Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3113
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 12 grudnia 2019, 10:36

@zeroBTC telefon stacjonarny też upadł, tak samo jak płyta cd, kasety czy parowozy ;)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7637
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12840
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 12 grudnia 2019, 10:37



Myślę, że jeszcze raz poprawia ten knot do góry, jak to miało miejsce tutaj:

Obrazek

Wybili shorty, ubierają teraz ludzi w nowe, bo w końcu zniosło niby całe wybicie, więc pomału pójdą sobie do góry i dopiero zrzucą.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 12 grudnia 2019, 11:12

Imo jeszcze troche poczekamy na rozwiazanie..



W oddali juz nie wyglada tak obiecujaco. Mimo sympatii z bykami to musze przyznac ze misie zechca ostatni raz zejsc duzo nizej, aby zedrzec skorke misia na dole. Potem nalozyc byka i jazda do gory :mrgreen:


Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » czwartek, 12 grudnia 2019, 11:41

Obrazek

1w bitstamp log scale

Obrazek

a tutaj sobie narysowałem krzywą od dołka do szczytu skopjowałem i przeniosłem na obecny potencjalny dołek

wyszło mi że kolejny szczyt to okolice 20k w czerwcu 2020 ;)

skala log

https://www.tradingview.com/x/zUvzAAWj/

tutaj w skali 1d precyzyjniej narysowałem i jestem zaskoczony jak dokładnie to wygląda

dołek is in? :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 grudnia 2019, 12:48 przez masonbtc, łącznie zmieniany 2 razy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » czwartek, 12 grudnia 2019, 12:39

Dovakhiin pisze: czwartek, 12 grudnia 2019, 11:12W oddali juz nie wyglada tak obiecujaco. Mimo sympatii z bykami to musze przyznac ze misie zechca ostatni raz zejsc duzo nizej, aby zedrzec skorke misia na dole. Potem nalozyc byka i jazda do gory

@Dovakhiin


to jest zbyt oczywiste - pod taki mniej więcej scenariusz grają całe twittery
Obrazek

więc raczej są tylko dwie inne możliwość:

1. wybicie musi iść dużo wcześniej
2. jeśli tam już dojedziemy ( ~~5.5k) będziemy dość długo mulić to później zdecydowanie jeszcze niżej

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » czwartek, 12 grudnia 2019, 13:42

Dotkniecie 6xxx-6950 (zgadywanka dla poszukiwaczy dolka, ja odpadam) wydaje sie ciezkie do unikniecia. Kazdy wick ktory produkuja do gory tylko obniza target.
Swoja droga te wicki juz sa nudne, odpalaja je w strefy gdzie jest mnostwo sprzedajacych... to nie wyglada w ogole na short squeeze tylko skupowanie (shorty juz dawno poszerzyly stopy)
Do tego longer na bitfinexie im nizej zeszlismy tym bardziej stal sie agresywny w swoich zakupach.


Z konsolidacji na 3D ema kurs wyszedl dolem i nie ma czego tutaj negowac :) . Po tym fakcie projekcje negatywne. Oczywiscie 3D jeszcze sie nie zamknelo... ale widac jak na dole brakuje ostatniego wicka.





Jedynie przebicie i retest + utrzymanie niebieskiej lini moze cos zmienic, lacznie ze squeezem pod 8k.
To moze byc bardzo szybka akcja lacznie z precyzyjnym dotknieciem lini kanalu. Nie jest to ciagle wykluczone.





//edit 17:08

dolozylem tez aski w tym miejscu poza 8k. Wydaje sie rownie sensowne. Range high.. *Bear Hopium on*


Ostatnio zmieniony czwartek, 12 grudnia 2019, 18:31 przez prap0n, łącznie zmieniany 19 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 283
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 636
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pawelawe » czwartek, 12 grudnia 2019, 14:55

Panie i Panowie, nowe ATH na longach:
Obrazek

Tylko za bardzo nie wiem jak to interpretować, np. 18lut lokalne ATH longów oznaczało punkt akumulacyjny i zapoczątkowało nam tą mini bańkę. Z drugiej strony, te agresywne longi mogą być zwykła zmyłką, żeby ludzie właśnie widzieli właśnie korelacje z lutym. Coś czuję, że to jednak zwykła manipulacja, bo nie raz obserwowałem jak w kilka sekund ogromne ilości zostawały likwidowane i co najlepsze bez żadnych zmian na kursie :>
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 grudnia 2019, 15:17 przez Pawelawe, łącznie zmieniany 2 razy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » czwartek, 12 grudnia 2019, 15:14

mozna to interpretowac na mnostwo sposobow, np. jakas silna grupa moglaby chciec kusic wyjadaczy by finalnie ich zezrec, dlatego ja bym to olal, dlatego, ze jestesmy w strefie kumulacji z tendencja do spadkow, a ponizej klaster geometryczny, strefa wsparcia i TL, wg. lokalnego ob. moze to sie zatrzymac w okolicach 6,9 ale bardziej prawdopodobny jest retest dolka, dlatego, ze wczesniejsze low nie dalo potwierdzenia zmiany trendu, ani w formacjach swiecowych, ani RSI, ob. itd.
Na 1D rysuje sie bardzo ciekawa swieca

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ColdCalculation » czwartek, 12 grudnia 2019, 15:21

Patrząc historycznie przełom grudnia/stycznia był ZA KAŻDYM RAZEM okresem, w którym kurs BTC był na lokalnym szczycie lub dołku lub punktu zwiastującego ciąg dalszy wzrostów. Być może i tym razem okaże się właśnie jesteśmy w lokalnym dołku.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 895
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9330
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » czwartek, 12 grudnia 2019, 15:23

@prap0n , ostatni wick tak, żeby EW było w pełni zadowolone powinien wylądować w obszarze pomiędzy czerwonymi liniami… ;)

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » czwartek, 12 grudnia 2019, 16:29

@Fibo, to jeszcze zebym ja byl w pelni zadowolony i nie negowal licznikow elliotowcow to wychodzi mi 6,87 :lol: dla waszego stampa na styk z TL z tym, ze wg. ma kurs najpierw zrobi 7,35 - finex

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » piątek, 13 grudnia 2019, 00:41

A nie muli czasami zbyt długo (co też powoduje że jest atrakcyjny do DT jak Tether). Rozumiem że oczekiwania testowania 6.8 są uzasadnione i nam się pięknie wtedy na wykresie na 4h pokaże McDonald (lubią tą zagrywkę w 2019,może fani fastfud’ów)ale prawdziwe zaskoczenie jednak byłoby 7900 i wzwyż. A na pewno te ich równie ulubione w 2019 ,,U’’ do 7700 na 4h. U mnie 2 dzień LONG na zielono, i jeszcze 17 dni Bitek dostaje takie szanse.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » piątek, 13 grudnia 2019, 01:04

Pawelawe pisze: czwartek, 12 grudnia 2019, 14:55Panie i Panowie, nowe ATH na longach:

Zwracam uwagę, że jest to liczba longów, nie ich wartość. Równie dobrze ktoś mógł założyć tysiące longów po 50 centów w celu manipulacji. Tym bardziej, że nie wpłynęły jakoś na cenę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 13 grudnia 2019, 01:31



Spoiler:
Grubo :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » piątek, 13 grudnia 2019, 02:21

@anagamidev A Wy już zaczęliście uśredniać grida? Pytam z ciekawości, bo ja już trochę tak, z granicą błędu nawet do 5100-6300usd. Za 8-16h będę myśleć czy dokładać czy się jednak wstrzymać.
Ostatnio zmieniony piątek, 13 grudnia 2019, 02:28 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » piątek, 13 grudnia 2019, 02:28

@amneziahaze nie wiem, ja nie griduję :D Raczej sell the dip :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 283
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 636
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pawelawe » piątek, 13 grudnia 2019, 07:22

@murlok
Jasne, dlatego też uwzględniłem w swoim poście, że może to być równie dobrze najzwyczajniejsza manipulacja ;)

Co do kursu, coś mi się wydaje, że te kilkudniowe mielenie to nic innego jak akumulacja:
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 4 kwietnia 2013
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: donkeszyn » piątek, 13 grudnia 2019, 09:52

murlok pisze: piątek, 13 grudnia 2019, 01:04Równie dobrze ktoś mógł założyć tysiące longów po 50 centów w celu manipulacji.
Moze tak byc. Moze byc np tak ze zostalo odpalonych tyle longów zeby ludzi nastawic na nieuniknione ich golenie. Tymczasem golenia zadnego nie bedzie i kurs bedzie rosnąć, wycinajac potencjalnie sprytnych shorciazy, którzy wieszcza wyciecie longów :)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 895
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9330
Reputacja postu: 
35
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » piątek, 13 grudnia 2019, 11:30

Fala ‘e’ trójkąta odwróconego wykonała już podwójny zygzak i jest raczej jeszcze w trakcie trzeciego.
Oczywiście miejsca jest sporo na jego wykończenie (górna banda), jednak byki muszą być nader ostrożne, gdyż są pewne podstawy do skrócenia fali ‘e’ trójkąta, przede wszystkim ze względu na słabość (naruszenia) jego dolnej bandy.
Spadek poniżej czerwonej linii z obecnych poziomów – raczej zaneguje rozbudowę trzeciego zygzaka i ostatecznie również on przyjmie formę załamaną.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 506
Reputacja postu: 
19
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: coss_takiego » piątek, 13 grudnia 2019, 12:49

Moja strategia longterm:

Poczułem jakąś wewnętrzną potrzebę podzielenia się swoim pomysłem gry długoterminowej, który wprowadzam w życie. Większość opisu stanowi money managment z niewielką domieszką analizy technicznej. Bazuję od początku na świadomie popełnianym błędzie, by później stosować bardziej słuszną strategię. Zakładam, że prawie nic nie wiem o zasięgach i kierunkach kursu i w niczym mi to nie przeszkadza. Jedynie wierzę, że BTC nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Uważam, że jest to strategia dopasowana jedynie do rynku BTC i na innych aktywach raczej nie będzie miała zastosowania, ze względu na unikalną zmienność właśnie tego aktywa.

Wariant spadkowy:

Zaczynam od świadomego popełniania błędu trejdingowego, czyli griduje. Robię to ze względu, iż nie lubię kupować za gotówkę jak rośnie, mam po prostu jakąś blokadę i jak widzę, że urosło to boje się dokupować po wzrostach, bo „zaraz będzie korekta”. Dodatkowo, w długim terminie kupowanie/sprzedawanie po zniesieniach 0,618 fibo dużych, długich fal statystycznie jest po prostu dobre i działało do tej pory, choć nastroje i różne wskaźniki różnie pokazywały i czasami ten poziom był na jakiś czas przekraczany. Obecnie mamy korektę mini bańki 2019 i kurs mieli w okolicach tego zniesienia, dla bitmexa to oczywiście 7246 USD (zniesienie fali od 3121 do 13920 USD).

Wszystko poniżej tego poziomu to moim zdaniem schodzenie w okazyjne obszary zakupowe. Nie mam pojęcia jak głęboko zejdzie i właściwie nie interesuje mnie to, bo i tak nie trafie. Plan mam taki, żeby gridować to do samego dna, im niżej zejdziemy tym coraz większe jednostkowe wejścia. Może dołek już jest za nami, może nie. Zaangażowałem 2/3 kapitału przeznaczonego na grę w zakupy tylko BTC, by nie żałować, gdy okaże się, że faktycznie dołek już był. Kapitał przeznaczony na grę stanowi 10% całego mojego kapitału jaki wgl posiadam. Kolejne wejście o ile kurs pozwoli będzie na poziomie 6500 USD. Ten poziom wynika z odległości pomiędzy wcześniejszym wejściem oraz z obserwacji od wielu dni orderbooka bitmexa. Na tym poziomie utrzymują się ciągle znacznie podwyższone ilości bidów w stosunku to wartości je otaczających. Wnioskuję z tego, że z jakiegokolwiek powodu ten poziom jest ważny. Następny jest na 6100 USD. Tam planuję dokupić dźwignią. A jeśli kurs zejdzie do 5800 USD to zaangażuję więcej niż planowałem (choć w sumie planuje to zrobić, więc nie do końca nieplanowane) i dołożę kolejną 1/3 kapitału przeznaczonego na grę. Jako że kwota wstępnie przeznaczona na grę stanowi 10% mojego portfela to nie poczuję jakiegoś wielkiego dyskomfortu jak ją lekko przekroczę na jakiś czas, a jednocześnie nie zblokuje się, gdyby okazało się, że promocja jest coraz większa. Od jakiegoś poziomu w końcu odbije mocniej, a może nawet zacznie kolejną hossę. Wtedy nie będę miał wyrzutów sumienia, że było tak tanio, a ja tylko patrzyłem i nic z tym nie robiłem, albo nie daj Boże sprzedałem na dołku, bo chciałem odkupić 200 USD taniej. Generalnie staram się dokupować za tyle, by utrzymywać dodatkowo dźwignię na poziomie ok x3.

Wariant mocno spadkowy:

W sytuacji, gdy sprawy zajdą bardzo daleko i kurs jebnie naprawdę nisko, zmuszając mnie do kolejnego grida, zrobię to, ale gdy tylko kurs wróci do poziomów poprzednich zakupów sprzedam tą najniżej kupioną część. Zyski z tej najniższej transzy zmniejszą moją stratę i jeśli będzie bujać to wyjdzie z tego scalping. Gdyby BTC mulił kilka lat na niskich poziomach no to i tak myślę, że ruchy +-1000 USD będą się trafiać i umożliwiać scalping, oczywiście jest to najbardziej pesymistyczny scenariusz, bo spora kwota będzie uwięziona przez długi czas na wyższych poziomach, a jakaś część tylko będzie brać udział w obrocie, no ale coś za coś. Zdaję sobie z tego sprawę i nie przeszkadza mi to, bo mam kapitał na grę na zupełnie innych rynkach, więc tłumaczenie, że ten kapitał mógłby pracować w tym czasie na czymś co akurat rośnie nie ma zastosowania, bo jeśli jakiś kapitał ma gdzieś pracować to go tam wyślę z zupełnie innej puli.

Wariant wzrostowy:

To tyle jeśli chodzi o scenariusze spadkowe i gridowanie. Dalej w sytuacji, gdy kurs zacznie w jakimś nieznanym mi momencie wzrosty będę miał już zaangażowany większy lub mniejszy kapitał (znowu nie wiem) i przestanę inwestować gotówkę ( bo jak pisałem, mam psychologiczną blokadę kupowania po wzrostach), natomiast zakupy będą trwały dalej. Będę kupował wykorzystując dźwignię i metodę overbalance i to moja psycha zniesie bez problemu. Czyli wtedy dopiero rozpocznę trejding zgodny z trendem. Jako, że gram na bitmexie będę na wyznaczonych tą metodą zasięgach fal korekcyjnych ustawiał bidy kupując określoną, stałą ilość btc, która będzie wynikać z wcześniej zrobionych zakupów, czyli żeby nie przelewarować pozycji (przypominam, że do samego dołka, zwiększam tak zaangażowanie kapitału, by utrzymywać dźwignię x3). Na piramidowanie pozycji będę już ustawiał stop loss, który będzie znajdował się pod wyznaczonym punktem wejścia o 1/3 długości fali korekcyjnej. Będzie on dotyczył jedynie zakupów zrobionych tą metodą. Dzięki temu będę miał komfort psychiczny i brak bólu dupy jak kurs będzie rósł bez korekt (pozwalających budować piramidę pozycji), bo jednak będę zyskiwał na tym co kupiłem na spadkach, a jeśli dodatkowo uda się złapać jakąś pozycję do piramidy to tym lepiej.

Jak pewnie wszyscy wiedzą, na bitmexie jeśli dobrze się obstawi to mnożnik dźwigni maleje wraz z ruchem kursu w obstawionym kierunku, więc dokładanie kolejnej pozycji to nic innego jak podtrzymywanie dźwigni na w miarę równym poziomie (x3 w moim przypadku). Gdy się nie dokupuje, a kurs znacznie urośnie to zyski są coraz mniejsze z kolejnych wzrostów (mam na myśli zyski liczone w ilości BTC), bo maleje mnożnik dźwigni. Otwiera to furtkę na dokupowanie w nieskończoność o ile kurs będzie cały czas rósł. Pozycja zamykana jest zawsze stop lossem, gdy korekta okaże się większa niż poprzednia największa korekta w trendzie (jak wcześniej pisałem, wyznaczam przekroczenie długości tej korekty na 1/3 jej długości). Metoda jest o tyle fajna, że nie dokładając gotówki, można kupować coraz więcej zachowując niewielkie ryzyko i nie trzeba niczego sprzedawać, by może udało się odkupić nieco więcej, nieco taniej, czyli cały czas powiększać pozycję. Moje doświadczenie pokazuje, że rzadko udawało mi się trafiać i albo sprzedawałem za wcześnie i potem goniłem kurs, albo odkupowałem za wcześnie i w efekcie wynik był słabszy, niż gdybym nic robił i tylko trzymał, dlatego teraz nie planuje niczego sprzedawać, a jedynie dokupować na korektach wykorzystując mnożnik dźwigni. Zaspokoi to jednocześnie mój apetyt na aktywną grę.

Cykle i wyjście z pozycji:

Spadki do dna opisałem, wzrosty do Księżyca opisałem, to teraz cykle. Od paniki do euforii droga trwa zazwyczaj wiele miesięcy i BTC w drodze do ogromnej bańki robi po drodze serię minibaniek. Wydaje mi się że ta z 2019 roku jest pierwszą minibańką kolejnego wielkiego cyklu. Jeśli okaże się, że w 2020 zacznie powstawać kolejna minibańka to przy skrajnej euforii, tzn. wskaźnik fear and greed index ponownie pokaże wartości powyżej 90 rozpocznę wychodzenie. To będzie dzień w którym zamknę wszystkie pozycje, przeleję na giełdę z fiatami BTC w ilości odpowiadającej mojemu wkładowi własnemu w tym minicyklu, spieniężam to na złotówki i przelewam na konto bankowe. Zyski przeznaczę na shorta, którego będę powiększał piramidując do zniesienia 0,618 następnej minibańki.

Niezaprzeczalną wadą takiego rozwiązania jest konieczność trzymania BTC na giełdzie, czyli ryzyko hacku, zdaje sobie z tego sprawę i nie mam na to pomysłu.

Podsumowanie:

Podsumowując, bazuję na tym, że nic nie wiem, nie wiem ile kupię, nie wiem ile potem dokupię na dźwigni, nie wiem kiedy i za ile sprzedam, mimo to w niczym mi to nie przeszkadza i zdaję się jedynie na to co kurs da.

Jestem otwarty na konstruktywną krytykę takiego rozwiązania, myślę, że sporo wariantów rozpatrzyłem w całkiem szerokim zakresie (nie wiem czy w czytelny, zrozumiały sposób, jeśli nie to pisać, uzupełnię), ale pewnie ktoś znajdzie tu jeszcze jakieś dziury, które być może uda się załatać lub przynajmniej mieć świadomość, że one występują.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], shinya56, Zmarzniety0 i 12 gości