Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » środa, 17 sierpnia 2022, 09:52

mikusieke pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 09:49musimy zbliżyć się do topki albo ją przebić i wtedy zrobimy głębszą dzidę.

Patrząc po nastrojach byków - już wiadomo skąd psychologicznie na pewnym etapie po pęknięciu bani bierze się faza desperacji - to po prostu głębokie "ale jak to, miało być wysokie odreagowanie" ;) Czyli najciekawsze wciąż przed nami :twisted:

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » środa, 17 sierpnia 2022, 10:18

Jedna osoba zrzuciła te bity, najpierw shorta założyła a potem kurs jednym ruchem o prawie 1,5 a po chwili zamknęła shorta. Ktoś chcę uwalić bita bo by rósł dzisiaj normalnie a tu takie coś.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3025
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sens » środa, 17 sierpnia 2022, 10:58

Wobec powyższego miejmy nadzieję, że jak ta jedna osoba zaniecha już swoich niecnych, niedźwiedzich czynów to może jeszcze dzisiaj i w następne dni będzie tylko rosło ;).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 17 sierpnia 2022, 11:45

Lekko offtopowo, ale chyba nadal będzie pasowało choć sprawa już tydzień ma. Giełda Hotbit zawiesiła całkowicie działalność, trochę dziwna przyczyna, jeden z pracowników ma sprawę karną:
Announcement on the Suspension of Hotbit Website Service on August 10th, 2022
...

Dear Respected Hotbit Users, Because a former Hotbit management employee who left Hotbit in April this year was involved in a project last year that law enforcement authorities now think is suspected of violating criminal laws. So, a number of Hotbit senior managers have been subpoenaed by law enforcement since the end of July and are assisting in the investigation. Furthermore, law enforcement has frozen some funds of Hotbit, which has prevented Hotbit from running normally. Therefore, Hotbit has to suspend trading, deposit, withdrawal and funding functions. All user’s assets and data on Hotbit are secure and correct. Please wait for our further announcement about the specific recovery time of our service. Hotbit hereby declares: Hotbit and the rest employees of Hotbit's management are not involved in the project and have no knowledge of the illegal information involved in the project. And we are still actively cooperating with the law enforcement authorities in their investigations. All user’s assets are safe. For more details, please visit https://hotbit.zendesk.com/hc/en-us/art ... 4249353495
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » środa, 17 sierpnia 2022, 15:25

adamjttk pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 08:48Sledze forum i kurs BTC od ~2017 i ~4k (wtedy przyciagnal mnie szybki zysk, teraz juz nie potrzebuje szybkich pieniedzy a szukam raczej odrobiny dywersyfikacji pieniedzy na emeryture jakkolwiek naiwnie wg niektorych to brzmi - do tej pory mialem sceptyczne podejscie do BTC, teraz po blisko dekadzie BTC na rynku juz sie oswoilem).
To brzmi jakbyś przyszedł grubo spóźniony na imprezę o 4 rano. Prawie wszyscy się zwinęli, jeszcze paru pijanych niedobitków, ktoś rzępoli na gitarce ale nie ma co oczekiwać na nic więcej. Zaraz koniec. A potem? Trzeba sporo odpocząć i zebrać siły. :lol:

Przypomnę że BTC rośnie od 2009r od 0 do 69k. I ktoś mi chcę powiedzieć że 25k to promocją. Sory, za długo tu jestem.
Moje ostatnie shity zaliczyły exit pumpy. Teraz albo będę stał z boku pare ładnych miesięcy albo przyczaję się na lewarowane tokeny na short. Póki co też się stąd zwijam na jakiś czas.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 17 sierpnia 2022, 15:55

rubel pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 15:25Przypomnę że BTC rośnie od 2009r od 0 do 69k. I ktoś mi chcę powiedzieć że 25k to promocją. Sory, za długo tu jestem.
No jakby nie patrzeć jest to promocja :D Praktycznie co chwilę ktoś tutaj pisze, że to już koniec, że na BTC jest już za późno, że świat się zawali, hossa się kończy i będziemy dążyć do samozagłady :D Nic bardziej mylnego :D Korekty bywają drastyczne, jak ma się szczęście to warto przed nimi realizować zyski, ale jak już coś spada -50% i więcej to jest to promocja długoterminowa, szczególnie na BTC :D 13 lat na razie udowadnia, że warto z tych promocji korzystać :D A to, że od 0 coś tam urosło tyle to nie ma znaczenia, bo liczba BTC w obiegu jest ograniczona, 1 BTC to 1 BTC i będzie dążył do 10M$, gdzie nastąpi korekta do 400k-2M$ i w tym zakresie będzie się poruszał z 10 lat, ale zanim to nastąpi to jeszcze z 10-20 lat musi upłynąć :D

A tak poza tym RSI 4h w końcu fajnie się schłodziło już 30 parę :D
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 26 lipca 2022, 04:40 BTC/USDT, 4h, RSI znowu w okolicach 30, więc można śmiało skupować w dół :D Lokalnie uptrend piękny :D

anagamidev pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 07:41 BTC/USDT, 4h, RSI znowu ponownie w okolicach 30, więc można skupować w dół śmiało :D Ogólnie kupowanie teraz to jak kupowanie w okolicach 6k$ na poprzedniej bessie, po czym było 69k$ :D Kupowanie na bessie przez wiele tygodni/miesięcy, przeczekanie do kolejnej bańki na BTC daje bycie do końca życia na zysku :D #btfd #promka
Spoiler:
Nie dajcie się ogolić z tanich BTC :D Spokojna akumulacja i uśrednianie długoterminowe :D HODL'er zawsze wygrywa :D

Możliwe, że ryneczek chce zrobić morning star na 1M czyli zamknięcie w okolica 20k$ :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » środa, 17 sierpnia 2022, 16:32

Pierwszy knot poleciał do poziomu o którym wspominałem wczoraj ale i tak pękło później. Korekta wzrostów na SP odbija się spadkami na SP, wzrosty na SP odbiły się brakiem wzrostów lub spadkami na btc.
Gdyby nie pewna osoba to bitcoin możliwie że by rósł bo pomimo spadków na SP zaczynał iść do góry.
Tyle lat, tyle instytucji, najbogatszy człowiek to kupił a nadal tego crapa może kontrolować jedna osoba.
Spoiler:
Obrazek
Godzina 8:00, kupienie bitów i dzida w górę
Godzina 8:01, założenie shorta
Godzina 9:25 sprzedanie tego co kupił z lekką stratą i wykorzystanie faktu że kurs dobił do oporu i dał jasny sygnał na spadki.
Godzina 9:39 realizacja shorta, tutaj obserwował rynek licząc na odbicie ale jak widać za szybko to zrobił
a dalej może grał już dla zabawy zyskiem bo nie widać takich podjazdów.
Teraz dzisiejszy dzień i BTC-SP 1:1
Spoiler:
Obrazek
jak widać rynek miał ochotę na wzrosty widząc co się działo na altach
Na skali jedno dniowej nadal wygląda to dobrze, przy 22k wyglądałoby to źle a przy 20k fatalnie.

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wszyscy » środa, 17 sierpnia 2022, 17:16

Jakoś 2 godzinki wstecz na binance poszedł przelewik 2,370,000,000.00 usdt.
Ktoś coś? W każdym razie nie moje :D

Dodano po 2 minutach 11 sekundach:
wszyscy pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 20:06 Jako że jestem najbardziej obiektywną osobą na tym szacownym forum stwierdzę arbitralnie z naciskiem na nieomylność mojej predykcji iż przed nami niezwykle emocjonujący okres cenowo-popytowy :twisted:
..a slowo ciałem się stało i zamieszkało między nami :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » środa, 17 sierpnia 2022, 18:44

viewtopic.php?f=27&t=25968&p=748505#p748505

Dla mnie tak to wygląda. Mocny opór jako zniesienie 0.382 wybite. Doszliśmy do zniesienia 0.5 i teraz mamy testowanie 0.382, które powinno stać się wsparciem.

Teraz tak. Jak wsparcie wytrzyma to myślę, że zrobimy zniesienia zewnętrzne, które często oznaczają zmianę trendu (minimum 1.272). Czasowo trudno określić. Możemy iść jak teraz, niby nic się nie dzieje, ale taki ETH zrobił 110 % od dołka. Albo szybka akcja.

Na obecną chwilę cały czas pro wzrostowo.

Bitcoin
Obrazek

ETH
Obrazek

Początkujący
Posty: 415
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 383
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 17 sierpnia 2022, 19:55

Skorzystalem z przeceny i za kolejne 10% depozytu dokupilem BTC po 23,4k.
Podejrzewam, ze do jutra wroci w okolice 24k i bedzie dalej mozolnie pial sie do gory.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 321
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » środa, 17 sierpnia 2022, 20:20

Beda jaja jak wyciagna to dzisiaj pod 25800..

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » środa, 17 sierpnia 2022, 20:28

@_det Jak wyciągną tyle to już otworzą drogę do 42k bo patrząc po knotach opór mocny.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » środa, 17 sierpnia 2022, 20:37

IMO to niczego tu nie będą wyciągać. BTC całe popołudnie leżał na 23300-23400 czekając na rynek, a rynek po zrzucaniu od wczoraj liczył na raport z FEDu. No i wpadło o godz. 20, pitu pitu, że niby nie tak jaszczębio, "John, może się uda z tymi stopami" - powstał katalizator by podnieść S&P na LH i znieść ponad połowę impulsu spadkowego... ale to moim zdaniem byłoby tyle, temat jest do uwalenia, S&P na 1d WaveTrend i Cipher B zagotowany, ewentualnie jeszcze podnieść na 4310 i możemy kończyć ten uptrend... i zacząć myśleć o dole, albo korekta albo nowa fala spadkowa jesienna, choć może być poprzedzona boczniakiem na tych poziomach do końca sierpnia.

No ale fakt faktem - już się pomyliłem z oceną "tu kończymy" parę dni temu, niespodzianka na CPI pozwoliła to wynieść jeszcze wyżej.

Tak czy inaczej - BTC by nawet nie drgnął o tej godz. 20 gdyby nie USA i raport FEDu.

Dodano po 57 minutach 16 sekundach:
ergorg pisze:Krypto tak jakby tylko czekało na spadki na indeksach, ale fakt, spadki to Ty już na indeksach miesiąc temu widziałeś :p
@ergorg kurde racja, dokładnie miesiąc temu, aż do 18 lipca :lol: Tam mnie faktycznie wyrolowali z tą miesięczną bujanką na ema20 daily, ale 19 lipca po wyjściu nad 3900 było już pozamiatane :)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » środa, 17 sierpnia 2022, 22:07

O kuuurrrfa, 24k, 25.8k a nawet 42k, grubo lecicie. Przecież nawet taki wieczny byk jak ja widzi co się święci.

Cytując klasyka:
Obrazek

Zmykam. Pozdro. Do zobaczenia na jesieni. :lol:
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 17 sierpnia 2022, 23:53

@rubel 50k$, czyli odklepanie 0.612, później 20k$ albo coś takiego i jazda z 3 falą hossy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » czwartek, 18 sierpnia 2022, 02:02

Witam. Bullish divergence 1D ;)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » czwartek, 18 sierpnia 2022, 05:10

@rubel Tylko w jakim kontekście to napisałem. To tak jakbym napisał że jak wygram w lotka to kupie lambo. Szanse tu i tu niskie ale jak jak już się spełni. Tak mogę licytować do 69k bo wiem jakie ruchu będą ale tak samo nie wykluczam że zrobimy 12,5k. Żeby nie było że jestem wiecznym bykiem to weź pod uwagę że jako pierwszy jak nie jedyny wspominałem o korekcie kiedy Bitcoin przebijał 24k i wspominałem gdzie poleci i tak faktycznie zrobił. Dlatego po przebiciu jedynego poziomu o ktorym wspominałem już dawno temu zakładam taką opcję a nie inną.
@Delhi "Licytacja bydła" takie uprzejmości zachowają do siebie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 321
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » czwartek, 18 sierpnia 2022, 14:52

https://biznes.interia.pl/gospodarka/ne ... Id,6228314

Pytania są dwa:
1. Czy juz sie zaladowali i szukaja do wyciagniecia ceny?
2. Zaladowali sie na 17xxx teraz chca sprzedac i zaladowac sie ponownie.

Standardowo 50/50.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » czwartek, 18 sierpnia 2022, 16:19

_det pisze: czwartek, 18 sierpnia 2022, 14:52https://biznes.interia.pl/gospodarka/ne ... Id,6228314

Pytania są dwa:
1. Czy juz sie zaladowali i szukaja do wyciagniecia ceny?
2. Zaladowali sie na 17xxx teraz chca sprzedac i zaladowac sie ponownie.

@_det Zamiast czytać prognozy od CEO giełd to lepiej zadzwoń do wróżbity Macieja, będzie miał większe szanse :lol: Ci tzw CEO naganiają zawsze, dla nich zawsze "tylko wzrosty przed nami" i BTC po 10M$, bo biznes im się kręci jak jest zainteresowanie i ruch na giełdach. A teraz ewidentnie ich biznesy są w opałach.

A jeśli jakieś grubasy jeszcze coś trzymają i pchają takie newsy, to może za dużo im zostało ze zbiórki po 3-10k ;) (Oj stare dzieje, BTC po 58k :lol: )
voodoom pisze: piątek, 26 listopada 2021, 01:14I teraz wisienka - czyli gdzie ładowały się grubasy - w okresie marzec-październik 2019 portfele >1000BTC tylko puchną, niezależnie od zmian ceny, nie zrzucali na górze, nie zrzucali w marcu 2020. Czyli w sam raz pasuje do trójkąta akumulacyjnego w falach 1-2 jako początek dużego trendu. Wywalili wszystko dopiero na wyckoffie luty - maj 2021, potem już nie zebrali.

Obrazek
-- edit: --
RevWolt pisze: czwartek, 18 sierpnia 2022, 16:23A i jeszcze jedno, dzisiaj SP na czerwono a bit na zielono.

Czasami nie wierzę co czytam. @RevWolt co niby mówi że akurat o godz. 16:23 S&P jest 8 pktów poniżej otwarcia świecy daily, a BTC 100$ powyżej? Poczekaj kwadrans, może będzie na odwrót :roll:
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 sierpnia 2022, 16:36 przez voodoom, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » czwartek, 18 sierpnia 2022, 16:23

@_det Załadowali się częściowo licząc i tak na albo pogłębienie dołka lub konsolę ale od 2 miesięcy mamy kanał wzrostowy.
Czy jest dzisiaj czas na zakupy czy nie to już każdy musi sobie sam odpowiedzieć, zaznaczę że do przebicia jest najważniejszy opór czyli 25,8k a raczej jego górny pułap.
Obrazek
A i jeszcze jedno, dzisiaj SP na czerwono a bit na zielono.
Edit:
@voodoom Ja na to zwracam uwagę akurat teraz bo gdy SP leciał w górę to nawet bit korekcił, tutaj bardziej chodzi o to że ludzie którzy obserwują z potencjalnym kapitałem bita i SP widzą na wykresie 1D zmianę trendu bo faktycznie bitcoin do SP robił razem z nim 1 krok do przodu ale jak ten robił krok w tył to bit robił 3-4 do tyłu. Najbardziej prostym porównaniem z dni poprzednich to przy dzisiejszym wyglądzie SP bit powinien chodzić po 23,1k.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pavlo4444 i 17 gości