Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » niedziela, 14 sierpnia 2022, 22:17

SCI_FI_Maciuś pisze: niedziela, 14 sierpnia 2022, 20:33Dołożyłem soczyście do longa ETH, jutro dzida jak nic dobrze ponad 2k$.
Ja to się mocno zdziwię jak będziemy dalej rośli. Jak dla mnie od jutra przykrywamy całą na czerwoną obecną 1w. Na BTC poniżej 23k. Obecnie 25k to nic innego jak 48k pod koniec marca. Dziabane kila razy, bez sił i odwrót.

Apropo stabla Acala


Koreaniec wylazł z nory. W normalnym świecie siedziałby już w areszcie tymczasowym. Nie zdziwię się jak za kilka lat wyskoczy z nowym gównem a hazardziści będą tam pakować hajs.

Tak samo Celcius. Upadła platforma a jej token rośnie z 0.09 do 3.5$. Niech mi ktoś nie powie że to nie szczyt irracjonalności.

Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 14 sierpnia 2022, 23:12

@rubel mały fintech 2022 z newconnect na GPW - mPay ma funkcjonalność ,użyteczność na przejazdach autostradami, parkowaniem po gps w całej PL, kupnie wszystkich biletów kina/teatry ,kartach doładowawczych do gier/platform netflix/hbo itd itd większą jak 99,5% tych kryptowalut (a kosztuje 80 groszy za akcje) ... i to cena rynkowa na dziś

crypto to hazardowe kółko produkcji niby projektów, niby rozwiązujących problemy (które sami tworzą żeby latami rozwiązywać), niby technologii przyszłości zmieniających postrzeganie sieci, telewizji, płatności, komunikacji, przechowywania plików-przesyłania, nabierania praw autorskich do sztuki, rynku pożyczkowego i crowdfunding`owego - niby niby niby :!: bo nadal ..uja z tego działa globalnie (to nadal ciekawostka dla tych co się nie chce ruszyć d.y do stacjonarnego kasyna i trochę pokolorowane marketingowo)
idealne miejsce do hazardu i obstawiania - szybkich zysków i szybkich strat na nieregulowanych lewarach
Czego ty oczekujesz od takiego trzęsawiska :?: :?: :?: :?: zasad moralnych..logiki :mrgreen: przestań ;)
dobrze tylko zachować swiadomość gdzi się jest ,to wystarczy
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wygadany
Posty: 605
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: revo » niedziela, 14 sierpnia 2022, 23:53

socjolog2008 pisze: niedziela, 14 sierpnia 2022, 23:12bo nadal ..uja z tego działa globalnie

to co ma działać to działa nie mówię tu o nft i defi tylko poważnych krypto liczących się na rynku- są już używane na globalną skalę do płatności
socjolog2008 pisze: niedziela, 14 sierpnia 2022, 23:12mały fintech 2022 z newconnect na GPW - mPay ma funkcjonalność ,użyteczność na przejazdach autostradami, parkowaniem po gps w całej PL...
Zobaczymy jaką będzie miał funkcjonalność i użyteczność serwis umożliwiający płatności mobilne w państwowej walucie jak młodym ludziom z pokolenia tiktoka znudzi się praca za darmo na 14 emeryturkę i socjale w daninach przez co inflacja będzie pewnie trzycyfrowa ciekawe czy wtedy ludzie będą chętnie korzystać z mPay
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 04:15

jakbyśmy mieli skoczyć bez korekty powyżej 30k to mam niespodziankę :D jak nie to się wstrzymam

Weteran
Posty: 1535
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ikswodnal » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 09:06

revo pisze: niedziela, 14 sierpnia 2022, 23:53to co ma działać to działa nie mówię tu o nft i defi tylko poważnych krypto liczących się na rynku- są już używane na globalną skalę do płatności
Mnie przekonuje tłumaczenie znalezione gdzieś w Internecie:
Bitcoin to kryptowaluta, kryptowaluty to nie Bitcoin.
Większą uwagę trzeba poświęcić blockchainowi bo to on determinuje nową erę w życiu ludzi.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 09:14

socjolog2008 pisze: niedziela, 14 sierpnia 2022, 23:12crypto to hazardowe kółko produkcji niby projektów, niby rozwiązujących problemy (które sami tworzą żeby latami rozwiązywać),
W większości zdecydowanie tak, ale sam nie lubię kategorycznych uogólnień, bo wierzę że w długim terminie wyklarują się użyteczne projekty. Mamy np. takie vechaina który działa w realnym świecie.
socjolog2008 pisze: niedziela, 14 sierpnia 2022, 23:12Czego ty oczekujesz od takiego trzęsawiska zasad moralnych..logiki przestań
dobrze tylko zachować swiadomość gdzi się jest ,to wystarczy
Ja np. od bardzo dawna zdaję sobie z tego sprawę, często na to gram jeśli chodzi o hype na określone shity choć wiadomo że to sezonowe pompy. Jedynie co mnie wywiozło pod koniec zeszłego roku to oczekiwanie na jeszcze większą euforię i szaleństwo. Widocznie prawdziwa euforia była kwiecień - maj, a potem mieliśmy taki przeciągnięty RTN.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 893
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9295
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 09:22

Zamiast klasycznej piątki w fali C zygzaka Z rynek od 10.08 ewidentnie wygenerował ED-ka, słabo i bez względu na S&P może to oznaczać koniec 4-ki od ATH.
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 09:27

Witam po urlopie. Widzę że nastroje ostro się poprawiły czyli już jesteśmy blisko końca tej korekty :D. Mogli by jeszcze podbić żeby zając fajnego shorta.

@rubel Właśnie widziałem ale człowiek spał a było blisko mojego pierwszego targetu na short 25400. Liczę że jeszcze ETH zrobi podjazd na 2100-2300 to może się pojawi okazja. Aczkolwiek ten zjazd już nie wygląda dobrze jeśli chodzi o kolejne wyciąganie tego.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 10:58

Kolejna próba z 25k i zdecydowane odrzucenie. Ewidentnie to koniec marzeń o dalszych wzrostach.

ETH wygląda bardzo ciekawie. Porównanie z 2018r.
Spadek od ath: 77%, teraz 82%.
Podbitka: 131%, teraz 128%
Ostateczny spadek na low od szczytu odreagowania: 90%, teraz xx%??

Obrazek

Co poniektórzy odwołują się do byczo wyglądająco i schłodzonych wskaźników. Trzeba uważać żeby nie dać się zwieźć. Tu pierwsze z brzegu ogólnie dostępne.


Tu np. porównanie z 2014-15. Zejście w zieloną strefę, podbitka i kolejne piętro w dół. Zaznaczone czerwonym kółkiem.
Obrazek

Obrazek



:twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:29

Spoiler:
RevWolt pisze: piątek, 12 sierpnia 2022, 16:18 Bardzo ciekawy jest wykresik, podejrzewam że bitcoina skupują tylko mocne rączki ale nadal brak euforii by popchać kurs wyżej. Nie było dnia gdzie bitcoin zamyka dniówkę w strefie oporu stąd takie dziwne ruchy. Jak dla mnie zamknięcie dniówki między dwiema czarnymi liniami to już jakiś mocny sygnał stabilizacji ewentualnie walka o przebicie tej górnej i otwarcie drogi do 42k po drodze małą korektą przy 30,5k. 20 lipca była pierwsza próba wybicia tego oporu (te linię rysowałem tylko i wyłącznie na podstawie analizy wykresu do ath) co pokrywa się z linią. Patrząc w lewo na wykresie mamy potwierdzenie w postaci ogromnej czerwonej świecy przez całe wsparcie. Jak sobie obejrzałem wykres szczegółowo to również tam jest dość wysoki wolumen i będziemy dość długo to mielić, wyżej również jest jakiś opór. Jak chcą byki to przebijać to najlepiej w weekend.
Obrazek
@rubel
Jak dla mnie jest tylko strach ale kilka byczych faktów z mojego punktu widzenia
-Bitcoin zyskał nóżki i już nie kopiuje ruchów SP bo przez weekend "żył"
-Duże zakupy na binance bita i jeszcze przed dzisiejszą dzidą dominowały same zakupy z ostatnich 5 dni
-Likwidacja shortów na finexie -18% po dzisiejszych zrzucie
-Wielokrotnie chaotycznie testowana strefa oporu i nadal po tych testach mamy wyższe szczyty i wyższe dołki czyli jest progres
-Kropka nad i to 25,7k chociaż tam mogą to odrzucić
-Dzisiaj testują LT która nie bez powodu narysowałem, chociaż spodziewałem się innej reakcji np. zejście poniżej i zamknięcie dniówki w okolice jej ale nadal wygląda to ciekawie
Aktualizacja tego co kiedyś wstawiłem "spoiler" ale skala 1h i od dawna się trzymam, gdzieś nawet wspominałem o konsoli w strefie oporu. Co ciekawe wyżej już takich podchodów nie będzie i albo będzie mocne odrzucenie albo mocne przebicie. 30 sierpnia zrobili test pokazując siłę byków więc teraz muszą iść poziom wyżej tz. albo 30,5k albo 42k chociaż na 30,5 spodziewam się mniejszej korekty a na 42k ogromnej korekty.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9149
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6945
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:35

Fibo pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 09:22Zamiast klasycznej piątki w fali C zygzaka Z rynek od 10.08 ewidentnie wygenerował ED-ka
Albo leading diagnal :D Co by znaczyło, że korekta potencjalnie do ok. 22k$ i później ostry up :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:39

RevWolt pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:29Bitcoin zyskał nóżki i już nie kopiuje ruchów SP bo przez weekend "żył"
ależ oczywiście że kopiuje. Zrobił lekki ruch do góry przez weekend po czym wrócił do ceny zamknięcia na cme a dzisiejszy zjazd na 24k to korelacja zjazdu na us100
RevWolt pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:29-Duże zakupy na binance bita i jeszcze przed dzisiejszą dzidą dominowały same zakupy z ostatnich 5 dni
są kupujący, będzie spadać
RevWolt pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:29-Likwidacja shortów na finexie -18% po dzisiejszych zrzucie
Jak dla mnie to prospadkowe
RevWolt pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:29-Wielokrotnie chaotycznie testowana strefa oporu i nadal po tych testach mamy wyższe szczyty i wyższe dołki czyli jest progres
To oznaka dużej słabości gdzie usa robiło nowe szczyty. Podobnie wyglądała dystrybucja luty-maj 2021 ale inny interwał, czy chociażby 47-48k pod koniec marca. Poza tym ja tu nie widzę wyższych szczytów i wyższych dołków. To jakieś naciąganie na siłę.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:45

Jak na moje to mamy ostatnią nogę megafonu i up:



Dodano po 57 sekundach:
Sorry za jakość. :lol:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: RevWolt » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:59

@rubel
rubel pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:39ależ oczywiście że kopiuje. Zrobił lekki ruch do góry przez weekend po czym wrócił do ceny zamknięcia na cme a dzisiejszy zjazd na 24k to korelacja zjazdu na us100
Znaczy może inaczej, w weekend robił pro wzrostowy ruch a potem wrócił do miejsca z piątek i również to zauważyłem ale czasami tak robił odwrotnie, najpierw spadki a potem wyjście do punktu z piątku.
Co ciekawe zaraz po zamknięci wystrzelił i zaczął rosnąć w górę a patrząc wstecz weekend w weekend mieliśmy wiele razy świece z małym korpusem i knotami wręcz na 4h płaska linia z jakimiś wybiciami i spadkami.
rubel pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:39są kupujący, będzie spadać
Tutaj chętnie skupowali po to by chętnie dumpować w celu nabycia kolejnych bitów. W zrealizowanym koszyku nie jest tak czerwono jeśli chodzi o bita.
rubel pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:39Jak dla mnie to prospadkowe
Może nie likwidacja ale zamknięcie shorta przez osoby rozczarowane tak płytkim spadkiem.
rubel pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 12:39To oznaka dużej słabości gdzie usa robiło nowe szczyty. Podobnie wyglądała dystrybucja luty-maj 2021 ale inny interwał, czy chociażby 47-48k pod koniec marca. Poza tym ja tu nie widzę wyższych szczytów i wyższych dołków. To jakieś naciąganie na siłę.
Jeśli strefa byłaby jedną linią to się zgadzam w 100% ale że jest rozbudowana to i tak ładnie ją cisną, zobaczymy po wybiciu co się będzie działo bo rynek wracać będzie z wakacji.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 319
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 13:13

Ja mam takie pytanie do miśków: gdzie kurs musi zawedrowac abyscie zmienili zdanie? Od ktorego momentu bedziecie toodemunowcami? ;)

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 18 listopada 2019
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xrtert » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 13:33

@_det 69k

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 13:33

Jak dla mnie to 13k-14k jeśli chodzi o btc, a ETH 300-550. Jak te poziomy odwiedzimy to będę już byczo nastawiony. I sytuacja makroekonomiczna musi się poprawić na świecie.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 13:53 przez Vilv, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 13:47

Jak dla mnie to za mało czasu upłynęło, akumulacja to minimum kwartał.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 13:54

_det pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 13:13Ja mam takie pytanie do miśków: gdzie kurs musi zawedrowac abyscie zmienili zdanie? Od ktorego momentu bedziecie toodemunowcami?
Ja jestem cały czas w rynku to nazwiesz mnie niedźwiedziem czy tudemunowcem?
Pytanie źle postawione. Nie chodzi o to gdzie kurs zawędruje tylko o czas, okoliczności i sentyment. Możemy nawet nie pogłębić dołka. Nikt tego nie wie. Bardziej chodzi o prawdopodobieństwo pewnych scenariuszy i elastyczne się do nich dostosowanie. Tu nie ma nic z dogmatu, wiary czy myślenia życzeniowego.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 389
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 363
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 14:08

Vilv pisze: poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 13:33 Jak dla mnie to 13k-14k jeśli chodzi o btc, a ETH 300-550. Jak te poziomy odwiedzimy to będę już byczo nastawiony.
Jak zjedziemy na 13-14k to ludzie beda byczo nastawieni na 10-12, pozniej na 6-8k etc etc
A poki co wszystko wskazuje na to, ze 19-21k bylo dolkiem a teraz to juz tylko marudzenie

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamjttk, Bing [Bot], jacek-g, kim_dzong_un, LibertyLust, Pytek i 21 gości