Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » niedziela, 31 marca 2019, 21:49

Ponoć 6k$ w tym tygodniu :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: masonbtc » niedziela, 31 marca 2019, 21:52

anagamidev pisze: niedziela, 31 marca 2019, 21:49Ponoć 6k$ w tym tygodniu :D
większość nie może mieć racji więc 5+ na pewno :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 31 marca 2019, 21:56

@anagamidev do 24:00 mowisz 6k bedzie? Oj ciezko :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7632
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12834
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » niedziela, 31 marca 2019, 21:57

anagamidev pisze: niedziela, 31 marca 2019, 21:49Ponoć 6k$ w tym tygodniu
Prima aprilis jutro. :lol:

/e

@anagamidev, wystarczyłoby zrobić taką świecę jak z 19 listopada 2018 tylko w drugą stronę. :D

Ostatnio zmieniony niedziela, 31 marca 2019, 22:04 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » niedziela, 31 marca 2019, 22:00

@ergorg no w sumie racja, ale chyba niektórzy na twitterze już maja 1 kwietnia, więc lecą posty :D Aczkolwiek skoro BTC spadł w kilka dni 50%, to czemu nie miałby wzrosnąć o 50% :D Dominacja BTC już tylko 50.1% :D

Na wykresie na razie nic ciekawego :D BTC mógłby mulić tak jeszcze trochę, chyba teraz realizuje się trójkąt symetryczny, więc powoli powoli do góry :D A na altach niech wchodzą grube procenty, więcej BTC można uzbierać przed 100k$ :D Ogólnie jak ktoś nie ma jeszcze 1 BTC chociaż to niech sobie kupi 0.1BTC i spróbuje swoich sił na tych pompach spokojnie w tydzień można mieć 1BTC :D Ogólnie pomyślcie sobie tak, kupię BTC na 4k$ to przy 100k$ pomnożę tego tysiaczka 25x, jeśli kupię na 3k$ to pomnożę tego tysiaka 33x, jeśli kupię na 2k$ to pomnożę tego tysiaczka 50x, jeśli kupię na 1k$ to pomnożę go 100x :D Money management, cierpliowość oraz konsekwencja i ciężko wtopić :D Ogólnie jeszcze na altach nie było wzrostów na 1000%, więc jeśli alt season teraz ma się rozkręcić na dobre, to sporo do zyskania, oczywiście tak jak w 2017 to może zająć wiele miesięcy, ale im niżej się kupi tym lepiej :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » niedziela, 31 marca 2019, 23:07

anagamidev pisze: sobota, 30 marca 2019, 21:32Nie no, to był żart, ale jakoś ciężko mi uwierzyć, że ktoś kto jest kilka lat w crypto, nie wrzuci nawet tysiaka w BTC po 86% korekcie :D Nawet pod jakiegoś głupiego dead cat bounce nie zaryzykuesz? :D
Nie zaryzykuję. Nie jestem hazardzistą. A poza tym ten temat stał się failem. może w końcu ktoś trafi z prognozą WTF LOL.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » niedziela, 31 marca 2019, 23:50

@amneziahaze no risk no fun :D Aczkolwiek było do zgarnięcia 20-30%, a w założeniach, że BTC wbije faktycznie jeszcze ATH albo 100k$ to odpowiednio 600% i 3300% potencjalnego ROI :D Może Ty podzielisz się jakąś predykcją, bo z tego co zauważyłem to Cię banują ostatnio :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 00:19

anagamidev pisze: niedziela, 31 marca 2019, 23:50Może Ty podzielisz się jakąś predykcją, bo z tego co zauważyłem to Cię banują ostatnio
Z tego co widzę, to sami się banują od dłuższego czasu. Predykcja jest taka, że pobity został rekord historyczny wzrostów bez przerwy po większej korekcie na amerykańskiej giełdzie, niemiecki dax walczy o 13000, choć to już jest trzecia albo czwarta fala i nie moze ustanowic hh, zaś co do krypto to głównie naiwniacy grają od ponad roku, nie uwzględniając tych(tj. znacznej mniejszości) którzy przez rok gridowali byleby uchwycić ostatni wzrost na tygodniówkach, czego jestem pewien raczej tracili. Ok, wchodziłem w BCH na początku marca, widząc run na LTC i niedoszacowanie BCH, ale jestem ogółem rozczarowany. Wzrost, de facto, słaby jak na potencjał krypto. I kolejna moja predykcja bodajże z pierwszej strony tego tematu, że BTC raczej będzie tracił dominację, m.in. na rzecz LTC i BCH, które gram konsekwentnie od 3 lat. No i tak się dzieje. Każda kolejna prognoza to strzał w stopę dla naiwnych, bo jedyne co widać to lekkie odbicie w trendzie spadkowym, ogółem i szansa na najbliższe dwa miesiące, które mogą być decydujące, co do zmiany kierunku.

Jeżeli przyjrzeć się kursowi bliżej, była luka na 4400usd, ale naprawdę jest słabo i nie ma czego promować, nawet knoty już zaczynają siadać na 1d, stąd jakakolwiek predykcja jest failem od ponad roku czasu, zaś leszcze jak chcą nabijać profit giełdom, to nie widzę problemu, kontynuujcie.

Skala zaczyna się obracać, ale miną tygodnie zanim będzie jakakolwiek logika do przeprowadzenia uczciwej predykcji. Seria tygodni nie będzie trwać wiecznie, zakładam bardziej spadkowy kwiecień. Zmienność jest niska jak na krypto, kolejny dowód na marnotrawstwo czasu i kapitału. Boty i sztuczny wolumen. Afery i włamy hakerskie bez przerwy - TRAGEDIA.

Pod koniec kwietnia, zakładając że się nie mylę, może się pojawić powrót do ewentualnej zmiany trendu. Od dłuższego czasu lecimy na dół. Promowanie tego jest głupotą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 00:52

@amneziahaze wieczny pesymista, jesteś moim przeciwieństwem chyba i nigdy nie dojdziemy do porozumienia :D No ja jestem w tych naiwnych i trudno. Wolumen może i fejkowy, ale da się zarabiać, ja tam lubię takie mulenie, granie kapitałem 10k$ jest dość komfortowe rozkładając to na różne alty :D No wg. mnie zmiana trendu nigdy nie jest oczywista, ale dokładnie tak sobie to wybrażam, że będzie wypieranie, tyle już urosło, przecież to gówno nie może urosnąć więcej, jeszcze musimy zrobić nowy dołek, a później kolejny i kolejny ; ) :D Spora często osób przyzwyczajona do bessy weźmie profit te 100-200% i będzie wchodzić już na wyżych poziomach :D Jedno jest pewne tak jak bessa potrafi rozjechać byki na miazgę, tak też hossa rozjedzie niedźwiedzie, które będą to shortować do 100k$ i więcej :D Ogólnie trend musi się rozkręcić, powoli musi zacząć napływać kapitał i dopiero w końcowej fazie będzie wystrzał :D Trzeba też pamiętać, że na hossie wzrosty są powolne, a korkety nagłe, dlatego tak dużo osób przedwcześnie się wyprzedaje, a bańka puchnie dalej - puchu puchu puchu :D Ja na razie wbrew temu co piszesz widzę właśnie moc i potencjał :D Zresztą, serio czekanie i siedzenie nic nie daje, właśnie takie przekonanie większości graczy powoduje to, że albo jest hype albo śmierć, to jest na rękę grubasom, którzy grają dużym kapitałem :D Z drugiej strony trzeba się cieszyć, skoro zbijają cenę tak nisko to kupować w miarę rozsądnie - szybciej wyjdzie się na plus i więcej zarobi. Ja osobiście wolę lawirować między tymi skrajnościami i zawsze coś tam wchodzi na plus :D

Co do ogólnej światowej sytuacji, to dzisiaj takie coś mi wpadło, może jeszcze zrobi te 800% :D




### edited: 2019-04-01 03:25 ###
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 07:32

anagamidev pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 00:52niedźwiedzie, które będą to shortować do 100k$ i więce

Nie będą. Piątkowe pozycje poszły SL w piach. 230 zł razem z nimi, co odrobię dzisiaj do końca dnia na plecak pani May. Koniec weekendu koniec eksperymentowania z pozycjami short na FX, ruszają waluty, zamykamy crypto do piątku do 23:00 stary. Nawet najstarsze Niedźwiedzie wiedzą już że nie ma sensu się z botami ściskać i shortowac na sile. Samo się z reguły zawala pod własnym ciężarem euforii. Tylko z krzaków obserwować 8-)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 07:34

Dzien dobry, Spiesze doniesc ze tygodniowka zamknieta ponizej 200EMA



Co to ozacza ? Czy misie opanuja rynek na nowo ? Czy Zenon kupi Lambo. Tego wszystkiego i wiele wiecej dowiecie sie w kolejnym odcinku z cyklu SzAlenczy rajd Bitkojna !!!. :arrow:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 08:23

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 07:32Nie będą. Piątkowe pozycje poszły SL w piach. 230 zł razem z nimi, co odrobię dzisiaj do końca dnia na plecak pani May. Koniec weekendu koniec eksperymentowania z pozycjami short na FX, ruszają waluty, zamykamy crypto do piątku do 23:00 stary. Nawet najstarsze Niedźwiedzie wiedzą już że nie ma sensu się z botami ściskać i shortowac na sile. Samo się z reguły zawala pod własnym ciężarem euforii. Tylko z krzaków obserwować
Że też nie szkoda Ci kasy :D Z tych 230PLN byłoby 5750 za kilka miesięcy :D Jak dla mnie Forex'y to hazard, grasz na dużej dźwigni i ostatecznie nic nie masz, a akumulując crypto, szczególnie do dołka zawsze jest szansa, że kiedyś odbiją :D Nawet jak spadną do 0 to nic nie tracisz :D

BTC teraz bardziej trójkąt zwyżkujący, albo double top :D

DASH :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CounterStrike » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 08:27

Nie wiem czy zauważyliście, trzy z pieciu największych portfeli grubasów zostały ruszone i setki btc zostało przelane na giełdę, co to może oznaczać można się tylko domyślać

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 08:31

@CounterStrike pokaż proszę. Takie przewidywania na podstawie ruchów portfeli rzadko się sprawdzają. A setki BTC to są drobne. Jakby ktoś przelał 100 000 to można by się sprawie przyjrzeć ;)

PS. Kto się nabrał na prima aprilis o 2:20? :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 08:35 przez ekonokomik, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: CRXEE8 » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 08:34

ekonokomik pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 08:31PS. Kto się nabrał na prima aprilis o 2:20?

pewnie max 1% z polskich użytkowników bo reszta spała :)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 lutego 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: madridista011 » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:12

Mój SL się nabrał :/

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:13

CounterStrike pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 08:27 Nie wiem czy zauważyliście, trzy z pieciu największych portfeli grubasów zostały ruszone i setki btc zostało przelane na giełdę, co to może oznaczać można się tylko domyślać
No tak największe portfele zostały ruszone bo wzrosło 500$ od dołka okazja taka na sprzedawanie że łoj pozabijają się.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7632
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12834
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:14

CounterStrike pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 08:27 co to może oznaczać można się tylko domyślać
Pewno chcą zamienić na jakieś alty. :mrgreen:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: mistique » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:22

Powiedzcie mi np ta świeca z godziny 02:00 - czyli dobry wzrost ale poprzedzony sporym spadkiem (takie akcje się powatarzają) - uważacie, że to jest naturalne zachowanie rynku czy ktoś kto chce się obkupić specjalnie najpierw robi zrzut ? I jeśli to zaplanowana akcja to czy na lokalnej hossie na takiej akcji wychodzi na plus ? Bo mi się wydaje, że nie.
Inna hipoteza to poprostu badanie co tam się niżej dzieje czy przypadkiem nie poleci panika i może jak widzi, że nie ma tragedii to się obkupuje.

No i znowu 4200 się wysypało ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Majkos » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:27

mistique pisze: poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:22Powiedzcie mi np ta świeca z godziny 02:00 - czyli dobry wzrost ale poprzedzony sporym spadkiem (takie akcje się powatarzają) - uważacie, że to jest naturalne zachowanie rynku
Rynek Btc jest mocno manipulowany. Wystepuja rozne pumpy/dumpy ale mozliwe ze w tym przypadku odpalily stoplosy. Mysle ze nie mozna tego jednoznacznie stwierdzic. Prosze mnie poprawic jezeli wprowadzam w blad bo az tak nie znam sie na mechanice rynku a chetnie sie czegos dowiem..
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:28 przez Majkos, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baranzii, dojade, Fugitive, Google [Bot], grzeg, szajsiwo i 17 gości