Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wszyscy » piątek, 12 sierpnia 2022, 22:52

Ps. Nie wspomnę już o Musku co sprzedał akcje tesli żeby po cichu odkupić bita :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » piątek, 12 sierpnia 2022, 23:04

@wszyscy kwestia logicznej analizy tych faktów z Muskiem. Sprzedał btc za 2 miliardy $ 22.07 (przed odragowaniem spadków - ale info podane później to przyjmijmy 24-25k) i drugie sprzedał akcje Tesli za 7 miliardów $ w sierpniu (to widać na wykresie nawet).
To jak grasz na Muska pytanie- te dwa fakty rozumiem się wg. Ciebie stykają i teraz kumuluje co ? Doge coina jak już
Spoiler:
, chociaż wcale nic :idea: tylko fiaty 10 mld $ czeka ...na 500$ :twisted: (1.co mało prawdopodobne bo to by wyszło 20 mln btc a tyle jeszcze nie wykopano, grosiki brakują. 2.Czyli albo nie czeka z taką kasą, albo bit nigdy nie spadnie do 500$ bo Musk by go przejął (nawet nie da się kupić 1/4 tego na rynku), 3.lache na to kładziemy - będzie co będzie.)
(wstąpił do klubu czekaczy - szczekaczy, naturalna ewolucja w crypto - teraz zacznie grać na lewarze... ;) )
...pewnie S Obrazek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 26 września 2021
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Elbing

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wszyscy » piątek, 12 sierpnia 2022, 23:28

Socjo mój miły sąsiedzie... Muska przypomniałem pół żartem (jeśli kupuje dowiemy się po czasie).
Ja po prostu z uporem maniaka uważam że Dołek już był. A jeżeli tak to kierunek jest oczywisty niezależnie od szumów na mniejszych interwałach.
Pierwsze jaskółcze drukarki się wykluwają .
To chwilę potrwa ale jak ruszy to lawinowo.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 749
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Delhi » sobota, 13 sierpnia 2022, 00:32

Będzie już 6 lat jak patrzę na wykres btc ale tak posranej końcówki trójkąta zwyżkującego nie pamiętam.

:roll:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 13 sierpnia 2022, 00:36

spokojnie wielkie wzrosty nadchodzą :)

Obrazek
Obrazek

we are ready

eth przy 1950 btc się budzi

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » sobota, 13 sierpnia 2022, 09:28

U mnie eth wlazło w strefę sprzedażową. Zaprawdę powiadam wam, czas jest bliski :lol:
Obrazek
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » sobota, 13 sierpnia 2022, 09:56

SCI_FI_Maciuś pisze: sobota, 13 sierpnia 2022, 09:01Oczywiście duża racja w tym, że cały rynek jest pchany przez wyniki z USA oraz świra przed mergem, mało ma to wspólnego z fundamentami crypto.


Jeśli wejście merge nie jest fundamentem to co dla Ciebie będzie? :lol:

Uważam że jeśli dziadek pozwoli to ETH będzie pompowane jeszcze miesiąc czasu i przed samym mergem będzie sell on the news, gdzie największe wzrosty będą na samym końcu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4670
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3474
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 13 sierpnia 2022, 10:54

"Iran drwi z sankcji i bez skrępowania przyznaje, że używa kryptowalut do płacenia za import"
https://ithardware.pl/aktualnosci/iran_ ... 22712.html

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 4 grudnia 2020
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mikusieke » sobota, 13 sierpnia 2022, 11:44

SCI_FI_Maciuś pisze: sobota, 13 sierpnia 2022, 09:01 Przyznaję się do błędu i wchodzę L z zamiarem ewakuacji 10 września przed wyjazdem do Albanii na wakacje, akurat kiedy FOMO powinno osiągnąć apogeum.

A potem wiadomo, sell the news.
no to supcio, prawdę mówiąc czytając twoje posty z ostatnich kilku stron zdajesz się być znakomitym anty-wskaźnikiem - market makerzy zrobili świetną robotę przekonując cię, aby wejść w takim momencie na rynek. podobnych jak ty jest wielu - i tak to się właśnie kręci...



dla mnie to śmierdzi w tej chwili spadkami. może odbębnimy jeszcze jakieś hh, może nawet jutro 26k co by dać więcej nadziei - ale niekoniecznie, bo hej - mamy kolejny lokalny high w USA. daję 1:4 na wybicie 25k, a 3:4 na to, że wzrosty mamy już z głowy do końca sierpnia.

dlaczego? btc jest mocno bujane przez rynki w USA, shinya wrzucił SPX wraz z poziomami, za co dziękuję - bo ostudził nieco mój entuzjazm, pozwolę go sobie przekleić:
shinya pisze:Obrazek
dałbym sobie rękę uciąć, że na Wall Street ktoś NA PEWNO będzie lada moment realizować zyski/uciekać z rynku. pytanie jak głęboko zajedziemy. a krypto jak to krypto - będziemy sobie w 17k-26k konsolidować i dobrze, im dłużej tym lepiej. tak to widzę na sierpień.

Obrazek

potem może mała odwilż pod merge, może nawet kolejne lokalne high, po czym kolejne low ;) i tak jeszcze przez dłuższy czas, jedynie z zastrzeżeniem, że następny dołek będzie już TYM dołkiem.





pozdrawiam i pamiętajcie - własne wahania w decyzjach odnośnie rynku to świetny antywskaźnik, zawsze patrzcie na big picture.



edit: do short term dodam jeszcze, że ETH również znajduje się na poziomach, na których KTOŚ BĘDZIE realizować zyski, ktoś również bardzo chętnie tych będzie wypełniał orderbooki, czekał i skupował na przyszłość. powiew optymizmu na forum z ostatnich stron, również na to wskazuje. w tym momencie tylko short.
Ostatnio zmieniony sobota, 13 sierpnia 2022, 12:01 przez mikusieke, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 13 sierpnia 2022, 11:55

SCI_FI_Maciuś pisze: sobota, 13 sierpnia 2022, 11:50Jak mówiłem wcześniej - najlepiej napisac po fakcie tylko o swoich wygranych i przemilczeć wtopy.
No ja się przyznaję - ogłosiłem top na 24.9k$ a jednak teraz widzę i 27k$. Longi wczorajsze na ETH zamknięte, teraz mam na BTC od 24500$. SL przy wczorajszym dołku. Jedziemy. :)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 4 grudnia 2020
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mikusieke » sobota, 13 sierpnia 2022, 12:01

SCI_FI_Maciuś pisze: sobota, 13 sierpnia 2022, 11:50Spodziewałem się jeszcze dzisiaj takiego komentarza w moją strone Jak mówiłem wcześniej - najlepiej napisac po fakcie tylko o swoich wygranych i przemilczeć wtopy.

Z tym anty-wskaznikiem się tak nie rozpędzaj - pierwszy tutaj na początku lipca napisałem, że będziemy mieli wakacyjny rajd pod merge. I swoje w lipcu zarobiłem.

Ale najlepiej przez prawie 2 lata napisać ledwo 7 postów i oceniać innych, nie?

omieszkałem Cię ocenić, bowiem zauważyłem iż chętnie robisz to w stosunku do innych. cieszę się, że zarobiłeś - serio, nie życzę źle, wręcz przeciwnie. po prostu warto zachować chłodną głowę, a twoje ostatnie posty zdają się być silnie nacechowane emocjonalnie.

odnoszenie się do ilości napisanych postów nie jest moim zdaniem zbyt mądre. jestem na forum od 2018 r., pisałem nieco w 2019 i 2020, natomiast dane do starego konta przepadły gdzieś w mojej głowie, a odzyskiwanie hasła nie działało. zatem zastosuj się do własnej rady i nie oceniaj - znam bajki i wieczne zrzędzenie socjologa, niezłe analizy ergorga; szkoda że Vetza już tu nie ma.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4670
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3474
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 13 sierpnia 2022, 12:13

viewtopic.php?f=27&t=25968&start=74520#p747016
viewtopic.php?f=27&t=25968&start=75060#p748431

ETH idzie zgodnie z oczekiwaniami. 2100 $ - 2300 $ (zniesienia 0.5 - 0.618) to dobre miejsce do realizacji zysków (dla osób, które wchodziły w <1500 $).

Czego można dalej oczekiwać ? Odreagowania na innych projektach (mini alt sezon).
Co do Bitcoina i ETH czekam jak zareagują na oporach wyżej opisanych (szczególnie ETH mnie interesuje).

Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kutalisk » sobota, 13 sierpnia 2022, 12:35

shinya56 pisze: sobota, 13 sierpnia 2022, 12:13Czego można dalej oczekiwać ? Odreagowania na innych projektach (mini alt sezon).
Cały czas widzę realizację scenariusza mini-bańki jak w 2019. Realizacja zysków we wrześniu PRZED merge ETH. A potem sroga korekta do minimów ze szpilą przebijająca poprzednie dołki nawet do 13-14k pod koniec roku.

Czekam na więcej takich postów:
Mateo777 pisze: piątek, 12 sierpnia 2022, 21:23Witam wszystkich bardziej doświadczonych crypto optymistów ja dopiero zaczynam przygodę z crypto wiem wiem późno sporo mnie ominęło niestety. Mam zapytanie czy warto waszym zdaniem jeszcze wejść w ethreum przy obecnej cenie i jak myślicie czy po merge będzie realizacja zysków i cena runie w dół? Wiem że nie sposób to przewidzieć ale chętnie posłucham opini pozdrawiam i życzę zysków
Niestety nasze forum powoli staje się coraz bardziej marginalne, trzeba śledzić twittery itp. Tam są emocje nie to co u nas.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 13 sierpnia 2022, 12:48

Mateo777 pisze: piątek, 12 sierpnia 2022, 21:23czy warto waszym zdaniem jeszcze wejść w ethreum
warto wchodzić w to czym inni się obecnie nie interesują a ETH już wszyscy widzą jak mija btc na cmc xD

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4670
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3474
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 13 sierpnia 2022, 12:50

Kutalisk pisze: sobota, 13 sierpnia 2022, 12:35Niestety nasze forum powoli staje się coraz bardziej marginalne, trzeba śledzić twittery itp. Tam są emocje nie to co u nas.
Szczerze pie...l twittery. Pisałem dlaczego.
viewtopic.php?f=27&t=25968&start=75060#p748431

Jak skupisz się na analizach to okaże się, że kreski nawet działają. Tylko minimum. Im mniej tym lepiej.
Podstawy podstaw czyli wparcia, opory, MA w długich terminach, jeden wskaźnik plus zarządzanie budżetem. Tyle.

Ja tu siedzę z przyzwyczajenia, a szczególnie dla HP. Działo się kiedyś :lol:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4261
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4260
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » sobota, 13 sierpnia 2022, 12:54

Ulica wchodzi?

"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 13 sierpnia 2022, 13:01

kozaki_wiesi pisze: sobota, 13 sierpnia 2022, 12:54Ulica wchodzi?
ostatnio ulica weszła przy 40k styczeń 2021 myślę żę jak przebijemy ten poziom 30-40k to będzie więcej ludu na forumku :D

Weteran
Posty: 2372
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitBoy » sobota, 13 sierpnia 2022, 13:48

Kutalisk pisze: sobota, 13 sierpnia 2022, 12:35trzeba śledzić twittery itp. Tam są emocje nie to co u nas.

A emocje to oczywiście świetny doradca w tradingu i inwestowaniu ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kutalisk » sobota, 13 sierpnia 2022, 13:58

@BitBoy @shinya56 źle mnie zrozumieliście. To bardziej emocje jako taki antywskaźnik. Jak komentarze od niezadowolonych klientów GARNCARZA czy niekoniecznego. W kwietniu/maju 2021 dobrze się sprawdziło na tej mini-bance może być podobnie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » sobota, 13 sierpnia 2022, 14:33

Kutalisk pisze: sobota, 13 sierpnia 2022, 12:35Realizacja zysków we wrześniu PRZED merge ETH. A potem sroga korekta do minimów ze szpilą przebijająca poprzednie dołki nawet do 13-14k pod koniec roku.
Właśnie można zaobserwować coraz więcej głosów o sell the news we wrześniu więc mnie to mocno zastanawia czy nie będzie to teraz jakoś, jeszcze może podciągną pod 2.2k i koniec zabawy, a na btc to nawet bez przebicia 25k.
Kutalisk pisze: sobota, 13 sierpnia 2022, 12:35Niestety nasze forum powoli staje się coraz bardziej marginalne, trzeba śledzić twittery itp. Tam są emocje nie to co u nas.
Dokładnie, forum to już taki dinozaur. Ale mimo wszystko dużo bardziej to lubię w porównaniu z discordami czy telegramami gdzie wszystko szybko przelatuje i ciężko odnaleźć jakieś wartościowe rzeczy, no i spamu też jednak sporo więcej.




To się zawsze kończy w jeden sposób :twisted:
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: barthy, gvesiosz, Ratchet i 17 gości