Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Olsp » poniedziałek, 26 listopada 2018, 21:49

@Mudol - daj mu trochę podriftować :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 26 listopada 2018, 21:52

Podejrzewam, że jakakolwiek większa wyprzedaż będzie pociągała za sobą natychmiastową, paniczną reakcję obkupionych na tych poziomach. Dla kontrolujących kurs takie wywoływanie paniki jest mega zyskowne. Każdy większy zakup powoduje łańcuchową reakcję up lub down, oczywiście w ograniczonym zakresie. Ten zakres jest wykorzystywany przeciw traderom, a gdy się zużyje, przechodzimy niżej. Lub wyżej. Zależnie od planu.

Czyli dość typowy downtrend. Tak będzie, aż traderzy okrzepną na tych poziomach i zacznie pojawiać się silny popyt. To jest akumulacja, której (raczej) należałoby teraz wypatrywać. Spring powinien być (imo, tutaj można się spierać) mniej radykalny i szybszy. W końcu reprezentuje zejście pod wsparcie po akumulacji celem testu popytu na niższych poziomach. Jaki mamy popyt obecnie? praktycznie żaden. Wszyscy, przepraszam za wyrażenie, srają pod siebie, że będzie 1-2k. To z jednej strony naturalne, a z drugiej - jakoś przy pierwszym zejściu pod 6000$ tak nie było i pojawili się błyskawicznie chętni, mimo, że pojawiła się pierwszy raz od wieków piątka z przodu. Tam mieliśmy "prawdziwy" i oczywisty spring, wszystko skończyło się w kilka godzin po zejściu niżej. Zejście poniżej 8k rozegrało się w 12h. To też był spring. Tutaj go raczej nie ma.

Popyt się wyczerpał, downtrend zrobił swoje. Teraz, niestety, trzeba czekać mitycznych grubasów, którzy postanowią, że już wystarczy, i to tak, że nie będzie watpliwości. Teraz przy błyskawicznie negowanych ruchach up (o 300-400$, po których wracamy do punktu wyjścia) raczej niewiele się ugra. Skoro nie ma większych szans na springa, to pozostaje poczekać na coś, co będzie przypominać uptrend. Dla mnie zabawa w łapanie noży większymi kwotami skończyła się, nim się zaczęła. Za duże ryzyko. Zostawiam sobie tylko mniejsze bidy w kluczowych miejscach.

Dla mnie jest jeszcze jakiś cień nadziei na spring, a to, co widzimy, może być napełnianiem dużych longów przy udziale panikarzy, ale dla mnie szanse na to spadły do <5%. Najprawdopodobniej, tak na 60-70%, to klasyczna kontynuacja bessy i tak jak swego czasu pisał @ergorg trzeba czekać na oznaki siły i uptrendu. Olbrzymia, wysokowolumenowa dzida na pewno byłaby silnym znakiem.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 26 listopada 2018, 21:59

Dzisiaj amazon, nvidia 5%+, także z tymi spadkami może być problem po tak krwawym weekendzie. Co innego że tam mają na 15m rsi 75 :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 26 listopada 2018, 22:06

@ergorg odnośnie uwagi w komentarzu - tak, miałeś rację :) ja na szczęście z uwagi na zachowawczość i bardzo małe bidy, a także sprzedawanie przy oznakach słabości straciłem na tej zabawie jakieś grosze tylko. Trzymam to, co kupiłem za 3527$, ale to też nie jest prawdę mówiąc dużo.

Na shortach też zarobiłem b.mało - po prostu zagrałem pod spring, zachowawczo, zamykając szybko shorty przy spadkach, a tu się okazuje, że trzeba było robić short futuresa na all-in na mexie :roll: Rynek jednak uczy pokory - kiedy myślisz, że każdą zmyłkę już widziałeś i masz trend w garści, to dostajesz formację książkową aż do bólu. A szukając zmyłek, wyleszczeń, etc. wyleszczysz tylko sam siebie :lol:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1508
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 1369
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: sha256 » poniedziałek, 26 listopada 2018, 22:28

Wielu z tuzów EW przewiduje, że osiągnęliśmy już dołek.

Ja jednak chciałbym poddać pod wątpliwość tę hipotezę i zwrócić uwagę na niuanse. Dodatkowo posłużę się wykresem z Bitstampa , a nie Bitfinexa.

1. Chciałbym zwrócić uwagę na miejsce do spadków - ono dalej istnieje, na co wskazuje też brak reakcji rynku.
2. Rynek nie poczuł jeszcze strachu. Zasięg spadków na Bitstampie mamy na ok. 3000$ (2.618 - współczynnik Fibonacciego).
3. Wg klasycznego zasięgu wybicia z trójkąta zniżkującego wsparcie wynosi ok. 2900$. To mówi AT.

Powyższe wskazywałoby, że to nie koniec spadków.

Co jeszcze może przyczynić się do pogłębienia spadków? Oczekuję mocnego akcentu spadkowego na S&P, Nasdaq po chwili przerwy. To pozwoliłoby BTC na spadek do naprawdę niskich poziomów nawet poniżej 3000$.

To wszystko wskazuje na to, że należy zachować rozwagę.


Alternatywnie wg mnie mamy 5 na poziomie 3500$ tak jak myśli wielu tu piszących, co znalazłoby potwierdzenie dopiero w ruchu w kierunku poziomów 5000$.

Wykres 4h Bitstamp.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: ergorg » poniedziałek, 26 listopada 2018, 22:31

ergorg pisze: , jeśli z 5xxx mogło wybić do 8.5k$ bez większych korekt to równie dobrze może spaść do 3.5k$ bez większych odbić. Just saying.
No i jak pisałem, tak się stało. :P

Możliwe, że lokalny dołek złapaliśmy już w tym momencie, ale nadal uważam, że to jeszcze nie koniec bessy.
BitJanusz pisze: Olbrzymia, wysokowolumenowa dzida na pewno byłaby silnym znakiem.
Nadal czekam na taki sygnał. :D
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 26 listopada 2018, 22:44

Ciekawe, czyżby znów akumulacja "wyckoffowa" na 5m, czytaj: kup trzeci dołek? ;)

Obrazek
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 26 listopada 2018, 22:48

Na 1d całkiem śmiesznie. (to nie jest porada inwestycyjna)
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » poniedziałek, 26 listopada 2018, 23:39

@1235674, obciąłeś najważniejsze.
Brave New World

Dyskutant
Posty: 225
Rejestracja: 27 czerwca 2011
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: hornet » poniedziałek, 26 listopada 2018, 23:47

na bitmex funding rate aktualny 0,09 a predicted na 0,34 ; ) oba na korzyść longów. ktoś pozwolił sporo shortów otworzyć i jednocześnie ktoś jest zdeterminowany, by kurs zdjąć jeszcze troszkę niżej. albo napręża sprężynę

oczywiście to tylko jeden ze wskaźników i to całkiem możliwe że mało istotny, bo ostatni tydzień ponad jedziemy na funding rate korzystnym dla longów.

i jeszcze jedna ciekawostka - co prawda mamy jeszcze trochę ponad godzinę do zamknięcia dziennej, ale mimo usilnych starań nie udało się doprowadzić do tego, by trzynasta z rzędu świeczka na skali 1D dotknęła dolnej bandy bolingera! nic to pewnie nie oznacza, ot, taki mały sukcesik na rynku misia. prawda? : )

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1130
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3358
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: fusywszklanejkuli » poniedziałek, 26 listopada 2018, 23:52

new06 pisze:Jeżeli miałby powyżej 0,5, to rynek cały czas poruszałby się w trendzie (domyślnie wzrostowym, bez korekt). Jeżeli miałby wartość 0,5, to ruchy na rynku byłyby chaotyczne (jak między niektórymi parami Forex na wyższych interwałach). Jeżeli miałby mniej niż 0,5, to wykres przypominałby sinusoidę. To naturalne, że na rynkach mamy trendy oraz ich korekty. I to naturalne, że wykładnik Hurst'a na tej podstawie buja się między 0 a 1.
Gwoli ścisłości, te zagadnienia są bardziej skomplikowane niż powyższy opis sugeruje. Na podstawie niego czytelnik mógłby wyciągnąć niepoprawny wniosek, że jeśli widzi na wykresie trendy, to wykładnik wynosi >0,5, a jeśli konsolidacje, to <0,5. Tymczasem brak autokorelacji w szeregu czasowym - jej miarą jest właśnie wykładnik Hursta - nie wyklucza wcale tego, że sam los akurat zadecyduje o przebiegu typowo "trendowym" albo "zakresowym".

Następujące pseudolosowe szeregi czasowe, do wykresów których podaję linki, charakteryzują się wartością wykładnika równą dokładnie 0,5: raz, dwa, trzy, cztery, pięć. Generatorów danych o zadanej wartości wykładnika Hursta nie znalazłem, znalazłem za to przykładowe wykresy z wartościami H:
- 0,043 (źródło)
- 0,95 (źródło)
- 0,1 0,3 0,5 0,7 0,9 (źródło)

Wszystko to raczej sprzeczne z oczekiwaniami po przeczytaniu cytowanego fragmentu.
new06 pisze:Hurst równy 0,5 implikuje zupełną losowość ruchów (nie mam pojęcia czemu w artykule padło stwierdzenie, że ta wartość charakteryzuje rynki dojrzałe. Np. Hurst dla Forexa jest równy z tego co pamiętam jakieś 0,6-0,7 według różnych badań).
Zgodnie z założeniem (czy raczej oczekiwaniem akademików?), że im dojrzalszy rynek, tym bardziej efektywny (w sensie hipotezy rynku efektywnego), a na efektywnym rynku nie występuje autokorelacja.
new06 pisze:We fragmencie, który zaznaczyłem kursywą widać jakąś tendencję do wskazywania "pożądanej" wartości wykładnika Hurst'a. A coś takiego nie istnieje, inaczej nie istniałyby cykle ekonomiczne.
Przyczyna zapewne taka jak wyżej. Szukanie związku z cyklami ekonomicznymi bardzo odważne, nie jestem przekonany czy uprawnione.
new06 pisze:Wykładnik Hursta świetnie sprawdzał się we wskazaniu krachów ekonomicznych z 2000 i 2008 roku.
Ciekawa i wyjątkowo efektowna zależność, ale przy tak nieintuicyjnej materii, nie jestem zupełnie w stanie zrozumieć, skąd się bierze ani ocenić, czy nie mamy tu do czynienia z przypadkiem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 27 listopada 2018, 00:12


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » wtorek, 27 listopada 2018, 00:33

sha256 pisze: Wielu z tuzów EW przewiduje, że osiągnęliśmy już dołek.
Ile analiz tyle dołków ; ) :D

Spoiler:
Tymczasem :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1669
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 4398
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: new06 » wtorek, 27 listopada 2018, 00:59

No dobra, do trzech razy sztuka :) . Wpadłem trochę we własną pułapkę w szukaniu u-kształtnego wolumenu. Przede wszystkim założyłem, że świeca rozpoczynająca spadek to ta zaznaczona na niebiesko. Wtedy ta w żółtym kółku mogłaby być kończącą spadki. W praktyce można było się spodziewać, że przy tak niskiej zmienności kursu i niskim wolumenie nastąpi mocny ruch, który będzie stanowił rozwiązanie trwającej konsolidacji. Świeca oznaczona na niebiesko ma swój close na 5922,4, low na: 5678,0. Nie wziąłem pod uwagę, że najniższa świeca z konsolidacji, tj. 28.06.2018 ma swój close na 5848, Finex. W takim wypadku świecą otwierającą spadek będzie ta z 19.11.2018. Jednak wolumen powinniśmy liczyć od świecy, która należy do tego samego ruchu (od korekty do korekty, @Fibo nazwałby to pewnie "podfalą") i ma najwyższy wolumen, tj. od świecy z 20.11.2018.

Obrazek

Kolejnym błędem było zignorowanie kwestii PS (preliminary supply), którego przed świecą zaznaczoną na żółto nie było (wolumen skupujący nie większy niż dla ostatnich zielonych świec). Wczorajsza świeca ma wolumen 1,77 raza większy niż poprzedzająca ją zielona świeca o najwyższym wolumenie w całym ruchu spadkowym. I taki skok może mieścić się w definicji PS. dla przypomnienia:
Spoiler:
Obrazek
Na 4H mamy znany z AT double bottom z drugim dołkiem nieco powyżej pierwszego. Trochę przypomina mi się formacja "W" na dziennych z przełomu grudnia i stycznia. Co było dalej niech już każdy sobie sprawdzi.

Obrazek

Do czego zmierzam? Po świecy stanowiącej SC (świeca mająca drugi słupek z u-kształtnego wolumenu, SC - selling climax - wykres Wyckoff'a powyżej) często występuje wyciągnięcie kolejnej nogi niżej jako SL hunt. Najczęściej jest to długonogi pinbar, ale może też wyrysować się iHS/quasimodo. Całość widzę więc tak:

Obrazek

Czego możemy się spodziewać po wzrostach, zakładając, że dołek jest gdzieś tu? Myślę, że na chwilę obecną niewiele więcej, niż korekty spadków. swingi wzrostowe po spadkach w ranged market 2018 dochodziły do fibo 0,618 rozciągniętego po poprzedzającym spadku. Z drugiej strony korekty spadków podczas pękania bańki goxowej dochodziły do fibo 0,5 rozciągniętego po poprzedzającej podfali spadkowej. I ja bym na więcej na chwilę obecną nie liczył. Te dwa zakresy (fibo 0,5 - 0,618) wypadają gdzieś w przedziale 5100 - 5600. Raczej bezpieczniej brałbym za target ten niższy poziom. Coś bardziej precyzyjnego będzie można powiedzieć w ciągu najbliższych dni.

OT1:
Spoiler:
Bardzo mi schlebia, że mam grupę swoich osobistych hejterów, którzy aktywują się raz na ruski rok tylko po to, żeby skrytykować jakiś mój post (trochę jak rosyjskie trolle). Jednak mam pytanie do osób bardziej obeznanych z zasadami funkcjonowania naszego forum. Czy jest opcja, która blokuje możliwość wyświetlania się postów konkretnego użytkownika :P ? Będę wdzięczny za odpowiedź.
OT2:
Spoiler:
@fusywszklanejkuli, jest dokładnie tak, jak z rozmową o matematycznym problemie optymalnego zatrzymania. Nie rozumiesz danego zjawiska, na szybko wyczytałeś coś w Wikipedii i starasz się na siłę znaleźć argumenty. Do tego standardowo rzucenie kilku fachowych terminów (autokorelacja w szeregu czasowym, lol) i linków źródłowych.
fusywszklanejkuli pisze: a jeśli konsolidacje, to <0,5
Bzdura, czytanie ze zrozumieniem.
fusywszklanejkuli pisze: nie wyklucza wcale tego, że sam los akurat zadecyduje o przebiegu typowo "trendowym" albo "zakresowym".
Bzdura, Hurst opiera się na danych historycznych i każdy trend na danych źródłowych wpłynie na to, co pokazuje ten wykładnik. Jeżeli będzie przedłużający się trend, to wykładnik zachowa się dokładnie tak, jak po 2011 na S&P500. Brak podstawowego zrozumienia tematu. Poniżej wklejam wykresy przedstawiające zachowanie szeregów czasowych dla różnych wartości wykładnika Hurst'a. Owszem, na każdym można dopatrzeć się "trendu". Ale przedstawienie tematu w sposób, w jaki Ty go przedstawiasz pokazuje tylko, że dowiedziałeś się o wykładniku Hurst'a pierwszy raz z mojego postu.

Obrazek

Tyle mam do powiedzenia w temacie. Na więcej szkoda mi czasu.
Brave New World

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1130
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3358
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: fusywszklanejkuli » wtorek, 27 listopada 2018, 01:46

Jest odwrotnie. To Tobie wydaje się, że coś rozumiesz, zawsze piszesz w sposób sprawiający na niezorientowanych wrażenie, że doskonale znasz temat, tymczasem robisz kardynalne błędy. Takie coś budzi mój głęboki sprzeciw i mnie szalenie prowokuje, a że akurat tak się składa, że tylko ja jestem tym, który Ci wytyka błędy, posądzasz mnie o osobiste antypatie. O tyle osobiste, o ile mój adwersarz plecie bzdury. Gdyby plótł z zastrzeżeniem o własnej niewiedzy, to byłoby znośne i wybaczalne. Jak plecie tonem mistrza, wtedy trafia mnie szlag.

Twoja odpowiedź świadczy niestety nie o moim, lecz o Twoim niezrozumieniu istoty rzeczy. Osobistych wycieczek też nie mogłeś sobie darować. Zupełnie niepotrzebnie przenosisz to na poziom udowadniania kto jest nieomylny, a kto szuka w Wikipedii pierwszy raz usłyszanych pojęć. Twój wybór, trudno. Oczywiście dyskusji nie ma sensu ciągnąć w takiej atmosferze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » wtorek, 27 listopada 2018, 08:26

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 27 listopada 2018, 09:14

Wracamy do podstaw, bo znow zaczęły działać.

Obrazek

wygląda na to, że kolejne odwiedziny w zakresie 3500$ na stampie są wysoce prawdopodobne.

cudowne dzieci binance - MDA i LINK - znów intensywnie walą do góry w parze z BTC. Ciekawe w sumie, że ktoś na tej bessie skupuje jakieś MDA garściami, mimo skrajnego napompowania od sierpnia. Podobnie z linkiem. Dla mnie to dość fascynujące zjawisko, którego nie do końca umiem wytłumaczyć.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » wtorek, 27 listopada 2018, 09:17

Czy z punktu widzenia EW takie coś jest możliwe? :D
Spoiler:
W sumie do 1k$ nie tak dużo brakuje, połowa ruchu zrobiona, a i jeszcze bull run/rajd Świętego Mikołaja możnaby zrobić :D
Spoiler:
Po prostu szukam jakiejś koncepcji na najbliższe tygodnie, niekoniecnie godziny :D Ktoś ma jakiś pomysł? :D

Shortów dużo :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: BitJanusz » wtorek, 27 listopada 2018, 09:36

anagamidev pisze:Po prostu szukam jakiejś koncepcji na najbliższe tygodnie, niekoniecnie godziny :D Ktoś ma jakiś pomysł? :D
czekać na potwierdzony dołek i wypłaszczenie.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH (2018)

Postautor: anagamidev » wtorek, 27 listopada 2018, 09:50

@BitJanusz, wypłaszenie niekoniecznie musi być związane z dołkiem :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, Karolak i 40 gości