Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:31

Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:08Lecą kolejne strony siania bezpodstawnego FUDu
Wątek o kursie to o tym jest tu rozmowa. O czym byś chciał?
Czym jest dla ciebie fud? Wpływy na giełdy? Upadający stabl na polkadot? Przecież to są fakty.
Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:08Jest dość oczywiste, że do "merga" nie będzie większych ruchów na rynku, a już na pewno nie będzie spadków.
Chętnie ci się przypomnę za jakiś bo dla mnie to nie jest takie oczywiste.
Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:08i do tego sierpień czyli największy marazm na rynkach.
Wszystko ok, tylko spójrz jakie odbicie zrobiły stany w tym czasie. Wróciły do poziomów z samego początku maja, gdzie btc było po 40k, tym czasem po 25k nikt tego tykać nie chcę. Straszna słabizna. To się skończy w jeden sposób.
Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:08Wg ankiety nadal ponad 60% ludzi przewiduje pogłębienie dołka, z czego połowa jeszcze przed "mergem".
Obrazek
Jak zwykle w swoim świecie.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 16 sierpnia 2022, 18:22

Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:08Informacje o napływach BTC na giełdy i jakiejś dużej dystrybucji górników to zwykłe kłamstwa. Nic takiego nie ma miejsca.
Piszesz głupoty - Wykresy i dane mówią same za siebie. Ogarnij się chłopie - masz klapki na oczach - każdy fakt który nie zgadza się z twoją wizją nazywasz FUDem i kłamstwem a ode mnie dostajesz pierwsze minusy.

---

Tak swoją drogą to ostatnio byki znalazły nowy argument - "zbyt dużo osób czeka na nowy dip", gdzie nie wejdę - tt czy discordy - wszędzie o tym samym.

Oczywiście wiadomo - taka argumentacja kompletnie nie ma sensu - w ramach przypomnienia:

Obrazek
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » wtorek, 16 sierpnia 2022, 18:37

To wygląda jak bezradność rynku od ostatniego lokalnego szczytu i próba zostawienia bita samemu sobie stąd takie ruchy, kopiowanie ruchów SP tylko spadkowe. Jeśli będzie dzida zielona na SP 1% a potem spadkowa taka sama to boty ominą to co wzrósł a skopiują tylko spadek dla spekuły. Jedyna opcja jaka jest grana to granie pod LT, w weekend forsowali opór ale brakło hajsu jak widać. Z drugiej strony rynek już jest zirytowany i alty powoli coś próbują grać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2274
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 16 sierpnia 2022, 18:55

Ech ten Bitek, blokuje mi trochę Kardaño :| co się bardziej próbuje oderwać to dziadek dostaje czkawki :D

Szczerze, dla mnie jednocześnie nie ma siły na wzrosty jak i spadki stąd byłyby zbyt oczywiste. Nie zdziwię się jak miesiąc jeszcze pomulimy tym bardziej, że tak jak pisałem jakiś czasu temu uważam, że indeksy spompują na nowe szczyty lub blisko szczytów zanim zobaczymy bessę stulecia. A za najmniej prawdopodobne uważam spadki na jesieni, bo wszyscy i ich matki o tym mówią.

Cardaño po 0.8-0.9 i 5% przeznaczam na cele charytatywne, więc kibicujcie wzrostom :mrgreen:

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » wtorek, 16 sierpnia 2022, 19:12

@Pleasek89 Oooo czekaj czekaj, siła spadkowa jest tylko już przetestowaliśmy opcję mocne wzrosty na SP i brak wzrostów na bicie a jeszcze nie było korekty nawet malutkiej tego co zrobiło SP. Od 10 sierpnia SP zrobiło 4,32% a bitcoin 2,76%. 6 dni na zielono i nieważne czy w 1h robi 0,5% czy 1% bitcoin zawsze robi tyle samo. Za to gdy ten pomyśli że chcę lecieć w dół o 0,10% to bitcoin robi nowego lowa. Tak sobie analizuje te poziomy i bardzo pasowałoby mi zejście knotem do 23550 czyli tuż za rogiem i potwierdzenie jako takiej LT gdzie może wtedy grubasy się obudzą.
Druga sprawa to alty, jeśli one zaczynają zwalniać pomimo trendu wzrostowego na bitcocoine to objawem są spadki albo nijakość tak jak teraz. Już ostatnio narzekałem że przy wzroście bita i eth alty nie robią nic, teraz mamy odwrotność. Nadal nijakość bita ale znowu alty wychodzą przed szereg i mogą dawać pewny sygnał do wzrostów. Więc może dzisiaj albo jutro zacznie się coś dziać i bit zacznie nadrabiać do SP i będzie kolejna cegiełka to zrozumienia tego bangla.

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wszyscy » wtorek, 16 sierpnia 2022, 20:06

Jako że jestem najbardziej obiektywną osobą na tym szacownym forum stwierdzę arbitralnie z naciskiem na nieomylność mojej predykcji iż przed nami niezwykle emocjonujący okres cenowo-popytowy :twisted:

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » wtorek, 16 sierpnia 2022, 20:15

Tu @Jahu ma rację. Nie było żadnego wpływu w ilości 16k na giełdy.

Ostatnio zmieniony wtorek, 16 sierpnia 2022, 20:17 przez kisiel, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 4 grudnia 2020
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mikusieke » wtorek, 16 sierpnia 2022, 20:15

Zamknąłem szorta. Łi goł haja.

Albo i nie i będzie reteścik 25k i dalsze mulenie. Zobaczymy, bardzo ciężko w tej chwili powiedzieć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 16 sierpnia 2022, 20:32

@kisiel, ta, i górnicy też nie sprzedają?

Inflow był ponad 41k BTC, więc nawet jeśli 16k nie wpłynęło to masz 25k BTC.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 298
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 750
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » wtorek, 16 sierpnia 2022, 21:43

rubel pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:31Czas się ocknąć. Agresywny ton, mało merytoryki, zaprzeczanie rzeczywistości, arogancja, ataki za poglądy.
Ale zapiekło. Tylko nie wiem co, że wyraziłem swoje zdanie? Chyba inaczej definiujemy agresję i atak. I gdzie zaprzeczyłem rzeczywistości? Co najwyżej mogą się nie sprawdzić moje przewidywania.
rubel pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:31Wątek o kursie to o tym jest tu rozmowa. O czym byś chciał?
Mógłbym teraz zacytować twoje (i nie tylko twoje) posty z ostatnich tygodni. Jest to ciągłe straszenie spadkami, a kurs tymczasem sobie powoli rośnie. Dla mnie to jest FUD.
rubel pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:31Wszystko ok, tylko spójrz jakie odbicie zrobiły stany w tym czasie.
Ale BTC wcale nie musi być skorelowany z rynkiem akcji USA. BTC robi swoje.
rubel pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:31Jak zwykle w swoim świecie.
Przecież wklejona została akieta z twittera (62,5% za pogłębieniem dołka). Forumowa ankieta wychodzi podobnie, ale ona ma inaczej postawione pytanie.
SCI_FI_Maciuś pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 18:05Kolejny, dla którego odmienne zdanie od swojego jest automatycznie FUDem.
Tak, jeżeli to zdanie potwarzasz w kółko od dłuższego czasu, przy tym będąc ślepym na to co dzieje się z kursem.
ergorg pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 18:22Piszesz głupoty - Wykresy i dane mówią same za siebie.
To pokaż mi te dane. I niech źródłem będzie glassnode, albo podobna instytucja. Nie po raz pierwszy wklejasz jakieś twity, które są nieaktualne, zmanipulowane, albo zwyczajnie nieprawdziwe. To jest FUD w najbardziej krystalicznej formie. Jest bardzo dużo pozytywnych danych, ale takich jakoś nikt tu nie wkleja.
ergorg pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 20:32 ta, i górnicy też nie sprzedają?
Sprzedają tyle co zawsze. To są za małe ilości by miały znaczący wpływ na rynek.
ergorg pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 20:32nawet jeśli 16k nie wpłynęło to masz 25k BTC.
Na którą giełdę to wpłynęło i kiedy? Jakieś źródło?
miso20 pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:08Za uporczywy trolling
Według użytkownika @miso20 trollingiem jest pisanie jednego posta na miesiąc, w którym wyraża się własne zdanie. Ciekawe.
Delhi pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:08Za. "na pewno nie będzie spadków"
Oczywiście nic nie wiemy na pewno, ale pozwalam sobie na takie stwierdzenia jeżeli prawdopodobieństwo zdarzenia oceniam na 90% lub więcej. A pisząc spadki mam na myśli zjazd do 20k lub niżej czyli wyjście dołem z figury, bo mniejsze wahania to oczywiście szum, który trudno przewidzieć.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 16 sierpnia 2022, 21:52

Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 21:43Ale zapiekło. Tylko nie wiem co, że wyraziłem swoje zdanie? Chyba inaczej definiujemy agresję i atak.
Mnie? Wcale. 8-) Mam się dobrze. Atakujesz każdego za poglądy. Dla mnie możesz mieć prowzrostowe, prospadkowe, wszystko mi jedno. Możemy podyskutować, wymienić poglądy. Nie dociera do ciebie że każdy pogląd który ci się nie podoba minusujesz i wypisujesz komuś że głupoty gada. To jest twój argument.
Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 21:43Mógłbym teraz zacytować twoje (i nie tylko twoje) posty z ostatnich tygodni. Jest to ciągłe straszenie spadkami, a kurs tymczasem sobie powoli rośnie. Dla mnie to jest FUD.
Jeszcze raz ci mówię że jestem w rynku choć już szykuję się do wyprzedania wszystkiego. Od dołka z czerwca pisałem o odbiciu przez lato i zawinięciu się pod koniec sierpnia. Nic się nie zmieniło. Piszę o słabości rynku, która jest widoczna gołym okiem.
Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 21:43To pokaż mi te dane. I niech źródłem będzie glassnode, albo podobna instytucja.
Przecież masz wrzuconą z cryptoquanta o wyprzedaży górników, to skomentowałeś że FUD.
Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 21:43Jest bardzo dużo pozytywnych danych, ale takich jakoś nikt tu nie wkleja.
No to dawaj. Bo jakoś brak konkretów. Same ogólniki i że wszyscy czekają na kolejny spadek to go nie będzie.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
21
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 16 sierpnia 2022, 21:52

@Jahu nie stresuj się- będzie jeszcze zajebiście ,ja tam Twoje posty lubię lubię czytać i minusy dostawać. Od listopada lepszego wskaźnika nie było i doceniam za wiarę w leśnego dziada i propagowanie cyfrowego przekazu niepokalanego btc walczącego z inflacją /wojnami /covidem/brakiem węgla-gazu/dwutlenkiem węgla i ceną masła Obrazek
Walcz i przeciwstawiaj się niewiernym Tomaszom
To jest bowiem słowo ..@Jahu
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » wtorek, 16 sierpnia 2022, 21:58

Jahu pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 17:08Lecą kolejne strony siania bezpodstawnego FUDu ciągle przez te same osoby. (...) Jest dość oczywiste, że do "merga" nie będzie większych ruchów na rynku, a już na pewno nie będzie spadków. To znaczy dla mnie jest to oczywiste, bo przecież nie dla was.
@Jahu powiem tak - @SCI_FI_Maciuś ładnie ujął treść minusa za "zniechęcanie innych użytkowników", Twoje posty są nacechowane ostracyzmem i napiętnowaniem innych osób za niedźwiedzie predykcje. Jest to zwyczajnie słabe, bo uderza w podwaliny instytucji zwanej "dyskusja". Jakbyś zmienił ton na mniej agresywny i te swoje namaszczone przez bogów racje zmienił w "moim zdaniem" to spoko luz.

A tak - jeśli się mylisz, i w ciągu paru tygodni wleci nowe low, to jedyne co Ci zostanie to honorowe zakopanie głowy w piachu Pustyni Błędowskiej.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 16 sierpnia 2022, 22:07

Poza tym, ciekawe jest to że w zasadzie oprócz @socjolog2008 i jego 500$ nikt kategorycznie nie walczy tutaj że będzie nowe low. Raczej że jest taka możliwość. Ja też napewno nie odważę się tego napisać bo zwyczajnie nie wiem, ale widzę dużą szanse na jeszcze jedno piętro niżej. A samo wspominanie o tym u niektórych powoduję konwulsję. To pokazuje duże rozgoryczenie błędnymi decyzjami przez wiele ostatnich miesięcy.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 388
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 363
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 17 sierpnia 2022, 08:02

rubel pisze: wtorek, 16 sierpnia 2022, 22:07ale widzę dużą szanse na jeszcze jedno piętro niżej.
Byc moze.
Tylko co jest wg Ciebie bardziej prawdopodobne - ze spadniemy jeszcze na np 10-15k za miesiac czy dwa, czy to, ze byc moze jednak juz nigdy nie zobaczymy kursu BTC na poziomie 19-21k, tak samo jak nigdy go nie zobaczymy na poziomie 6-8k czy 500$ jak co niektorzy tu zlowieszcza.
I wtedy, ludzie ktorzy chcieli by sie jeszcze zalapac na portfel BTC (a nie na dzienny trejding) beda mieli problem bo poziom wejscia z tygodnia na tydzien poki co systematycznie rosnie od polowy czerwca - dokupuje paczkami i za kazda kolejna transze place wiecej i wiecej, zaczalem po 21k, teraz juz nie za bardzo chce spadac ponizej 24k.

Moim zdaniem, dolek juz za nami, byl czas zeby uzupelnic zapasy BTC na przyszlosc, teraz kazdy kolejny tydzien/miesiac to bedzie mozolne gotowanie zaby i zanim sie obejrzymy - za kilka/kilkanascie tygodni bedziemy latac na poziomach 30k a 19-21k czy nawet 25k bedzie jedynie milym wspomnieniem.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 17 sierpnia 2022, 08:31

@adamjttk, wg mnie bardziej jest prawdopodobnie pogłebienie dołka aniżeli 40k$. Z chęcią przyjmę jakiś zakład. Niech każdy gra swoje, a to co robisz jest nieładne - wzbudzanie u innych fomo. Naprawdę te teksty ciągle się powtarzają. Jesień zweryfikuje.

Kurs już nigdy nie spadnie poniżej 20k$. :lol:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » środa, 17 sierpnia 2022, 08:33

adamjttk pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 08:02czy to, ze byc moze jednak juz nigdy nie zobaczymy kursu BTC na poziomie 19-21k,
Nie obraź się ale to brzmi jakbyś był krótko na tym rynku. Właśnie dlatego uważam że spadniemy jeszcze niżej, zainteresowanie musi spaść do zera i powinniśmy szorować po dnie wiele miesięcy.

Absolutnie nigdy bessa nie kończy się złapaniem dołka i szybkim odbiciem. Przerabiałem to i w 2015 i 18-19. Nikt tego wtedy nie chce przez długi czas. Więc nawet jeśli mamy dołek to spokojnie, nic jeszcze nie uciekło, nie zobaczysz za chwilę nowego ath. Jeśli utrzymamy się w przedziale 20-30k przez pół roku, jasnym dla mnie będzie że mamy dołek za sobą. Nie wiem po co być tak w gorącej wodzie kąpanym.

Jak dla mnie krzyczenie o dołku to krzyk sfrustrowanych którzy źle wykorzystali ostatni cykl albo nowych zniecierpliwionych czekających na szybki zysk. Następnym halving mamy dopiero w kwietniu 2024. Tu naprawdę przez długi czas nic się nie wydarzy. Ale spoko, skupujcie i holdujcie te swoje "dipy". Ja za niedługo zrzucam wszystko co mam i spokojnie sobie będę obserwował z boku.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 388
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 363
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » środa, 17 sierpnia 2022, 08:48

ergorg pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 08:31@adamjttk, wg mnie bardziej jest prawdopodobnie pogłebienie dołka aniżeli 40k$. Z chęcią przyjmę jakiś zakład. Niech każdy gra swoje, a to co robisz jest nieładne - wzbudzanie u innych fomo. Naprawdę te teksty ciągle się powtarzają. Jesień zweryfikuje.

Kurs już nigdy nie spadnie poniżej 20k$.
1. Nie pisalem o 40k a o 30k
2. Nie chce sie zakladac, nie chodzi mi o to kto ma racje bo tego sie dowiemy w kolejnych tygodniach, miesiacach i tak - chodzi mi raczej o "dobry"/jak najnizszy poziom wejscia dlugoterminowego w BTC
3. Jezeli wyrazanie swojej opinii n/t kursu BTC w watku o kursie BTC jest wg Ciebie fomo to ok, przezyje takie zarzuty :roll:
rubel pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 08:33 Nie obraź się ale to brzmi jakbyś był krótko na tym rynku.
Sledze forum i kurs BTC od ~2017 i ~4k (wtedy przyciagnal mnie szybki zysk, teraz juz nie potrzebuje szybkich pieniedzy a szukam raczej odrobiny dywersyfikacji pieniedzy na emeryture jakkolwiek naiwnie wg niektorych to brzmi - do tej pory mialem sceptyczne podejscie do BTC, teraz po blisko dekadzie BTC na rynku juz sie oswoilem). Gdybym odnalazl moj papierowy portfel BTC sprzed 7-8 lat to nie musialbym sie juz tu udzielac na forum zupelnie :D
rubel pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 08:33 Właśnie dlatego uważam że spadniemy jeszcze niżej, zainteresowanie musi spaść do zera i powinniśmy szorować po dnie wiele miesięcy.
Troche na to licze szczerze mowiac, mam tylko dziwne wrazenie, ze nie tylko ja a miliony innych osob rowniez :roll:
Uwazam, ze tak sie nie stanie (spadek zainteresowania do prawie zera) bo BTC nie jest juz tylko dla "geekow" jak jeszcze kilka lat temu, inwestuja w to juz nawet kraje, nie mowiac o przeroznych funduszach z grubymi $. Kazdy kolejny tysiak w dol to kolejne rzesze chetnych dla ktorych bedzie to juz granica wejscia.
rubel pisze: środa, 17 sierpnia 2022, 08:33 nic jeszcze nie uciekło, nie zobaczysz za chwilę nowego ath.
Nigdzie nie pisalem o zadnym szybkim ATH :!:
Pisalem o mozolnym gotowaniu zaby i dojsciu powolnym w ciagu kilku/kilkunastu tyg do 30k
Ostatnio zmieniony środa, 17 sierpnia 2022, 09:14 przez adamjttk, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 17 sierpnia 2022, 09:14

@adamjttk, a ja piszę o 40k$, bo o samych 30k$ wielokrotnie pisałem, że są możliwe do zrobienia zanim zejdziemy na DB/nowe low. Okno wzrostowe teoretycznie jeszcze jest do końca miesiąca.

Ogólnie to znikam z wątku, wrócę pewno pod koniec września, nie chce mi się kolejny raz argumentować swojej racji. Szkoda mi czasu i nerwów, grajcie co tam chcecie. Czas zweryfikuje.

P.S wygląda na to, że ETH poprawi jeszcze top, co to BTC to nie jestem tego taki pewien.

Dodano po 14 minutach 56 sekundach:
Albo i nawet eth nie poprawi topu. :lol:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 4 grudnia 2020
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mikusieke » środa, 17 sierpnia 2022, 09:49

Straszą straszaki straszakami, musimy zbliżyć się do topki albo ją przebić i wtedy zrobimy głębszą dzidę.


Albo polecimy na 26k :D naprawdę ciężko przewidzieć w tej chwili, robią chłopaki dobrą robotę.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości