Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 14
Rejestracja: 6 grudnia 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: słep » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 19:49

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 19:40Padłem. Nikt nie wie dlaczego i po co jest Bitcoin, ale bez tego by go nie było..
Tak że obiektywnie, jednak LONG


chodziło mi o to że te trójkąty i wystrza
socjolog2008 pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 19:40


też zdecydowałem się na longa, chociaż jak ktoś jest bardziej cierpliwy to powinien zaczekać na fałszywe wyjście dołem z trójkąta i łapanie noży. po takich spadkach trudniej wywołać panikę dlatego jakikolwiek spadek w dół klina będzie cofnięty i nie pozwolą mu zejść aż na 6200, to by było prawie 20% spadków,to nie stanie się teraz ja w to nie wierzę

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jpktraders » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 20:05

Używając Price Action przenalizowaliśmy wykresy trzech kryptowalut, które co ciekawe wskazują jeden ruch na najbliższe dni dla wszystkich z nich.
Sprawdź skąd można oczekiwać większego ruchu cen w naszej najnowszym wideo.
Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3114
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 20:06

offtopowo ale nie widzę innego wątku, działa wam giełda Huobi? od 19:03 żadnych zleceń na Huobi Global, niby gdzieś info że zamykają Huobi US i gdzieś jeszcze info, że będą mieć przerwę, ale to chyba jutro miało być? Zalogować się idzie, środki widać, ale nic więcej.

edit: ok właśnie ruszyło, post do wywalenia.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 grudnia 2019, 20:37 przez CzarnaOwca, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 20:32

To, co nas trzyma prawdopodobnie chwilowo przed kolejnym sciaganiem kursu w dol to ma na 1D na poziomie 7,44, ktora jak juz peknie da otwarta droge do testowania poziomu 7,4 i byc moze przebicia, jednakze BTC lubi grac na przekor wszystkiemu a szczegolnie wiekszosci, wiec z tego poziomu zadziwjajace ale nie z efektem opadajacej szczeki byloby wybicie w gore przed niekoniecznym testowaniem TL od lokalnego dolka i siegnieciu na 7,83. AT pod DT dla fina. Reasumujac wazne punkty obecnie 7,44 i 7,4 dla zaladowanych. Jak wyglada rozklad long/short po tym masowym zakupie, ktory obrysowal taka brzydka swiece? czy 7,44 pusci? dowiemy sie za chwile :D

niech to w koncu pierdolnie :shock:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 grudnia 2019, 21:01 przez Vetz, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 20:58

@Vetz wez bys nie krakał.... ;/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 21:31

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 19:40Tak że obiektywnie, jednak LONG

I SL padł/ kolejny LONG x100 z SL 7180. To projekt na kotleta. Skrycie to mnie chodzi o przebudzenie altów ;)
Co się pomalutku w końcu podzieje, może się ludziom znudzi wieczny nurek bitaszek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 7 października 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Keymil » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 21:59

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 21:31I SL padł/ kolejny LONG x100 z SL 7180. To projekt na kotleta. Skrycie to mnie chodzi o przebudzenie altów
Co się pomalutku w końcu podzieje, może się ludziom znudzi wieczny nurek bitaszek


hehe od jakoś ponad miesiąca widzę twoje posty, ciągle grasz longa piszesz, a dzień później spada, nie zbankrutowałeś jeszcze? :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 22:08

@Keymil od stycznia na BTC gram wyłącznie na PrimeXBT, longi było by zbyt pięknie, gram też shorty. Nie grałem na wzrosty w kwietniu, ale złapałem cały 26.X Nie wpłaciłem od września tam 1 satoshiego, za to wypłaciłłem sporo na zakup i hodl pivx,zec,btg i bsv. Po to są statystyki, żeby się nie pogubić w swoich DT, i sobie co dziennie odpowiadać czy ma to sens. Tak ma to nadal u mnie sens :mrgreen:
na dźwigni x100 pozycja żyje średnio 10 godzin/ realizacja i grasz kolejną. To nie jest kółko szachowe x3 ;) i zabawa w długofalowe rysowanie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 22:59

prap0n pisze: poniedziałek, 9 grudnia 2019, 10:45 Panowie cierpliwosci... cierpliwosci... kompresuje sie :)
Powinno byc bum do gory, shorciarze sa ciagle przekonywani o swojej nieomylnosci.

Wywiozą jeszcze z dwa razy gora dol i poleci przycisk atomowy. Gra tego sidewaysu nie ma sensu.
W rejonie 8k jest tyle ema's i ma's na wazniejszych interwalach ze to zostanie dotkniete... predzej czy pozniej.




To trzeba na spokojnie, usiasc obserwowac i czekac... inaczej mozna tylko stracic pieniadze.
► Pokaż Spoiler


@prap0n

widział byś to nadal ?? czy już za nisko zeszliśmy ??

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 23:06

@zeroBTC

Tak, byki moga sie martwic imo.. gdybysmy:

a) zjechali < 7030
b) nie wrocili nad niebieska linie z drugiego zacytowanego wykresu na bitmexie (7438) w ciagu 48h-72h

Ciagle bez pozycji w tym chopie. Wybijaja jednych i drugich w obie strony. Kurs ciagle sie kompresuje pomiedzy ema na 3d + inside bar.
Czekam na rozwiazanie kompresji, czy to bedzie zgodnie z moja wizja czy nie.


Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 26 sierpnia 2019
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mikusiek » wtorek, 10 grudnia 2019, 10:52

oho, swiety mikolaj sie przebudzil



ho ho ho

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » wtorek, 10 grudnia 2019, 11:17

Wybicie z obecnego miejsce moze byc niewielkie, po zanegowaniu formacji na 1W, powinno nas sciagac w dol, na 4h wg. ma szansa na odbicie 7,48 choc bardziej bym sie sklanial ku dociagnieciu do 7,4 i wedrowce do testowania 7,2 i nizej, ale nigdy nie wiadomo, co nadziany zakupowicz gra, wiec trzeba byc czujnym


wg. ob dobry poziom na odbicie 7,0

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » wtorek, 10 grudnia 2019, 11:20

do tej pory od tej kreski mieliśmy trzy bardzo duże odbicia

Obrazek

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 24 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wloczykij78 » wtorek, 10 grudnia 2019, 14:36

Ja bym to narysował tak:


Tak czy siak, rozwiązanie już niebawem...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 14
Rejestracja: 6 grudnia 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: słep » wtorek, 10 grudnia 2019, 16:50

jakby go nie rysować, to kończy się za kilka dni. teraz wypada dołem ale powinien wrócić i zdecydować na samym końcu... nawet ten wielki trójkąt wrócił z poziomu 9400 na 10000 we wrześniu :) teraz te spadki daleko nie postąpią wg mnie

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » wtorek, 10 grudnia 2019, 17:13

No nie wiem, niedługo powinnismy testowac poziom 7,2 po czym 6,9 i w tych okolicach powinno dojsc do kilku % odbicia

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 895
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9338
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » wtorek, 10 grudnia 2019, 17:18

Powoli kończy się 1-szy impuls spadkowy od momentu zapunktowania łącznika X. Jest on prawdopodobnie falą A zygzaka, z ostatecznym celem całego zygzaka w rejonach 6,8 k$.
Najpierw jednak 50%-61,8% korekta wzrostowa ostatniego spadku.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » wtorek, 10 grudnia 2019, 17:32

Range. Przebicie 7k i zamkniecie nizej to juz czerwony kwadrat, ale 7070 w przypadku obecnych spadkow mnie nie zdziwilo i plan z 8k ciagle w grze.
Narazie jednak leci niezgodnie (jesli nie powroci nad 7400 w ciagu 2-3 dni) z oczekiwaniami. Longi z finexa dokladaja.. sporo osob liczy na wyleszcz, mysle ze bedzie niespodzianka ;)
Ktos albo szykuje scam ze statystykami albo jest bardzo pewny swego.




Tak naprawde bardziej widoczne wsparcie w okolicach ostatniego dolka. Jesli tam dojedzie to pierwsza pozycja od piatku i pojdzie long po paru testach wsparcia.

Ostatnio zmieniony wtorek, 10 grudnia 2019, 19:38 przez prap0n, łącznie zmieniany 23 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: baggins » wtorek, 10 grudnia 2019, 18:03

niekumam tego zachowania BTC ostatnimi czasy, nie to żebym się emocjonował kursem i go analizował na bieżąco bo nie jestem i nie byłem aktywnym traderem, ale dla pewnych specyficznych sytuacji rynkowych jakieś tam wyczucie miałem, a nawet jak się myliłem to znajdywałem na to uzasadnienie.... teraz zupełna amba.... może się coś grubszego szykuje... może ludzie sprzedają żeby mieć na prezenty świąteczne i stąd te aberracje (tak przed laty tu na forum przedświąteczne spadki były dyskutowane) :mrgreen:
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 10 grudnia 2019, 18:09

@baggins grają sami ze sobą to się bawią. Tu pewnie 80% ludzi wyparowało z tego rynku od bańki. Zresztą na forum podobnie. Spokojnie rozstawiaj longi z dobrym SL i zabezpieczeniem. Toż to złoto cyfrowe. ,,Psz(rz)yszłość'' :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, Bing [Bot] i 28 gości