Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 23 października 2019, 19:41

@Wymazywanie piłeś coś, przyjacielu :mrgreen: Przepowiednie to zostawmy wróżbitą ja nie widzę innej możliwości przy przedłużeniu do końca 2020 wyjścia UK z UE i wzrastającej atrakcyjności FX na walutach/ surowcach/ akcjach/kruszcach żeby tu kasa siedziała na crypto jedynie pod halving, który już nic nie wnosi. NIC. Ale jeżeli się pojawią nowe przesłanki, nowe możliwości nie zamierzam nie zmieniać zdania. Tak to widzę na dziś. Teraz gram nie tylko na odbicie, ale i wydymanie short menów grających pod 6k czy 5k ale popatrzymy. Gramy przecież i tu i tu i tam, a to wiele pokazuje.
Przy okazji przypominam ten link, wczoraj obejrzałem, na prawdę fajnie przypomnieć
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » środa, 23 października 2019, 19:41

wamak pisze: środa, 23 października 2019, 19:32 Co robisz w momencie, jak kupionego coina masz na wallecie, a cena leci w ciągu chwili np. 10% w dół?
Zależy kiedy. Jak coś kupię na DT, jednak siedzę kilka godzin i to trzymam na giełdzie niestety chcąc sprzedać. Przelewam od razu jak wychodzę, idę spać, idę coś załatwić itd. Jeśli nic nie mam ważnego do roboty to siedzę z tym kilka godzin, jak nie na cen zyskownych, to na noc na wallet lub sprzedaję na 0 czy małą stratę. Ale często te kilka % przetrzymam.
A jak mam na wallecie i jest na -10% a w nocy było np. na -3% jak wysyłałem na wallet, to różnie, najczęściej trzymam dalej albo wysyłam na giełdę i czekam na odbicie i wtedy jak przychodzi to już jestem w stanie wywalać na 0 lub na mały minus, byle się tylko pozbyć. Wiadomo, w razie pogłębiania tego spadku z 10% dalej w dół, nieraz nie zetnę ale ryzykuję i się robi -20% czy więcej. Zwłaszcza jak alty się gra. Ale zazwyczaj w DT nie wychodzę poza +- kilka % dziennie. Ponieważ w DT gram na mały zysk, to tak samo traktuję tracenie, brać szybko byle nie wpaść w bagholding. Robiąc marne +2% za 2 razy na tydzień, można zrobić mnóstwo kasy w kilka miesięcy.
socjolog2008 pisze: środa, 23 października 2019, 19:41@Wymazywanie piłeś coś, przyjacielu Przepowiednie to zostawmy wróżbitą ja nie widzę innej możliwości przy przedłużeniu do końca 2020 wyjścia UK z UE i wzrastającej atrakcyjności FX na walutach/ surowcach/ akcjach/kruszcach żeby tu kasa siedziała na crypto jedynie pod halving, który już nic nie wnosi. NIC.
Tylko wodę i małą kawę rano. Myślę, że raczej będzie inaczej niż piszesz a 2020, to jeśli jakaś hossa się rodzi to nawet nie jej koniec, ale pewnie dopiero połowa. Zresztą zobaczymy, wszystko możliwe. Historia uczy, że ci co przepowiadali upadek cenowy BTC i nie tylko cenowy mylili się w 100% przypadków. Może w końcu ktoś trafi, chociaż nie sądzę...
Ostatnio zmieniony środa, 23 października 2019, 19:45 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wamak » środa, 23 października 2019, 19:44

socjolog2008 pisze: środa, 23 października 2019, 19:27Jedyne czego ja nie widzę, to potencjału BTC blisko halvingu,

Halving jest obecnie tak medialnie rozdmuchany, że się nie zdziwię, jak już kilka miesięcy przed będzie w cenie. Tak czy siak inflacja nadal będzie. Pierwsze halvingi drastycznie zmniejszały inflację, toteż i miało to korzystny wpływ na cenę. Każdy kolejny halving->mniejszy wpływ na cenę.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 30 maja 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Afk - Krk
Napiwki: https://brave.com/teo842

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pirat » środa, 23 października 2019, 19:44

Właśnie przyznam się, że często stosuje strategie: wchodź gdy na forum wszyscy panikują i mówią, że to koniec, sprzedawaj gdy czekają na ath xd

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » środa, 23 października 2019, 19:56

socjolog2008 pisze: środa, 23 października 2019, 19:41@Wymazywanie piłeś coś, przyjacielu

to chyba chodzi o to, że kilka razy, jak pisałeś o jakiejś drastycznej zmianie, to było dokładnie na odwrót, hehe
mi też to zapadło w pamięć, nie dziwię się, że @Wymazywanie traktuje cię jako antywskaźnik ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 23 października 2019, 20:04

@adiqq jasna sprawa. @Wymazywanie jest jasny i czytelny jak w lutym kiedy zniknął na 2 miesiące bez słowa na forum i wrócił koniec maja z obwieszczeniem że przewidział i leci rakietą. Wczoraj też napisał że znika do 2020 a po 12 godzinach jest na pokładzie razem se mną po zmianie obrazka i wycofaniu. To nie jest zero-jedynkowe. Każdy ma wtopy i deale stu lecia. Przyznać muszę że bezapelacyjnie że @Wymazywanie jest lepszym DT crypto. Nie ma o czym gadać. Jego wyliczenia z lutego ,nawet jak go później nie było trochę czasu skłaniaja do wniosku że załapał się na ten wzrost, a ja pisząc o shortach ze nie. Diabeł tkwi w tych szczegółach . Ale nie było by tu już dawno nikogo gdyby tracił kasę, rżnął by cały temat. A pozostało nas już na forum niewielu..
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » środa, 23 października 2019, 20:16

socjolog2008 pisze: środa, 23 października 2019, 20:04Wymazywanie jest jasny i czytelny jak w lutym kiedy zniknął na 2 miesiące bez słowa na forum i wrócił koniec maja z obwieszczeniem że przewidział i leci rakietą.
Pisałem wyraźnie w marcu, że stawiam na wybicie do wakacji... Kłóciłeś się ze mną i śmiałeś, że ja mówię, że 5 z przodu do wakacji... Były czasy 3.5k itp. Oszczędzę Ci cytowanie postów, poza tym jem teraz zupę. :) Byłeś na spadki w czasie, gdy były najlepsze czasy na zakupy w tym roku i kiedy ja akurat byłem na wzrosty. Wszystko jest w postach. Ja nie wróciłem nagle po wybiciu i nie wymyślałem, że coś przewidziałem, tylko wyraźnie wcześniej tego oczekiwałem.

A moje zniknięcie z forum? Czasem robię sobie przerwy, bo sporo czasu się traci na pisanie i kłótnie tutaj. Teraz też planuję przerwę, ale dziś to wybicie mnie przyciągnęło do pogadania. Stąd dziś jestem. Bo w domu nie ma z kim pogadać o wykresie BTC, a tu jest z kim. Teraz gram na odbicie i mam zakup 7488$. Ask mam na 7777, choć jeśli mozolnie będzie szło sprzedam co rynek da (o ile da...).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » środa, 23 października 2019, 20:19

socjolog2008 pisze: środa, 23 października 2019, 20:04@Wymazywanie jest lepszym DT crypto. Nie ma o czym gadać. Jego wyliczenia z lutego ,nawet jak go później nie było trochę czasu skłaniaja do wniosku że załapał się na ten wzrost, a ja pisząc o shortach ze nie.

W pełni się zgadzam. Też lecę na odbiciu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » środa, 23 października 2019, 20:19

Dołek z zasięgiem nawet do 8,0 wg. wskaźników, bezpieczną strefą realizacji zysków będzie >7,8, bo tutaj mamy dolne ograniczenie ob. a obecnie opór. Miłego wieczoru, pozdrawiam "elliotowców" prap0n, jak Twoj idealny flat? :lol:

PS. specjalnie z rana mimo, że mi się nie chciało bardziej niż chciało ostrzegłem o wysoce prawdopodobnym spadku do 7,5
Ostatnio zmieniony środa, 23 października 2019, 20:27 przez Vetz, łącznie zmieniany 2 razy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wamak » środa, 23 października 2019, 20:22

socjolog2008 pisze: środa, 23 października 2019, 20:04Przyznać muszę że bezapelacyjnie że @Wymazywanie jest lepszym DT crypto.

Miał wyczucie, żeby wywalić comiesięczne zakupy PRZED osunięciem się. Po sobie widzę, że trzymanie się schematu vs intuicja jest do przerobienia.
Mogłem kilka razy kupić za 8000 i sprzedać za 8200, ale głupio trzymałem się schematu. Głupota po prostu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 23 października 2019, 20:27

Vetz pisze: środa, 23 października 2019, 20:19pozdrawiam "elliotowców"
Ja również :D 7333 :D
Fibo pisze: poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 21:51
prap0n pisze: poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 14:07@Fibo

Jaki jest zasieg tej korekty po wyjsciu w dol wedlug EW?

Generalnie rynek korygując wzrost luty-czerwiec 2019r. powinien dążyć do wejścia w strefę 4-ki tego wzrostu (pomiędzy żółtymi liniami) znosząc większość 5-tej fali tego wzrostu. Duża fala W na poniższym wykresie nie zdołała tego uczynić (zadziałało klasyczne wsparcie), dlatego rynek generuje drugą trójkę w postaci dużej fali Y…
Równanie długości dużego Y do dużego W oraz długości małego Y do małego W (w ramach dużego Y) wskazują na okolice 8 k$ jako koniec tej korekty.
Ekstremalny przypadek zasięgu małego Y (i tym samym całego dużego Y) pokazany na wykresie.

Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » środa, 23 października 2019, 20:40

Vetz pisze: środa, 23 października 2019, 20:19 Dołek z zasięgiem nawet do 8,0 wg. wskaźników, bezpieczną strefą realizacji zysków będzie >7,8, bo tutaj mamy dolne ograniczenie ob. a obecnie opór. Miłego wieczoru, pozdrawiam "elliotowców" prap0n, jak Twoj idealny flat? :lol:

PS. specjalnie z rana mimo, że mi się nie chciało bardziej niż chciało ostrzegłem o wysoce prawdopodobnym spadku do 7,5
Ja nie wiem czy ty jestes na tyle glupi zeby nie potrafic wyciagac wnioskow czy takiego udajesz. ;)

Gdybys czytal co pisze to wiedzialbys ze caly oznaczenie w zakresie big picture od momentu jego postowania bylo poprawne. Punkt inwalidacji kontynuacji fali 2 byl 100$ nizej niz punkt wejscia. Przebicie punktu oznacza zamkniecie fali. Jesli byly korekty to marginalne w podfalach, ale big picture pozostal bez zmian.

Twoje pisanie przy tym wszystkim sa smieszne i wygladaja na zasadzie pojdzie w gore lub w dol. Albo jesli przebije poziom 8.5 to pojdzie na 8.6.
Zero pojecia o tym w jakim punkcie w zakresie big picture jest rynek. Takim czyms to mozesz sobie scalpy grac.
Juz nawet nie bede tego cytowal, ale jak ktos jest zainteresowany to niech poczyta twoje posty.
Moje analizy w przeciwienstwie do twoich precyzyjnie wskazuja kierunek ruchu oraz bardzo czesto target. I dzieje sie to 400-500$ przed rozpoczeciem ruchu, a nie 100$ przed jego zakonczeniem :)

PS. @Ahr to twoje drugie konto? Podobnie cos piszecie i 40% plusow na twoim koncie pochodzi od niego. Plusujesz sam siebie?
Metodologia ta sama, wykresy bardzo podobne - tez overbalance. W sumie nie zdziwilo by mnie to w ogole, zwlaszcza ze @Ahr skompromitowal juz sie na tym forum "zakladem" gdzie kurs mial nigdy nie przebic 4k. Mial przekazac jakies BTC na cele charytatwne.. a potem sobie zniknal... nastepnie wrocil z jakimis dziwnymi wyjasnieniami.

PS2. A ty czasem nie miales miec "Eliotowcow" w ignorowanych? Bo cos chyba cie za bardzo boli skutecznosc i szukasz kazdego malego potkniecia zeby sie podbudowac.
Ostatnio zmieniony środa, 23 października 2019, 21:04 przez prap0n, łącznie zmieniany 5 razy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wamak » środa, 23 października 2019, 20:51

Wychodzę z założenia, że obecna korekta z 13,8 jest trzecią falą korekcyjną od 20000.. Czy wówczas kurs powinien podążać poniżej 3000, czy też to nie jest obligatoryjne?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » środa, 23 października 2019, 20:53

Skutecznosc :D dobre, moje drugie konto to dwudziestadruga54 :) zbanowane, bo od zawsze smiesza mnie wasze oznaczenia fal, nie tylko zreszta mnie, nie chce mi sie nawet wybierac Twoich postow 20 razy zmienianych skutecznie, a uczepilem sie Ciebie, bo sam to zrobiles wyrywajac cos z kontekstu. Jak chcesz powalczyc na skutecznosc to wylozmy portfele, ja z przyjemnoscia z Toba tak powalcze. Odkad Fibo sie obrazil nawet Wymazywanie was oszczedza. Gosc czyta Twojego posta i gra pod Twoj scenariusz z nadzieja, ze wybije w gore, tak jak pisales wczoraj, bo Twoj irr-flat byl tak "idealny", a wg. mnie lepsza strategie na gre ma juz amagama cos tam, nizeli eljotowiec i dobranoc, bo Twoi fani mnie zjedza ;]
OB.
PA.
ma.
res/sup
RSI
TL ale < res/sup
i przy wiekszym kapitale mozna bardzo fajnie grac, no chyba, ze sie wpierdoli czesc kasy w jakies gowno typu GC/LSK itp. przy realizacji DC wygranym w tym wszystkim moze byc BCH 8-) bo jeżeli DC sie potwierdzi to mozemy powolnym krokiem schodzic do ntl i dziabnac okolice 2,0


Ostatnio zmieniony środa, 23 października 2019, 21:16 przez Vetz, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » środa, 23 października 2019, 21:10

Vetz pisze: środa, 23 października 2019, 20:53Odkad Fibo sie obrazil nawet Wymazywanie was oszczedza
Mnie nie mieszaj w to. Ja cenię EW, nawet jeśli mam czasem uwagi ogólne krytyczne co do charakteru tej metody (wiecznie racja i tylko oznaczenie może być złe, z czym się nie zgadzam, bo żadna teoria nie opisuje rynku w pełni a co dopiero przewiduje). Z analiz @prap0n korzystam regularnie i uważam, że są dobre i bardziej przystępne niż wysublimowana forma analiz @Fibo, przy której trzeba mieć większe pojęcie o EW niż większość z nas ma (w tym ja). Uważam, ze obaj Panowie mają dobrą trafność pozwalającą na pewno dużo zarabiać.

Motyw "przypierdoliński do Elliottowców" jest nieco już nudny jak robisz go po raz 20-ty. Sam podawałeś jakiś czas temu jakieś kosmiczne ceny dla gówna typu Lisk czy Game a potem się zjebało wszystko... więc nie rób z siebie szwagra Sigmy i Pi, bo Twój kalkulator też ma często wylane baterie...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » środa, 23 października 2019, 21:13

no chyba sobie kpisz, byly to ewentualne maxima przy zalozeniu, ze btc wybije w gore, wszystko kalkulowane, a nie zalozenie, ze tak bedzie ;] cos Ci sie rozmazalo, gdy to czytales Wymazywanie :shock: pora odpocząć, udanej gry Słodziaki.
prap0n, z grzecznosci nie skomentuje tych Twoich i moich kierunkow..
Jeb** grzecznosc, chcesz mi powiedziec, ze masz problemy ze zrozumieniem? po pierwsze tylko glupiec zaklada jeden schemat, dlatego grajac, biore pod uwage tez drugi, ale we wszystkich postach szczegolnie ostatnich podawalem, ktora strona i zasieg jest bardziej prawdopodobny. Tylko wciagu tygodnia obstawialismy inaczej, wylaczajac post, ktory zmieniales chyba z 24 razy, a poczatkowo w pierwotnej wersji tez byl odwrotnoscia mojego scenariusza, ale jakims cudem wynalazles w tych swoich slaczkach, ktore kreslisz chyba od roku i tracisz w sumie czas, no chyba, ze zwiekszyles swoje profity - w tym przypadku gratuluje. A teraz ignor, nie zignorowalem Cie wczesniej, zeby wrzucac swoje posty zaraz przy Twoich, by pokazac roznice i trafnosc. Fenomen forumowiczow polega na tym, ze im bardziej sie ktos tu wypoci, chocby nawet trafnosc mial taka, jak Milik to i tak zoltodzioby poklaskuja, bo ktos ma artystyczna dusze :lol: :shock: nara, robie urlop od forum :D
Ostatnio zmieniony środa, 23 października 2019, 21:43 przez Vetz, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 23 października 2019, 21:22

Wymazywanie pisze: środa, 23 października 2019, 19:23Skupowałem na longterm BTC i alty dokładając 10-20k pln na miesiąc. Całość wisiała na minus kilka do minus 13%. Do tych altów co były pow. -20% nie dokładałem już. Wyszedłem z całości na +1.3% całe portfolio, co jest śmieszne że tak mało, ale jeślibym nie wyszedł, obecnie byłbym na ponad -30% ogólny wynik. Zamiast tego mam kapitał wolny. Gra na długo jest fajna, ale wejście trudne, czasem lepiej 5x wejść, wyjść z małą stratą, a po roku prób trafić świetne wejście. Lubię akceptować kilka do kilkunastu % straty, nie więcej, bo wiem jak łatwo to wpada w duże % straty, gdzie już nie ma dobrego wyjścia najczęściej... A w daytradingu lubię akceptować tylko malutki % strat np. 2-3 czy 5%.
I to jest właśnie bezmyślne granie wg. mnie :D Widać, że nie umiesz uśredniać i nie wykorzystujesz trendów :D To już nawet na takim Lisku jakbyś zaczął skupować codziennie od 10PLN w dół do 4PLN(uśredniając w dół), a później do 9PLN(uśredniając w górę) to lepiej być na tym wyszedł :D Szalejesz za dużym kapitałem, gdzie mógłbyś np. skupować dziennie za 100PL najdłużej cena utrzymywała się w okolicach 4-5PLN na wypłaszczeniu, zakładając, że skupowałbyś przez 30 dni to wydałbyś 3kPLN przy średniej cenie powiedzmy 6PLN, to już na 9PLN miałbyś 50% bez szarpania się :D Czyli 1500PLN, a tak to masz +1.3% czyli musiałbyś zainwestować 115384PLN, żeby mieć taki wynik :D

### edited: 2019-10-23 21:45 ###
@Wymazywanie to Ty sobie tworzysz w swojej głowie jakieś historie, po prostu ja na podstawie Liska pokazuję jak wygląda uśrednianie, dokładnie to samo robię na BTC czy LTC czy czymkolwiek innym :D Zagaiłeś offtopowo w tym wątku, to się odniosłem, bo widzę, że nie umiesz wykorzystać w pełni potencjału tego rynku tak jakbyś był nie kilka lat tylko jakbyś dopiero zaczynał, ktoś już wspominał, że nic się nie nauczyłeś i w sumie racja :D @BitJanusz np. świetnie to robi jak podglądam jego poczynania i on może w przyszłości być kolejnym cyrptomaksymalistą :D I zauważ, że to Ty odnosisz się do mnie ciągle ad personam, ja Ci grzecznie tłumaczę, a Ty ciągle mnie wyzywasz i robisz analizę psychologiczną, całkiem nietrafioną zresztą :D Prawdopodobnie opisujesz sam siebie i swoją frustrację :D

### edited: 2019-10-23 21:56 ###
Co do posta edytowanego, to widać kiedy go pisałem ok. 9, RSI na 1h było w okoliach 20 i faktycznie lepiej było poczekać, chociaż sądziłem, że odbije przynajmniej z 200-300$ :D Cena była w okolicach 8k$, spadło niżej i dodałem wykres(godzinę widać), bo RSI 4h już wbiło na 20, czyli pod jakieś większe odbicie dobre miejsce na akumulację :D Osobiście to i tak czekam na nowe high czyli na ceny 14k$+ :D Chociaż na 9k$ pewnie też coś sprzedam, mi się nie spieszy, gram pod 100k$, więc dla mnei cały czas jest tanio, ale być może jeszcze nawet spadnie do 2222$ :D Poza tym ostatnio miałem chyba z 10x rację z tym buy the dip, dało się sprzedać wyżej, a jakaś pomyłka się trafi i trudno :D Tylko oczywiście jest wypominanie tej ostatniej :D Poza tym bądźmy poważni :D Każdy ma swoje predykcje, każdy podejmuje decyzję sam i każdy tutaj z nas ma innej spojrzenie na rynek :D Ja miałem złe wejście Wy pewnie macie idealne na 7333$ :D Ale i tak 90% osób przegra z rynkiem :D
Ostatnio zmieniony środa, 23 października 2019, 22:07 przez anagamidev, łącznie zmieniany 7 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
23
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » środa, 23 października 2019, 21:47

@anagamidev Może i dostane za to bana, ale tak napiszę: WYPIERD...J z tym Liskiem z tego wątku. Nie dość, że Twoje polecane z uporem maniaka i nolife'a 24/7 od ponad roku pomysły na skupowanie i trzymanie shitocinów bo wciąż tanio i okazja doprowadziły póki co każdego kto tak grał do strat rzędu -70% -80% -90%, to Ty nadal ściemniasz i polecasz to jako dobrą metodę. Zwykła matematyka mówi prawdę, że absolutnie każdy kto skupował jak to polecasz jest w plecy ogromny % i potrzebuje wzrostu kilkaset % by wyjść na zero.

Nie masz zielonego pojęcia o tradingu i jak zmienić styl gry do zmieniających się warunków na giełdzie. Zarobiłeś tylko dlatego, że była bańka. Potem utknąłeś jak mentalny beton na bańce 2017 i grasz tak, jakby była non stop połowa 2017. Masz do tego prawo. Ale te setki postów, w których nakłaniasz do tego innych, sugerujesz promocję, taniość, zmiany trendu których nie ma, są obślizgłe.

Coiny Ci jebią po -98% -99% a Ty dalej nabierasz ludzi i siedzisz tu jak troll klepiąc to samo drugi rok dzień w dzień, pocieszając się, że wtopy na których jesteś w plecy i po -80% i więcej, dadzą zarobić, bo Lisk będzie miał mega bańkę.

Miałeś taki fajny wątek, w którym pisałeś jak Cie kiedyś słusznie stąd pogoniono, weź wróć tam i klep te swoje idiotyzmy może tam. Dziś na cenie ok. 8k pisałeś by kupować, dostałeś od cholery minusów a jak się zjebało do 7.5k, edytowałeś posta z nowym wykresem wprowadzając w błąd, jakobyś trafnie napisał. Normalny jesteś czy psychiczny? :)

Weź usuń konto albo pisz 10 razy mniej i 10, nie sorry, z 50 razy bardziej wartościowe treści, bo tego nie da się przełknąć.

Dodano po 3 minutach 52 sekundach:
anagamidev pisze: środa, 23 października 2019, 21:22 i nie wykorzystujesz trendów
...powiedział chłopiec który skupuje od połowy bessy jebiące do ponad -98 i -99% shitcoiny w międzyczasie przekonując na forum 24/7 dzień w dzień, by inni też je kupowali bo sam jest w ciemnej dupie i szuka leszczy by było raźniej.
Umiesz sylabizować słowa? WY - PIER - a resztę sobie dokończ. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: virtualdeamon » środa, 23 października 2019, 21:56

On (anagamidev) tego niestety nie rozumie... Może admin zablokuje mu pisanie tych bzdur zanim jeszcze więcej świeżaków pojdzie za tym poerdoleniem i potraci pieniądze.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kutalisk » środa, 23 października 2019, 21:59

Nie powinien mieć rangi zaawansowany, bo niestety pewnie sporo nowych łapie się na jego naganianie.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sebamistrz i 43 gości