go do życia, może kosztować 0 może kosztować 71k$, może 100k$, a nawet 1M$, to nic mu nie dodaje, ani nie ujmuje :D Kod źródłowy jest taki sam, trudność kopania reguluje pewne aspekty, jednak podaż cały czas jest taka sama :D A to właśnie, że BTC ma mnóstwo bagholderów, uśredniaczy czekających na każdą najmniejszą korektę, skupujących każdego dipa zachęconych potencjalnym zyskiem w przyszłości, powoduje, że BTC jest twardym pieniądzem i ma niesamowitą płynność i rezyliencję :D Im mocniej będzie spadał tym mocniej będzie odbijał :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 298
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 183
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » wtorek, 26 marca 2024, 11:26

@bitup przygotowuje się do shorta na Solanie. Wiadomo, że to pójdzie do piekła, pytanie kiedy zacząć operacje. Na pewno przed majem. Masz jakiś pomysł?

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » wtorek, 26 marca 2024, 11:45

pablo_gr pisze: wtorek, 26 marca 2024, 09:38Blackrock ma na własność dużo kopalni więc oni nie przestaną, a jeśli komuś przyjdzie do głowy przestać kopać bitcoina to trudność się dostosuje.

nie ma na własność tylko ma dużo udziałów w największych kopalniach. a udziały to nie to samo co własność koparek - czyli bitcoiny wydobywane z tych koparek nie lecą na portfele BlackRocka tylko na giełdy do sprzedaży :) Aczkolwiek pewnie te instytucje jak blackrock i inne bedą/ robią już swoje kopalnie i pewnie doskonale zdają sobie sprawę że najlepiej kopać dla siebie swoje monety - to oczywiste. ale tak szybko oni nie zawładną rynkiem wydobywczym - pomijając - no a ile tych bitów jest z kopania ? jak cały rynek daje obecnie coś ok 1000 bitów dziennie z tego co tam słyszałem ? a po halvingu będzie polowa - 500. No to nawet jak blackrock ma z tego kopania / czy miałby z tego kopania 30 % to ile to ? 100 bitcoinów dziennie ? przy jego zapotrzebowaniu ? to jest bardzo mało ...

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 18 marca 2024
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pablo_gr » wtorek, 26 marca 2024, 11:49

Hoyden pisze: wtorek, 26 marca 2024, 11:45bitcoiny wydobywane z tych koparek nie lecą na portfele BlackRocka tylko na giełdy do sprzedaży

Bardziej pisałem w kontekście tego czy przestaną kopać po halvingu - nie przestaną, będzie się dalej kręcić.
Hoyden pisze: wtorek, 26 marca 2024, 11:45? to jest bardzo mało ...

Kopali 1000 za bitcoina po 20k ale nie będą kopać 500 bitcoinów po >70k?
Ja rozumiem, że można różnie interpretować wpływ na cene obniżki stóp %, wyborów USA czy etfów ale halving będzie miał pozytywny wpływ na cenę i nie ma tutaj na czym dyskutować.
kisiel pisze: wtorek, 26 marca 2024, 11:26@bitup przygotowuje się do shorta na Solanie. Wiadomo, że to pójdzie do piekła, pytanie kiedy zacząć operacje. Na pewno przed majem. Masz jakiś pomysł?

Kurde, podbijam. Nigdy nie stawiałem shorta a tutaj aż się prosi.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 26 marca 2024, 12:08

kisiel pisze: wtorek, 26 marca 2024, 11:26@bitup przygotowuje się do shorta na Solanie. Wiadomo, że to pójdzie do piekła, pytanie kiedy zacząć operacje. Na pewno przed majem. Masz jakiś pomysł?

Tego nie dotykam bo na podstawie czego to shortować :?: tam jest kupa ludzi , kasy , jakieś nft , defi , dexy , no i się wiesza lol co w świecie kryptowalut jest bardzo dobrą rekomendacją . To taki bajer jak Luna która waliła po 117$ na bazie kreatywnej księgowości , ja bym się bał tego shortować , nic nie doradzę , nie wiem co oni tam robią i na podstawie czego to jest tak wyceniane . Jak dla mnie to jak shortowanie hazardu
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 26 marca 2024, 12:19

bitup pisze: wtorek, 26 marca 2024, 12:08Tego nie dotykam bo na podstawie czego to shortować
Niestety, shortowanie na podstawie li tylko fundamentów jest ryzykowne, bo możesz mieć rację, a i tak tracić :D Bo np. jeśli duża podaż jest zebrana i liczy na poziomy dużo wyższe to może rosnąć rosnąć, spaść 90%, ale już kapitał na shorty dawno Ci się skończył :D Pomyśl sobie, że BTC teraz jedzie na 300k-400k$ i po roku dwóch trzech, twój shorcik z targetem na 65k$ wchodzi na zysk :D Vide GameStop :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 26 marca 2024, 12:27

@anagamidev taki SOL czy tam inne występujące na dexach i giełdach krypto z lewarem to czysty hazard na którym są ludzie , zwykli ludzie chcący szybki zysk i to jest zdrowsze i pewnie że może wybić i spaść bo tam rządzi hazard w czystej postaci

a ty jak zwykle bijesz do btc które jest instrumentem finansowym sarkastycznie wykorzystywanym przez Wall Street z jego całą otoczką marketingową , pierdollolo o wolności i czymś złotem itd który rozgrywają i też zabiorą swoje $ ale tu mają coś w rodzaju sekty słońce + hazard a w altach jak sol jest czysty hazard

Wall Street ma to i tak w d.e , od 1774 roku gdzie powstał pierwszy fundusz inwestycyjny wiesz ile było takich odkryć żyjących dekadę czy dwie , multum
Co hossa te same bajdurzenie o rewolucji , wszystko się zmienia , to już , adopcja hahah a to dalej w skali świata wiścigi Chrząszczy w zaroślach , tylko patrzeć na to trzeba z innego poziomu , jak siedzisz w środku na poziomie krypto faktycznie może to wyglądać jak odkrycie koła czy ognia

a że się da zarobić , na wszystkim się da zarobić , wszystko rośnie, wszędzie ;) i też do czasu , jak zawsze
kakao 10080 $ za tonę , czekoladowa reeeewolucjaa
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 marca 2024, 12:31 przez bitup, łącznie zmieniany 1 raz.
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 26 marca 2024, 12:31

bitup pisze: wtorek, 26 marca 2024, 12:27@anagamidev taki SOL czy tam inne występujące na dexach i giełdach krypto z lewarem to czysty hazard na którym są ludzie , zwykli ludzie chcący szybki zysk i to jest zdrowsze i pewnie że może wybić i spaść bo tam rządzi hazard w czystej postaci
Powiem Ci, że na na Solance zagrałem czysto technicznie pod klasyczną AT, czekałem ponad rok i dała te x10, a liczę, że może zrobi x100 :D Bardzo na chłodno do tego podchodzę i myślę, że 1T kapitalizacji może zrobić kiedyś :D Dlatego ja jestem cierpliwy :D
Spoiler:
anagamidev pisze: poniedziałek, 20 lutego 2023, 09:29 SOL/USDT, 1d :D Solanka wygląda ciekawie, teoretycznie cup and handle się wyrysowało, i teraz powinien być w miarę pionowy wystrzał na dniach :D A swego czasu był potężny FUD nawet tu na forum :D

dondziadzia pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 08:14
anagamidev pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 00:45no teraz nic dobrego nie usłyszysz ani nie uwierzysz to co Ci napiszę, bo jest bessa i jest tylko FUD, ale teraz długoterminowo ryzyko jest minimalne, w przeciwieństwie kiedy była hossa i było 1000% wyżej wtedy ryzyko wtopy długoterminowej wynosiło 100%, a dziś ta wtopa się zrealizowała Teraz należy inwestować i dużo projektów jest legitnych i perspektywicznych, a realizacja ich wartości będzie za kilka lat x10-100 wyżej na szczytach kolejnej hossy, ceny obecne będą marzeniem ściętej głowy Solana FTW, ale jak mówię tutaj jeszcze może się przecenić
Ale po co łapać takie zgniłe jajo skoro ma się do wyboru solidne projekty, które też są obecnie przecenione? Solana technologicznie wyglądała słabo od zawsze i poszła mocno w górę głównie dzięki pleckom w postaci FTX. Oczywiście cenowo może odbić ale raczej traktowałbym to jako dead cat bounce :lol:
Do tego krążą w necie plotki (na tę chwilę jeszcze niepotwierdzone na 100%), że całe solBTC i solETH nie ma pokrycia w prawdziwym BTC i ETH. Podobno drukowali to bez collaterala...
Wiesz co jest najgorsze w Twoich wpisach, że piętnujesz spekulacje, granie na dźwigni, nazywasz to hazardem, a same dokładnie to samo robisz i promujesz :D Dla mnie prezentujesz samozaoranie level hard :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 26 marca 2024, 12:39

absolutnie nie piętnuje tylko nazywam po imieniu bez laurek
Ty ubierasz w słowa miłość i zauroczenie wizyte w burdelu sado maso lol
na końcu uregulują to właśnie na bazie ustawy hazardowej , terroryzmu i prania pieniędzy . To jest fajne i bardzo ciekawe bądźmy szczerzy jak jest
Spoiler:
a i tak to bardziej na wesoło przekazuje , kto chce niech kupuje , hodluje , inwestuje , trzyma oszczędności ,sprzedaje dom , samochody = co mnie do tego . NIC
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 26 marca 2024, 12:44

@bitup ale to Ty uprawiasz hazard, non stop i takie osoby jak Ty psują rynek, czy opinię o nim, a nie hodlerzy wieloletni, którzy traktują to jako inwestycję, globalny pieniądz i store of value, GOLD 2.0 :D To Ty chcesz szybko zarobić na dźwigni, a każdy kto myśli inaczej jest naganiaczem czy szaleńcem :D Pranie pieniędzy odbywa się wszędzie i machlojki finansowe dotyczą różnych giełd, rynków, więc jakieś regulacje zawsze będą i to jest ok :D Właśnie ja tutaj uświadamiam, żeby do tego podchodzić na chłodno, wolisz spekulować na czymś innym, to to rób :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 26 marca 2024, 12:48

@anagamidev z całym szacunkiem ale co ty chcesz wprowadzić cenzurę :?: chciałbyś stworzyć elitarny klub inwestorów w elitarny asset z hasłami na sztandarach szczytnych i wzniosłych , chciałbyś zbudować BANK :?: błędne postrzeganie , złe opinie i negatywne podejście będzie się samo orać a Bitcoin wychodzić z tego obronną ręką , wzmacniać się będzie . Jednostronną komunikację masz na portalach informacyjnych i opartych o to biznesach , tu masz forum to siłą rzeczy będziesz miał reprezentację dwu biegunowo postrzegających temat a nawet i w 3D

Lubię spekuluować na kryptowalutach również , są dostępne dla wszystkichh co lubią
a że nie wpisuje się w twoją narrację , cóż tak to już jest w wolnym świecie wymiany poglądów ;)
sobie widzę z opiniami nie radzisz , emocjonalnie jesteś zaangażowany , to też nie jest korzystne dla psychiki pamiętaj
każda moneta ma dwie strony i medal i pączki nawet czy kromka chleba
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 26 marca 2024, 13:26

@bitup ale ja Ci nie bronię mieć swojej opinii, Twoje zdanie jak i podejście do BTC jest cenne :D Ja tylko czepiam się nieścisłości i braku logiki w twoich wypowiedziach, raz piszesz, że takie coś jest złe na Solanie, a np. shortowanie BTC jest całkiem ok(na ogromnej dźwigni, plus dokładanie do zabezpieczenia i liczysz na szybki zysk, a za trzymanie pozycji też płacisz) :D Hodlowanie uważasz za złe i boisz się trzymać BTC jak diabeł święconej wody :D Uważam, że sam uprawiasz ten lekkomyślny hazard :D Gdzie od roku cały czas jesteś w błędzie i przy każdej korekcie najmniejsze obwieszczasz, że miałeś rację, bo spada i BTC już do niczego się nie nadaje, po czym o dziwo jest nowy szczyt :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 26 marca 2024, 13:37

@anagamidev w jakim ja niby jestem błędzie jak od czerwca zeszłego roku łapałem każdy deep na bsv od 30$ - 18 $ i sprzedawałem na 72 - 85 - 100 $ wszystko przed sprawą gdzie Craig okazał się ściemniaczem . Zrealizowany zysk 550 % to błąd , wstawianie pozycji po + 40 % z longów na btc ostatnie dwa tygodnie i z krótkich na btc + 120 % i bsv krótkich na 40 % to błąd :shock: o czym ty do mnie bredzisz powiedz :?:
ciebie uwiera że dla mnie najlepszą walutą jest $ i euro , bo chyba tylko to
No nie będe hodlerem i nie będę kupował , będę grał na lewarach i pokaże ci tę rozegranie również od początku do końca .. Nie znikne w bessie żeby naganiać na topach do kupowania . Mnie kurs interesuje najmniej , cena i tak dalej KASA mnie interesuje wyłącznie + technologia pomniejszych projekcików ( gdzie mogą nawet nie zarobić ale się pobawię nowościami na blockchain )

Dodano po 59 sekundach:
anagamidev pisze: wtorek, 26 marca 2024, 13:26a np. shortowanie BTC jest całkiem ok

pozycje krótkie i długie na btc są całkowicie ok , to jestestwo tego rynku
ze mnie hodlera nie zrobisz , daj sobie spokój , nic ci nie podpiszę lol
i tak btc czy eth to technologiczne szroty , co to zmienia , dla mnie kompletnie nic
na rynku kryptowalut cena nie = się innowacyjnej technologii , ta jest budowana i testowana na altach :shock:
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 26 marca 2024, 13:45

bitup pisze: wtorek, 26 marca 2024, 13:37ciebie uwiera że dla mnie najlepszą walutą jest $ i euro , bo chyba tylko to
Nie jest najlepszą, bo nie kupowałabyś złota czy BSV swojego i go nie trzymał, a także nie skupowałbyś tych dipów licząc na jego aprecjację :D Fiat'y są najlepsze do wydawania, ale złe do akumulacji długoterminowej :D Chyba, że krótkoterminowo pod kryzys, korektę, żeby na niej jak najszybciej pozbyć się tych FIAT'ów na rzecz akcji, crypto czy złota :D W sumie jesteś holderm BSV, a jak jesteś hodlerem BSV to jesteś pośrednio holder'em BTC, bo BTC jako przewodnik stada, ciągnie za sobą wszystko czy to w górę czy to w dół :D Po prostu mylisz spekulację z hazardem na dźwigni licząc na szybki zyski i to jest fakt :D To, że Ci się udaje, nie znaczy, że to jest coś bardziej wzniosłego niż hodlowanie długoterminowe :D Zresztą, gdyby nie crypto nie byłbyś tutaj gdzie jesteś, przyznaj to :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1827
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 26 marca 2024, 13:49

o matko nie jestem żadnym hodlerem i niczego nie hodluje
dla mnie najlepsze co dla mnie najlepsze jest $ i euro i lubię grać na krypto na lewarze , zły ja
dla @adagamidev nie jest najlepsze i są lepsze jak btc które jest sov i gold i tak dalej i tak dalej , mnie to zmęczyło szczerze . Pierdoletto jakbym ja się tym jakoś intensywnie jarał . Nie jaram się . Wstawię post aktualizując pozycje , trzymajcie kciuki za zlikwidowanie lol , do później :arrow: nic ci nie podpiszę , odczep się a kysz i nie chce chce tego czajnika i tej kołdy , daj pan spokój hehe
najzabawniejszy MEMcoin btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości