Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 23 stycznia 2022, 15:56

Zeyt pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:51Haha, nie wierzę w to co czytam, chłopie jakbyś ugrał pare baniek to dawno już miałbyś lepsze rzeczy do roboty niż dyskusję na forach
No a jednak dalej siedzi tu sporo milionerów. ;)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: oberschlesien.de

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Czesio68 » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:01

Pleasek89 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:43No schemat byl prosty - wiara w to, że w 2020-2022r. + czeka nas jeszcze przynajmniej jedna hossa. Aha i też mówię to jak ktoś kto się przejechał na bańce w 2017r. - w 2018/2019r. pakowałem wszystko co miałem w krypto, pół pensji to było minimum miesiąc w miesiąc (ja się obudziłem z fantazji Liskowej to prawie wszystko w Bita na spot), dwa razy zmieniałem pracę tylko dla pensji żeby jak najwięcej móc w to pakować, przy korekcie wybicia z 3k na 14k (po cenie ok. 7k) zapakowałem się w kredyt, większość na spot w Bita. Część zostawiłem sobie na trejding, druga połowa 2020r. to było czyste żniwo parę razy trafiłem longa na dużej dźwigni typu 20x, większość profitu wrzucałem na spot BTC + ETH, ostatnio dopiero ze względu na spory % ze stakowania przerzuciłem się na DOT. To tak w mega dużym skrócie. Efekt spoko, ale weź pod uwagę ile stresu i nieprzespanych nocy mnie to kosztowało.
czyli stać cię było aby pól pensji ładować w krypto wynika z tego ,że nie masz jeszcze rodziny i jesteś młodszy niż myślałem należy twój majątek ocenić w takim razie 10mpln(ile to tysięcy procent jest???)no nic pozostaje pozazdrościć trafnych inwestycji i teamingu ,życzę powodzenia(ja to taki zwykły hodler kupił (za 40k ponad 4lata temu i trzyma,ale nawet do 1M nawet mi daleko)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:02

ergorg pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:56No a jednak dalej siedzi tu sporo milionerów.

anagamidev to ma minimum 10x więcej siana w krypto niż ja a dalej nagania :D

A taki zazdrośnik @Zeyt, który pewnie 500 zł w ciągu 5 lat wyciągnał i uważa się za wielcy trejdera uważa go za ułomnego bota

@Zeyt ziomek idź kup sobie porządną maść na ból d**y, Polaczku

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 13 sierpnia 2019
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Nexos » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:08

Dla mnie tez kredyty w krypto są nierozsądne. Jednak nie widzę potrzeby doradzania ludziom w sprawie kredytów i tego co robią z własnymi pieniędzmi. Udało się to super.
Jednak pamiętajcie ze następnym razem może się nie udać, bo weźmiecie wtedy kiedy traficie na rynek niedźwiedzia.
Zeyt pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:51Haha, nie wierzę w to co czytam, chłopie jakbyś ugrał parę baniek to dawno już miałbyś lepsze rzeczy do roboty niż dyskusję na forach

Zerknij sobie jaki zysk ma prapon z pozycji parę stron do tyłu. Tam był niecały milion.
Jeśli dalej to trzyma to jest już pewnie ponad. Teraz weź pod uwagę jeśli ktoś ma taki niezrealizowany zysk z jednego zagrania to jakie jest portfolio.
Na twitterze czy grupach telegramowych masz pełno osób z dużym kapitałem które nie maja co robić tylko piszą jakieś głupoty. Na youtube tez jest sporo filmików gdzie ludzie grają dużymi pieniędzmi.
Świat się zmienił, w kryptowalutach są ludzie którzy generalnie maja spore związki z internetem i technologiami jako takimi. Myślę że dzięki temu są ciągle widoczni w mediach społecznościowych
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 16:20 przez Nexos, łącznie zmieniany 5 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:08

Czesio68 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 16:01czyli stać cię było aby pól pensji ładować w krypto wynika z tego ,że nie masz jeszcze rodziny i jesteś młodszy niż myślałem należy twój majątek ocenić w takim razie 10mpln(ile to tysięcy procent jest???)no nic pozostaje pozazdrościć trafnych inwestycji i teamingu ,życzę powodzenia(ja to taki zwykły hodler kupił (za 40k ponad 4lata temu i trzyma,ale nawet do 1M nawet mi daleko)

Nie mam. I na 100% bym nie zagrał tak ryzykownie mając żonę a już w ogóle żonę + dzieci. Na tym polegała cała akcja, że gdyby kiedyś się rodzina powiększyła żebym nie musiał się zbytnio martwić o finanse. Uważam, że każdy młody facet powinien robić wszystko żeby maksymalizować kapitał dopóki nie ma rodziny - czy to przez inwestycje czy to przez intensywny samorozwój, która pozwoli ci znaleźć lepszą pracę.

Dla jednego włożenie 1000 zł w BTC to za gruba akcja, dla mnie po bardzo długich przemyśleniach i kalkulacjach wzięcie kredytu było warte ryzyka. Niech każdy gra na tyle ile mu nerwy pozwalają. Wszyscy mamy jeden cel, pytanie jak szybko chcesz go osiągnąć.

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
Nexos pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 16:08 Zerknij sobie jaki zysk ma prapon z pozycji parę stron do tyłu. Tam był niecały milion.
Jeśli dalej to trzyma to jest już pewnie ponad. Teraz weź pod uwagę jeśli ktoś ma taki niezrealizowany zysk z jednego zagrania to jakie jest portfolio.
Ten typ pewnie uważa, że ludzie na forum, którzy siedzą w tym od lat obracają jakimiś kieszonkowymi. Chyba coś mu się z redditem pomieszało.

Aha, @Zeyt - przy okazji. Nawet gdybym miał portfolio warte miliard $ dalej będę tu zaglądał ze względu na wysoki poziom.
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 16:19 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zeyt » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:14

Pleasek89 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 16:10Aha, @Zeyt - przy okazji. Nawet gdybym miał portfolio warte miliard $ dalej będę tu zaglądał ze względu na wysoki poziom.
Napewno będziesz ;) i napewno też będziesz tak aktywnie się udzielał, bo przecież z takimi pieniędzmi nie ma nic lepszego do roboty :)


Poniekąd cieszy mnie fakt, że ludzie którzy na szczytach 65k wylewali na mnie całą swoją agresje, bo pisałem że dobrze realizować choć część zysku, teraz uwidaczniają swój wewnętrzny lament bo tego nie zrobili 8-)
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 16:17 przez Zeyt, łącznie zmieniany 1 raz.
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:16

Zeyt pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 16:14Napewno będziesz i napewno też będziesz tak aktywnie się udzielał, bo przecież z takimi pieniędzmi nie ma nic lepszego do roboty

Takie czasy :mrgreen:
W rynek nieruchomości się w tej chwili moim zdaniem nie opłaca wchodzić a biorąc pod uwagę te chore ograniczenia wolę na tyłku siedzieć. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:25

graczyk pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 12:46 Ze względu na niską podaż jednak w średnim terminie(załóżmy niech to będzie do kwietnia 2022) nie ma szans na przebicie silnego wsparcia na 30 tys USD. Po prostu tam jest spora strefa zakupowa i nie starczy podaży aby ją przebić, aczkolwiek sa spore szanse aby tam dojść bez większej korekty.
Przygotowania do wybicia 30k $ to nie kwestia tygodnia tylko miesięcy. Kwestia wymęczenia rynku.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:27

Ktoś na finexie longi zamienił na shorty, jutro się zobaczy co sp zrobi i może będzie tak jak w październiku.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:27

Wyszło jak wyszło, nie jestem zadowolony bo nie złapałem S tak jak chciałem, ale wygląda że czas na dojazd do ema20 4h się skończył, sporo zabrakło, cenę zatrzymało fib .786 z ostatniego lokalnego dropa, nawet nie .707. Bardziej prawdopodobny wydaje się dalszy spadek na pogłębienie dołka i ewentualną kapitulację. Timing się zgadza z majem, 16-24h licząc od drugiego lokalnego dołka do szczytu małego podbicia. Matematyka dopełniła formalności, wskaźniki falowe na niskich interwałach zrealizowały układ, jest zapas do spadków, ale nie jest go dużo, około doby. Więc jak zwykle najciekawsza będzie noc jak UE śpi. O północy otwieramy futures na indeksach, jak wejdzie mocny spadkowy gap to krew się poleje na crypto sowicie. W zasadzie pozostaje prawdopodobnie jedno pytanie - czy zatrzyma się powyżej 30k czy powyżej 20k, i tu wiele może zależeć od stocków.

A long term - jak czytam co piszecie, to aż mam dreszcze, w bykach w ogóle nie ma strachu, tylko przekonanie że to trzeba zbierać. Tak jak myślałem, z każdym kolejnym dropem konsensus nt. dna jest przesuwany, począwszy od poziomów 50-60k. I na każdym poziomie emocje są mniej więcej takie same, daleko tu do paniki. W ogóle mnie nie zdziwi powtórka z Amazona, zwłaszcza w otoczeniu problemów na świecie i potencjalnych konfliktów, to nie będzie dziś ani jutro, ale w perspektywie kilkunastu miesięcy cena poniżej 10k za BTC nie będzie niczym dziwnym. Pomału, takimi właśnie schodkami jak do tej pory, na zmianę drop i kilka tygodni konsoli.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:30

emescool pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 15:25 Ja nikomu nie zazdroszcze bogactwa. Mnie cieszy jak na tym rynku 100zł zarobie, a jak ktos zarobi 200zł to tym bardziej sie ciesze. Taki ze mnie ciułacz. A jak juz chcesz BOGACTWEM szastać to pokaz statement albo pit i przestan pier$olic mitomanie.

A teraz analiza tego co tu się stało. Gość napisał post, ze nie rozumie, że ludzie to k%%%wy i sie smieja z niego, ze nie zrealizował zysku. Zapytałem czy ma kredyt i ze na moje to hazard i lepiej sie tym nie chwalic. Skonczylo sie na udowadnianiu bogactwa. Ze on tamto, sramto. Na moje to dowodzi jak wiele jeszcze miejsca w dol zostało :(
Czy ty się dobrze czujesz? Nie będę jakiemuś zazdrosnemu randomowi na forum pisał ile mam w krypto.

Kredyt spłaciłem jednym (chyba najlepszym w życiu) trejdem w drugiej połowie 2020r. na samym początku wzrostów otwierałem longa x20 po ok. 10k zamykałem po ok. 15k. Jak chcesz to mogę znaleźć w historii, ale będzie cię to kosztowało 0,01 BTC, bo nie chce mi się za darmo na ciebie więcej tracić czasu.

Poza tym nic nie zrozumiałeś z tego co pisałem w pierwszym poście. Pisałem, że jest to żałosne, że ludzie się budzą jak tracisz a morda w kubeł kiedy zarabiasz. Książkowy szwedzki stół. Dla mnie cena 30k czy 60k naprawdę na tą chwilę jest bez znaczenia, ja czekam na 100k+ dokładam do koszyka z tradingu/stakowania a przy 100k+ zaczynam spieniężać portfel.
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 16:37 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:30

shinya56 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 16:25Przygotowania do wybicia 30k $ to nie kwestia tygodnia tylko miesięcy. Kwestia wymęczenia rynku.

To kwestia maxymalnie 96 godzin od teraz
START
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:31

@voodoom - dla mnie jednak ten poziom będzie bardzo dziwny. Każdy ma swój próg bólu - teraz są pewni, że poniżej pewnego poziomu nie spadnie i na pewno odbije - ale zaręczam ci, jak jeszcze spadnie i jeszcze (jak będzie taka potrzeba) - to zmiękną ;)
Nic nowego....schemat jest ten sam, tylko poziomy inne ;)
Polecimy jeszcze, ale tak nisko, to raczej nie.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:40

Zeyt pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 16:14oniekąd cieszy mnie fakt, że ludzie którzy na szczytach 65k wylewali na mnie całą swoją agresje, bo pisałem że dobrze realizować choć część zysku, teraz uwidaczniają swój wewnętrzny lament bo tego nie zrobili
Eee, gdzie? Bo chyba nie na tym forum? Ostatni post we wrześniu, a potem dopiero w styczniu.

Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 16:41 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 195
Rejestracja: 14 kwietnia 2020
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emescool » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:41

Pleasek89 pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 16:30Czy ty się dobrze czujesz? Nie będę jakiemuś zazdrosnemu randomowi na forum pisał ile mam w krypto.

Widze, że jednak piszesz cały czas i mnie wywołujesz jeszcze. Ja jestem biedny i się tego nie wstydzę. Na pewno też nikomu niczego nie zazdroszczę. Piszę sobie posta od czasu do czasu jako notatnik taki. Dla siebie to pisze. Daj już sobie spokój, nie denerwuj się, ciesz się swoim bogactwem.

A jeszcze tylko do pana @rubel ja nikogo nie rozliczam z jego majątku. To kto inny wyskoczył jak Filip z konopii i pisze ile ma.

*Co do kursu to dalej dziura na moje. Ale pisałem wcześniej, że to nie katastroficzny scenariusz, ale okazja. Tylko jak głęboko to nie wiem.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:43

HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:44

Nexos pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 16:08Dla mnie tez kredyty w krypto są nierozsądne.

Dźwignia to co jak nie kredyt. Tutaj większość leci na lewarach ;)

Problem nie jest w kredytach tylko nie używaniu SL.

Początkujący
Posty: 293
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 179
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:48

Większość na giełdzie traci. Czytałem statystyki, to jest jakieś 80 proc. w Polsce. Dlaczego na tym forum miałoby być inaczej? Skoro większość traci to ni mniej ni więcej zasady stosowane przez nich prowadzą bardziej do strat niż do zysków. Dlatego zacząłem robić zupełnie odwrotnie. Po pierwsze nie używam SL. Po drugie jak Tobie mówią że dźwignia x 10 to max, to zacząłem używać x125. Odkąd zmieniłem strategie i trzymam się tych zasad zacząłem zarabiać. Nie chcę tu specjalnie wchodzić w szczegóły strategii, ale polega na tym na wejście w pozycje na największym lewarze. Ważne żeby mieć pieniążki na pokrycie w całości Marginu. Jeżeli rynek idzie w moją stronę zarabiam. Za pieniądze z Marginu skupuje Alty. Jeżeli idzie w przeciwną stronę na pozycji tracę, ale wtedy sprzedaje Alty. Za sprzedane Alty pokrywam margin i odkupuje Alty taniej. Efekt jest taki, że nawet jak na pozycji na Btc jestem stratny to Alty to kompensują. Hipotetyczna sytuacja, zapakowałem się w btc na górce przy 69 na lewarze x125 To nie muszę czekać na powrót bo jak dojdzie do 40 to jestem zarobiony. Tak czy inaczej trzeba się stosować do reguł bezwzględnie. Follow the rules. I wtedy jest przewaga statystyczna na rynku. Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:49

voodoom pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 16:27 A long term - jak czytam co piszecie, to aż mam dreszcze, w bykach w ogóle nie ma strachu, tylko przekonanie że to trzeba zbierać. Tak jak myślałem, z każdym kolejnym dropem konsensus nt. dna jest przesuwany, począwszy od poziomów 50-60k. I na każdym poziomie emocje są mniej więcej takie same, daleko tu do paniki. W ogóle mnie nie zdziwi powtórka z Amazona, zwłaszcza w otoczeniu problemów na świecie i potencjalnych konfliktów, to nie będzie dziś ani jutro, ale w perspektywie kilkunastu miesięcy cena poniżej 10k za BTC nie będzie niczym dziwnym. Pomału, takimi właśnie schodkami jak do tej pory, na zmianę drop i kilka tygodni konsoli.
Wszystko zależy od punktu siedzenia. Aby wystraszyć ludzi, którzy weszli na rynek w 2013r. a już nie mówię 2011r. musiałbyś chyba spuścić cenę BTC do kwoty trzycyfrowej. Wierz mi, że osoby, które weszły na rynek w 2020/2021r. (szczególnie w 2021r.) są prawie, że pod mentalną kroplówką. Koleżanka weszła w krypto (na szczęście małe kwoty) jakoś 3-4 miesiące temu i praktycznie codziennie mi wiadomości pokroju "co się dzieje?!?!?! dlaczego to ciągle spada?!?!?"

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zeyt » niedziela, 23 stycznia 2022, 16:52

ergorg pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 16:40
Spoiler:
Zeyt pisze: niedziela, 23 stycznia 2022, 16:14oniekąd cieszy mnie fakt, że ludzie którzy na szczytach 65k wylewali na mnie całą swoją agresje, bo pisałem że dobrze realizować choć część zysku, teraz uwidaczniają swój wewnętrzny lament bo tego nie zrobili
Eee, gdzie? Bo chyba nie na tym forum? Ostatni post we wrześniu, a potem dopiero w styczniu.
Spoiler:
Obrazek

20 września, napisane jak byk, realizuję zyski na bieżąco, ja sprzedałem na 60k+, a Ty? ;)

@ergorg A jeśli dziwi Cie fakt że po tylu miesiącach dopiero wróciłem, to musisz wziąć pod uwagę, że ja mam swoje życie, i jeśli nic się nie dzieje na rynku który mnie interesuję, to po prostu nie dyskutuję, mam lepsze zajęcia. Teraz w najbliższych dniach może się pojawić okazja do zakupów, dlatego wróciłem, a potem pewnie zaś zniknę na pare miesięcy :roll:
Ostatnio zmieniony niedziela, 23 stycznia 2022, 16:55 przez Zeyt, łącznie zmieniany 1 raz.
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości